Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika luzzak24

Odnotowano 12 pozycji dodanych przez luzzak24 (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 17-czerwca 23 )


Sortuj według                Sortuj  

#67566 dasd ban

Napisano przez luzzak24 w 11 maja 2010 - 04:42 w Cheaterzy

Acha, no to spoko.

Pozdrawiam.


Temat do zamknięcia ;]



#67563 dasd ban

Napisano przez luzzak24 w 11 maja 2010 - 04:37 w Cheaterzy

Wypowiem się po raz ostatni ;]  Odpuszczam sobie te cale udowadnianie itp. Jak juz jest ten ban niech będzie, a moje pytanie do administracji jest takie.. - kiedy taki ban ulegnie przedawnieniu?

Pozdrawiam.



#67480 dasd ban

Napisano przez luzzak24 w 09 maja 2010 - 10:08 w Cheaterzy

Powiedzmy tak, zaufalem razerowi, po opiniach moich kolegów, przedtem mialem sony. Jestem zadowolony. Moze sa i drogie ale według mnie warte swojej ceny.

Pozdrawiam.



#67478 dasd ban

Napisano przez luzzak24 w 09 maja 2010 - 09:43 w Cheaterzy

W dalszym ciągu czekam  na UB. Jest to sanowany serwer wsrod graczy cs wiec mam nadzieję, ze to nieporozumienie stosownie rozwiąże odbanowanie mojego ID steam.

Pozdrawiam.



Co do sluchawek, nie miales takich bo sa za drogie wiec nie wypowiadaj się na temat. Ja juz obsluzylem 3 pary sluchawek i bez watpienia te sa najlepsze dla gracza counter strike.



#67470 dasd ban

Napisano przez luzzak24 w 09 maja 2010 - 08:57 w Cheaterzy

Tak to podejrzanie wyglada, ale w tym momecie powiem Ci cos popatrz na te sluchawk:http://www.allegro.p..._1.html#gallery, maja one tak dobra czulosc ze slychac kazdy szmer, na dachu bylo go slychac i odruchowo skierowalem na dol, a wtedy chlupniecie wody ;} Wiecej nie bede sie tlumaczyl bo to troche nie na poziomie serwera, tak mi sie chociaz wydaje.

Czekam na UB.



#67468 dasd ban

Napisano przez luzzak24 w 09 maja 2010 - 08:45 w Cheaterzy

Co do tej paki, patrzylem na wprost i typek mi miglan, wtedy zmienilem na m4 i skanowalem jak to zazwyczaj bywa. ;}



#67463 dasd ban

Napisano przez luzzak24 w 09 maja 2010 - 08:38 w Cheaterzy

Ale oskarzenie, szok! NIe slyszalem jeszcze takiego powodu! Skad mam siedziec kiedy typek wciaga bron! ŻAL!
Proszę o odbanowanie i nie robienie z igły widły! (grając na słuch.. nie zastanawiam się jakims wyciaganiem broni, ty grasz i strzelasz jak widzisz typka na ekranie,a ja zaczynam strzelac jak go slysze.

Pozdrawiam.



#67460 dasd ban

Napisano przez luzzak24 w 09 maja 2010 - 08:06 w Cheaterzy

Ta sytuacja jest czysta, o ktorej mowiles, typek wychodzi mi z prawej i widac go ;]



#67458 dasd ban

Napisano przez luzzak24 w 09 maja 2010 - 08:03 w Cheaterzy

----------------------------------

Obejrzałem cale demko oraz te sytuacje k ttorych niby mam wh. Jak się gra na sluchawkach a nie na głośnikach to tak jest ze wiem z ktorej str. typek nadchodzi!



#67456 dasd ban

Napisano przez luzzak24 w 09 maja 2010 - 07:51 w Cheaterzy

dobrze.

Serwer: TP
Data zdarzenia: 7.05
Nick podejrzanego: dsad
STEAMID: STEAM_0:0:19524646
Ewentualny rodzaj czitu: wh
Kto złapał: ja
Mapa:szatu
Link do dema:
Link do screena/profil gracza:
Czasy i opis podejrzanych akcji:



Link do tematu:
http://gamingcrew.pl...?showtopic=5860

PS. Można bylo zrobić screny ekranu i by bylo wszystko jasne, a nie oskarzac bez powodu.



#67454 dasd ban

Napisano przez luzzak24 w 09 maja 2010 - 07:44 w Cheaterzy

Dobrze, w takim razie przepraszam. NIe uzywałem czitów na waszym serwerze. Jestem, mysle dobrym graczem i bardzo dobrze gra mi się na waszym serwerze. Jest dobra atmosfera i ogolnie ogar. Prosze przejrzeć jeszcze raz nagranie z HLTV i odbanować, gdyz nie ponoszę winy za którą mnie posądzono.

Pozdrawiam.



#67452 dasd ban

Napisano przez luzzak24 w 09 maja 2010 - 07:35 w Cheaterzy

Witam, admin ośmieszyles się w tym momencie banując mnie za "czity" NIe wiem w której sytuacji bylem podejrzany twoim zdaniem. Demko nie wykazuje niczego, prócz tego że kilku ludzi pocislem przes smoga, do tego sie  przyznam mam ustawione 16 bit grafiki, ale o cos takiego jak wh to nigdy w zyciu! Proszę odbanować!


Pozdrawiam.