Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika bRzoza

Odnotowano 88 pozycji dodanych przez bRzoza (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 31-maja 23 )



Sortuj według                Sortuj  

#38761 Puni -.-

Napisano przez bRzoza w 15 marca 2009 - 04:18 w Screeny

heh:) zapytalem sie czy mozna zrobic screeny i prosze:) trzeba sie tylko ladnie spytac:) czekamy na screeny:)



#38759 Brzoza

Napisano przez bRzoza w 15 marca 2009 - 04:16 w Cheaterzy

Owi screenem mozna kazde wh kazdy rodzaj zlapac:) poczekam na PC :) a teraz spadammm:) i zobacze jutro tutaj:) pozdRawiam:)



#38749 Brzoza

Napisano przez bRzoza w 15 marca 2009 - 03:04 w Cheaterzy

heh Bodziuuu:) to ze afkuje to siedze na gg ciagle i pisze z osobami :) chyba mozna:) co do tego podejrzenia jest takie cos jak mic:) i slysze to co mowia :) i ciagle pisze o info itp:) niech zrobia screeny czekam na to ciagle;) co do skilla hmm wzrosl bo troche farce musze przyznac:) niech zrobia screeny i bedzie gitara:) pozdRawiam :) jest zawsze tylu adminow na servie i jakos zaden nie chcial robic:( a bys mial 100%pewnosc ze klir:)


5:35 chyba zabil mojego i slyszalem go to zabilem:> i skakali po gorze to takze slychac i przez mica powiedzial mi ze skacze:)
7:15 i co w tym dziwnego? wyszli to strzelam a patrzalem przez skrzynke zeby bron mi nie wystawala :) zwierzaka zabilem na mega farcie:)
8;19 no rzeczywiscie durnie sie skrywam:) a jakby wzial pake i poszedl na gore ? ehh:) komentarz mile widziany:) wkoncu durny jestem xD:)
11:30 zwierzak tak fart potem przez micro mi powiedzial ktos zebym uwazal bo jest kilku jeszcze dapp 2 fart potem kolejny normalnie zabity i next:) nie wiem uparles sie na mnie Bodziuuu:)

nie chce mi sie dalej pisac bo to sa farty i sluch oraz sluchanie graczy co mowia przez microfon:)

Tak jak mowilem slysze co mowia ludzi :) szkoda ze micro mi sie .... bo takze bym im mowil:)



#38596 "ac!d" Steam_0:1:21624455

Napisano przez bRzoza w 13 marca 2009 - 11:58 w Skargi oraz uwagi

Mój nick: bRzoza
Mój Steam ID: STEAM_0:1:21740340
Data oraz godzina zdarzenia: 13.03.2009r kolo 11:30 na de_train i potem next mapa piranesi poczatek mapy
Mapa: De_Train oraz De_Piranesi
Opis wydarzenia: Gracz Acid cicho rozbrajal pake a to nie dozwolone;]
Dowod/y:  jak cos mozna sciagnac demo aczkolwiek jeszcze go nie widze:)

Załączone pliki




#38360 [admin] Webber

Napisano przez bRzoza w 08 marca 2009 - 06:26 w Skargi oraz uwagi

Omay :> spokojnie wiem moglem dostac slay kick i bym zrozumial to i potwierdzam ze zagralem FFa bo nie poszedlem do paki:) ale to bylo tylko 1 raz:) mialem wam napisac ze zachowuje ale zrobil to Webber :)



#37965 Tawerna Vs Ster - Zapisy

Napisano przez bRzoza w 04 marca 2009 - 10:00 w Sparingi

Nick: bRzoza
Kontakt: gg 9056222
Dlaczego ty?: hmm chcialbym zagrac sobie w takim meczyku;) i dosc dlugo juz tu gram wiec mozna zagrac i pomoc Tawernie:P



#37397 Potrzebne Ustawienia

Napisano przez bRzoza w 23 lutego 2009 - 06:45 w Counter Strike 1.6

to zalezy od synchronizacji:) jak mialem na wydajnosc suwak fpsy skakaly od 100 do 70/60 a jak na srodku to 100/90 :)



#37390 Potrzebne Ustawienia

Napisano przez bRzoza w 23 lutego 2009 - 06:02 w Counter Strike 1.6

ja mam GF 8500 i mam wymus wylaczenie synchronizacje i te suwaki wydajnosc jakos mam na srodku potem wymus wylaczenie daj



#37194 [ban] [shatan]

Napisano przez bRzoza w 21 lutego 2009 - 03:46 w Skargi oraz uwagi

Wodny jak on sie teraz bedzie umial przyznac? ehh najlepiej sciagnac dema kiedy gral i posprawdzac i wtedy perm;]



#37180 [ban] [shatan]

Napisano przez bRzoza w 21 lutego 2009 - 01:05 w Skargi oraz uwagi

Psycho jak nie jak tak!! do kija wafla powiedz mi.Była akcja na chaeteu zaczyna sie runda mija 1sek a Ty wierz juz ze biegna na Bs A .Powtarza mija 1sekunda od rozpoczecia wiec nie slyszales ich ani nic a Ty juz mowisz ze biegna na bs A i co ? skad wiesz i było tak przez wszystkie rundy jakie byles w CT ze mna. Z 2Fastem sie dziwilismy skad Ty to do cholery wiesz



#37177 [ban] [shatan]

Napisano przez bRzoza w 21 lutego 2009 - 12:58 w Skargi oraz uwagi

a moze ten Twoj kolega tak jak pisal Shatan. Siedzisz na vt i Ci podpowiada wiele bylo takich sytuacji ze mi na steamie pisales to co mowilem przez micro:) i nie tylko na trainie wiesz kiedy lecimy gdzie i jak.a smiac ze mnie to on se moze bo jesli to on Ci podpowiadal przez micro to jestescie siebie rowni:)



#37172 [ban] [shatan]

Napisano przez bRzoza w 21 lutego 2009 - 12:43 w Skargi oraz uwagi

Dobra mialem sie nie wypowiadac ale musze to jednak zrobic:) Nie pamietam juz kiedy to bylo moze jakies 2tygodnie temu.

Mapa de_train. Ja sobie siedze w TT a Psycho w CT i powiedzcie mi jakim kur*** cudem on slyszal to co mowie w tt? gadalem przez micro ze nie wierze w Psycho ze takie info ma a on po 10sekundach na steamie mi pisze zebym uwierzyl?.I tutaj mie zgasilo skad wiedzial? skad wiedzial ze tak powiedzialem?.Pisalem o tym z kilkoma adminami nie bede mowil z kim.Szkoda ze na demkach nie slychac jak mowi sie do mica to bym zrobil screeny i przeslal tę wiadomosc.Dla mnie to jest niesamowite ze on siedzial w CT a ja w TT i slyszal to co mowie...Powiedz mi Psycho jak to wyjasnisz.Nie mam nic do Ciebie ale chcialbym abys wyjasnij mi to. pozdrawiam



#37079 [ban] [glosu]

Napisano przez bRzoza w 20 lutego 2009 - 04:24 w Skargi oraz uwagi

dobra panowie spokoj tutaj skarga Vena na Glosu a nie Shatana na Glosu itp koniec tematu jak dla mnie ban 5min za "zamknij morde" i cisza na drugi raz kulturalnie powiedz i tyle;)



#37058 [ban] [glosu]

Napisano przez bRzoza w 20 lutego 2009 - 03:23 w Skargi oraz uwagi

dla mnie dziwny ban ale mogles mu powiedziec w kulturalny sposob zeby byl ciszej...nie rozumiem zbytnio bana :) moze Glosu sie wypowie:)



#37021 Skarga Na Admina

Napisano przez bRzoza w 20 lutego 2009 - 10:39 w Skargi oraz uwagi

hmm Swireq szedl do paki no troche slamazarnie myslal ze zrobi im plecy no ale najwidoczniej sie pomylil nie kazdy pro:) dla mnie ban nie sluszny:) Susel powinien bana wlepic Melor za celowe zabicie:)



#37017 Skarga Na Admina

Napisano przez bRzoza w 20 lutego 2009 - 10:25 w Skargi oraz uwagi

16:43 faktycznie strzela typ do 2Fast ale nie wiem why:/ moze ze cos przez mik powiedzial nie wiem dla tego pana ban za celowe TK

co do pojscia po pake jest tak jak mowil typ byl na plecach i 2Fast go zabil i poszedl po bron no i troche slamazarnie szedl do paki ale to na bana raczej nie zasluzyl



#36954 Sygnatury: Tawerna

Napisano przez bRzoza w 19 lutego 2009 - 07:23 w Dyskusja ogólna

do sygnatury dorzucilbym jeszcze www.tawerna-cs.org :) aby kazdy mogl wejsc:P i babke na cteka zamienil:P



#36778 Cyu

Napisano przez bRzoza w 17 lutego 2009 - 01:07 w Cheaterzy

widac po lewej stronie nad You hit .... rozproszenie kul:) whacz jak nic;]



#36766 Gęby z Tawerny

Napisano przez bRzoza w 17 lutego 2009 - 10:24 w Off topic

bJszop nie byla wredna bo bylem z nia 1.5roku:P te wlosy miala chyba tydzien:P bo sie farbla:P ale sliczna dupcia:)



#36761 Gęby z Tawerny

Napisano przez bRzoza w 17 lutego 2009 - 09:33 w Off topic

qwdwqd.jpg

heh a to ja xD te wlosy obok to włosy od mojej byłej jak cus:P



#36740 Gęby z Tawerny

Napisano przez bRzoza w 16 lutego 2009 - 07:23 w Off topic

hahah Shatan xD masakra kEek ten heczot odemnie xD napewno



#36719 De_russka

Napisano przez bRzoza w 16 lutego 2009 - 04:24 w Mapy

niestety jestem na NIE za duza mapka



#36661 Magik^^

Napisano przez bRzoza w 15 lutego 2009 - 06:47 w Cheaterzy

sls jak mi mowiles masz kaca i lekko kreci Ci sie w glowie wiec spokojnie niech obejrza to inni:)

aha zaczal mi smierdziec jeszcze przed kabulem na de_dust2 wiem ze po tym byl de_chaeteu ale na d2 cos mi z nim nie przypasowalo


Demko od Wujka

19:11 - widzial ze tam sa 2 awp wiec wolal sie nie wychylac i dal kolesiowi z TT pierwszemu isc po strzale z awp cofnal sie
19:21 - wiedzial ze typ bedzie szedl i celownik do gory i na banie;)
22:22 - dziwne ze nie spojrzal sie na prawo bo moglbyc tam ktos jednak on wbiega w lewo zaraz z celownikiem na typa i strzela oczywiscie zabija
22:42 - tutaj troche dziwne mial 1hp i widzial jak ginie 1 z TT ale to dziwne mierzenie na tym esp od Wujka celowanie poczekal az tamtem go dobije i sobie pojdzie
22:56 - najlepsza akcja ;] Ct kampi na gorze ten z tt ktory 1 przebiegl nie widzial go lecz nasz magik info od boga na wh go zobaczyl i go zdjal no nie chcial ginac :)

:P nie wiem moze sie myle



#36356 De_survivor

Napisano przez bRzoza w 11 lutego 2009 - 07:18 w Mapy

no dokladnie :) zaj**iaszcza mapa:) i watpie ze bylby puacz na Tawernie:) ja bym sprobowal ja wlaczyc do MC:) zaj**iscie sie na niej gra :) i CT nie bedzie mialo ciezko tylko TT gdy CT ladnie przykampi:D



#36177 Problemy Ze Steamem, Csem

Napisano przez bRzoza w 10 lutego 2009 - 10:39 w Pomoc

FFFF bawilem sie tym ustawialem jak wyszlo no ale d*pa dalej loss skacze

Snifer tym tez sie bawilem:P i d*pa. Teraz czasem skacze loss do 3 czasami przez cala mape moze byc 0 a niekiedy skacze od 0 do 3 :) no coz dzieki za odpowiedz jakos trzeba grac:P pozdRo