Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika PFK Michał szpak

Odnotowano 77 pozycji dodanych przez PFK Michał szpak (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 21-maja 23 )



Sortuj według                Sortuj  

#93257 hekti

Napisano przez PFK Michał szpak w 17 marca 2012 - 04:12 w Podania na administratora

No jest się czym chwalić... U większości graczy jestem na pierwszym miejscu :P Ja nie chciałem być złośliwy przez swój komentarz ale 27h przegranych na serwerze to trochę za mało i 0 aktywności na forum ale to rozumiem bo też tak miałem.



#93255 hekti

Napisano przez PFK Michał szpak w 17 marca 2012 - 03:59 w Podania na administratora

W ogóle Cię nie kojarzę a sporo gram. Na razie jestem na NIE.



#97018 [Sprzedam] Ford Focus 1.6 16v (74kW) 2003r

Napisano przez PFK Michał szpak w 25 maja 2012 - 12:08 w Giełda

Trochę za dużo przejechane jak na taki rocznik :D



#101296 Problem z monitorem

Napisano przez PFK Michał szpak w 09 sierpnia 2012 - 02:50 w Forum

Panowie mam problem z monitorem w laptopie. Podłączyłem TV do lapka przez HDMI i chodził 2 dni , wczoraj wyłączyłem laptopa , a gdy go dzisiaj włączyłem to działa on tylko do momentu ładowania sie windowsa a później wyłącza. Na tv wszystko elegancko działa , gdy chce odłączyć projektor to dalej działa tylko tv , gdy chce zostawić tylko projektor to wyskakuje błąd , że nie ma podpiętego żadnego projektora , wygląda to tak jakby laptop sobie przywłaszczył tv jako monitor a swój wywalił :) ale przeciez on działa do momentu logowania się... gdy odepnę w ogóle kabel HDMI to jest identyczna sytuacja , działa dopóki ładuje się windows a później gaśnie. Nie mam juz pomysłu więc proszę o pomoc :)



#101314 Problem z monitorem

Napisano przez PFK Michał szpak w 09 sierpnia 2012 - 11:55 w Forum

wszystko uj :) titu twojego sposobu nie sprawdzałem , bo jak włączyłem lapka po raz drugi to nawet tv mi nie działało :D a podłączyłem monitor z kompa to też nie działał :) Amciek to właśnie pisałem , że włączałem rozszerzenie , tylko projektor , tylko laptop i duplikuj i nic tylko tv łapało ;) poszedłem zapalić i zostawiłem kumplowi lapka i naprawił :) ale nie chciał mi powiedzieć jak :D Już jest wszystko okej :D



#92927 prawdziwy ninja pojawił się na tawerna tp!

Napisano przez PFK Michał szpak w 10 marca 2012 - 12:12 w Filmy

Mistrz swiata , też byłem wtedy w TT. Kupa śmiechu była :D



#101490 vista czy win7

Napisano przez PFK Michał szpak w 13 sierpnia 2012 - 07:09 w Pytania i Odpowiedzi

Ja na 7 nie narzekam :) polecam :)



#110413 zPa

Napisano przez PFK Michał szpak w 09 grudnia 2012 - 02:29 w Podania na administratora

Ja też na TAK



#110420 BLOWWWWWW

Napisano przez PFK Michał szpak w 11 grudnia 2012 - 02:58 w Podania na administratora

stara się chłopak :) TAK




#97227 [konkurs] pół roku na VIPie?

Napisano przez PFK Michał szpak w 30 maja 2012 - 01:26 w Konkursy

To może zafunduj osobie która ma teraz najwięcej godzin na tawernie :D



#92076 skarga [PFK]

Napisano przez PFK Michał szpak w 22 lutego 2012 - 12:24 w Skargi oraz uwagi

Dzisiaj jestem zbyt pijany żeby się wypowiedzieć na ten temat ale żebym nie zgubił wątku chce sobie zaznaczyć kilkaa punktów : - widze , że nick "POLSKA MM" ma wpływ na adminów użytkowinków forum co dla mnie jest żałosne , bo gdy kolesia sleyne czy wyrzuce albo zbanuje za złe zachowanie to odrazu mam sprawe wytoczoną na forum i koles mysli ja mam plecy i typa o nicku "PFK" wywalą z grupy adminów. Zauważyłem to po wypowiedzi trzeźwego i nie trzeźwego relaxa :) I nie lubie czegoś takiego , że wszyscy wpadli w jeden schemat , że tak powiem , że ja znam POLSKA mm od lat czy w realu i musze ukarać PFK (mówie tu akurat o moim przykładzie) bo co będzie jak sie z nim spotkam , i jak ja mu to wytłumaczę .... Nie! Myślę , że są tu osoby ( przynajmniej mam taka nadzieję ) mojego pokroju , które patrzą na dobro całego teamu, a nie na indywidualności , które są zapatrzonymi w siebie osobami(które myślą ja jestem hajtem ja moge tutaj robic co chce) i przez to w jakimś okresie czasu biorą inne osoby przykład i robią z całego serwera FFA. Zarodek FFA trzeba zniszczyć odrazu , żeby się nie rozprzestrzenił :P tak sobie myslę , że jakby to byłby neo tez czy chu... wie kto to i tak bym tak samo postąpił.....
"2. Za krótko grasz w tą grę i za słaby jesteś żeby mówić mi jak mam grać." jeszcze się do tego odniosę , za kogo ty się kolego uważasz? Bo odniosłem takie wrażenie , że masz wpływ na niektóre osoby w tym społeczeństwie, co mnie bardzo niepokoi ale to już dostawię tym z wyższej sfery :D może to jest głupia wypowiedź ale jestem na bani ....



#91970 skarga [PFK]

Napisano przez PFK Michał szpak w 20 lutego 2012 - 11:35 w Skargi oraz uwagi

Online Time: 736:15:34 , kolego chyba nie przegrałeś tyle godzin co ja , po HLTV jestem pierwszą osobą wg PsychoStats( i nie jestem tutaj pierwszy raz , bo grałem jakieś 5 może 6 lat temu tutaj). "w tym przypadku "Soczysty knur" bo on coś powie to ty musisz to zrobić" hmm? Robie to co do mnie należy i żaden sojer itp nie będą mną manipulować.



#91877 skarga [PFK]

Napisano przez PFK Michał szpak w 19 lutego 2012 - 10:10 w Skargi oraz uwagi

" Pobiegłem na B w momencie kiedy polowa zespołu pobiegła środkiem. " - Pobiegliśmy wszyscy oprócz dwóch panów , którym dałem sleya , ponieważ uważam , że gra TP polega na tym , że ktoś prowadzi grę a reszta graczy wykonuje to.
"Teraz moje pytanie brzmi czy jest to zachowanie godne admina ? " Nie rozumiem to lepiej żeby wszyscy gonili FFA? Tak jak ty na przykład ?
"Tym bardziej ze polowe rund dla ct i terro wygrano dzięki mnie " Widzę , że jesteś bardzo skromną osobą.
SLONECZNY SOLAR : "po co patrzeć lepiej bić fragi" pod tym się nie podpisuje , bo tak nie napisałem.



#102197 POMOCY!

Napisano przez PFK Michał szpak w 22 sierpnia 2012 - 02:28 w Pomoc

Nie znam się to się wypowiem :) Kup nowy monitor :)



#101564 hajen - Podanie na administratora serwera Tawerna TP

Napisano przez PFK Michał szpak w 14 sierpnia 2012 - 06:54 w Podania na administratora

Wszystko fajnie tylko liczba postów i godzin za tobą nie przemawiają :( Ja tam nie mam nic przeciwko tobie , ale to zależy od władz wyższych czy tym razem też zaryzykujemy czy jednak jeszcze poczekamy. Ja się na razie wstrzymam z głosowaniem ale bardziej na + jestem :)



#108988 MSI GE700

Napisano przez PFK Michał szpak w 28 października 2012 - 12:44 w Hardware

Mam problem z taśmą od matrycy w swoim laptopie(MSI GE700) i nie mam pojęcia gdzie można ją kupić. Może wiecie gdzie mogę dostać takie coś :)



#109009 MSI GE700

Napisano przez PFK Michał szpak w 28 października 2012 - 06:54 w Hardware

Jeśli ustawie go w takiej pozycji jak ma być to ekran staje się biały , przerywa tak jakby była już wydarta w tym miejscu , a kiedy otworzę go na full to jest już dobrze , i jeszcze jak jest dużo koloru czarnego to wiecej go ścina np. jak jestem w trupie albo mapa de train to masakra , pasuje grać na stojąco :) Ewidentnie taśma od matrycy szwankuje.



#99020 [podanie na moderatora] - Kimix

Napisano przez PFK Michał szpak w 07 lipca 2012 - 04:23 w Forum

Jak ma czas i chęć to jak najbardziej dajcie mu taką funkcje :)



#103257 3Label

Napisano przez PFK Michał szpak w 30 sierpnia 2012 - 03:04 w Podania na administratora

Jestem na TAK



#94317 n1un1o

Napisano przez PFK Michał szpak w 08 kwietnia 2012 - 05:03 w Podania na administratora

Ja też na tak , ale mikro mógłbyś używać częściej :) Pozdrawiam.



#97669 CS: Global Offensive - kupujesz?

Napisano przez PFK Michał szpak w 11 czerwca 2012 - 06:12 w Ogólna dyskusja

szkoda kasy :) Podzielam zdanie kimixa słyszałem , że słaba... Także zostaje przy 1.6 :)



#93504 Kimix

Napisano przez PFK Michał szpak w 23 marca 2012 - 07:16 w Podania na administratora

Lubię Cię , miło wspominam :) Wielkie TAK!



#93182 ESC ICY BOX | bXi *QPAD

Napisano przez PFK Michał szpak w 15 marca 2012 - 06:21 w Cheaterzy

Byłem , widziałem i potwierdzam.



#98239 Power Of Blood

Napisano przez PFK Michał szpak w 19 czerwca 2012 - 09:18 w Cheaterzy

Power Of Blood      STEAM_0:1:30490813
Serwer:tp
Data zdarzenia: 19,06
Nick podejrzanego:Power Of Blood
STEAMID:STEAM_0:1:30490813
Ewentualny rodzaj czitu: wh
Kto złapał: ja i bassior
Mapa: inferno
Link do dema: załącze
Link do screena/profil gracza: http://banid.pl/spra...id=0:1:30490813
Czasy i opis podejrzanych akcji: każda runda :) Nie banowałem bo nie jestem pewien.



#98243 Power Of Blood

Napisano przez PFK Michał szpak w 19 czerwca 2012 - 09:46 w Cheaterzy

demo : http://hltv-3564-p.h...inferno.dem.zip