Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika Codi

Odnotowano 91 pozycji dodanych przez Codi (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 31-maja 23 )



Sortuj według                Sortuj  

#70097 Mistrzostwa Świata w piłce nożnej 2010

Napisano przez Codi w 18 czerwca 2010 - 02:25 w Sport, motoryzacja,ekstremalne

Podolski chciał ale wtedy nie interesowano się polakami będącymi za granicą :) mającymi inne obywatelstwo niż Polskie a mający te Polskie korzenie :D
i stało się Serbia wygrała i wg mnie zasłużenie :) zresztą zachowanie Klose było totalną głupotą podobnie jak Vidica, który zagrał ręką .... dobrze, ze bramkarz instynktownie zareagował i zdołał obronić ten karny :D
jak dla mnie cały mecz był rewelacją, starali się trzymać szybkie tempo wiele okazji dużo strzało (2 poprzeczki, słupek) nie ma na co narzekać :)


co do Nigerii teoretycznie ma ale musi wysoko wygrać z Koreą, a Grecja no pasowało by żeby wysoko przegrała z Argentyną ;)



#70091 Mistrzostwa Świata w piłce nożnej 2010

Napisano przez Codi w 18 czerwca 2010 - 11:45 w Sport, motoryzacja,ekstremalne

no i ja mam nadzieję, że Serbia wygra ;d wiem, że to będzie dla nich ciężkie zadanie ale niespodzianki się już zdarzały :)



#70073 Mistrzostwa Świata w piłce nożnej 2010

Napisano przez Codi w 17 czerwca 2010 - 09:26 w Sport, motoryzacja,ekstremalne

Grecja vs Nigeria hmm kto wie może gdyby nie czerwona kartka Nigeria by wygrała i miała nadal duże szanse na wyjście z grupy :) a tak nie uzasadnione zachowanie Kaity i Nigeria przegrywa zresztą brawa dla Grecji która umiała wykorzystać grę w przewadze :D
jedyne co mi się nie bardzo podobało to te mozolnie przeprowadzane ataki bo strasznie wolno je konstruowali może i skuteczne ale cholera jak wolno można ;d

Francja vs Meksyk kolejny raz jesteśmy światkami, że dominacja i duże ilości podań nie dają zwycięstwa ehh kompletna porażka ten mecz jak dla mnie w wykonaniu Francuzów zero pomysłu na grę cały czas tylko te górne piłki tylko to zapamiętałem mało a te wolne ?:O chyba 4x w mur -.-
jak dla mnie Meksyk swoją zaj**i*@!# prostą i skuteczną grą w pełni zasłużył na ten wynik :)
ps ten karny ehh jak taki zawodnik jak Abidal mógl w takim momencie popełnić taki błąd ? -.-



#70059 Mapa graczy tawerny

Napisano przez Codi w 17 czerwca 2010 - 04:12 w Forum

też bez problemów mnie dodało ;)



#70041 Mistrzostwa Świata w piłce nożnej 2010

Napisano przez Codi w 17 czerwca 2010 - 02:35 w Sport, motoryzacja,ekstremalne

Ale musisz przyznać, że dzisiaj zagrał świetny mecz zresztą jak cały zespół szkoda, że nie udało się strzelić na 5:1 w tych końcowych minutach po akcji Aguero :)



#70017 Mistrzostwa Świata w piłce nożnej 2010

Napisano przez Codi w 16 czerwca 2010 - 09:41 w Sport, motoryzacja,ekstremalne

też mi się wydaję, że mógł oszczędzić tej czerwonej .... przegrywali już teraz karny doszedł oczywiste było, że wykluczenie ich tylko przybije - . -



#70015 Mistrzostwa Świata w piłce nożnej 2010

Napisano przez Codi w 16 czerwca 2010 - 09:18 w Sport, motoryzacja,ekstremalne

no dobra ustawienie ustawieniem ale czemu uważasz, że defensywa nie była potrzebna ... pomocnicy defensywni nie raz się przydają zwłaszcza przy kontrach, a te się zdarzały kilka razy



#70011 Mistrzostwa Świata w piłce nożnej 2010

Napisano przez Codi w 16 czerwca 2010 - 06:30 w Sport, motoryzacja,ekstremalne

akurat Alonso to zostaw w spokoju :D bo wg mnie grał b. dobrze, brakowało mu tylko szczęścia przy strzałach (oprócz tego w poprzeczke wrrr dlaczego bramki nie było taki piękny strzał ) ale zawsze umiał sobie znaleźć pozycje do strzału :)



#70006 Mistrzostwa Świata w piłce nożnej 2010

Napisano przez Codi w 16 czerwca 2010 - 04:55 w Sport, motoryzacja,ekstremalne

16 meczy a w tym musiała być taka niespodzianka -.-



#69986 Mistrzostwa Świata w piłce nożnej 2010

Napisano przez Codi w 16 czerwca 2010 - 11:46 w Sport, motoryzacja,ekstremalne

a ja się cieszę bo byłem za N. Zelandią :D a Korea hmm czemu tak ich oceniasz ostro bronili się jak umieli i widać przyniosło to skutek a bramka wg mnie zasłużona w sumie ;) bo mieli parę ataków fajnych :D



#69985 Turniej Zakładkarny - zapisy

Napisano przez Codi w 16 czerwca 2010 - 11:43 w Ogólne

Mój nick: Codi
Steam ID: STEAM_0:0:15647493

Zgłaszając się do turnieju zobowiązuje się do przestrzegania reguł narzuconych przez organizatorów i zobowiązuje się do kulturalnego zachowania podczas meczu. Postaram się godnie reprezentować GamingCrew.



#69971 wtf?

Napisano przez Codi w 16 czerwca 2010 - 01:43 w Counter Strike 1.6

miałem taką sytuację wiele razy i nie irytowało mnie to^^ po prostu olałem to i powiedziałem przez mikro, też tak możesz bo masz ;P a jak nie to pisz jeszcze raz:D wyrobisz sobie pisanie ;p



#69946 Mistrzostwa Świata w piłce nożnej 2010

Napisano przez Codi w 15 czerwca 2010 - 05:06 w Sport, motoryzacja,ekstremalne

przyzwoity :D szkoda, że bramek nie było bo były akcje ładne niektóre :)



#69941 Mistrzostwa Świata w piłce nożnej 2010

Napisano przez Codi w 15 czerwca 2010 - 12:36 w Sport, motoryzacja,ekstremalne

tzn, że gdyby nie wyszedł w pierwszym składzie to by przegrali ? :D rozumiem to tak, że sam Drogba jest tym od którego zależy zwycięstwo bądź porażka :)



#69938 wtf?

Napisano przez Codi w 15 czerwca 2010 - 11:47 w Counter Strike 1.6

czepiacie się ... przecież jak ktoś chce coś napisać i mu blokuje to niech spróbuje innej kombinacji albo kropkę wstawi tam gdzie trzeba i po problemie :)



#69937 Mistrzostwa Świata w piłce nożnej 2010

Napisano przez Codi w 15 czerwca 2010 - 11:42 w Sport, motoryzacja,ekstremalne

ja obstawiam, że Brazylia jeśli wyjdzie z grupy to odpadnie w 1/8 :) bo prawdopodobnie w 1/8 zmierzy się albo z Hiszpanią albo z Chile :) jeżeli nie będzie niespodzianek :D



#69931 Mistrzostwa Świata w piłce nożnej 2010

Napisano przez Codi w 15 czerwca 2010 - 10:02 w Sport, motoryzacja,ekstremalne

wyników typować nie bd ale
N. Zelandia vs Słowacja - remis będzie ;d
Portugalia wygra ;) będzie ciekawy mecz mam nadzieje :D
Brazylia hmm wszyscy od razu stawiają, że wygra wysoko, że Korea polegnie już w pierwszych minutach bo są słabiutcy :) a ja myślę, że postraszą Brazylię i jeżeli w ogóle wygra to z trudem ale wierzę, że Korea z nimi powalczy ostro :D

(btw jak mój kolega mówi zawodnicy z Korei Płn muszą dawać z siebie wszystko i starać się wygrać bo inaczej ich do pudła tam wsadzą albo rozstrzelają xD albo ich rodziny :P  )



#69896 Mistrzostwa Świata w piłce nożnej 2010

Napisano przez Codi w 14 czerwca 2010 - 08:19 w Sport, motoryzacja,ekstremalne

jeśli tylko Paragwaj będzie grał tak jak umie najlepiej to kto wie czy nie sprawią niespodzianki i nie wygrają meczu :) nie zapominajmy, ze Włosi mają już stary skład w większości :D


XD



#69894 Mistrzostwa Świata w piłce nożnej 2010

Napisano przez Codi w 14 czerwca 2010 - 08:12 w Sport, motoryzacja,ekstremalne

bo już swoje przeszli ?:D po za tym Smolarek przeżywa pewnego rodzaju kryzys i ma problemy z klubem, a Krzynówek jak jeszcze grał widać było spadek formy ;) teraz trzeba stawiać na młodszych i szykować ich na ME chociaż nie wierzę w takie cuda, że będą oni mogli osiągnąć coś więcej niż wyjście z grupy :D



#69889 Mistrzostwa Świata w piłce nożnej 2010

Napisano przez Codi w 14 czerwca 2010 - 07:19 w Sport, motoryzacja,ekstremalne

jeśli tylko Paragwaj będzie grał tak jak umie najlepiej to kto wie czy nie sprawią niespodzianki i nie wygrają meczu :) nie zapominajmy, ze Włosi mają już stary skład w większości :D



#69888 Czego słuchasz w tym momencie?

Napisano przez Codi w 14 czerwca 2010 - 07:12 w Muzyka




#69885 Mistrzostwa Świata w piłce nożnej 2010

Napisano przez Codi w 14 czerwca 2010 - 06:54 w Sport, motoryzacja,ekstremalne

nie pierwsza połowa to nie;d nawet z nudów nie oglądałem :P ale w drugiej no nie mów, że nie miał paru ładnych akcji :) nie oglądałem uważnie całej drugiej połowy ale momentami naciskał ładnie nie mówię, że cały czas



#69867 Mistrzostwa Świata w piłce nożnej 2010

Napisano przez Codi w 14 czerwca 2010 - 04:55 w Sport, motoryzacja,ekstremalne

no no Kamerun ładnie grał :) starał się o bramkę szkoda, że im się nie udało trochę szczęścia zabrakło :D



#69842 Mistrzostwa Świata w piłce nożnej 2010

Napisano przez Codi w 14 czerwca 2010 - 02:44 w Sport, motoryzacja,ekstremalne

właśnie miałem pisać, że trafiłeś :D a co do meczu to nudny ;/ spodziewałem się zaciętej walki a tu tylko pod koniec Holandia po zmianach zaczęła atakować kiedy wszyscy już zmęczeni :D strasznie się zawiodłem grali jak by nie mogli albo się bali atakować no ale zwycięstwo myślę, że zasłużone :) mam nadzieje, że wieczorny mecz Włochy vs Paragwaj będzie ciekawy i nie postawią na pasywną grę ale na ataki :)



#69815 Mistrzostwa Świata w piłce nożnej 2010

Napisano przez Codi w 14 czerwca 2010 - 10:59 w Sport, motoryzacja,ekstremalne

Lebron ja słyszałem parę razy kiedyś, że Podolski chciał grać dla Pol ale ten kto tam trenerem wtedy był ze względu na to, że Podolski miał obywatelstwo niemieckie nie chciał go w swojej kadrze. Wtedy nie starano się szukać polaków za granicą i dlatego ten nie mógł zagrać dla naszej reprezentacji. Jeśli chodzi o Klose no to tu jest jak mówisz chciał grać dla Niemiec i nigdy zdania nie chciał zmienić.

Co do najlepszego meczu zgadzam się z wami :) mecz Argentyny i Nigerii the best :D również ten Ang z USA mógłby być lepszy gdyby skuteczność była trochę lepsza :D