Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika lo0k.

Odnotowano 9 pozycji dodanych przez lo0k. (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 17-czerwca 23 )


Sortuj według                Sortuj  

#87843 Co powiecie na wieczorek map niestandardowych?

Napisano przez lo0k. w 21 listopada 2011 - 09:39 w Wieczorki map niestandardowych

Moim zdaniem jest to bardzo dobry pomysł. Mapy niestandardowe mogą dobrze wpłynąć na klimat serwera :) Każdy z nas "graczy" ma w głowie zakodowane kilka podstawowych map ESL, i jest to trochę nudne i ciągle się powtarzające. Myślę o mapie Użytkowników Tawerny, czy mapach typu de_hell, de_mirage czy de_forge do tej ostatniej jestem najmniej przekonany ale "Lepszy rydz niż nic". A wracając do mapy militia, jestem przekonany że wszędzie ale nie na TP :] takie przyzwyczajenie
pozdrawiam "describe" :)



#85457 f0rce[t] ^.^

Napisano przez lo0k. w 30 lipca 2011 - 12:39 w Skargi oraz uwagi

Mój nick: describe
Mój Steam ID: STEAM_0:0:21083840
Steam NICK/ID: f0rce[t] ^.^/ STEAM_0:1:39947798
Data oraz godzina zdarzenia: ~13.10
Mapa: cebble
Opis wydarzenia:  nie wiem po co wbił na serwer żeby pobawić się skryptami? Kolega posiada skrypt na latarkę, bawił się na respie oraz po całej mapie ... grając z nim w drużynie bardzo mi to przeszkadzało szczególnie odgłos latarki, który wkurzał ;)
Dowod/y: screen.

Załączone miniatury

  • 2011-07-30_00005.jpg
  • 2011-07-30_00004.jpg

Załączone pliki




#85260 Problem z psychostat'ami

Napisano przez lo0k. w 23 lipca 2011 - 12:09 w Skargi oraz uwagi

hahahaah,
liczę na zlitowanie się PANA <3



#85256 Rower

Napisano przez lo0k. w 23 lipca 2011 - 11:08 w Sport, motoryzacja,ekstremalne

zrobię do ciebie hahaa. ; )
może nie jest to jakiś NAJNOWSZY sprzęt, ale dla moich wymogów wystarczający. Przygoda z rowerem zaczęła się w dosyć fajny sposób. Pewnego razu wujek <3 przywiózł mi z Niemiec jakiś rowerek. Udało mu się go załatwić za śmieszne pieniądze dlatego go nie oszczędzałem i sprzedałem go po dosyć dobrej cenie. Aktualnie mam rower marki B'TWIN(Cross, co do nazwy modelu nie jestem pewny) były chyba jakieś naklejki co do medelu lecz ich już niema :D. Jest to rower amatorski, ale jak już pisałem dla mnie wystarczający.



#85255 Problem z psychostat'ami

Napisano przez lo0k. w 23 lipca 2011 - 10:59 w Skargi oraz uwagi

STATY nie grają ;), ale ważniejszym problemem były mapy a konkretnie ich nazwy unknown. Najlepiej jest obrażać i siedzieć z założonymi rękoma.
Należy trzymać się słowa owi'ego bo jak on coś zamierza zrobić to tego dokona. Więc nie płaczcie tutaj o statystyki, bo i tak wrócą do wczorajszego stanu. ;)



#85217 Rower

Napisano przez lo0k. w 22 lipca 2011 - 04:24 w Sport, motoryzacja,ekstremalne

zygzakiem :D. Jeżdżę dosyć często jeśli nie mam innego zajęcia. ; )
bardziej wyczynowo <3



#85216 Problem z psychostat'ami

Napisano przez lo0k. w 22 lipca 2011 - 04:17 w Skargi oraz uwagi

Witam chciałbym zgłosić problem z psycho. Problem polega na tym, iż statystyki źle naliczają... np gracz który jest aktualnie n1. nie powinien się tam znajdować, bo jego statystyki w ogóle tego nie odzwierciedlają. Gracze z niższych pozycji mają lepsze staty- to dlaczego nie są wyżej?!(http://pokazywarka.pl/). Jest jeszcze jeden problem. Gdy wchodzę na swoje staty pragnąc :) zobaczyć rank i OSTATNIE przegrane mapy patrze a tam : http://pokazywarka.pl/o97llp/. NAZWA MAPY unknown(i nie mogę zobaczyć jaka to). Proszę o rozwiązanie problemów. POZDRAWIAM EKIPĘ GAMINGCREW.




poza tematem proszę o zmianę nazwy gracza na forum na "describe"

Załączone miniatury

  • Bez tytułu.jpg
  • stats.jpg



#84852 Frag executors / Neo

Napisano przez lo0k. w 08 lipca 2011 - 11:54 w Cheaterzy

Mój nick: describe
Mój Steam ID: STEAM_0:0:21083840
Data oraz godzina zdarzenia: 11.30 a 12.10 8.05
Mapa:de_inferno
Opis wydarzenia: Witam, a więc tak gra na serwerze wyglądała spokojnie. Jednak pojawił się "Frag executors / Neo" , jego gra wydała się podejrzana wszystkim graczom. Dlatego nie czekając sprawdziłem BL. No co za wpadka ;( na stronie bl znajdują się też demka potwierdzające moje zarzuty. Proszę o rozpaczanie i oczywiście Perm dla naszego kolegi :)
Dowod/y: demo, screen, link do bl
Link do bl: http://www.blacklist...1:30977280.html



Poza tematem.
Proszę o zmianę nicku na forum na "describe"

Załączone miniatury

  • neo.png
  • css.png



#82027 [gracz] describe

Napisano przez lo0k. w 13 marca 2011 - 12:41 w Skargi oraz uwagi

Witam. tak to prawda co jest napisane, grałem na 16 bit ;( i teraz jakieś tłumaczenie głupie no ale co więcej mogę powiedzieć, przyznaje się bez bicia ale chciałem zobaczyć jak to jest... no i odpaliłem CS i ustawiłem na 16 bit ; (. Bardzo przepraszam za to zachowanie i jednocześnie proszę o mniejszą karę jeśli to możliwe. Zachowanie z mojej strony było karygodne no ale cóż czasu nie mogę cofnąć i chce ogłosić ze bardzo żałuje i obiecuję że się to nie powtórzy. Myślę ze można to potraktować jako upomnienie, może nic nie wskóram ale trzeba próbować. PRZEPRASZAM I POZDRAWIAM CAŁĄ ZAŁOGĘ.

tak właśnie kończą się zabawy z Kumplem ; ( Podpuszczał.. no ale to nie jest niestety tłumaczenie. Jeszcze raz PRZEPRASZAM I POZDRAWIAM !