Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika mygeN^

Odnotowano 8 pozycji dodanych przez mygeN^ (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 04-czerwca 23 )


Sortuj według                Sortuj  

#36104 Sunman1 [Fz]

Napisano przez mygeN^ w 07 lutego 2009 - 07:02 w Cheaterzy

Data zdarzenia: 7.02.09r 00:35
Nick podejrzanego: SunmaN1 [fz]
STEAMID: STEAM_0:0:16015035
Ewentualny rodzaj czitu: WH/ESP
Kto złapał: Ja
Link do dema: http://tawerna-cs.or...h...ost&id=2369
Link do screena/profil gracza: http://img6.imagesha...erno0002ov2.png
Czasy i opis podejrzanych akcji:
4:25 - skraca dywany na walku, gdy jest przy schodkach wychyla się i zabija.

6:05 - stoi na środku z awp, wyczekuje i gdy terro zbliża się do środka, próbując się wychylić, celownik momentalnie w lewo i strzał. Nawet na 1/4 szybkości nie widać przeciwnika, w dodatku smoke.

6:19 - co to za śmieszny skan?

7:35 - rzuca HE o ścianę. Czemu na lewo? A bo jest tam CT. Gdyby umiał rzucać granaty, koleś z CT ładnie by dostał.

7:50 - idzie an walku, wyjmuje flesza i idealnie rzuca na żaluzje na wychodzącego CT.

8:30 - 8:40 - fajny HE. Wiem, słychać było idącego CT, ale skoro był taki pewny że tp właśnie kampi przy schodkach, to czemu nie ściankował go stojąc wcześniej na skrzyni?

9:08 - dziwny flesz na żaluzje jak dla mnie - szkoda, że nie umiał go dobrze rzucić,  i od razu fast, żeby zabić CT (dywanami się nie przejmował)

Dodatkowo 11:45 - dziecko wali po swoich i wychodzi z serwera. Proszę nie walić z tekstami, typu: SunmaN i haxy?, co za
idiota go wrzucił itp.


Edit by susel: demo dodajemy jako załącznik do postu teraz sam to zrobię ale za drugim razem już nie będę taki dobry.



#16998 [BAN] mygeN^

Napisano przez mygeN^ w 06 czerwca 2008 - 11:47 w Skargi oraz uwagi

Prosze bardzo, zdejmijcie mi tego bana.... ja nie mam nic na sumieniu i mam nadzieje ze sprawdzicie dokladnie historie moich dawniejszych wejsc na server.... chodzi mi po prostu o to ze i tak jestem juz pokrzywdzony tym banem

PS. Mysle ze dzisiaj juz bede mogl wejsc na Tawerne



#16983 [BAN] mygeN^

Napisano przez mygeN^ w 05 czerwca 2008 - 11:43 w Skargi oraz uwagi

nie mam nic na sumieniu ale i tak polowa bana juz minela prawie wiec .....



#16980 [BAN] mygeN^

Napisano przez mygeN^ w 05 czerwca 2008 - 11:15 w Skargi oraz uwagi

Jak do tej pory ban nadal jest, więc niech pozostanie do konca, czyli do 10.06.08 r. Swoje wyczekalem to poczekam jeszcze troche zeby pozniej nie bylo zadnych nieprzyjemnosci.. ( typu ze znow bede podejrzany )



#16960 [BAN] mygeN^

Napisano przez mygeN^ w 05 czerwca 2008 - 06:23 w Skargi oraz uwagi

Nie zapisuje w psychostatach kazdego.


Jesli tak jest, to kazdy moze wejsc na czyims nicku, narobic balaganu i koniec tematu. W sumie ban tylko na 7 dni, lecz milo by bylo gdyby sprawa sie wyjasnila bo ja naprawde nikogo nie obrazalem.



#16953 [BAN] mygeN^

Napisano przez mygeN^ w 05 czerwca 2008 - 05:14 w Skargi oraz uwagi

Czyżby kolejny ban na Tawernie za nic?  :angry: Sprawdzcie ip, steam id....! Moze podaj date i czas kiedy NIBY "obrazałem" kogos.... ! Skoro widziales ze ktos obraza to czemu nie dales bana od razu? A czy w psychostats'ach nie ma takiego czegos ze dodaje cie w ranku po ilus tam zabiciach, albo przegranych godzinach?



#16946 [BAN] mygeN^

Napisano przez mygeN^ w 05 czerwca 2008 - 03:38 w Skargi oraz uwagi

Widocznie moj nick nie jest oryginalny ;] , zreszta juz dawniej gralem na tym nicku tylko w innej wersji ! A tak a powaznie to wystarczy sprawdzic STEAM ID i chyba bedzie po problemie...



#16927 [BAN] mygeN^

Napisano przez mygeN^ w 05 czerwca 2008 - 01:24 w Skargi oraz uwagi

Mój nick: mygeN^
Mój Steam ID: STEAM_0:1:17521079
Godzina zdarzenia: 22:20 3 czerwca 2008 r.
Opis co sie stało: Grając na mapie de_cbble dostałem bana za niby "obrazanie". Byłem w CT, z tego co pamietam admin bl1nd początkowo był na spectcie. Wszedł po 10 minutach do gry i dał bana za obrazanie, którego wogóle nie było. Nie używałem mikrofonu ani nie pisałem na say: , więc sądze ze to była pomyłka ze strony bl1nd' a. Grało dużo osób, więc pewnie każdy potwierdzi moje zdanie, że nie obrażałem nikogo.

PS. nie mogłem wczesniej założyć tematu, ponieważ nie miałem potwierdzonej rejestracji.