Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika kiliman_jaro

Odnotowano 100 pozycji dodanych przez kiliman_jaro (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 18-czerwca 23 )



Sortuj według                Sortuj  

#68530 Gamingcrew GunGame - dyskusja

Napisano przez kiliman_jaro w 26 maja 2010 - 09:59 w Dyskusja ogólna

a ja grałem kiedyś tak, że nóż był cały czas z innymi broniami i jak skosiłeś kogoś to od razu następna broń i myślę, że fajnie by było to wprowadzić bo dodaje to grywalności :)



#68526 Gamingcrew GunGame - dyskusja

Napisano przez kiliman_jaro w 26 maja 2010 - 09:54 w Dyskusja ogólna

Zabójstwo z noża to od razu następna broń tak?



#68523 Gamingcrew GunGame - dyskusja

Napisano przez kiliman_jaro w 26 maja 2010 - 09:46 w Dyskusja ogólna

Ja proponuję spotykać się codziennie o określonej godzinie w jakieś 10 osób na godzinkę lub dłużej, żeby ludzie zobaczyli, że serwer żyje. Podczas gry zapraszać 1-3 znajomych i codziennie reklamować serwer na forach cs'owskich.



#68457 GC vs Promania 10on10 - zapisy

Napisano przez kiliman_jaro w 25 maja 2010 - 07:08 w Sparingi

Mój nick: kiliman_jaro
Steam ID:STEAM_0:1:18369663

Zgłaszając się do spotkania zobowiązuje się do przestrzegania reguł narzuconych przez organizatorów i zobowiązuje się do kulturalnego zachowania podczas meczu. Postaram się godnie reprezentować GamingCrew.



#68341 Liczba życia?

Napisano przez kiliman_jaro w 24 maja 2010 - 09:20 w Off topic

Też mam siódemkę :D



#68327 JP na 100%...

Napisano przez kiliman_jaro w 24 maja 2010 - 07:19 w Off topic

Ja może przytoczę cytat z myspace'a Bosskiego Romana z Firmy jasno przedstawia czym jest JP , a to jak wykreowały to dzieciaki to już inna bajka...

Witajcie. Jestem Roman Bosski. Zajmuje sie w zyciu wieloma rzeczami, a kazda z nich jest moja pasja. Jesli chodzi o kobiety i ich stosunek do mnie, najlepiej wyraza to mój zastepczy alias, który brzmi „pierwsza dwudziestka Europy”. Jesli chodzi o edukacje walcze wciaz o wyksztalcenie na UJ, kierunek Religioznawstwo. Jesli chodzi o legalny biznes, wraz z moim bratem prawie krwi, Tadziem, robimy ubrania JP, gdzie w konfekcji meskiej oznacza przede wszystkim JESTEM PORZADNY!!! ale tez „je*ac policje”, a w damskiej JP oznacza „jestes piekna”. (Dla katolików JP to Jan Pawel, dla monarchistów „jasnie Pan”, dla pedantów „jakosc pierwsza”, dla optymistów „jutro piatek”, a dla pesymistów: „jutro poniedzialek” – dla kazdego mamy rozwiazanie). Jednak moja najwieksza pasja jest rap i freestyle. Pisze teksty i rymuje od 12 roku zycia. Udalo mi sie zaistniec na scenie wraz z Tadziem, Kalim, Popkiem i Pomidorem jako sklad Frima. Istniejemy juz prawie 7 lat. Nagralismy juz kilka plyt. Nagrywamy z najlepszymi, a nasze przeslanie dotyczy naszej filozofii, czyli ulicznych zasad honoru i szacunku. Nasze teksty to 100% hardcoru i prawdy. Sprawdzcie to. W ostatnim czasie promuje swój solowy LP, pt. „Krak” (powstal we wspólpracy z Pierem, wirtuozem wsród polskich producentów). „Krak” to nowy, lecz wtórny styl elektroniczny, który stworzylismy. Jest on mieszanka (jak dotad) rapu,dubstepu,electro, dancehall’u, grime’u, garage’u, d’n’b, miami-base i minimalu.; Styl ten caly czas sie rozwija.Wlasnie teraz w styczniu 2009 wypuszczam KRak2 kolejna odslone naszych szalonych projektow .Na plycie wielu znamienitych wokalistow i producentow z calego swiata .SPrawdz Krak2 publikacje na moim profilu -POLECAM W pazdzierniku 2008 wypuscilismy calym skladem plyte FIRMA Przeciwko k**estwu I Upadkowi Zasad ,ktora przyjeta zostala z duza aprobata co widac na koncertach na ktore serdecznie zapraszamy. Zapraszam do europejskiego miasta kultury. Ubierajcie sie w JP. Pozdrawiam Dobrych Ludzi. Graba Dobrym Chlopakom. Buziaki Pieknym Kobietom. Chwd do polowy, tym którzy zasluzyli i JP na zawsze.


źródło: http://www.myspace.com/bosski



#68326 pChLa

Napisano przez kiliman_jaro w 24 maja 2010 - 07:10 w Podania na administratora

Taaaaak!:)



#68240 Sluchawki do 100zl max

Napisano przez kiliman_jaro w 23 maja 2010 - 12:15 w Hardware

Mi się dobrze słucha na nich muzyki i nie wiem o co Wam chodzi z tym basem...obyś był zadowolony z wyboru.



#68205 Sluchawki do 100zl max

Napisano przez kiliman_jaro w 23 maja 2010 - 08:26 w Hardware

Ja polecę Ci fatalitki mam je prawie drugi rok i jestem zadowolony, jako amatorski gracz w cs'a jakichś super właściwości mi nie potrzeba i chyba Tobie też kupuj jeee Bloo:8



#68040 Nowy serwer

Napisano przez kiliman_jaro w 20 maja 2010 - 03:29 w Dyskusja ogólna

Jeśli już by miał jakiś powstawać z tych trzech to jestem za gg, choć dr jest bardziej popularny i myślę, że jeżeli będzie grupa ludzi ogarniających serwer i grających trochę więcej to da rade go rozkręcić.



#67947 Przedstawiam Się

Napisano przez kiliman_jaro w 18 maja 2010 - 04:39 w Off topic

sieeeeeeeeeeemano pchlaku hajciorze!



#67843 Gęby z Tawerny

Napisano przez kiliman_jaro w 17 maja 2010 - 06:30 w Off topic

Fajne miałeś wakacje Pato :P



#67756 wodny

Napisano przez kiliman_jaro w 14 maja 2010 - 04:36 w Podania na administratora

Mam podobne zdanie do Ramziego i jeszcze te cytaty, które will przytoczył. Ja jestem na nie.



#67727 TP

Napisano przez kiliman_jaro w 14 maja 2010 - 10:47 w Podania na administratora

ja jestem na nie, za całokształt.



#67635 CziGo

Napisano przez kiliman_jaro w 12 maja 2010 - 11:55 w Skargi oraz uwagi

Chyba przesadziłem z tym permem, fakt gdyby tak się nie zachowywał byłby wszystko byłoby ok. Może ten ban na tydzień coś zmieni w jego zachowaniu, było by świetnie. :)



#67577 wymieszanie mapcykla tawerna TP

Napisano przez kiliman_jaro w 11 maja 2010 - 07:37 w Mapy

Niby tak, ale i na prodigy da się wygrywać w tt a na duście tym bardziej.



#67573 CziGo

Napisano przez kiliman_jaro w 11 maja 2010 - 07:01 w Skargi oraz uwagi

Mój nick: kiliman_jaro
Mój Steam ID:...
Data oraz godzina zdarzenia:
od początku jego kariery na Tawernie
Mapa:...
Opis wydarzenia:
To samo co z początkującym, gdy nie ma admina wyzywa i klnie, proszę o perma dla niego. Myślę, że dużo osób ma takie samo zdanie jak ja.
do tego dochodzi 17 banów http://gamingcrew.pl...6b6025f2a0d67fe



#67572 wymieszanie mapcykla tawerna TP

Napisano przez kiliman_jaro w 11 maja 2010 - 06:45 w Mapy

Co Wy na to żeby dodać lub zamienić za coś mape de_dust ?



#67414 wujek222

Napisano przez kiliman_jaro w 09 maja 2010 - 12:06 w Podania na administratora

Też jestem na tak :)



#67371 Peja vs. Reszta Świata

Napisano przez kiliman_jaro w 08 maja 2010 - 09:22 w Muzyka

Gratulacje Sławek, skopiowałeś komentarz spod kawałka http://www.youtube.c...h?v=Pyz2H1dLEzA, daj coś od siebie zamiast kopiować cudze słowa...



#67203 [Zabawa] Kto to?

Napisano przez kiliman_jaro w 05 maja 2010 - 08:55 w Gry Forumowe

Pyskaty

Jamajka/USA
Dołączona grafika



#67139 Netia 20 Mbit/s

Napisano przez kiliman_jaro w 03 maja 2010 - 07:10 w Off topic

Nie wiem czy w moim mieście jest taka możliwość z tego co wiem lokalizacja jest ważna... końcem wakacji będę o tym myślał, może jakieś ciekawe oferty się pojawią.



#67137 Netia 20 Mbit/s

Napisano przez kiliman_jaro w 03 maja 2010 - 07:08 w Off topic

a ja chciałem zmieniać neta na netie... to nie wiem co ja wybiorę, mam obecnie neo 2mb, chciałbym coś mocniejszego właśnie taką netie 20mb/s ale skoro takie cyrki. Jak zostane przy neo to chociaż mi nawigację za przedłużenie umowy dadzą...:happy:



#67134 Majówka

Napisano przez kiliman_jaro w 03 maja 2010 - 06:36 w Off topic

a ja: biegnie, grille, rodzinka, skazany na śmierć i cs...:P



#67133 Prosto Mixtape 600V

Napisano przez kiliman_jaro w 03 maja 2010 - 06:31 w Muzyka

Dobra robota choć pierwszy mixtape prosto bardziej mi się podoba.