Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika endo

Odnotowano 86 pozycji dodanych przez endo (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 06-czerwca 23 )



Sortuj według                Sortuj  

#88910 Ścinający obraz

Napisano przez endo w 22 grudnia 2011 - 03:26 w Pomoc

Ja dorzucę swoje 5groszy :P Otóż mi lapek się wyłącza z przegrzania- czyszczenie mu zapewnię (to na pewno), ale i zakupię podstawkę chłodzącą, by obniżyć nieco jego temperatury ;) Może i u Ciebie winą być zbyt wysoka temperatura, że sprzęt nie domaga?



#103520 Stara Gwardia VS Minecraftowicze

Napisano przez endo w 01 września 2012 - 03:34 w Call of Duty 4 - Modern Warfare

Nie ma terminu. Możemy dziś wieczór. Pytanie czy innym pasuje? Kornik i Shatan już się zgodzili, nie wiem jak Susek. Brak odezwu :P Jeżeli byśmy to dziś mieli rozegrać, trzeba będzie wybrać mapy. Jako reprezentant wybieram dla nas: Strike i Creek. Propozycja z grupy MC? No i czy wam pasuje dzisiaj? Wodny i Krejzi, chcecie grać jako MC?



#103531 Stara Gwardia VS Minecraftowicze

Napisano przez endo w 01 września 2012 - 06:55 w Call of Duty 4 - Modern Warfare

Super. Przyszło co do czego, to jedynie Krejzi był w stanie odpisać.



#105068 Stara Gwardia VS Minecraftowicze

Napisano przez endo w 16 września 2012 - 08:51 w Call of Duty 4 - Modern Warfare

Krejzi u Was, ewentualnie jeszcze Ziemny, który foszy się jak panienka i nie chce CoD-a zainstalować :P



#edit: a jak nie uda się zebrać ludzi tak, by zagrać mecz, to po prostu tylu ludzi ilu wbije i sobie zagramy 4fun :)



#109303 Stara Gwardia VS Minecraftowicze

Napisano przez endo w 01 listopada 2012 - 11:17 w Call of Duty 4 - Modern Warfare

Git, o ile ktokolwiek jeszcze zechce zagrać. Jakby co, to można rekreacyjnie sobie popykać ;)



#105104 Stara Gwardia VS Minecraftowicze

Napisano przez endo w 16 września 2012 - 12:44 w Call of Duty 4 - Modern Warfare

Nie wiem czy uda nam się zebrać tyle osób by zagrać umówiony meczyk. Zatem zapraszam wszystkich chętnych na serwer,
dziś wieczorem w godzinach 18-19 :)



#103317 Stara Gwardia VS Minecraftowicze

Napisano przez endo w 30 sierpnia 2012 - 08:02 w Call of Duty 4 - Modern Warfare

Wodny, regularni? Wybacz, gdy ja zacząłem grać na serwie nigdy Ciebie nie widziałem czy Krejziego. Był: Owi, Plaj, Shatan, Furai, Gienek, Diabo, Solen, Kornik, Świrek. Ja potem sam byłem adminem, więc trochę przegrałem na serwerze. Potem było nas mniej, aż w końcu to upadło.



#103170 Stara Gwardia VS Minecraftowicze

Napisano przez endo w 29 sierpnia 2012 - 10:13 w Call of Duty 4 - Modern Warfare

Jak nazwa tematu wskazuje, chciałbym zorganizować meczyk 4fun (dla zabawy) w Call of Duty 4: Modern Warfare pomiędzy osobami, które grały na niegdyś istniejącym serwerze GamingCrew, a osobami grającymi na serwerze Minecrafta, a posiadającymi ORYGINALNĄ wersję CoD-a . Zatem przechodząc do rzeczy; drodzy Minecraftowicze, czy zechcielibyście zagrać z nami (starymi graczami serwera GamingCrew) w tą grę?

Oto skład Starej Gwardii:
- endo<!
- Shatan
- Susek
- Kornik

Jeżeli ktoś czuje się pominięty, ze starych graczy, niech napisze, że też chce grać ;)

Co do listy osób z Miencrafta. No właśnie, tu zaczyna się problem, ponieważ o ile mi wiadomo to oryginał ma Skral i Witek (chyba).
Czy jest ktoś jeszcze kto go posiada, a chciałby zagrać? :)



#103568 Stara Gwardia VS Minecraftowicze

Napisano przez endo w 02 września 2012 - 11:03 w Call of Duty 4 - Modern Warfare

Dziś 20 mi pasuje ;) Skral? Pawcio? Crafcik? ComPatriot? Shatan? Kornik? Susek? Krejzi? Wodny? Juri?



#103184 Stara Gwardia VS Minecraftowicze

Napisano przez endo w 30 sierpnia 2012 - 08:49 w Call of Duty 4 - Modern Warfare

Wodny, ja nigdy Cię nie widziałem na CoDzie. Wymienić innych? Proszę: Owi, Świrek, Gienek, Diabo, Furai. Wybacz, ale z Tobą nigdy nie grałem, przynajmniej nie na nicku wodny ;]

Nie chodzi o to kogo zapamiętałem, a kogo nie. Rzecz w tym, że podałem osoby, które będą chciały grać :)



#104982 Stara Gwardia VS Minecraftowicze

Napisano przez endo w 15 września 2012 - 04:54 w Call of Duty 4 - Modern Warfare

Proponuję rozegranie meczu jutro wieczorem, tj. niedziela, zbiórka osób na TS o godzinie 18/19. Challenge accepted?



#103193 Stara Gwardia VS Minecraftowicze

Napisano przez endo w 30 sierpnia 2012 - 09:47 w Call of Duty 4 - Modern Warfare

Crafcik, tu chodzi o dobrą zabawę, a nie o to czy masz skilla. Co do Twoich lvl, to mogłeś skopiować sobie własny profil, gdzie informacje na temat Twoich osiągnięć są zapisane ;)

Widzę póki co, że mamy już cztery osoby po stronie graczy Minecrafta, bardzo dobrze :) Czekam na innych, może jeszcze ktoś ma i zagra z chęcią ;)



#105672 Stara Gwardia VS Minecraftowicze

Napisano przez endo w 22 września 2012 - 10:12 w Call of Duty 4 - Modern Warfare

To jak? Gramy coś dzisiaj wieczorem?



#103199 Stara Gwardia VS Minecraftowicze

Napisano przez endo w 30 sierpnia 2012 - 10:32 w Call of Duty 4 - Modern Warfare

Na razie chcę się zorientować ile osób jest chętnych ;) Także wbijaj śmiało :P 3 dni Ci wystarczą? :>



#103558 Stara Gwardia VS Minecraftowicze

Napisano przez endo w 02 września 2012 - 09:52 w Call of Duty 4 - Modern Warfare

Odezwie się ktoś z MC? Czy temat do kategorii "zamknij i zapomnij"? :)



#103244 Stara Gwardia VS Minecraftowicze

Napisano przez endo w 30 sierpnia 2012 - 12:59 w Call of Duty 4 - Modern Warfare

Wybaczcie- moja wina, bo nie napisałem. Ja również uważam, że zagramy mecz Search & Destroy Hardcore (Znajdź i Zniszcz dla nie kumatych :P). Jest to najbardziej sensowny tryb. Nikt nie będzie ganiać po cudzym respie i czaić tylko, aż ktoś się zdąży narodzić. Co do serwera na którym zagramy, to zakładam iż stanie on na VPS-ie u Shatana. Mam nadzieję, że zagramy więcej niż jeden taki meczyk ;)

Teraz skoro zebrała się minimalna ilość ludzi, czas zaproponować mapy. Najpierw chcę wiedzieć ile map na drużynę? (Chodzi o to, że każda drużyna ma do wyboru mapy, na których będziemy grali, mapy rzecz jasna nie mogą się powtarzać ;) ). Jeżeli ktoś grał kiedyś mixa, to wie, że drużyny wybierają po 2 mapy.

Jak zrobimy u nas? Uważam, że to dobra liczba (Przypominam, że 2 mapy na drużynę, to 4mapy jako cały mecz, a wynik to średnia wygranych map).
Jeżeli dojdziemy do konsensusu w ilości map, przyjdzie czas wyboru na jakich mapach zagramy. Jako, że to nasz pierwszy mecz- mapy będą jedynie standardowe.

Może kolejny zagramy wyłącznie na niestandardowych ;)



#103603 Stara Gwardia VS Minecraftowicze

Napisano przez endo w 02 września 2012 - 06:19 w Call of Duty 4 - Modern Warfare

Tiaa, okaże się niebawem ;)



#103304 Stara Gwardia VS Minecraftowicze

Napisano przez endo w 30 sierpnia 2012 - 07:33 w Call of Duty 4 - Modern Warfare

Wiecie co, do wszystkich OLDIE, co teraz nagle płaczą... Gdzie Wy byliście jak CoD umierał, co?! Teraz to nagle ja się dowiaduję, że inni z GC mają oryginał, ale każdy w poważaniu to miał i walił w pikselozę. Gdybym był chamski, to okroiłbym team do nas czterech... Nie chce mi się nawet komentować waszego zachowania w tym momencie, bo jest poniżej poziomu.

Jeżeli z Minecrafta zbierze się więcej osób, zostaną dołączeni inni z GC do teamu. Max ludzi na team to 8, powyżej rozgrywka staje się nieprzyjemna i męcząca.
Przejrzałem cały temat w celu małego podsumowania osób z MC posiadających oryginały, posiada je 5 osób.
Nas na CoDzie, chętnych jest 4 + Juri, Wodny, Krejzi (pewnie zaraz dmb poczuje się pominięty :> ). Póki co dołączyć do starej ekipy będzie mogła jedna osoba, chyba, że znajdą się nowi z Minecrafta.

Na koniec dodam kilka rzeczy. To, że chcecie grać w CoDa, nikt wam nie broni. Serwer jest, podane będzie IP, można wchodzić i tłuc. Poza tym, to tylko ja umiem napisać temat, że chcę zagrać w CoDa!? Postawić serwer i zaprosić ludzi, to nie problem. Mecz to mecz, potem można grać mixy teamów i mieć ubaw. To w niczym nie przeszkadza.

IP SERWERA: 91.239.66.171:28960
Dziś Shatan uruchomił serwer, póki co jest na nim ustawiony tryb TDM HC, można wchodzić i grać.

Drodzy napinacze. Wasz udział (jako, że się nawet nie zainteresowaliście i koło dÓpy wam to latało) jest warunkowy, jeżeli dołączy się jakiś minecraftowiec, dołączacie Wy. Co do ziemnego i karaterq, macie opcję grania po stronie MC (możecie, nie musicie ;) ). Tyle w temacie.



#104405 Stara Gwardia VS Minecraftowicze

Napisano przez endo w 10 września 2012 - 02:47 w Call of Duty 4 - Modern Warfare

Proponuję spotkanie wieczorem w tym tygodniu. Sądzę, że dojdziemy do porozumienia, który to będzie dzień ;)

@Crafcik
CoD sam Ci się nie mógł zepsuć, coś zrobiłeś :P Powiedz co, to może uda nam się pomóc ;]



#107016 Star Citizen - space sim

Napisano przez endo w 11 października 2012 - 09:38 w Recenzje i Opisy

Widzisz Owi, ja bym nawiązał do Twojej wypowiedzi, ale w innym kontekście, a mianowicie

nie chcę mi się tego do końca czytać ale spr tą gre :)

Jak dla mnie, jest to zatrważające; kilka linijek i reakcja: "nie będę czytał, bo za długie". Sądzę, że niedługo powrócimy do pisma obrazkowego, bo jest łatwiej przyswajalne i co najważniejsze, nie trzeba się przy tym wysilać by rozpoznawać trudne znaki, potocznie literami określane... COFAMY się w rozwoju ;x


Co do samej gry, wygląda bardzo fajnie, ale ciekawe czy projekt zostanie wcielony w życie, czy umrze w powijakach; podobnie jak kilka innych świetnie zapowiadających się tytułów, a wszystko dlatego, że nie było wydawcy.. :\



#103853 Smutna sprawa: Kradzież

Napisano przez endo w 04 września 2012 - 08:24 w Pomoc

Odzyskasz ;) Wejdź na support steama, stwórz tam konto. Napisz im ticket, obowiązkowo po angielsku z opisem sprawy. Jeżeli Ci odpiszą, to pewnie zechcą fotę jakiegoś cd/keya z dopisanym kodem wysłanym przez nich (miałem już tak w jednym wypadku). Potem powinieneś odzyskać konto :)



#94985 SfGame s9

Napisano przez endo w 19 kwietnia 2012 - 02:19 w Dyskusja ogólna

kra



Kra?! :huh:



#93459 Przywitanie i pytanie ;)

Napisano przez endo w 22 marca 2012 - 09:48 w Off topic

'Don Żułan' z fejsa nie zawiódł :D Dobrze Furia, trzymaj poziom :P



#89562 Przejazdzka po czarnobylu

Napisano przez endo w 08 stycznia 2012 - 02:10 w Sport, motoryzacja,ekstremalne

http://www.podniesinski.pl/portal/ wariaty krótko rzecz ujmując :D



#92527 Przedstawiam Się

Napisano przez endo w 29 lutego 2012 - 11:46 w Off topic

Shatan zna na pamięć? Nah, on to sobie powiesił nad łóżkiem żeby móc hejtować codziennie xD