Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika start the dance

Odnotowano 19 pozycji dodanych przez start the dance (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 27-czerwca 23 )


Sortuj według                Sortuj  

#99591 Cykl wieczorków retro - temat do dyskusji

Napisano przez start the dance w 18 lipca 2012 - 08:10 w Wieczorki map niestandardowych

a gdzie 2 najlepsze mapy

cs_havana i de_predator ???



#92624 Tech. ćt

Napisano przez start the dance w 02 marca 2012 - 09:53 w Cheaterzy

Serwer: TAWERNA
Data zdarzenia:01 03 2012
Nick podejrzanego: Tech.
STEAMID:STEAM_0:0:31550372
Ewentualny rodzaj czitu: WH
Kto złapał: Ja
Mapa: d2 Załączony plik  TAW-1203011242-de_dust2.dem.zip   6,76 MB   1 Ilość pobrań
Link do dema:
Link do screena/profil gracza: http://gamingcrew.pl...yer.php?id=5507
Załączony plik  de_aztec0002.bmp   1,37 MB   1 Ilość pobrań
Czasy i opis podejrzanych akcji:  nie ma co opisywac, gosc sie za bardzo nie kryje , a raczej nieumiejetnie posluguje tym skanerem
kilka przykladowych akcji z d2 oczywiscie nie wszystkie ale na 1000 % wystarczy:
5:50
ok 8:00
16 25-tu tylko kilka slow. Zawsze oceniajac dema na innym serwie uwazalem ze jest to najlepszy sposob na pokazanie oszustwa.Glupi odruch uciekania, obracania sie przed  nadlatujacym fb badz he ktorego nie slychac i nie widac.Tak jest wlasnie w tym przypadku, obserwuje brame patrzac chuk.. wie gdzie, potem nagle ucieka i wybuch flesz i za chwile he, w tym halasie nie mogl zabardzo slyszec , a tym bardziej widziec. Wystarczy zobaczyc ze odskakuje w str. B  chwilke przez wybuchem flesza ktorego super widac na wh
17:40
20 45
28 35
29,07
29 50
30 45
mam limit na przesylanei danych mozecie pobrac sobie demo z azteca z ok 17 tego dnia, rownie smiesznie, nie ma co opisywac



#92407 pomoc w problemie z cs

Napisano przez start the dance w 26 lutego 2012 - 08:07 w Dyskusja ogólna

Wyglada na to ze "a" pomaga. Trzeba sei przyzwyczaic. Wielkie dzieki.



#92321 pomoc w problemie z cs

Napisano przez start the dance w 25 lutego 2012 - 01:43 w Dyskusja ogólna

sprawa wyglada tak. Przeszedlem z systemu xp na w7 64 bit. gra sie odpala normalnie i wszystko chodzi cacy. Wchodze w konsole wpisuje jakas komende i jest ok ,zazwyczaj status i screenshot. Po kilku razach,  wciskam konsole chce cos wpisac badz dac jeszcze raz to samo i po wcisnieciu jakiego kolwiek klawisza  wyrzuca mnie z konsoli, jak bym wcisna esc i wraca do gry . Csowi zrobilem reinstal nic nie pomoglo. Pomysly jak rozwiazac problem ???



#91626 Lekka zmiana mc

Napisano przez start the dance w 16 lutego 2012 - 08:53 w Mapy

2 mapy ze zdecydowana przewaga CT
cbble <<<< forge
prodek <<<< mirage, fire



#91578 do tyro

Napisano przez start the dance w 14 lutego 2012 - 07:21 w Dyskusja ogólna

sry nie wim w jakim dziale napisac , moze w haxach ,jak cos to przeniescie .w odpowiedzi na tekst tyro z sb:

tyro : (14 luty 2012 - 11: 57 ) ciekawe, że jak ktos dostaje baty to od razu wszędzie haxy widzi....


zeby nie bylo to w d*pie mam baty, sraty i inne p*****y .Wiem ze wydzielam erotyczny zapach ale nie an tyle aby mnie trafiac przez sciany co chwile bo mnie  to wk...
proponuje przejrzec logi i sprawdzic chocby tych 2 delikwentow.Nniestety dem nie mam, jedynie screny ze statusu(jesli bedzie trzeba to wrzuce), hltv tez bylo posrane wiec lipa.

STEAM_0:0:17686006  dzis inferno ok 11,30
STEAM_0:0:31550372  dzis train ok 11,17


oba steam'y bardzo popularne w google i BL, jestem pewien ze to nie wszystko ale dalem sobie spokoj skoro administracja  ma to  w 4 literach

pozdro.



#89077 BARCA totalne zero

Napisano przez start the dance w 28 grudnia 2011 - 04:58 w Cheaterzy

Serwer:TAwerna tp
Data zdarzenia: 28 12 2011
Nick podejrzanego:BARCA
STEAMID: STEAM_0:0:37249143
Ewentualny rodzaj czitu:WH 100%
Kto złapał:start the dance
Mapa:nuke
Link do dema: nuke godz 16:00 (nie wiem jak wstawic :P)
Link do screena/profil gracza: http://imageshack.us/photo/my-images/39/denuke0061.jpg/
Czasy i opis podejrzanych akcji:totalne zero  skany  skany i jeszcze raz skany nei ma nawet co opisywac
4:50
7:10
8:39
9:00
9:38
10:50 itd itp
100%  totalnego zerowac



#88484 Twoja własna 5-tka esportowa.!

Napisano przez start the dance w 14 grudnia 2011 - 05:48 w Off topic

Neo
taz
kuben
pasha tu ewentualnie markelof
loord forest badz edward



#88483 PFK michał szpak

Napisano przez start the dance w 14 grudnia 2011 - 05:43 w Podania na administratora

Jesli chodzi o Ciebie to jak najbardziej i zdecydowanie +++



#88356 Michal Jelonek- poezja dla ucha !!!

Napisano przez start the dance w 12 grudnia 2011 - 02:14 w Muzyka

wiem doskonale ze jest, dalem pierwsze z moich ulubionych :beach:



#88347 Michal Jelonek- poezja dla ucha !!!

Napisano przez start the dance w 12 grudnia 2011 - 10:45 w Muzyka

Muzyka instrimentalna ktora miazdzy. Wystarczy zamknac oczy i chlonac, dreszcze na d*pie ! zawsze na silce daje mi kopa, podczas biegu energi, a w zyciu szczescia :P

bardzow polecam, kilka utworow na zachete

http://www.youtube.c...feature=related

http://www.youtube.c...feature=related

http://www.youtube.c...feature=related

http://www.youtube.c...feature=related



#88346 Czego słuchasz w tym momencie?

Napisano przez start the dance w 12 grudnia 2011 - 10:24 w Muzyka




#88345 Zwierzak - podanko

Napisano przez start the dance w 12 grudnia 2011 - 10:17 w Podania na administratora

a mowili ze Mickiewicz nie zyje
+



#88154 ktm

Napisano przez start the dance w 06 grudnia 2011 - 08:08 w Cheaterzy

Odpal wh bo chyba ślepy jesteś. Za każdym razem zanim wychyli celownik już w okolicach modelu - mam rozumieć ty przez ściany od razu też już mierzysz na przeciwnika ? :D

tak jestem slepy starosc nie radosc :cray: , jednak udaje mi sie jakosc przechodzic komisje MSWIA i lekarskei co rok. Nie mierze przez sciany, wielokrotnie przez nie zabijam! Moglbys  napisac cos bardziej sensownego a nie oskarzasz kogos bez podania chocby jednego konkretniego przykladu.

DEmo train:
1 frag-czeka ciagle w odnodze, az sie ktos wychyli, jeden ct czeka za skrzynkami, moze o nim wie moze nie. Zabija jednak tego ktory mu wyskakuje, potem idzie dalej i w...
3 10 zabija 2 ct ktoryego poprostu slychac na blisko, czyli jak na razie brak podstaw do bana.
3 46 wychodzi zam. gora smoguje i patrzy w str ct na wagonie , a gdzie ma patrzec?standardowe ustawienie ct , dla mnei poprostu nic podejrzanego potem sei wycofuje
4 00 ct pewnie juz zajelo pozycje do obrony zamku skoro nie wchodzi tt gora moga wejsc pocha, warto sie gdzies przyczaic , moze pod wagonem, mogl sie gdzies tu spodziewac ct na blisko na daleko albo poprostu wlasnie pod tym wagonem, zobaczyl go wic zabil.
5 00 tt ganiaja i szukaja za pozostalymi ct przy zyciu , szuka na zamku jak pozostali terrorysci, znalazl go . 50/50 jak dla nie , i o takie mocno naciagane
6 30 czeka w L widzi ze 2 tt(szpak) wychodzi od malej draby ktory sie z nim strzelal z 5 ( tt-szpak jedtem pewien ze mogl dac info ze gdzies tam jest bo zawsze duzo mowi) ktm wychyla sie i patzry odrazu na odnoge idzie dalej mimo iz wyraznie widac ct,pozniej juz wszystko jasne, podejrzane jest to ze odrazu nie cofnal do niego ale to nie dowod ze mial wh moim zdaniem.
7 20 tt rozrabia pod zamkiem, troche skanuje , tt wbiega wiec go zabil
7 58 slyszy strzelajacego tt wiec rzuca mu HE i slyszy ze podbiega na blisko
8 45 tt morduje idac za bsa otwartego od str respa, slychac wyraznie ze strzela z prawej, wychyla sie strzela, zgodze sie ze ladnie i szybko, potem juz sprawa jasna , tt robi plecy wiec go zabil.
9 50 czeka na odnodze na tt, rzuca fb w dobrym momencie wbiega odnoge,widac tt wiec mogl pomyslec ze fb bylo skuteczne che go zabic , ginie sam. Granat idealnie w tempo, dac perma za dobrze rzucony granat? Takich granatow ludzie dziennie rzucaja 1000 -ce ktore po obejrzeniu na wh wychodza idealnei mimo ze przeciwnika nie widac i nie slychac.
11 00 tt wbija otw. zauwaza tt jak wchodzi na drabe potzrem sei z nim stzrela, inni tt wbijaja odn, pewnei poszlo info ze tam wchodza wiec patrzy pod 5 , logiczne

dla mnie brak tzw"perelki" jednoznacznie przekonujacej o haxie, 1 dobrze rzucony granat fb ktory mogl byc fartem , jedna akcja 50/50.nie zauwazenie przeciwnika. Powtorze ze nie mamy w demo glosow graczy ktorych info jest wielokrotnie lepsze i cenniejsze od wh, radar tez robi swoje.
Kilka lat adminowalem i mysle ze widzialem/zlapalem sporo haxow, sam banowalem dziesiatki razy, i gdy mialem chocby 1% watpliwosci to tego nie robilem, i tego typa tez bym nie zbanowal, nie twierdze ze gra z wh badz czyst tylko ze brak jednoznacznych dowodow jak dla mnie. Nie sztuka jest kogos zbanowac, trzeba to poprostu udowodnic, a to naszczescie nie moje zadanie. Z drugiej str niech sie zainteresowany broni sam bo nie jestem jego adwokatem, jesli tego nie robi coz moze faktycznie gral neiczysto, albo to poprostu olal.



#88124 EURO 2012

Napisano przez start the dance w 06 grudnia 2011 - 12:02 w Sport, motoryzacja,ekstremalne

pesymistycznie:
1. mecz o punkty
2. mecz o wszystko
3. mecz o honor

polowie druzyny brak JAJ

optymistycznie i to bardzo z dobrym bramkarzem jednym srednim obronca , 2 pomocnikami i napastnikiem to bedzie cud wyjscie z grupy



#88122 Plugin - info po śmierci

Napisano przez start the dance w 06 grudnia 2011 - 11:54 w Dyskusja ogólna

ja nie jestem zwolennikiem tego wynalazku.Wiadomo sa plusy i minusy. Ciezko wygrac cos 1 vs 3, 4, 5



#87558 [news] The Elder Scrolls V: Skyrim

Napisano przez start the dance w 11 listopada 2011 - 10:22 w Ogólna dyskusja

wyglada ciekawie, moze wkoncu zagram kiedys w cos innego niz CS



#87482 Czego słuchasz w tym momencie?

Napisano przez start the dance w 09 listopada 2011 - 05:57 w Muzyka




#87418 Jaki Sport Uprawiacie?

Napisano przez start the dance w 06 listopada 2011 - 04:17 w Sport, motoryzacja,ekstremalne

silownia, bieganie, kiedys pilka nozna mial byc triatlon alo kolano padlo,szachy.
Ostatnio duzo trenuje pod FIREFIGHTER COMBAT CHALLENGE, oraz wbieganie roty strazackiej na wiezowiec, badz kopalnia we wieliczce :P
jesli jest tu jakis STRAZAK to pewnei wie o czym mowie

dla ciekawskich
http://www.youtube.c...h?v=XxQY6jsZ-OE

a tu zasady
http://www.tfa-polan...ombat-challenge

to jest dopiero wysilek nigdy nic mnie tak nei wciagalo i meczylo :P