Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika kiliman_jaro

Odnotowano 100 pozycji dodanych przez kiliman_jaro (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 21-maja 23 )



Sortuj według                Sortuj  

#67122 [Zabawa] Kto to?

Napisano przez kiliman_jaro w 03 maja 2010 - 04:46 w Gry Forumowe

Jimmy Pop

USA

Dołączona grafika



#67087 Despero

Napisano przez kiliman_jaro w 03 maja 2010 - 07:21 w Cheaterzy

Serwer: TP
Data zdarzenia: 3 maja 2010 około 8:00
Nick podejrzanego: Despero
STEAMID: STEAM_0:0:6673065
Ewentualny rodzaj czitu: wh
Kto złapał: ja
Mapa: de_nuke
Link do dema:
Link do screena/profil gracza: KLIK
Czasy i opis podejrzanych akcji:



#67083 wymieszanie mapcykla tawerna TP

Napisano przez kiliman_jaro w 02 maja 2010 - 10:14 w Mapy

Podbijam to co napisał uszczelka cpl_mill powinien zniknąć z nocnego mc.



#67035 Peja vs. Reszta Świata

Napisano przez kiliman_jaro w 01 maja 2010 - 08:53 w Muzyka

Skoro Twoim zdaniem każdy rozumie tekst jak chce i 'większość' rozumie go ja Pelson to po co dyskutować w ogóle? co to znaczy ta 'większość' ? chodzi Ci o komentarze na ytb pod dissem pariasa? a 'większość' pod peja vs hip hop rozumie go inaczej. Ja bym się nie kierował komentarzami, opiniami innych, peja w przeciwieństwie do pariasów przekazuje prawdę i szczerość. Pelson kierował się chyba jakimiś domysłami, Włodka coś musiało zaboleć skoro odebrał kawałek jako diss na Moleste, moim zdaniem pariasów uraził refren, a resztę tekstu wzięli do siebie...



#67018 Peja vs. Reszta Świata

Napisano przez kiliman_jaro w 30 kwietnia 2010 - 09:30 w Muzyka

Po pierwsze to nie jest diss na Pelsona i Moleste... nie chce mi się zbytnio rozpisywać o tej sytuacji Ramzi jako warszawiak będzie za tdf'em i molestą. Ja się wychowałem na muzyce Peji, Molesty i wielu innych. Moim zdaniem Peja przedstawił w tym kawałku sytuację polskiej sceny hh i miał dużo racji choć nie popieram wydania płyty 'dissowej'. Mam ponad 40 oryginalnych cd z polskim hh w tym prawie wszystkie Ryśka i Molesty, szanuję oby dwie strony za dobry rap. Jednak wolę ostry rap Ryśka i dobry uliczno życiowy przekaz.

Ramzi te słowa które myślisz, że są do astmy Pelsona kierował do bełkotu tdf'a.



#67007 Czego słuchasz w tym momencie?

Napisano przez kiliman_jaro w 30 kwietnia 2010 - 04:30 w Muzyka

Peja w cale nie pod upada. AVE SLU

[url="http://www.youtube.com/watch?v=o3zeuWDbiVQ"]http://www.youtube.c...h?v=o3zeuWDbiVQ[/url]



#66742 Zobacz prawdę o sobie!:D

Napisano przez kiliman_jaro w 23 kwietnia 2010 - 05:25 w Gry Forumowe

Przytulam się z żydem, bo jestem dobry w łóżku :ohmy:



#66664 HUMOR!

Napisano przez kiliman_jaro w 20 kwietnia 2010 - 05:48 w Off topic

http://www.wykop.pl/...a-kazda-okazje/



#66505 Zabawa - Jaka to gra?

Napisano przez kiliman_jaro w 18 kwietnia 2010 - 01:41 w Gry Forumowe

Dajesz Snifer :happy:



#66495 Zabawa - Jaka to gra?

Napisano przez kiliman_jaro w 18 kwietnia 2010 - 01:09 w Gry Forumowe

Madball's

Dołączona grafika

a To ? :)



#66432 Katastrofa w Katyniu 2010

Napisano przez kiliman_jaro w 17 kwietnia 2010 - 04:39 w Off topic

krejzi ale niedowiarek jesteś.... rzeczywiście może coś być w tych głosach, eksperci pewnie badają już sprawę trzeba czekać na jakieś info.



#66356 Katastrofa w Katyniu 2010

Napisano przez kiliman_jaro w 16 kwietnia 2010 - 07:37 w Off topic

http://koniecswiata....ckiego-samolotu - coś ciekawego dotyczące sprawy



#66296 benek

Napisano przez kiliman_jaro w 15 kwietnia 2010 - 10:47 w Podania na administratora

Benku, gdyby nie Twoje emocje, nerwy i słownictwo byłbym na tak, ostatnio i tak jesteś spokojny. Prowadzisz grę i pomagasz ja jestem neutralny co do Ciebie jako Admina.



#66229 Katastrofa w Katyniu 2010

Napisano przez kiliman_jaro w 13 kwietnia 2010 - 05:11 w Off topic

Ku przemyśleniom odnośnie tego co teraz się dzieje

http://www.break.com...Cry-330429.html

Clinton ten sam który palił trawkę ale się nie zaciągał Dołączona grafika , jako prezydent USA, idzie opowiadając dowcipy na pogrzebie Sekretarza Obrony, śp.Ronalda Browna, który zginął nad Jugosławią - a na widok kamery sięga po chusteczkę i zaczyna "ocierać łzy"...



#66226 sub focus - sub focus [dnb]

Napisano przez kiliman_jaro w 13 kwietnia 2010 - 04:20 w Muzyka

Nigdy nie słuchałem takiej muzyki, ale ten kawałek jest fajny wrzucę go na plejliste do biegania. :)



#65978 Just skill

Napisano przez kiliman_jaro w 10 kwietnia 2010 - 11:30 w Skargi oraz uwagi

Z drugiej strony początkujący gra zespołowo, prowadzi, pomaga prowadzić itp. Gdyby nie ten charakter, przeklinanie i wywyższanie się to było by fajnie dla wszystkich.



#65899 tp?

Napisano przez kiliman_jaro w 09 kwietnia 2010 - 02:39 w Podania na administratora

Jestem na nie, jesteś nie miły i szybko wpadasz w złość.



#65719 Just skill

Napisano przez kiliman_jaro w 06 kwietnia 2010 - 09:16 w Skargi oraz uwagi

Ja też się pod tym podpiszę.



#65714 kili_man jaro

Napisano przez kiliman_jaro w 06 kwietnia 2010 - 06:04 w Skargi oraz uwagi

Fajura co ty w ogóle piszesz zaśmiecasz tylko temat nic konkretnego nie napisałeś tylko jakieś swoje domysły, może dlatego może tego(...), nigdy nic nie zlewałem a po drugie mogę czasem nie zauważyć jak ktoś coś pisze podczas gry, więc nie wymyślaj.

Wszystko co miałem w tym temacie od wyjaśnić - wyjaśniłem więc już tutaj pisał nie będę.



#65666 kili_man jaro

Napisano przez kiliman_jaro w 05 kwietnia 2010 - 06:47 w Skargi oraz uwagi

Dobra to ja może podkreślę kilka sytuacji, żeby była jasność z mojej strony.

Skarga nie dotyczy bana/kicka, a raczej ich brak wobec innych graczy. Naprawdę nie wiem skąd ten gość się urwał, do tego nie zna podstawowych punktów regulaminu serwera na którym ma admina. Dowodów nie mam,


Bodziowi chodziło o to, że nie dałem kicka gościowi, który w niego strzelił - owszem nie dałem, dałem mu tylko upomnienie i już tego nie zrobił, i wtedy bodziek wpadł w furię, że tego nie zrobiłem i zaczął swoje hejtowanie prez mikrofon.

Mapa de_tawerna, jakiś dzieciak piskliwym głosikiem śpiewał podczas rundy. Kilka osób prosiło, aby przestał, ale on ciętymi ripostami w stylu japa etc ich gasił. W końcu poprosiłem smerfastycznego admina kili_man jaro aby go zgagował (prosiłem naprawdę z 5 razy !) po czym ja dostałem zj**e od jaro, że jak mi się nie podoba to niech go zmutuje itp i tu zagroził mi kickiem. Pomyślałem sobie od razu o tym "super gościu" z podania na admina :) , ale ten co śpiewał pozwalał sobie na coraz lepsze teksty typu "Ty k***o j**ana", "ssij wora kutasie" i tak daaalej. W tym momencie nie wytrzymałem, napisałem/powiedziałem do admina, czy w ogóle zna regulamin serwera ? Czy wie co ma robić ? Ile razy można mu mówić, aby zrobił z nim porządek ? Po czym po raz kolejny jaro ZAGROZIŁ mi tyle ze tym razem banem, bo nie mam PRAWA się do niego tak odzywać i on wie co ma robić (czyli nic).


Ta sytuacja była dzień lub dwa przed tą śmieszną skargą, w postach wyżej już opisałem całą sytuację nie było mnie od początku tego zdarzenia.

po czym odpisalem mu, ze Scar nie robil niczego co by bylo niezgodne z regulaminem to kolega mi powiedzial, ze jak mi sie nie podoba to tez mnie moze kicknac za to ze w ogole zwrocilem mu uwage:sleep: . no i druga sytuacja, gdzie ktos nadmiernie przeklinal i zwrocilem jarowi uwage no i po naprawde dluuuuuugim spamie dostalem odp, ze on jest adminem i on decyduje kiedy ma kogos wywalic.


1. to było niezgodne z regulaminem(pkt 6. w zasadach ogólnych!, po drugie nie padły z moich ust takie słowa, że mogę Cię kicknąć za zwracanie mi uwagi, nie pamiętam tej sytuacji, nie wiem czy wyssałeś ją z palca czy ostro przekręciłeś. na 100% nic takiego nie powiedziałem.

typ o nicku " tp? " napisał po tym jak został zblokowany chyba coś takiego ,,i co ty robisz zerowcu/zerze" nie pamiętam dokładnie tego zdania ale na 100 % chodziło o takie coś ...
po czym kili_man jaro napisał ,,do mnie to było? " i cisza pan ,, tp?" już nic nie odpisał .. po czym ja napisałem ,, że nie ma znaczenia do kogo napisał za taki tekst należy sie ban" i oczywiście zlewka ze strony kili_man jaro


Koleś był ze mną w teamie i chciałem się upewnić czy do mnie to pisał, bo nie byłem pewny Świrek i nie wiem po co to napisałeś. Upomniałem go chwile później, żeby opanował słowa. Tego już pewnie nie widziałeś.


Dopiero dziś dokładnie przeczytałem posty innych, jest tutaj dużo nie prawdy i dużo podkolorowanych historyjek. Dziwi mnie to co świreq napisał, nie wiedział chyba dokładnie co się dzieje a i tak napisał niepotrzebny post, ze tej sytuacji ze scarem też widły z igły, jednak prawda jej po mojej stronie. Jeśli daję komuś kicka/bana zawsze mam poowody, nigdy nie robię tego bezpodstawnie to, że czasem admin nie widzi co robią wszyscy na serwerze ten przeklina tamten atakuje gracza to nie znaczy, że to olewa! w miarę swoich możliwości robię wszystko, żeby poprawić atmosferę na serwerze. Łączmy się zamiast dzielić, współpracujmy bez zbędnej napinki, a na pewno wszystkim Nam ułatwi to grę. Niby każdy to wie ale mało osób się stosuje. Jeśli ktoś ma jakieś uwagi czy co kolwiek, piszcze priv - pogadamy na ts. peace...



#65654 Extremalne

Napisano przez kiliman_jaro w 04 kwietnia 2010 - 06:58 w Off topic

http://www.youtube.c...h?v=nE-abR6lXvs :ohmy:



#65641 KOZIO STEAM_0:1:27133357

Napisano przez kiliman_jaro w 04 kwietnia 2010 - 04:23 w Cheaterzy

Serwer: TP
Data zdarzenia: 4.04.10
Nick podejrzanego: KOZIO
STEAMID: STEAM_0:1:27133357
Ewentualny rodzaj czitu: WH
Kto złapał: ja
Mapa: de_cbble
Link do dema: jeszcze nie mam dasd
Link do screena/profil gracza: klik
Czasy i opis podejrzanych akcji: Demo rozpiszę dokładnie jak będzie do pobrania, dzięki admin esp widać było wh, strzelanie przez sciany, skrzynki, w dodatku gość wiedział gdzie kto jest, typowe wh.



#65588 kili_man jaro

Napisano przez kiliman_jaro w 03 kwietnia 2010 - 03:50 w Skargi oraz uwagi

To nie mój kolega, jeśli przeklinał na pewno tego nie zlewałem. Jeszcze coś do mojej osoby?



#65585 kili_man jaro

Napisano przez kiliman_jaro w 03 kwietnia 2010 - 03:43 w Skargi oraz uwagi

To, że ja nie reaguje na przekleństwa to nie prawda, jeśli o to chodzi jestem sumienny, a to że ktoś się wyzywa od botów itp to nie wina adminów.



#65582 kili_man jaro

Napisano przez kiliman_jaro w 03 kwietnia 2010 - 03:29 w Skargi oraz uwagi

Ale jest regulamin które mamy przestrzegać kilka osób napisało, żeby to wyłączył nie wyłączał to dałem mu kicka. Jeżeli sami nie będziemy przestrzegać regulaminu to nie będziemy mogli tego wymagać od innych. Tyle w sprawie kicka Scara za puszczanie muzyki.

Upomniałem(przez steam), fruwka i nie wiem czego dalej ode mnie oczekiwałeś, wszystko później się toczyło dobrze poza Twoją prowokacją, nie rozumiem sensu rozpisywania sytuacji krok po kroku, nie zrobiłem w tej sytuacji nic co by było niezgodne z regulaminem. Masz problem ze sobą, wywyższałeś się tylko dlatego, że jesteś tutaj długo i grasz więcej ode mnie- to był Twój jedyny argument dzięki któremu myślałeś, że Ci wszystko wolno, kontroluj bajere, to jest internet i możesz wszystko pisać i mówić co chcesz. Dzięki tej skardze pokazałeś tylko to, że nie nadajesz na do pracy z ludźmi, ochłoń i zastanów się nad sobą. amen