Skocz do zawartości


Zdjęcie

JP na 100%...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

#1 endo

endo

    Porucznik

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 142 postów

Napisano 23 maja 2010 - 11:12

Tak dziś wyszło w związku z postem na temat tatuaży, więc pomyślałem, że założę taki temat :) Wypowiedzcie się, co sądzicie na temat postawy, poglądu ?! O ile to można tak nazwać...
Czyli krótko. Co sądzicie na temat JP...

Moja opinia jest taka, mówi tak każdy burak, pozer i kozak, często gówniarze i małolaty, a jak przychodzi co do czego do d*pa blada, zesrał się w spodnie ze strachu...
Jest mały odsetek ludzi, którzy naprawdę się nie boją policji i powiedzą im to prosto w twarz czy nawet będą chcieli się z 'psami' bić....
Natomiast moje ustosunkowanie się do policji? Hmm, tak wam wszystkim ta policja przeszkadza. Jakby jej nie było to byście wp***dol dostawali na każdym kroku i nikt by nie mruknął.
Więc tak bardzo wam szkodzą? Oni mogą pomóc, bo od tego są, a za to są gnojeni i mieszani z błotem Dołączona grafika Podsumowując, mi policja nie przeszkadza, a JP jest żałosne tak samo jak
i osoby które to gloryfikują...
  • 0
Dołączona grafika

Dream As You'll Live Forever. Live As You'll Die Today.

Dołączona grafika

#2 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 23 maja 2010 - 11:17

na początku było to modne jak słuchanie Ich Troje kilka dobrych lat temu. Teraz z tego trendu ludzie zaczynają się smiać, ale i ma swoich zwolenników, z Ich Troje dokładnie to samo.

Na taki przykład mnie naszło, ale jest powiązanie czyż nie?
  • 0
Dołączona grafika

#3 endo

endo

    Porucznik

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 142 postów

Napisano 23 maja 2010 - 11:25

Jest, to tak samo dodatkowo, prócz JP na 100% (pomijając fakt ludzi słuchających muzyki z telefonu przez głośnik, bo to jest żenada i prostactwo) popularne jest 'chodzenie na Motor'.
Jestem z Lublina, a więc RKS Motor. Każdy dres czy blokers, nieważne już że ledwo to od ziemi odrosło, jest kibicem i w ogóle... Koszulki itd... Wielcy fani, większość nigdy na meczu nawet nie była, bo mama ich nie puściła...
  • 0
Dołączona grafika

Dream As You'll Live Forever. Live As You'll Die Today.

Dołączona grafika

#4 wodny

wodny

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 426 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 23 maja 2010 - 11:25

teraz to mnie smiesza wszyscy Ci, ktorzy najbardziej gnoja to JP, zakladajac fora, portale, logi anty JP, produkujac koszulki z obrazkami typu "j**ac JP" "kochamy policjantow", robiac smieszne demoty i komiksy przeciwko JP, szkoda , ze nie wiedza, ze tym samym przyczyniaja sie do rozslawiania tego hasla, nawet w tv zaczynaja o tym mowic, pisza o tym w gazetach, po prostu Ci ludzie walczacy z nienawiscia do policji gina od wlasnej broni. zamiast zostawic ich w spookoju, a niech sobie chodza po Ziemi i krzycza to JP JP ! wyrosna z tego albo ich zgarnie wladza ...

Użytkownik wodny edytował ten post 23 maja 2010 - 11:29

  • 0
"Każde królestwo rozdarte wewnętrznie pustoszeje a skłócone domy upadają"

#5 will

will

    Pułkownik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 190 postów
  • Skype:wilu_z_mw
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 23 maja 2010 - 11:31

ja tam JP na 80% z ustnej i jestem z siebie dumny :happy:
a jak tam gdzieś już pisali na demotach czy gdzieś... dali JP bo 70% naszego narodu nie potrafiło poprawnie napisać CHWDP
  • 0
moja wladza minela, to czeba potrolowac troszQ <3 :E
Dołączona grafika

Spoiler

#6 wodny

wodny

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 426 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 23 maja 2010 - 11:34

will, gdyby nie hwdp to do tej pory bys nie wiedzial ze "c*uj" nie pisze sie przez "h" :D


wiec przyczynili sie do poszerzenia naszej znajomosci poprawnosci ortograficznej pisanych wyrazow xD

Użytkownik wodny edytował ten post 23 maja 2010 - 11:39

  • 0
"Każde królestwo rozdarte wewnętrznie pustoszeje a skłócone domy upadają"

#7 ScaR

ScaR

    Troll

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów
  • Ską…d:Poznań

Napisano 24 maja 2010 - 12:09

wodny miałes myślec zanim coś napiszesz ;]

IMO jp jest tak samo żalosne jak chwdp i te wszystkie gimbusy co policje widzialy jak jechala radiowozem i tyle, ale drą ryja ze nienawisc do policji w sercu nosza buhehe.
Prawie tak chore jak słoneczko ;)
  • 0
Kto się c*pą urodził mężczyzną nie umrze

Dołączona grafika

Nowy H@ Tawerny :D
Dołączona grafika

#8 kiliman_jaro

kiliman_jaro

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 136 postów
  • Ską…d:Tarnobrzeg

Napisano 24 maja 2010 - 07:19

Ja może przytoczę cytat z myspace'a Bosskiego Romana z Firmy jasno przedstawia czym jest JP , a to jak wykreowały to dzieciaki to już inna bajka...

Witajcie. Jestem Roman Bosski. Zajmuje sie w zyciu wieloma rzeczami, a kazda z nich jest moja pasja. Jesli chodzi o kobiety i ich stosunek do mnie, najlepiej wyraza to mój zastepczy alias, który brzmi „pierwsza dwudziestka Europy”. Jesli chodzi o edukacje walcze wciaz o wyksztalcenie na UJ, kierunek Religioznawstwo. Jesli chodzi o legalny biznes, wraz z moim bratem prawie krwi, Tadziem, robimy ubrania JP, gdzie w konfekcji meskiej oznacza przede wszystkim JESTEM PORZADNY!!! ale tez „je*ac policje”, a w damskiej JP oznacza „jestes piekna”. (Dla katolików JP to Jan Pawel, dla monarchistów „jasnie Pan”, dla pedantów „jakosc pierwsza”, dla optymistów „jutro piatek”, a dla pesymistów: „jutro poniedzialek” – dla kazdego mamy rozwiazanie). Jednak moja najwieksza pasja jest rap i freestyle. Pisze teksty i rymuje od 12 roku zycia. Udalo mi sie zaistniec na scenie wraz z Tadziem, Kalim, Popkiem i Pomidorem jako sklad Frima. Istniejemy juz prawie 7 lat. Nagralismy juz kilka plyt. Nagrywamy z najlepszymi, a nasze przeslanie dotyczy naszej filozofii, czyli ulicznych zasad honoru i szacunku. Nasze teksty to 100% hardcoru i prawdy. Sprawdzcie to. W ostatnim czasie promuje swój solowy LP, pt. „Krak” (powstal we wspólpracy z Pierem, wirtuozem wsród polskich producentów). „Krak” to nowy, lecz wtórny styl elektroniczny, który stworzylismy. Jest on mieszanka (jak dotad) rapu,dubstepu,electro, dancehall’u, grime’u, garage’u, d’n’b, miami-base i minimalu.; Styl ten caly czas sie rozwija.Wlasnie teraz w styczniu 2009 wypuszczam KRak2 kolejna odslone naszych szalonych projektow .Na plycie wielu znamienitych wokalistow i producentow z calego swiata .SPrawdz Krak2 publikacje na moim profilu -POLECAM W pazdzierniku 2008 wypuscilismy calym skladem plyte FIRMA Przeciwko k**estwu I Upadkowi Zasad ,ktora przyjeta zostala z duza aprobata co widac na koncertach na ktore serdecznie zapraszamy. Zapraszam do europejskiego miasta kultury. Ubierajcie sie w JP. Pozdrawiam Dobrych Ludzi. Graba Dobrym Chlopakom. Buziaki Pieknym Kobietom. Chwd do polowy, tym którzy zasluzyli i JP na zawsze.


źródło: http://www.myspace.com/bosski

Użytkownik kiliman_jaro edytował ten post 24 maja 2010 - 07:20

  • 0

#9 wodny

wodny

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 426 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 24 maja 2010 - 08:51

Chwd do polowy, tym którzy zasluzyli


i o tym mowiłem wczesniej


skar? oO

Użytkownik wodny edytował ten post 24 maja 2010 - 08:52

  • 0
"Każde królestwo rozdarte wewnętrznie pustoszeje a skłócone domy upadają"

#10 FajKeL

FajKeL

    Szeregowy

  • Recruit
  • Pip
  • 28 postów
  • Ską…d:Wrocław

Napisano 21 czerwca 2010 - 10:53

Czasem jak patrze na dzieciaki na ulicach w ciuchach JP które "...słuchają Firmy i mają wyje*ane." to mi się flaki w środku przewracają. Idealny przykład robienia interesu z idiotów, którzy w większości kontakt z policją mieli tylko w szkole na pogadankach na temat bezpieczeństwa albo w GTA...
  • 0
Dołączona grafika


#11 Fajura

Fajura

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 221 postów
  • Ską…d:Kozienice

Napisano 21 czerwca 2010 - 11:05

@endo
Nie chodzi im o to, zeby policji nie bylo tylko o ich zasaday. Nie mow, ze tak nie jest bo policja naduzywa swojej wladzy i na kazdym kroku stara sie to udowodnic. Wg. mnie policja jest potrzebna, ale niech sie stosuja do swoich zasad i dzialaja zgodnie z prawem, a nie sie wywyzszaja bo maja mundur i odznake.


Ja osobiscie mam gdzies to cale JP. Nie nosze taki bluzek ani nie jestem w zadnym "spoleczenstwie" JP. Policja jest i dobrze, ale lepiejby bylo gdyby zmienili swoje postepowanie. A Ci co chodza z tymi JP, to juz ich sprawa, ale wg. mnie gloszenie takich hasel mija sie z celem.
  • 0

#12 Codi

Codi

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 365 postów

Napisano 21 czerwca 2010 - 11:29

wspomniałeś o tym, że nadużywają władzy a nie uważasz, że są po prostu czasami do tego zmuszani/prowokowani ?
mnie tak samo jak was śmieszą te hasła a jeszcze bardziej brzdące po 10lat latające i krzyczące JP, myślą, że są ważni bo poszli do gim albo dlatego że słuchają takiej a nie inne muzyki i wszystkich mają w d*pie
ja sam szczerze zastanawiam się czy nie wstąpić do policji po lic :)
  • 0

#13 sk z3ro

sk z3ro

    Porucznik

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 042 postów
  • Skype:patrykgs
  • Ską…d:Stawiski

Napisano 21 czerwca 2010 - 11:32

Załosne haslo i głupota - to jedyne co mi przychodzi na mysl widzac u dzieciaka ciuch z tym napisaem :dry:
  • 0
"Nie chcem ale muszem" - Lech Wałęsa

#14 MilczaR

MilczaR

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 262 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 21 czerwca 2010 - 11:39

Narzekają na policję w Polsce...
Wyrażenie "je*ać policję" po prostu ładnie brzmi, to coś jak słowo "k**wa". To takie hasło, które wpadło w ucho i spodobało się tym, którzy nie są zadowoleni z tego, co zrobiła policja im, bądź innym, a zarazem zarazili tym nastawieniem do policji tych, którzy w ogóle nie mieli do czynienia z tym organem i zostali jakby omamieni mitem o policji.
Prawda jest taka, że policja bardziej nam pomaga, niż przeszkadza. Wiadomo, że przestępcy zawsze będzie przeszkadzała. A wy? jesteście przestępcami? Myślę, że między inni stąd wszystko się wzięło.

Cieszcie się, że nie musicie żyć w latach 80, bo wtedy z milicją byście mieli po prostu przechlapane. Albo wyjedźcie sobie teraz do Rosji, wtedy zobaczycie, że w Polsce to jest lajcik.

edit:
Jeszcze coś sprostuję... Przyznaję się, że sam czasem na nich narzekam i mruknę pod nosem "je*ane psy", gdy widzę jak krążą nieopodal, a ja chcę gdzieś w parku czy na dworze wypić browara ;]

Użytkownik MilczaR edytował ten post 21 czerwca 2010 - 11:41

  • 0
Czas nagradza cierpliwych.

---

Dołączona grafika

---

#15 Fajura

Fajura

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 221 postów
  • Ską…d:Kozienice

Napisano 21 czerwca 2010 - 11:59

@Codi
Moze sa moze nie sa, ale zauwaz (nie wiem czy u was tez) do mnie policja podbija za to ze sobie siedze w parq i chca mnie przeszukac w celu znalezenia "narkotykow". Nie znalezli spisuja i mowia, ze nastepnym razem nie bd tak milo. Wg. mnie to jest naduzywanie wladzy, a na dodatek gozili, ze latwo do poprawczaka przez takie cos zajsc... Wg. mnie to jest przesada grozic typowi co siedzi w parku poprawczakiem za to, ze ma 17 lat, a moze za szerokie spodnie? Moze za to, ze im sie nudzilo? Nie wiem czy u innych tez tak jest, ale wydaje mi sie ze napewno jest gdzies podobnie
  • 0

#16 MilczaR

MilczaR

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 262 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 21 czerwca 2010 - 12:08

Myślę, że oni nie tyle grożą, ale przestrzegają. Wiadomo, że człowieka skłania się do myślenia poprzez straszenie.
Taki "postraszony" obywatel zacznie się pilnować, bo będzie wiedział, że może w parku trafić na niebieskich :]
Zresztą straszonko to jedna ze sztuczek policji. Bywa tak, że przerażony zatrzymany, czy legitymowany zaczyna sypać, co przydaje się policji.

Kiedy do mnie wjechali na chatę z nakazem i przetrzepywali mieszkanie także nie byli mili. Zachowywali się jak łobuzy. Ponieważ ja nie miałem nic do ukrycia, to zachowałem spokój i jeszcze lekko się uśmiechnąłem do całej sytuacji. Kiedy załadowali mnie do samochodu, to dopiero tam do nich doszło, że nie ma sensu być wobec mnie wulgarnym i przełączyli się w stan normalny, że tak ujmę, ale na komendzie próbowali jeszcze straszyć mnie Białołęką, mimo że nie mieli podstaw, by mnie tam w ogóle kierować, ale liczyli na to, że o tym nie wiem i że coś np. chlapnę. Taka jest ich po prostu praca, a straszonko to naprawdę dobry sposób na wyciągnięcie info, bądź przestrogę.
  • 0
Czas nagradza cierpliwych.

---

Dołączona grafika

---

#17 Codi

Codi

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 365 postów

Napisano 21 czerwca 2010 - 02:53

@Fajura
szczerze? jeszcze nie słyszałem, żeby tak bez powodu podeszli nawet do moich znajomych :) zdarzały się sytuacje jak zbierali znajomych na komendę ale tylko dlatego, że np to była pora lekcji a oni w parku na waksach albo też złapali ich jak Ci chlali jakieś winiacz :D no ale wiadomo to już jest powód istotny i musieli reagować :) ale żeby kogoś kto sobie siedzi spokojnie na ławce nieee :P może po prostu miałeś pecha to się zdarza ;)

@MilczaR
to co mówisz jest prawdą :) nastraszanie zawsze będzie ich najlepszą metodą, czasami znajdą się twardzi których trzeba długo męczyć ale są i tacy którzy od razu miękną :)
ale i tak najlepiej jest po prostu trzymać z dala od takich kłopotów jak narkotyki i kradzieże itd. :P nie mając nic na sumieniu w rozmowie z policją chyba nie ma się czego obawiać :D
  • 0

#18 Fajura

Fajura

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 221 postów
  • Ską…d:Kozienice

Napisano 21 czerwca 2010 - 03:02

Pech pechem, prawo prawem :). Jezeli im sie nudzilo i mialem pecha, to wojsko mogloby mowic, ze im sie nudzi i zabijac ludzi. Wtedy tez ktos by mial pecha? Ja nie wyglaszam hasel JP bo to jest bezsens, i tez nie jestem obrazony tym, ze jest policja.
  • 0

#19 MilczaR

MilczaR

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 262 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 21 czerwca 2010 - 03:11

Żeby nie było, że ja coś im chlapnąłem :D
Ja po prostu przy pewnym wydarzeniu znalazłem się w niewłaściwym miejscu o niewłaściwej porze. Nic więcej. Chyba nie myślicie, że Milczar mógłby mieć na bakier z prawem :sleep:
Mogłem nawet założyć sprawę pewnej firmie o pomówienie, do czego policja sama mnie namawiała.

Użytkownik MilczaR edytował ten post 21 czerwca 2010 - 03:12

  • 0
Czas nagradza cierpliwych.

---

Dołączona grafika

---

#20 endo

endo

    Porucznik

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 142 postów

Napisano 21 czerwca 2010 - 03:13

Temat się nieco rozwinął, a ja dostrzegłem jeszcze jedno. Jakiś czas temu słyszałem kilka nut, no i teraz ostatnio w których "raper" używa słów, że od dziecka już nienawidzi policji... Jasne Dołączona grafika 80% dzieciaków chciało zostać policjantem, strażakiem, lekarzem.... Ale pojawiła się moda na JP i nagle każdy od kołyski nienawidzi policji.... Żenada....
  • 0
Dołączona grafika

Dream As You'll Live Forever. Live As You'll Die Today.

Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0