Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej 2010


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
336 odpowiedzi w tym temacie

#1 Strik3R

Strik3R

    Plutonowy

  • Recruit
  • PipPipPip
  • 121 postów

Napisano 10 czerwca 2010 - 02:17

Witam. No więc już jutro zaczynają się upragnione MŚ w RPA :D tak więc proszę abyście napisali w tym temacie swoich faworytów tych rozgrywek , oraz jaki piłkarz według was ma szanse zdobyć złotego buta ( najwięcej goli )? :) zachęcam do dyskusji.

Napiszę pierwszy :D Moim faworytem są Hiszpanie a złotego buta zdobędzie David Villa :)
  • 0

#2 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 10 czerwca 2010 - 02:22

Chce Holandię widzieć z pucharem i Robina jako najlepszego napadziora... :)
  • 0
Dołączona grafika

#3 Strik3R

Strik3R

    Plutonowy

  • Recruit
  • PipPipPip
  • 121 postów

Napisano 10 czerwca 2010 - 02:24

W sumie Holandia też ma spore szanse :D Robben jest w wyśmienitej dyspozycji a do tego Sneijder który też nas ostatnio zaskakuje :) Także może być ciekawie :D
  • 0

#4 aqa

aqa

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 125 postów
  • Ską…d:Ostrowie Św

Napisano 10 czerwca 2010 - 02:28

nie obrazil bym sie jakby zlotego buta dostal C.RONALDO, a raczej jestem za Portugalia :D
  • 0

#5 FajKeL

FajKeL

    Szeregowy

  • Recruit
  • Pip
  • 28 postów
  • Ską…d:Wrocław

Napisano 10 czerwca 2010 - 03:18

Słyszałem dużo opinii, że Argentyna ma duże szanse z Leo Messim uważanym przez niektórych za najlepszego obecnie piłkarza świata. Cóż, jak dobry Messi by nie był (a na pewno jest niezły), to nie wydaję mi się, że jest na tyle dobry, żeby pociągnąć całą reprezentacje, i zgodzę się ze StrikeRem, że Hiszpania ma duże szanse, albo jak aqa powiedział, Portugalia. Bardzo chętnie obejrzał bym mecz pomiędzy tymi dwoma drużynami, który wg grup może się odbyć w 1/8 finału albo dopiero w samym finale. A propos finału, to jaką parę reprezentacji chcielibyście zobaczyć 11 lipca na Soccer City?
  • 0
Dołączona grafika


#6 Strik3R

Strik3R

    Plutonowy

  • Recruit
  • PipPipPip
  • 121 postów

Napisano 10 czerwca 2010 - 03:20

Ja chętnie bym oberzjał finał Hiszpania-Brazylia :D:D
  • 0

#7 dudson

dudson

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 117 postów
  • Ską…d:Wrocław

Napisano 10 czerwca 2010 - 03:21

Gdzie Argentyna na czele z tak słabym trenerem...
  • 0

#8 FajKeL

FajKeL

    Szeregowy

  • Recruit
  • Pip
  • 28 postów
  • Ską…d:Wrocław

Napisano 10 czerwca 2010 - 03:23

Wydaję mi się, że Brazylia nie ma zbyt "świeżego" składu i że chyba nie dojdą do finału.
  • 0
Dołączona grafika


#9 sk z3ro

sk z3ro

    Porucznik

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 042 postów
  • Skype:patrykgs
  • Ską…d:Stawiski

Napisano 10 czerwca 2010 - 03:23

Wygra Hiszpania lub Brazylia. Holandia podobnie jak na mistrzostwach Europy - ladnie bedzie grala do polfinalu max. But dla Messiego lub Ronaldo. Oczywiscie jestem za Messim tego drugiego nie trawie -.-
  • 0
"Nie chcem ale muszem" - Lech Wałęsa

#10 Bodziuuuu

Bodziuuuu

    Porucznik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 147 postów

Napisano 10 czerwca 2010 - 03:33

Argentyna nie ma obrony, Brazylia napadu, Niemców nie lubie, Hiszpania zaaawsze daje ciała na MŚ, więc liczę na Holandie :8 Złoty but dla Snejder'a

Użytkownik Bodziuuuu edytował ten post 10 czerwca 2010 - 03:34

  • 0

#11 LeBrOn

LeBrOn

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 461 postów

Napisano 10 czerwca 2010 - 03:59

Mistrz Brazylia, final: Brazylia vs Argentyna lub bedzie taki sam scenariusz jak w Korei i Japonii w 2002r., bo zauwazcie, ze rozstawienie z grup i 1/4 a potem 1/2 finalu wskazuja na to, ze moze byc wlasnie tak jak w 2002r. Otoz Brazylia zagra w polfinale z Anglia, a Niemcy vs Portugalia tez moze byc :) aczkolwiek wtedy Potugalia musialaby juz w 1/8 finalu pokonac Hiszpanie co jest malo prawdopodobne xP. Tak wiec Brazylia, final Brazylia vs Argentyna lub Niemcy i zloty but Robinho.
  • 0

#12 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 10 czerwca 2010 - 04:13

TEmat w zlym dziale - przenoszę
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#13 will

will

    Pułkownik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 190 postów
  • Skype:wilu_z_mw
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 10 czerwca 2010 - 06:41

przecież portulagia nie wyjdzie z grupy :lol: a Wy ja w finale widzicie.. :sleep:
final bedzie holandia vs argentyna (jesli to mozliwe, nie sprawdzalem jak sie uloza polfinaly etc.)
a najlepszym strzelcem bedzie ktos z tych 2 zespolow albo z hiszapni :wink:
messi, millito, snejder, robben, villa
  • 0
moja wladza minela, to czeba potrolowac troszQ <3 :E
Dołączona grafika

Spoiler

#14 Strik3R

Strik3R

    Plutonowy

  • Recruit
  • PipPipPip
  • 121 postów

Napisano 10 czerwca 2010 - 07:07

moim zdaniem Portugalia moze miec spore problemy z wyjsciem z grupy gdyz Brazylia i Wybrzeze Kosci Sloniowej napewno tanio nie oddadza swojej skory :) Przyznam ze maja ciezka grupe :D

Hiszpania bezproblemowo powinna przejsc do dalszej fazy gdyz ma w swej grupie takie zespoly jak Honduras czy Szwajcarie , no i jeszcze Chile ale mysle ze nie beda mieli problemow.
  • 0

#15 will

will

    Pułkownik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 190 postów
  • Skype:wilu_z_mw
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 10 czerwca 2010 - 08:34

o! :D
klik
  • 0
moja wladza minela, to czeba potrolowac troszQ <3 :E
Dołączona grafika

Spoiler

#16 abras

abras

    Plutonowy

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 341 postów
  • Ską…d:Kościan

Napisano 10 czerwca 2010 - 09:27

WKS bez drogby to raczej juz nie to samo, no i nie wiadomo jak pokaze sie korea. Tak naprawde nikt nic praktycznie o nich nie wie. Mimo wszystko na wyjscie z grupy smierci daje szanse Brazylii i Portugalii


W finale widze hiszpanów, ale z kim? najprawdopodobniej Brazylia. Argentyna? nie sądze biorąc pod uwagę eliminacje, żeby znalezli sie w finale. A messi , jak tylko dobrze bedzie kryty to nic nie zrobi ( patrz mecz inter - barcelona ;] )

Złoty but wedlug mnie zdobedzie C. Ronaldo , a portugalii moze nawet sprawic niezla niespodzianke

@edit

d*pa ;d, musze zmienic zdanie, 30 minut temu pojawilo sie info ze drogba moze zagrac juz w pierwszym meczu swojej druzyny, przez co walka w tej grupie stanie sie jeszcze ciekawsza.

Użytkownik abras edytował ten post 10 czerwca 2010 - 09:33

  • 0
"Nigdy się nie poddawaj"

#17 will

will

    Pułkownik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 190 postów
  • Skype:wilu_z_mw
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 10 czerwca 2010 - 09:32

co do drogby klik
co do messiego to sadzisz, ze beda go tak kryli jak w meczu z interem? snisz;] zreszta w tym meczu i tak mial najwiecej okazji z barcy do strzelenia bramki ;)
a c ronaldo bedzie wygladal tak po MS
Dołączona grafika

Użytkownik will edytował ten post 10 czerwca 2010 - 09:33

  • 0
moja wladza minela, to czeba potrolowac troszQ <3 :E
Dołączona grafika

Spoiler

#18 Bodziuuuu

Bodziuuuu

    Porucznik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 147 postów

Napisano 10 czerwca 2010 - 09:50

aj will, minęło troche czasu, Ronaldo gra teraz w R.Madryt, gdzie odgrywał jedną z najważniejszych ról, reasumując płaczący Ronaldo to nie ten sam Ronaldo co teraz :8 Co do Drogby...to ktoś wierzył, że nie zagra ? Jeszcze te gadanie Eriksson'a, że "ja naprawdę nie wiem czy Drogba zagra". On pierwszy wiedział :happy: Sprzeczać się można bez końca kto wyjdzie z "grupy śmierci". Niespodziankę sprawić może Korea i nawet Brazylia może zostać na lodzie :sleep:
  • 0

#19 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 11 czerwca 2010 - 07:06

koncert bardzo fajny, po obejrzeniu artystycznego pokazu już widzę, że będą to takie radosne mistrzostwa. Widział ktoś jak publika się bawiła przy i gotta feeling? nie do opisania :D
  • 0
Dołączona grafika

#20 LeBrOn

LeBrOn

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 461 postów

Napisano 11 czerwca 2010 - 08:13

Kurde ja wlasnie nie :C gdzie to puszczali ? ;(;(;(
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0