Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika n1un1o

Odnotowano 54 pozycji dodanych przez n1un1o (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 18-czerwca 23 )



Sortuj według                Sortuj  

#90964 mefedron

Napisano przez n1un1o w 04 lutego 2012 - 10:13 w Cheaterzy

sa 2 akcje, ktore moznaby podciagnac do oszukiwania.

1. jak wraca eska na zamek, rzuca 2 flesze i bije typa  wagonu. oO
2. ostatnia runda jego jak skanuje z czworki i nagle mu sie zachcialo zajrzec na srodek(wczesniej chyba tak nie zagladal)

rezta wyglada na czysto. 2 akcje to chyba jednak za malo, szczegolnie, ze ta druga to raczej normalne zachowanie, a pierwsza moznaby podciagnac do farta, chociaz ciezko to tak nazwac.
mala rada dla Was adminow;] nie ogladajcie domniemanych cziterow ze specta, bo ten odrazu wylaczy. szczegolnie, ze kazdy wie, ze ze specta wywala po kilkuset sekundach. Chcecie obejrzec typa? raszujcie, gincie tak szybko jak sie da i ogladajcie.


Pozdrawiam



#93712 Effect

Napisano przez n1un1o w 27 marca 2012 - 01:01 w Cheaterzy

wszystkie te akcje co wypisałeś jasno pokazują wallhacka, co więcej. ten typ biega na aimie. bardzo ładnie pokazuje to akcja jak idzie piwnicą i najpierw strzela przez otwarte drzwi, a następnie jak w dwóch CT na bsie. i tutaj mierząc w tego na ziemi celownik przeskakuje mu na tego na skrzynkach... poezja. podobna sytuacja była 2 rundy wcześniej jak wbijał pochę, a później strzelał w 2 CT, jeden wychodził od respa, drugi z domku. też automatyczny przeskok z jednego na drugiego. tyle w tym temacie.



#94863 dzy

Napisano przez n1un1o w 16 kwietnia 2012 - 08:58 w Cheaterzy

4:50 - najpierw wychodząc z eSki celownik na modelu, następnie przy skanie eLki także
5:10 - hahah, no widzi, że będzie kucak to obniża celownik
5:15 - idealny namiar plus skan
6:48 - znowu
11:18 - Bog daje info
11:23 - ...
11:32 - po ścianie znowu...


własciwie po pierwszych akcjach już mogłem dalej nie oglądać. spojrzałem tylk ona traina. kolega paniq'a. w pewnym momencie gadają o banach na eslu.



#93568 SEVENSON. 0:1:20932217

Napisano przez n1un1o w 25 marca 2012 - 12:58 w Cheaterzy

[b]Serwer:[/b]  TP
[b]Data i godzina zdarzenia:[/b]  24.03.12r ok.23.30
[b]Nick podejrzanego:[/b]  SEVENSON.
[b]STEAMID:[/b] 0:1:20932217
[b]Ewentualny rodzaj czitu:[/b] wh
[b]Kto złapał:[/b] a po co taka rubryka?
[b]Mapa:[/b] de_inferno [b]Link do dema:[/b] HLTV
[b]Link do screena/profil gracza: [/b] de_inferno0002.jpg
[b]Czasy i opis podejrzanych akcji:[/b] 29:40. zajefajny najazd po ścianie na typa przy 3 jego fragu na tej mapie. reszta też ciekawa, ale to jest perełka. prawie każdy jego frag to wh. najlepsze są na dużym, jak wybija z dywanów. jedną akcję już wspomniałem, później jest jak CT stoi za filarem i jeszcze ze dwie. nie ma co się rozpisywać

ps. nie wiem co jest, ale cosik mi tu nie dziala;]