Skocz do zawartości


Zdjęcie

bl00keRs


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
22 odpowiedzi w tym temacie

#1 Ani4

Ani4

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 60 postów
  • Ską…d:wwa

Napisano 21 czerwca 2010 - 12:02

Serwer: TP
Data zdarzenia: 20.06.10 godzina kolo 20
Nick podejrzanego: bl00keRs
STEAMID: nie znam ale wiecie o kogo chodzi
Ewentualny rodzaj czitu: wh
Kto złapał: ja
Mapa: de_train
link do screena:
Link do dema:
Trzeba sciagnac demo z hltv z godziny 20 z de train 20


opis :

w zasadzie w tym momencie już jak dla mnie przegiął na każdym demie można znalesc jakieś dziwne akcje więc dziwie sie że mu sie nie przygladacie na admin esp


minuta 20.00 zostaje sam z awp na 4 czy 5 ct mój nick >_<

kolejno


- patrzy , slyszy ze jest dwóch bo były mrugniecia ( z tym że to byłam ja ) , kolejno zabija pierwszego widzi drugiego z awp który ucieka

- idzie po pake gdzie wcześniej kolejno poszedł skan na skrzynke patrzy centralnie w skrzynke czyli we mnie bo byłam za nią schowana ale wie że jak zabije to dziwnie to bedzie wygladało więc woli nie ryzykowac , z paką na PEWNIAKA zeskakuje nie rozglada sie tylko ją podkłada...

i teraz cały kabaret strzela sie z awp zabija i co robi patrzy odrazu w drabinke gdzie ja ide na walku ( od momentu podlozenia ) czyli jakieś 5 sekund OD SKRZYNKI ostaniej do drabinki co za wyczucie : )

co smieszniejsze nie patrzy w pochyłą zabija mnie i co robi dalej , nie patrzy dalej w pochylnie tylko odrazu S ( tam gdzie jest 3 ct) i kolejno ich tam wybija bo po kazdym strzale sie chowal , nie patrząc na góre pochylni nie patrzac na plecy nie patrząc w to miejsce gdzie mnie zabił

pozdrawiam tego pana z infem


mogłabym o wiele więcej takich akcji i rozpisac ale to już wasza decyzja.

dodam jeszcze że na każdej mapie on albo otwiera albo prawie otwiera czyli ma statystyki 20:3 15:2 ale to na każdej jak ktoś zwrócił na to uwage każdy raz gra gorzej raz lepiej jemu to sie jakoś nie zdarza ciekawe czemu no i konto z esla usuniete też nie wiem czemu i dlaczego próbowałam sie dowiedziec które to jego konto juz i czemu usunal ? bo po co usuwac ; D skoro mozna nie wchodzic ? ale jakoś nie odpowiadał na te pytania :)


siemka ;) jeżeli dla was on gra czysto bo wiem że gra długo i zapewne każdy go może bronic bo go zna od tam któregoś tam to nie patrzcie na to bo to tylko też daje graczowi możliwosc grania z tym shitem bo wie że admini go znaja i nie boi sie tak


dla mnie on śmierdzi


peace ; )



wiem że jedna akcja to mało ale naprawde nie chce mi sie szukac teraz dem z jego udziałem bo to co on robi to jest poprostu smieszne


a czas akcji sie zaczyna od 20 minuty

Użytkownik Ani4 edytował ten post 21 czerwca 2010 - 12:04

  • 0

#2 Amciek

Amciek

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 440 postów
  • Ską…d:zza NATu

Napisano 21 czerwca 2010 - 12:07

może i wiemy, ale SS statusu trzeba zawsze zrobić. http://hltv.sliceit....e_train.dem.zip tutaj demo, proponuje załączyć
  • 0
kiedyś wróce
_________________________________

DA BEST SYGNATURA EVAA
Dołączona grafika

#3 sk z3ro

sk z3ro

    Porucznik

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 042 postów
  • Skype:patrykgs
  • Ską…d:Stawiski

Napisano 21 czerwca 2010 - 01:37

19:34 - z celownikiem patrzy od razu na schody.

20:00 - bardzo dziwne. Nikogo na górze nie slychac. Zabija typa pod wagonem i od razu celownik na drabine. Zabił z drabiny i od razu z celownikiem pod wagon przy wyjsciu z respa ct. Smierdzi dla mnie bardzo.


  • 0
"Nie chcem ale muszem" - Lech Wałęsa

#4 pChLa

pChLa

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 429 postów
  • Ską…d:Kołobrzeg / Szczecin

Napisano 21 czerwca 2010 - 04:00

hmmm mnie też on śmierdział już wcześniej, dziś oglądałem jedno jego demo i nie widziałem dużo podejrzanych akcji. Widać że chłopak ogarnia, ale to nie znaczy że nie może używać do tego WH. Obejrzę też to demo, ale przydało się by ktoś z doświadczeniem Go prześwietlił.
  • 0

#5 Ani4

Ani4

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 60 postów
  • Ską…d:wwa

Napisano 21 czerwca 2010 - 04:07

pchla zauwaz jedno po pierwsze celowal w skrzynke czyli we mnie i ( to widac ze mnie tam widzial ) po czym nagle zmienil zdanie i pozsedl po pake widzial na dole ze nigdzie nikogo nie ma wzial pake i na pewniaka wbiegl nie rozgladajac sie nawet pod wagony to skoro byl taki pewny tego ze nikogo tam nie ma nie ma to skad nagle takie info ze ktos jest na gorze ? , ja bylam od drabinki jakies maxymalne 5 sekund to nie jest mozliwe zebym z drabinki dobiegla tam po cichu co nie ? a szlam na dodatek od tej skrzynki na walku on juz to widzial po zabiciu tego 1 typa odrazu celownik na drabinke hahaha i wyczekiwal az wyjde po zabiciu mnie co zrobil ? odrazu w eske gdzie kolejnych 3 bylo nie spojrzal na pochylnie czy ktos nie schodzi nie rzucil nic nigdzie , pod wagon i wszystkich z eski zdejmowal a skad on niby wiedzial ze wszyscy tam sie pojawia ? czemu w ogole sie nie rozgladal tak jak w stosunku do mnie gdzie wiedzial skad wyjde ? bo WIEDZIAL proste


malo tego pozniej tez jest akcja w tym samym demie wlasnie sobie przypomnialam chyba nawet w nastepnej rundzie albo 2 rundy dalej jak kolezka przebiegl cale pokoje i od ich respa chcial zdejmowac to mnie zdjal z malej drabinki i sie pytalam na sayu gzdie patrzy ktos napisal ze srodek a kolezka dopiero dochodził do S tt a on albo go przez sciane zdjal albo juz go widzial ale w kazdym badz razie tez go wyczekiwal...
  • 0

#6 abras

abras

    Plutonowy

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 341 postów
  • Ską…d:Kościan

Napisano 21 czerwca 2010 - 04:27

jedynie dziwne od 20:38 - 20:45 - to, że wiedział góre, i poźniej te zabicie obok wagonu (niby cos tam slychac, ale ..)

To, że wiedział ze 3 z eski to się nie dziwie bo słychać

22:23 - tutaj tez, taki skan , w sumie mozna by to podpiąc pod słuch ale kurcze ze tak dokładnie, cięzko powiedziec, a tego typka slychac jak juz leci tam na tego respa tt wiec to tez nic dziwnego ze wiedzial

malo ...

reszta akcji wynika z ogrania wedlug mnie

ale palaczu wzywam Cie :D oglądaj :) wchodzi cos kolo 13 minuty :)

Użytkownik pale bo lubie edytował ten post 24 listopada 2010 - 07:23

  • 0
"Nigdy się nie poddawaj"

#7 sk z3ro

sk z3ro

    Porucznik

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 042 postów
  • Skype:patrykgs
  • Ską…d:Stawiski

Napisano 21 czerwca 2010 - 04:29

Jestem ciekawy co blookers napisze o tych akcjach;) Akcja drabina i potem pod wagon bardzo mnie smieszy;) Któregoś dnia gralem z fikusem i też miał dziwna sytuacje ale niestety nie pamietam co jak i gdzie.

Użytkownik sk z3ro edytował ten post 21 czerwca 2010 - 04:33

  • 0
"Nie chcem ale muszem" - Lech Wałęsa

#8 Ani4

Ani4

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 60 postów
  • Ską…d:wwa

Napisano 21 czerwca 2010 - 04:30

abras ale weż pod uwage to że tylko w stosunku do mnie sie odwrócił na plecy bo wiedział że wyjde to nie jest dziwne ? póżniej tego nie robił tak samo z tą paczką bez broni wbiega na bsa ? taki dobry gracz i sie nie rozejrzy ?



@ z3ro

on napisze że ma super szepta ; D albo super węch i mnie wyczuł ; DD hahaha

Użytkownik Ani4 edytował ten post 21 czerwca 2010 - 04:32

  • 0

#9 pChLa

pChLa

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 429 postów
  • Ską…d:Kołobrzeg / Szczecin

Napisano 21 czerwca 2010 - 04:39

oglądałem z pełną uwagą i do końca mapy. również zauważyłem tą drugą sytuacje gdzie zabił kolesia przez ściane, a mógł mu zarówno wyjść od drabinki, on jednak patrzył tylko środek. Fakt mało się rozgląda, ale miał mało czasu. Ja go nie bronie, bo sam go nie znam i wydawał mi się podejrzany jak pisałem wyżej. Zauważyłem że ma skila, lecz o wh też go podejrzewam, gra podejrzanie to jest fakt niezaprzeczalny.
Niech demko obejrzy ktoś kto najwięcej demek widział, np. Abras i podejmie decyzje.
Dodaje jeszcze jedno demo, które ściągnąłem już wcześniej, ale obejrzałem dopiero dziś, bo uważałem też za podejrzane.
http://www.filefront.com/16819713/TAW-1006111327-de_cbble.dem.zip

abras ale weż pod uwage to że tylko w stosunku do mnie sie odwrócił na plecy bo wiedział że wyjde to nie jest dziwne ? póżniej tego nie robił tak samo z tą paczką bez broni wbiega na bsa ? taki dobry gracz i sie nie rozejrzy ?



@ z3ro

on napisze że ma super szepta ; D albo super węch i mnie wyczuł ; DD hahaha


tak samo mnie najbardziej to zdziwiło, widać że ma ogranie, ale nie widziałem ani razu żeby go ktoś zaszedł od tyłu, a w tamtej sytuacji Ani nie mógł słyszeć. A przecież równie dobrze mógł być ktoś pod wagonem , pod 1, ale nie on od razu na drabine spojrzał
  • 0

#10 palacz

palacz

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 911 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 21 czerwca 2010 - 04:59

Podciągam pod zwykły przypadek 20:38 - 20:45... Mógł patrzeć tu mógł tam, nic specjalnego. Na 22:23 słychać typa, mógł nie trafić ale trafił głowę. Właściwie jest 1 podejrzana akcja wiec można temat zamykać. :smoke:
  • 0

ws2xe1.jpg


#11 Ani4

Ani4

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 60 postów
  • Ską…d:wwa

Napisano 21 czerwca 2010 - 05:14

bez urazy ale tych przypadków ma troche sporo ; ) tymbardziej że każdemu coś w nim nie pasuje ale jak uważasz że jest czysty to zapewne masz racje...
  • 0

#12 palacz

palacz

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 911 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 21 czerwca 2010 - 05:19

Wypiszcie wszystkie podejrzane czasy. Obiecuje ze sprawdzę każdy po 5 razy z każdego dema! Nawet na demie widać jak jakieś typy komentują jego grę tupiąc jak słonie i jeżdżąc po drabinkach na pełnym gazie... (kiedyś się nauczę stawiać przecinki, obiecuję:) )
  • 0

ws2xe1.jpg


#13 sk z3ro

sk z3ro

    Porucznik

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 042 postów
  • Skype:patrykgs
  • Ską…d:Stawiski

Napisano 21 czerwca 2010 - 05:19

Podciągam pod zwykły przypadek 20:38 - 20:45... Mógł patrzeć tu mógł tam, nic specjalnego. Na 22:23 słychać typa, mógł nie trafić ale trafił głowę. Właściwie jest 1 podejrzana akcja wiec można temat zamykać. :smoke:

Nie wiem gdzie widzisz tu przypadek. Drabina to ostatnie miejsce na które byś spojrzal. Patrzyl by od respa/eski nawet dolne zejscie na bs, ale nie drabine, nie w ten sposob. Widać nawet jak po zabiciu tego spod wagonu sie zamotal i celownik na góre.  A co to miało byc po zabiciu >.< jak podszedl do wagonu kucnal i od razu strzal.  Dla mnie to nie jest normalne, ale moze jestem przewrazliwiony i szukam dziury w calym :)



  • 0
"Nie chcem ale muszem" - Lech Wałęsa

#14 palacz

palacz

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 911 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 21 czerwca 2010 - 05:23

Oglądałem jeszcze raz i dalej tam nic nie widzę godnego uwagi...
  • 0

ws2xe1.jpg


#15 Ani4

Ani4

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 60 postów
  • Ską…d:wwa

Napisano 21 czerwca 2010 - 05:31

Podciągam pod zwykły przypadek 20:38 - 20:45


jaki przypadek skoro widział że nikogo od drabinki nie ma ? bo sam był po pake i nikogo tam nie widział ? skoro zbiegł na bsa z nożykiem i był przekonany że nikogo tam nie ma to przypadkowo nagle sobie tak spojrzal dał 2 zooma i czekał tak ?

hahaha dobra n/c on jest czysty pale !!

zamknij ten temat bo juz mnie to rozbraja
  • 0

#16 palacz

palacz

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 911 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 21 czerwca 2010 - 05:36

jaki przypadek skoro widział że nikogo od drabinki nie ma ? bo sam był po pake i nikogo tam nie widział ? skoro zbiegł na bsa z nożykiem i był przekonany że nikogo tam nie ma to przypadkowo nagle sobie tak spojrzal dał 2 zooma i czekał tak ?

Pobiegł pochylnią więc skąd mógł WIEDZIEĆ, że tam nikogo nie ma? Z resztą ja nie muszę tłumaczyć jego czasów, ja tam nic nie widzę.
  • 0

ws2xe1.jpg


#17 Ani4

Ani4

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 60 postów
  • Ską…d:wwa

Napisano 21 czerwca 2010 - 05:37

bo np po podlozeniu paki nie spojrzał tam nawet ? tylko dobiero ja miałam wyjsc ta ?



hahaha

....

Użytkownik Ani4 edytował ten post 21 czerwca 2010 - 05:38

  • 0

#18 palacz

palacz

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 911 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 21 czerwca 2010 - 05:44

ha ha ha hue hue hue mial od eski wcześniej typów dla mnie eot
  • 0

ws2xe1.jpg


#19 Ani4

Ani4

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 60 postów
  • Ską…d:wwa

Napisano 21 czerwca 2010 - 05:45

bo np po podlozeniu paki nie spojrzał tam nawet ? tylko dobiero ja miałam wyjsc ta ?

chyba logiczne że jakby podłożył a ja bym była już przy drabince to bym sie wychylila i strzelała odrazu po podłożeniu ?

a że musiałam dojsc na walku to naprawde wyczucie gejming sv_superszept 1

hahaha

....


pozdrawiam Cie pale !
  • 0

#20 Ani4

Ani4

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 60 postów
  • Ską…d:wwa

Napisano 21 czerwca 2010 - 05:47

ha ha ha hue hue hue mial od eski wcześniej typów dla mnie eot


no to przeczysz teraz sam sobie skoro ich wcześniej słyszał to chyba powinien patrzec tam a nie na mnie

hahaha
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0