Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika n1un1o

Odnotowano 54 pozycji dodanych przez n1un1o (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 18-czerwca 23 )



Sortuj według                Sortuj  

#95757 neo

Napisano przez n1un1o w 03 maja 2012 - 04:03 w Cheaterzy

Serwer: Tawerna TP
Data zdarzenia: 03.05.12r ok.13
Nick podejrzanego: neo
STEAMID: 0:1:18196368
Ewentualny rodzaj czitu: mh
Kto złapał: ?
Mapa: de_train,de_inferno
Link do dema:
Link do screena/profil gracza:de_inferno0009.jpg
Czasy i opis podejrzanych akcji:

Załączone pliki




#94307 n1un1o

Napisano przez n1un1o w 08 kwietnia 2012 - 04:28 w Podania na administratora

Nazwa serwera na którym ubiegasz się na stanowisko admina: Tawerna TP
Nicki na serwerze: n., PlayBOY i inne( kiedyś przez dłuższy czas "," czy "ugabuga,kazdy tutaj kija struga", ogólnie rn to n., który wziął się od n!Un!O)
Wiek: 24
Link do portalu potwierdzającego wiek - nasza klasa etc: jeśli komuś będzie bardzo potrzebne...;] jednak na takim portalu wiek mogę wpisać też jaki chcę. jednym takim dowodem może być skan legitymacji lub dowodu osobistego.
Identyfikator gry (steamID, guID itp.): 0:1:13313661
Kontakt:steam(zawsze jak jestem przy kompie): karpar14, gg(rzadko): 4549796
Czas gry na danym serwerze: 175h wg obecnego psychostats, które było resetowane.
Link do statystyk potwierdzający czas gry (np. psychostats, gametracker, xlrstats): PSYCHO
Status banów (liczba banów np z AMXbans): widzę w amxbans 5 banów, 3 za tk, 1 za raszowanie, 1 za nic? :)
Powód ubiegania się o stanowisko admina: Zacznę od obrony moich banów. Na pewno bany te nie są bezpodstawne, ale na pewno też istniały powody dla których dopuściłem się takich wykroczeń. Jeśli chodzi o TK(nazwijmy je celowe), to bez przyczyny nikomu bym w grze modela nie położył na ziemii. Musiał mnie ktoś poważnie zdenerwować w sposób identyczny czyli zabijając mnie umyślnie. Jeśli chodzi o rasz, to pamietam tą sytuację dokładnie. Kiedyś był okres na serwerze, że popsuły się strefy(wyłaczyły się), toteż na mapce panował mały chaos. Ostatni ban to nie wiem za co, bo nie ma powodu. Przejdźmy do meritum. Głównym powodem ubiegania się o tą posadę, bo nie nazwę tego przywilejem, jest bałagan i rozgardiasz jaki często panuje na serwerze. Bardzo często zdarza się, że jak gram to nie ma administratora na serwerze, a wtedy ludzie robią co chcą. Chodzi tutaj głównie o obrażanie się czy celowe atakowanie kolegów z drużyny. Gram o bardzo różnych porach, potrafię przesiedzieć kilka godzin w dzień jak i w nocy. Niestety w nocy naprawdę już jest bardzo ciężko z graczami na polskich serwerach. W czasie mojej gry dochodzi do różnych incydentów, które czasami dokumentuję z zamiarem umieszczenia ich na forum w celu kary, jednak zawsze albo zapominam albo brakuje mi czasy na zakładanie tematu. Innym przywilejem admina jest możliwość obserwacji graczy z tzw. ESP. Narzędzie to bardzo ułatwia oglądanie graczy podejrzanych o używanie nielegalnych programów. Jeśli chodzi o moje doświadczenie, to grę w CSa zacząłem w 2006 roku(lub wcześniej). Styczność z administrowaniem serwera już mialem w latach 2006-2008 na najlepszym serwerze swego czasu s&ns Elpo:) Na Tawernie gram od czasu upadku Elpo czyli 2008roku. Może nie zawsze tak aktywnie jak ostanio, ale pamiętam jeszcze te czasy jak biegało sie po office, vertigo czy prodigy(bo de_tawerna jeszcze chyba wtedy nie było, przynajmniej jakoś tak kojarzę, ze zaczynałem jak nie było tej mapy, później miałem małą przerwę i ta mapa już była na serwie). Psychostats tego nie pokazują(~175h), gdyż były resetowane. Poza tym grałem na innym koncie, do którego mam dostęp i jakby ktoś sądził, że jest zbanowane to mogę sie zalogować i pograć;] Nie będę tu wypisawać nicków adminów, z którymi wtedy przyszło mi grać, a którzy skończyli swoja karierę csową a część z nich przeszła na grę Minecraft. I właśnie to jest jeden z powodów mojego podania, mała ilość adminów obecnie grających aktywnie w CSa. Zagadali mnie i straciłem wątek... No nic, chyba czas kończyć te wypociny. Co do forum i mojej aktywności na nim. Może nie jest on przerażająca, a wręcz marna, jednak obecnie forum jest zdominowane przez Minecrafta, a popularność CSa spadła, to też poziom aktywności nie bardzo ma pole do rozwoju. No starczy tego dobrego. Jeśli chcielibyście wiedzieć coś więcej to piszcie.

Pozdrawiam i Życzę Wesołych i Pogodnych Świąt i zalanej klawiatury w jutrzejszy poranek;]



#94786 n1un1o

Napisano przez n1un1o w 15 kwietnia 2012 - 03:55 w Podania na administratora

Kurde, o tym nie pomyślałem. Baa. Popełniam jeszcze większe błędy, których admin nie powinien sie dopuszczać(czyt. wyrzucanie C4 w niedostępne dla graczy miejsca). Raczej myślałem, że ocena jest za całokształt, ocena mojego zachowania podczas całej gry na Tawernie, a nie czasu po złożeniu podania. Raczej nie jestem typem lizodupy. Po prostu liczyłem na to, że jak ktoś mnie kojarzy i twierdzi, że ogarniam(nie tylko grę) to da fri jesys, a jak nie to da NIE. ;] Co do info to jeśli uważam za stosowne to je daję, ale jeśli ktoś jest przy moim pogromcy, to po co mam dawać? Uwierzcie mi, ale czasami(czyt. często) info denerwuje, głównie z tego powodu, że zagłusza w dużej mierze ruchy przeciwnika. Dobra, nie będę się tu tłumaczyć, ja przez te lata pokazałem swoje, jeśli uważacie, że jestem potrzebny to dacie tak, jak nie to nie. To niczego nie zmieni.



#94849 Monfron detec akaa///:

Napisano przez n1un1o w 16 kwietnia 2012 - 07:25 w Cheaterzy

czysto. typ gra ta 640x480 plus ma dobrą rejestrację pocisków, bo wszystko mu siada. u mnie w takiej akcji na matrixie, kiedy zabił 5xhs z dgla, to by było może 2 hs.



#90964 mefedron

Napisano przez n1un1o w 04 lutego 2012 - 10:13 w Cheaterzy

sa 2 akcje, ktore moznaby podciagnac do oszukiwania.

1. jak wraca eska na zamek, rzuca 2 flesze i bije typa  wagonu. oO
2. ostatnia runda jego jak skanuje z czworki i nagle mu sie zachcialo zajrzec na srodek(wczesniej chyba tak nie zagladal)

rezta wyglada na czysto. 2 akcje to chyba jednak za malo, szczegolnie, ze ta druga to raczej normalne zachowanie, a pierwsza moznaby podciagnac do farta, chociaz ciezko to tak nazwac.
mala rada dla Was adminow;] nie ogladajcie domniemanych cziterow ze specta, bo ten odrazu wylaczy. szczegolnie, ze kazdy wie, ze ze specta wywala po kilkuset sekundach. Chcecie obejrzec typa? raszujcie, gincie tak szybko jak sie da i ogladajcie.


Pozdrawiam



#94616 Mapcykl Tawerny. Co dodać co wyrzucić? ver. 2012

Napisano przez n1un1o w 12 kwietnia 2012 - 06:47 w Mapy

hmm. Nie spotkałem się z sytuacją, że na millu ludzie wychodzą. Może to tylko złudzenie spowodowane świętami. A może mapa się popsuła, bo czasami zdarza się, że mapa u klienta różni się od mapy na serwerze(jakiś bug). Co do vertigo to można ją spróbować wstawić albo dodatkowo, albo za jakiegoś azteca. Myślę też, że graczom ciężko przystosować się do map typu piranesi czy cheateau, map które mają swój urok(szczególnie piranesi). Są one bardzo rzadko grane na serwerach, toteż mapy są mało lubiane. Ale czy żeby mapę lubić to trzeba ją dobrze znać?



#91669 Mapcykl Tawerny. Co dodać co wyrzucić? ver. 2012

Napisano przez n1un1o w 17 lutego 2012 - 12:36 w Mapy

zamiast cpl_strike(jeśli by wygrał) proponowałbym mirage, idźmy z duchem czasu i nie zostawajmy w tyle;)



#95079 luea

Napisano przez n1un1o w 20 kwietnia 2012 - 07:39 w Cheaterzy

Serwer: Tawerna TP
Data zdarzenia:20.04.12r ok.11:00
Nick podejrzanego: luea
STEAMID: 0:1:3817688
Ewentualny rodzaj czitu: wh
Kto złapał: ?
Mapa: de_inferno,de_dust2,de_nuke
Link do dema:inferno: http://hltv-3564-p.h...inferno.dem.zip
d2:http://hltv-3564-p.h...e_dust2.dem.zip
nuke:http://hltv-3564-p.h...de_nuke.dem.zip
Link do screena/profil gracza:
Czasy i opis podejrzanych akcji:

może ktoś sprawdzić i rozpisać?;]

Załączone miniatury

  • de_inferno0016.jpg



#95484 Lekka zmiana mc

Napisano przez n1un1o w 27 kwietnia 2012 - 05:25 w Mapy

przed chwilą byłem świadkiem dość dziwnego zachowania graczy.
de_tuscan(średnio 10-12graczy),
de_chateau(średnio 15graczy),
de_inferno(średnio 8-10graczy).

co więcej kilku graczy narzekało na mapcycle. coś mi się wydaje, że niedługo trzeba będzie zostawić złotą czwórkę(ahh, co to był za kadridż;]).



#91314 Lekka zmiana mc

Napisano przez n1un1o w 10 lutego 2012 - 10:39 w Mapy

to jak z tym aztekiem? wyrzucamy? bo duża większość z chęcią pozbędzie się tej mapy z mapcycle. a i naprawcie hltv, bo świruje ;]



#90891 Lekka zmiana mc

Napisano przez n1un1o w 03 lutego 2012 - 04:34 w Mapy

Witam,

Wnoszę o usunięcie z cyklu map "planszy" o nazwie de _aztec. Jak większość wie jest to mapa jednostronna. Oczywiście z normalnym timem da radę i w Terro ogarnąć, ale taka możliwość jest rzadko. Poza tym statsiarze lecą do CT. Ogólnie mapa jest może i dobra, ale na mixa, a nie na serwer 18 osobowy. W jej miejsce można by wstawić coś dużo ciekawszego. Np: de_piranesi czy de_mirage czy nawet de_tawerna. Kiedyś mapcycle był ciekawszy. Co więcej, nocny mapcykl też jest troche nudny. Ale to jeszcze da się przeboleć. Niestety w weekendy za wcześnie się zaczyna i niekiedy człowiek jest zmuszony do grania przez pół nocy czterech map. Czekam na opinie głównie odnośnie mapy de_aztec, a także na inne.

Pozdrawiam



#95185 Lekka zmiana mc

Napisano przez n1un1o w 22 kwietnia 2012 - 02:55 w Mapy

co do chateau, to nie zaobserwowałem, żeby ludzie z niej wychodzili. inaczej mają się mapy takie jak piranesi czy właśnie prodigy(niestety, bo są to naprawdę bardzo fajne mapki.). mirage(mimo, że tez fajna mapka) bardziej się nadaje na mixy czy mecze, ale na ffa ciężko. aztec, podobnie jak prodigy jest ciężkie w T, ale nie wiem dlaczego gracze wolą azteca niż prodigy. w ogóle nie rozumiem dlaczego gracze chcieliby ciągle grać najbardziej znane mapy jak d2,inf,nuke, train. jest tyle fajnych "planszy". to nie, im się ubzdurało grać te standardowe. baaa. wszystkie są standardowe. ja mogę grać nawet cs_assault czy as_oilrig, mi to nie przeszkadza. każdą mapę zaakceptuję. rzygać się czasami chce tymi najpopularniejszymi mapami.... czy takie de_forge by przeszło? na początku na pewno nie, bo trzeba przecież pobierać mapę. o Boże. ile to czasu na to trzeba poświęcić(tak pomyśli gracz, z czasem może się przyjmie).



#95758 koko koko euro spoko

Napisano przez n1un1o w 03 maja 2012 - 04:08 w Cheaterzy

Serwer: Tawerna TP
Data zdarzenia: 03.05.12r ok.13:30
Nick podejrzanego: koko koko euro spoko
STEAMID: 0:0:31463043
Ewentualny rodzaj czitu: mh
Kto złapał: ?
Mapa: de_inferno
Link do dema:
Link do screena/profil gracza:de_inferno0011.jpg
Czasy i opis podejrzanych akcji:

Załączone pliki




#90716 KK.[t] | Pompa Power

Napisano przez n1un1o w 31 stycznia 2012 - 02:10 w Cheaterzy

z racji braku zainteresowania sprawa ze strony adminow takze obejrzalem demko, szczegolnie, ze kolega wydawal mi sie dziwny od czasu keidy pierwszy raz go zobaczylem. jego stim tez cos o tym mowi. do sedna.
wh/esp + no flash.
akcji nie bede wypisywac, bo kolega wyzej juz to zrobil. najlepsza jest akcja w jednej z pierwszych rund 2-4, nie pamietam ktora dokladnie, gdzie dostaje flesza na pysk, a sobie strzela w typow jak nigdy nic. dodatkowo fajnie sie wychyla zza skrzynki, jak ktos jest to zanim wyjdzie juz strzela, jak nie ma to cisza. wiecej mi sie nie chce pisac.



#94962 KARA MUSTAFA/ Relax

Napisano przez n1un1o w 18 kwietnia 2012 - 07:46 w Cheaterzy

obejrzałem do stan statystyk 10-1 chyba. albo i więcej. i stwierdzam WH.
pierwsza jego akcja na środku już pokazuje perfidne wh. reszta to uzupełnienie. wypisane przez 3Label akcje są dobre.

15:55 - akcja na środku. najpierw mierzy na T z awp na gnieździe, potem nie wiadomo skąd wie, że T zszedł. potem ciągle wychodzi zza ściany pewny pozycji przeciwnika i oczywiście z celownikiem na modelu
17:12 - za wcześnie trochę strzela w wychylającego się T z lewej mańki, następnie idealny skan w T, następnie próba skanu kolejnego T
18:12 - trochę marnie, bo nie spojrzał nawet przez okno, a strzela i cofa
18:42 - wie, że T się podsadzili, stąd taki dziwny ruch


w następnej rundzie, jak wchodzi do żaluzji, celownik od razu na T na praniu. więcej nie ma czasu oglądać, bo mecz:) zresztą nie ma co oglądać. WH ewidentne



#94926 Jak sie gra w te pistolety

Napisano przez n1un1o w 18 kwietnia 2012 - 01:10 w Cheaterzy

Serwer: Tawerna TP
Data zdarzenia:18.04.12r ok.00:00
Nick podejrzanego: Jak się gra w te pistolety
STEAMID: 0:0:39558495
Ewentualny rodzaj czitu: wh/no smoke
Kto złapał: ?
Mapa: de_inferno
Link do dema:http://hltv-3564-p.h...inferno.dem.zip
Link do screena/profil gracza: de_inferno0012.jpg
Czasy i opis podejrzanych akcji:


3:16 - smoke!! T skacze to on dopiero strzela. T ucieka, to i on sie wycofuje
3:43 - niby nic, ale celownik na T
4:40 - piękny skan+przejście na T w smoku, którego nie wiem czy ktoś by zauważył
5:58 - smoke!! celownik ciągle na T, mimo że T jest w pewnym momencie juz za ścianą+skrzynką
14:00 - 3 smoki na pysku, a on widzie T? wow
16:03 - celowe TK!
17:45 - smoke!! T w korycie
18:30 - celowe TK!
18:52 - smoke!! celownik prosto na T. najpierw na jednym, potem na drugim
20:10 - próba celowego TA
21:45 - smoke!!
22:25 - celowy TA!

Załączone pliki




#95029 Get_smoKe

Napisano przez n1un1o w 20 kwietnia 2012 - 01:33 w Cheaterzy

Serwer: Tawerna TP
Data zdarzenia:19.04.12r ok.11:00
Nick podejrzanego: Get_smoKe
STEAMID: 0:1:26752392
Ewentualny rodzaj czitu: wh
Kto złapał: ?
Mapa: de_dust2
Link do dema:
Link do screena/profil gracza: de_dust20005.jpg
Czasy i opis podejrzanych akcji:

nie mam już dzisiaj siły. jeśli nikt nie rozpisze, to zrobię to jutro lub w sobotę. oczywiście też proszę o bana na czas rozstrygnięcia sprawy. tzn. na czas przyznania perma;]

Załączone pliki




#95055 Get_smoKe

Napisano przez n1un1o w 20 kwietnia 2012 - 04:22 w Cheaterzy

3:55 - no chyba trochę za wcześnie

10:05 - widze CT czekającego na gali. postanawia poczekać, aż wejdą koledzy z timu. celownik oczywiście na modelu. dalej celownik ciągle na modelach CT.

12:49 - celownik na CT, strzał z dgla. wie, że CT nie cofnął to rzuca HE pod nogi. następnie goni celownikiem po ścianie za uciekającym CT

14:37 - celownik na CT i wychylamy. mimo, że flesz leci
14:42 - widzi CT. znowu czeka na kolegów. w końcu wychodzi sam. celownik oczywiście najpierw po skrzynce na CT, potem dopiero wyjście

16:32 - widzi CT skracającego gałe.trochę za wcześnie cofa.
18:10 - namiar, wyjście. później drugi CT fajnie na niego czeka

21:10 - celownik na CT. nie przejmuje się innym przy ścianie. dopiero jak ten pierwszy ucieka

23:00 - wbiega na B jak gdyby nigdy nic. nic nie sprawdza, tylko szuka fraga

25:30 - oj CT zdąrzył się schować za ścianę

29:20 - na wprost zooma nie włączył, tylko na CT po prawej

takie akcje na szybko. luki oznaczają, że można jeszcze trochę napisać, ale mi się nie chce... jakby było mało to pisać



#99487 fnaticMSI GuX

Napisano przez n1un1o w 15 lipca 2012 - 10:56 w Cheaterzy

Serwer: Tawerna TP
Data zdarzenia: 15-07-2012 - 15:09
Nick podejrzanego:
STEAMID: 0:1:10896168
Ewentualny rodzaj czitu: wh
Kto złapał: ?
Mapa: de_tuscan
Link do dema:
Link do screena/profil gracza: de_tuscan0000.jpg
Czasy i opis podejrzanych akcji:

Gracze skarżyli się, że odpalony. W związku z tym zerknąłem na profil tego bana na banid.pl. Anticheat.pl ZBANOWANY plus kilka serwerów. Co więcej, zarejestrowany jest ban na koncie tego gracza. Nie wiem jakim cudem w takim razie on wszedł na serer z VAC. No chyba, że czasowo VAC był off. Dla mnie ban na koncie Steam jest wystarczającym dowodem i nawet brak konkretnych akcji nie zmieni mojego zdania, że ten gracz jest cziterem.

PS. Sorki za screena 640x480, ale przez weekend grałem na moim starym sprzęcie ATI9550,Athlon 2.2GhZ, 512RAM, CRT. Ahhh, to były czasy;)

Załączone pliki




#99504 fnaticMSI GuX

Napisano przez n1un1o w 16 lipca 2012 - 10:47 w Cheaterzy

Grał chyba mapę wcześniej też. Mi jakoś na odpalonego też nie wyglądał, ale skoro gracze pisali, to trzeba było działać;)
Ale że niby jak ten bana działa? Że jak został zbanowany na Source to w CS1.6 może grać? Nie wierzę. Zresztą czy Source czy COD czy BF. Ban na koncie = oszukiwanie.



#94925 F5 Ryzyk86! * QPAD

Napisano przez n1un1o w 18 kwietnia 2012 - 01:04 w Cheaterzy

Serwer: Tawerna TP
Data zdarzenia:18.04.12r ok.00:00
Nick podejrzanego: F5 Ryzyk86! * QPAD
STEAMID: 0:0:37273721
Ewentualny rodzaj czitu: wh
Kto złapał: Juri
Mapa: de_inferno
Link do dema: http://hltv-3564-p.h...inferno.dem.zip
Link do screena/profil gracza: de_inferno0012.jpg
Czasy i opis podejrzanych akcji:

2:23 - strzela prez smoke'a do T na pochylni, następnie
2:45 - piękny skan
3:15 - to samo co 3:15
3:28 - po zabiciu 1T skanuje ścianę z celownikiem idealnie na drugim T. po zabiciu T nie przestaje zwnou strzelać, gdyż wie, że jest jeszcze jeden. ostatni T też ładnie mierzony.
4:39 - znowu piękny skan idelanie na model
6:37 - idzie na banan, widzi 2CT przez ścianę, cofa się
6:50 - CT po prawej też ładnie mierzony celownikiem
8:16 - CT na środku znowu mierzony celownikiem. jednak CT pada wcześniej
10:57 - bardzo ładnie podąża celownikiem po ścianie za CT na bananie
11:47 - najpierw celownik na głowie CT, potem wyjście
13:08 - chyba troche za szybko z tą myszką na CT.
13:21 - smoke na pysku, a on idealnie bije CT, celownik oczywiście za modelem. potem kolejny CT i tutaj lekki lag
14:00 - znowu smoke na pysku, i 2 piękne kille. ah to info od mamy
14:13 - widzie CT zbliżającego się na środek. biegnie, skacze, żeby tylko ja najszybciej się schować za ścianę
po tej rundzie ludzie piszą na chacie, że ma wh, a ten conajmniej dziwnie sie zachowuje. jego styl gry uległ zmianie
17:12 - pewnie ot tak sobie strzelił
17:21 - widzie przez ścianę CT w dywanach. od razu celownik na dywany i biegnie tak z nim przez środek...
17:56 - nie wiem czy tu był aimbot czy co? najpierw zaczął strzeląc w T na gnieździe, a skończył na T na pochylni.
19:10 - znowu celownik na model i próba skany przez pochylnię
25:42 - znowu idealny skan
26:50 - też dziwna akcja.

Załączone pliki




#93712 Effect

Napisano przez n1un1o w 27 marca 2012 - 01:01 w Cheaterzy

wszystkie te akcje co wypisałeś jasno pokazują wallhacka, co więcej. ten typ biega na aimie. bardzo ładnie pokazuje to akcja jak idzie piwnicą i najpierw strzela przez otwarte drzwi, a następnie jak w dwóch CT na bsie. i tutaj mierząc w tego na ziemi celownik przeskakuje mu na tego na skrzynkach... poezja. podobna sytuacja była 2 rundy wcześniej jak wbijał pochę, a później strzelał w 2 CT, jeden wychodził od respa, drugi z domku. też automatyczny przeskok z jednego na drugiego. tyle w tym temacie.



#94863 dzy

Napisano przez n1un1o w 16 kwietnia 2012 - 08:58 w Cheaterzy

4:50 - najpierw wychodząc z eSki celownik na modelu, następnie przy skanie eLki także
5:10 - hahah, no widzi, że będzie kucak to obniża celownik
5:15 - idealny namiar plus skan
6:48 - znowu
11:18 - Bog daje info
11:23 - ...
11:32 - po ścianie znowu...


własciwie po pierwszych akcjach już mogłem dalej nie oglądać. spojrzałem tylk ona traina. kolega paniq'a. w pewnym momencie gadają o banach na eslu.



#94859 czlofiek troll

Napisano przez n1un1o w 16 kwietnia 2012 - 08:26 w Cheaterzy

Serwer: Tawerna TP
Data zdarzenia:16.04.12r po 18:00
Nick podejrzanego: czlofiek troll
STEAMID: STEAM_0:1:8896391
Ewentualny rodzaj czitu: wh
Kto złapał: ?
Mapa: de_cbble
Link do dema:http://hltv-3564-p.h...e_cbble.dem.zip
Link do screena/profil gracza:
Czasy i opis podejrzanych akcji:

7:27 - strzela juz przez skrzynie idealnie w model
8:45 - niby nic, ale gdy T spada na niższą skrzynkę celownik podąża za nim
11:15 - chyba za wcześnie uchyla sie przez pierwszym fleszem
12:02 - zoom, wyłączenie i sprawdzenie czy T idzie, ponowne włączenie zooma, potem już wie, że nikogo nie ma to nawet zooma za specjalnie nie włącza
12:40 - niby wystaje tam głowa jak T wchodzi po drabinie, ale szczerze, to ja bym jej nigdy nie zauważył
12:42:92 - jak jedzie z lewej do prawej, to na chwilę zatrzyuje sie na modelu T
13:17 - jaki pewny, że tam T stoi, oczywiście celownik na modelu
13:44 - to samo co w 12:02, później wie, że T idzie pochylnią to wybiera skok przez barierkę. następnie poluje na T cofającego z B.
15:36 - no tutaj to zdradza się bardzo ładnie, kiedy mierzy w tego T za barierką+słup
16:05 - HE prosto pod nogi 2T i cofka. hmm. ja jakbym rzucał HE to juz bym to skracał
17:26 - czeka na tego T i czeka, no w końcu się doczekał
18:44 - jakoś wcześniej zawsze stał i sie bawił zoomem, a teraz widzie, że T biegnie i jest blisko to się cofa.
22:33 - teraz nie skracamy? no tak, T jest za skrzynką
22:47 - czeka na drugiego T, później fajnie ucieka przed zbliżającym się T
25:30 - patrzy 2T idą matrix, trzeba cofnąć
26:55 - bardzo ładny namiar przez skrzynkę. jak gracz z takimi statami nie widzie potem d*py i nogi tego T. no chyba, że się nie jest pewnym czy to jest za skrzynka czy nie
później bardzo ładny namiar przez skrzynkę na kolejnego T, ale stoi CT i zasłania mu linię strzału. oddaje strzał dopiero jak T próbuje cofnąć
27:45 - od początku wie, że  tam jest CT. trzeba tylko mieć jakis pretekst, żęby tam patrzeć
29:52 - szybki ten zoom, potem piękny namiar po glebie na CT

Wszystko zaczęło się od gracza sprawdzanego przez PFK, który(wg mnie) jest czysty. Na tej samej mapie grał tam inny gracz(czlofiek troll), który wydał mi się podejrzany, głównie poprzez jego staty i nonamowy nick. Dlatego go sprawdziłem. Niestety PFK nie zamieścił screenshota status, dlatego nie mam też SID'a tego gracza. W psychostats nie mogę znaleźć takiego nicku. Trzeba wyciągnąć z logów.



#95089 CLOSER TO THE EDGE

Napisano przez n1un1o w 20 kwietnia 2012 - 08:54 w Cheaterzy

Serwer: Tawerna TP
Data zdarzenia: 20.04.12r ok.21:15
Nick podejrzanego: CLOSER TO THE EDGE
STEAMID: 0:0:49457708
Ewentualny rodzaj czitu: wh
Kto złapał: ?
Mapa: de_nuke
Link do dema:
Link do screena/profil gracza:de_nuke0012.jpg
Czasy i opis podejrzanych akcji:

Załączone pliki