Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pfff


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
25 odpowiedzi w tym temacie

#1 3Label

3Label

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 226 postów
  • Ską…d:Lbn

Napisano 30 czerwca 2012 - 01:40

[ban] dostałem bana... bo powiedziałem że mam non smoke co jest oczywiście idiotyzmem...

[gracz] SUMMONER
[admin] SUMMONER
[inne]

[AMXBANS] ===============================================
[AMXBANS] Banned by admin SUMMONER
[AMXBANS] You can complain regarding your ban @ gamingcrew.pl/amxbans
[AMXBANS] Reason: 'skrypyty no smoke. sam sie przynales'
[AMXBANS] Length: '2 weeks'
[AMXBANS] Your SteamID: 'STEAM_0:1:20541343'
[AMXBANS] Your IP:
[AMXBANS] =======================================

HAHAHAHA żadnego ss czy coś takiego..... prosze was...

Użytkownik 3Label edytował ten post 30 czerwca 2012 - 01:41

  • 0

#2 SOLAR

SOLAR

    Sierżant

  • Oldie
  • PipPipPipPip
  • 391 postów
  • Ską…d:NMB

Napisano 30 czerwca 2012 - 01:41

10 razy się pytałem czy masz no smoke skrypt. Zarzekałeś się że tak. Więc ;)
  • 0

#3 3Label

3Label

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 226 postów
  • Ską…d:Lbn

Napisano 30 czerwca 2012 - 01:41

Zartowałem człowieku.. jestem po 5 piwach...
myślisz że jak ktoś coś ma to sie przyznaje? ...

Użytkownik 3Label edytował ten post 30 czerwca 2012 - 01:42

  • 0

#4 SOLAR

SOLAR

    Sierżant

  • Oldie
  • PipPipPipPip
  • 391 postów
  • Ską…d:NMB

Napisano 30 czerwca 2012 - 01:42

Następnym razem się nie okłamuje/nie żartuje.
  • 0

#5 3Label

3Label

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 226 postów
  • Ską…d:Lbn

Napisano 30 czerwca 2012 - 01:43

Nagraj nastepnym razem demo i dopiero banuj... jeśli już...
  • 0

#6 SOLAR

SOLAR

    Sierżant

  • Oldie
  • PipPipPipPip
  • 391 postów
  • Ską…d:NMB

Napisano 30 czerwca 2012 - 01:43

Uwierzyłem Ci na słowo :)
  • 0

#7 3Label

3Label

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 226 postów
  • Ską…d:Lbn

Napisano 30 czerwca 2012 - 01:45

Zdejmij bana bo będę oscylował o naruszenie praw przez admina
  • 0

#8 dumbass

dumbass

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 850 postów

Napisano 30 czerwca 2012 - 01:55

http://slowniki.gaze...pl/pl/oscylować

jeszcze zdejmij lol a moze jakies prosze lub cos...

Użytkownik dumbass edytował ten post 30 czerwca 2012 - 01:56

  • 1
S&D stanowcze NIE precz z CS'em w COD'zie!!!!!!!!a na HC grają sami KAMPERZY i CZAIDUPY

#9 MilczaR

MilczaR

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 262 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 30 czerwca 2012 - 02:08

http://slowniki.gaze.../oscylowa%C4%87

jeszcze zdejmij lol a moze jakies prosze lub cos...

Zaimponowałes mi dumbass :)
Mało kto dostrzegłby tę wpadkę Labela.
  • 0
Czas nagradza cierpliwych.

---

Dołączona grafika

---

#10 3Label

3Label

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 226 postów
  • Ską…d:Lbn

Napisano 30 czerwca 2012 - 02:44

o ludziach i ich postępowaniu: skłaniać się raz w jedną, raz w drugą stronę: Oscylował między fascynacją a obojętnością wobec nowych kierunków w sztuce.
Hm.... więc jest to rozmyślanie w którą stronę mam się kierować... więc dobrze użyłem swojego słowa:)
Nie będą prosił bo dostałem nie słusznie.. :/ to nie prezydent
  • 0

#11 SOLAR

SOLAR

    Sierżant

  • Oldie
  • PipPipPipPip
  • 391 postów
  • Ską…d:NMB

Napisano 30 czerwca 2012 - 02:46

To poczekasz. Czasem trzeba pomyśleć co się mówi. A skoro jesteś już duży i do 15 pijesz 5 piw powinieneś o tym wiedzieć.
  • 0

#12 3Label

3Label

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 226 postów
  • Ską…d:Lbn

Napisano 30 czerwca 2012 - 02:47

Czasem trzeba pomyśleć co się robi, lub robić to odpowiednio...
Mam za co (w sensie powód) to pije.. :)
może ktoś tego bana anulować?... :/

Użytkownik 3Label edytował ten post 30 czerwca 2012 - 02:51

  • 0

#13 3Label

3Label

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 226 postów
  • Ską…d:Lbn

Napisano 30 czerwca 2012 - 03:10

Czasem trzeba pomyśleć co się robi, lub robić to odpowiednio...
Mam za co (w sensie powód) to pije.. :)
może ktoś tego bana anulować?... :/

  • Admin może zrobić zdjęcia ekranu gry każdego gracza - screenshot. Zdjęcia należy robić podczas aktywnej gry gracza i nie więcej niż 3 serie po 3 w ciągu mapy. Zdjęcia są zapisywane w katalogu /cstrike na komputerze gracza.
  • Gracz ma obowiązek dostarczyć wszystkie pliki zdjęć (screenów) na forum serwera lub adminowi w ciągu 24h od ich zrobienia w oryginalnym niezmienionym formacie i treści.
  • Niedostarczenie screenów w wyznaczonym czasie, brak więcej niż 1 na 10 screenów lub jakakolwiek ingerencja w zawartość, format, nazwę lub numerację screena będzie karana. (ban do 90 dni za brak screnów, do 30 za pozostałe wykroczenia)
  • W przypadku zrobienia screena Admin ma obowiązek niezwłocznie poinformować o tym gracza oraz zgłosić ten fakt w odpowiednim dziale forum, podając dane gracza, czas i ilość zrobionych screenów.
  • Do obowiązków admina należy również dopilnowanie dostarczenia screenów przez gracza lub ewentualne ukaranie gdy tego nie uczyni. Dodatkowo w razie niedostarczenia screenów przez gracza admin zakłada temat w dziale cheaterzy wskazując na demko z mapy na której były one robione.

    Wrzuć zrobione przez siebie SS pokazujące że mam non smoke?
    Ja wrzucę bez problemu swoje :)

  • 0

#14 3Label

3Label

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 226 postów
  • Ską…d:Lbn

Napisano 02 lipca 2012 - 07:34

Widzę, że ban został zdjęty ( 5min) ale temat dalej drążę. Wiem, że na serwera trzeba pilnować, wprowadzać kulturę, eliminować graczy z niedozwolonymi wspomagaczami, ale są pewne granice których się nie powinno przekraczać.
Skoro admin nie miał racji, postąpił niezgodnie z regulaminem to nie można przejść koło tego bez konsekwencji, jeśli bym napisał wtedy, że mam wh czy innego rodzaju wspomagacz to prawdopodobnie bym otrzymał perma. Dobrze, że funkcjonuje forum, inaczej nie miał bym możliwości wyjaśnienia ( nie było co wyjaśniać... ) tej sprawy.
Postuluje nad odebraniem części praw admina.
To nie pierwszy problem z tym adminem. Jest trochę więcej tematów na forum odnośnie błędów (jeśli to tak można nazwać) pracy ów admina. Chciałbym żeby się wypowiedział któryś z głównych adminów, obecnie grających w cs'a.
  • 0

#15 SAS SOLDIER(WDW)

SAS SOLDIER(WDW)

    Szeregowy

  • Recruit
  • Pip
  • 28 postów

Napisano 02 lipca 2012 - 07:47

Rożnica jest taka, że SOLAR jest aktywnym adminem. Wyłapuje cheaterów, wyłapuje dzieciaków co robią TA/TK, PRzychodzi zmieniać mapę kiedy jest potrzeba i kiedy się go o to poprosi. Są tacy admini co nic nie robią. Wchodzą żeby grać i olewają większość spraw. Każdemu zdarza się pomyłka, nie sądzę żeby zrobił to specjalnie.
  • 0

#16 SOLAR

SOLAR

    Sierżant

  • Oldie
  • PipPipPipPip
  • 391 postów
  • Ską…d:NMB

Napisano 02 lipca 2012 - 09:46

To nie pierwszy problem z tym adminem. Jest trochę więcej tematów na forum odnośnie błędów (jeśli to tak można nazwać) pracy ów admina. Chciałbym żeby się wypowiedział któryś z głównych adminów, obecnie grających w cs'a.

Wymień jak możesz. Powinieneś się też nauczyć że nie każdy musi znać się na twoich "żartach".
  • 0

#17 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 02 lipca 2012 - 10:47

Widzę, że ban został zdjęty ( 5min) ale temat dalej drążę. Wiem, że na serwera trzeba pilnować, wprowadzać kulturę, eliminować graczy z niedozwolonymi wspomagaczami, ale są pewne granice których się nie powinno przekraczać.
Skoro admin nie miał racji, postąpił niezgodnie z regulaminem to nie można przejść koło tego bez konsekwencji, jeśli bym napisał wtedy, że mam wh czy innego rodzaju wspomagacz to prawdopodobnie bym otrzymał perma. Dobrze, że funkcjonuje forum, inaczej nie miał bym możliwości wyjaśnienia ( nie było co wyjaśniać... ) tej sprawy.
Postuluje nad odebraniem części praw admina.
To nie pierwszy problem z tym adminem. Jest trochę więcej tematów na forum odnośnie błędów (jeśli to tak można nazwać) pracy ów admina. Chciałbym żeby się wypowiedział któryś z głównych adminów, obecnie grających w cs'a.


nie zachowujcie sie jak dzieci już tylko skończcie, bo to nie prowadzi do niczego. 3label ogarniety gość jesteś, fajnie się gra z Tobą, więc nie psuj tego pozytywnego wrażenia jakimiś przepychankami słownymi.

Zamknąć i odmaszerować.
  • 0
Dołączona grafika

#18 3Label

3Label

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 226 postów
  • Ską…d:Lbn

Napisano 02 lipca 2012 - 10:50

Może i to jest przepychanka słowna, ale ktoś za to powinien ponieść konsekwencje. Każdy rozliczany jest ze swojej pracy, ja także i chciałbym żeby SOLAR też był rozliczony. :)
  • 0

#19 wodny

wodny

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 426 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 02 lipca 2012 - 01:53

Piłeś? Nie jedź i nie wchodź na nasz serwer. 5 piw to całkiem ładna porcja alkoholu, który jak wiadomo uderza do głowy swoją mocą i wprowadza stan umysłu człowieka w różne fazy w zależności od swojej ilości.

Jednej stronie konfliktu zabrakło profesjonalizmu, a drugiej samokontroli i wyszło jak zwykle przy takich sytuacjach. 3Label sam się prosiłeś o tego bana, potwierdziłeś to 10 razy (jak to wcześniej pisał SOLAR). Natomiast Solar powinien zrobić SS, przeanalizować demko i wrzucić tutaj swoje wnioski zamiast prowadzić przepychankę słowną. Oczywiście jestem osobą, która nie brała udziału w całym tym zdarzeniu, lecz jako administrator i użytkownik tego forum z wieloletnim stażem chciałem przekazać swoje zdanie, opinię patrząc na to wszystko z mojej perspektywy.

Temat ciągnie się w otchłań, bo NIC, kompletnie NIC z niego nie wyniknie. Solar nie otrzyma zawieszenia w swoich prawach, bo postąpił tak jak inni administratorzy by postąpili (z tą różnicą, że może reszta adminów zrobiłaby ss). Natomiast 3Label wyobraź sobie sytuacje, że po mocniejszych kielichach wracasz ze znajomymi nocą z imprezy i widzisz patrol policyjny. Jesteś wstawiony to postanawiasz się z nimi pobawić. Podbiegasz do nich i zaczynasz skakać i krzyczeć, że masz 5 gram marysi w spodniach. Co Ci policjanci teraz z Tobą zrobią? Pałą w łeb i zgarniają na dołek na 24h :) Głupia historyjka, a cała sytuacja przedstawiona jest w tych samych barwach. W skrócie mówiąc "Nie podskakuj na mojej zmianie".

Amen, idźcie w pokoju.
  • 0
"Każde królestwo rozdarte wewnętrznie pustoszeje a skłócone domy upadają"

#20 Titallmighty

Titallmighty

    Botek

  • Oldie
  • PipPipPipPipPip
  • 530 postów
  • Skype:krzysiekhandy
  • Ską…d:Kęty

Napisano 02 lipca 2012 - 02:36

wodny ty chyba jeszcze pijany jestes :D
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0