Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika ChriS

Odnotowano 114 pozycji dodanych przez ChriS (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 05-maja 23 )



Sortuj według                Sortuj  

#51245 Pomocy Bionik Comando

Napisano przez ChriS w 07 września 2009 - 04:57 w Pytania i Odpowiedzi

tadaaaam! przyszedł lamie se i wymyślił. Jeszcze tylko daj mu "pomogłem" ;)



#51092 [Zabawa] Co Lepsze? X Czy Y ?

Napisano przez ChriS w 05 września 2009 - 02:46 w Gry Forumowe

w Lankach się mniej pedalsko wygląda, ja tam się nie znam :)

lan czy online?



#51043 [Zabawa] Co Lepsze? X Czy Y ?

Napisano przez ChriS w 04 września 2009 - 08:12 w Gry Forumowe

lepszy kox, mam taki sentyment do Śląska :D

parówki czy kiełbaski?



#51040 [Zabawa] 1000 Powoduf Aby Dostać W Buzię.

Napisano przez ChriS w 04 września 2009 - 08:00 w Gry Forumowe

62. za obrazę admina :)



#50990 [Zabawa] Co Lepsze? X Czy Y ?

Napisano przez ChriS w 04 września 2009 - 03:05 w Gry Forumowe

Winamp jakoś bardziej mi podchodzi



samotny joint czy bongos z kumplami?



#50989 Czego słuchasz w tym momencie?

Napisano przez ChriS w 04 września 2009 - 03:02 w Muzyka

Dj Tiesto % Sneaky Sound System - I will be here



niesamowita nuta!



#50370 Gęby z Tawerny

Napisano przez ChriS w 28 sierpnia 2009 - 08:32 w Off topic

Dołączona grafika

wakacje cHRISa, czyli życie na strzelnicy. Twarz wykrzywiona, bo ktoś nie ogarnia interpa :D



#50035 Ile Ty Masz Do Zapłaty

Napisano przez ChriS w 25 sierpnia 2009 - 12:16 w Off topic

no to ja najmniej poszkodowany
5733 zł :)



#50033 Alkohol ,Dziewczyny , Trawa

Napisano przez ChriS w 25 sierpnia 2009 - 12:11 w Off topic

powiem tak: zacząłem w twoim wieku, jednym piwko smakuje innym nie.
Trawka (God bless this weed): nikt cię nie zmusza, pamiętaj co sobie postanowiłeś, bo jeśli przysięgę złamiesz, będziesz dla samego siebie nikim. ja palę, nałogu nie mam, nie czuję konieczności palenia, ale podoba mi się to bardziej niż alko. Nie zamierzam też przerzucać się na cięższe tematy. I tym optymistycznym akcentem kończę swój wywód, lecę na grilla, bo chłopaki się niecierpliwią ;)

Bless



#49797 Gratulacje Dziewczęta

Napisano przez ChriS w 24 sierpnia 2009 - 08:59 w Dyskusja ogólna

gratuluję i życzę kolejnych wygranych. Kto wie, trochę potrenujemy i może przybędzie rezerwowych ;) z niecierpliwością czekam na demko z opisami Morgena ;)



#49587 Perseidy

Napisano przez ChriS w 22 sierpnia 2009 - 09:37 w Off topic

ja byłem wtedy w Sielpi, a tem jest czyste dość niebo o tej porze roku. Osobciście udało mi się wypatrzyć 3 spadające gwiazdy, nie omieszkałem pomyśleć życzenia :D



#49586 Przedstawiam Się

Napisano przez ChriS w 22 sierpnia 2009 - 09:33 w Off topic

no to mamy wspólne zainteresowania :D witamy



#49585 Lubicie Kawe?

Napisano przez ChriS w 22 sierpnia 2009 - 09:32 w Off topic

jedyna kawa, jaką trawię, to populanie nazwana "Inka" ;) co rano wypijam jedną



#49269 Przedstawiam Się

Napisano przez ChriS w 18 sierpnia 2009 - 06:40 w Off topic

nie wiem dlaczego, ale on kojaży mi się z Ojcem Mateuszem xD taki serial, ja to już mam zrytą psyche :happy:



#48966 Najpiękniejsze

Napisano przez ChriS w 14 sierpnia 2009 - 09:53 w Off topic

a Carmen Electra?? nikomu się nie podoba Carmen Electra?? :)
Dołączona grafika



#48965 Apel Do Kobiet !

Napisano przez ChriS w 14 sierpnia 2009 - 09:49 w Off topic

a mówili: nie mogę ci pomóc, jestem konjem xD gz Aspołeczny przyjacielu, oby tak dalej :D



#48894 [Zabawa] Kontynuacja Niekończącej Się Opowieści

Napisano przez ChriS w 13 sierpnia 2009 - 12:16 w Gry Forumowe

Jest to historia o niezwykłym mhrocznym rycerzu na białym koniu z różową opaską na oczach i giermkiem imieniem Stefan, z którym przemierzając łąki odkryli w sobie niebywały dar przekazany w genach z pokolenia na pokolenie. Darem tym była krew Gumsiów dająca niespotykaną siłę dzięki której widzieli przez ściany. Ludzie mówili że mają wallhacka, ale nie mieli dowodów więc zawołali Luffiego, który zajmował się rozwiązywaniem spraw nie do ogarnięcia. Przeskanował rycerza oraz Stefana i zidentyfikował niezidentyfikowany obiekt służący do niezwykle niecnego planu identyfikowania polipów sumeryjskich na Madagaskarze. Luffi postanowił powiedzieć o tym swojemu przyjacielowi Andrzejowi, który specjalizował się historią i przyrodą Madagaskaru. Rycerze przypuścili zmasowany atak na mrówki zamieszkujące tereny dżungli Bengalskiej używając broni chemicznej z Ukrainy, która została stworzona przez rusków w podziemnym bunkrze na terenach byłej twierdzy maczupikczu położonej nieopodal Wrocławia. Po przeprowadzeniu ataku okazało się, że Andrzej tak na prawdę nie potrafi liczyć do pięciu więc wyciągnął z kieszeni liczydło, które upadło na ziemie. Schylił się i został wykorzystany - ktoś mu zwinął liczydło sprzed nosa! Zdenerwowany i zbulwersowany poszedł do baru napić się drinka. Spotkał Kubusia Puchatka i Świętego Mikołaja i zaczęli wspominać swoje wspólne wyprawy w Himalaje,gdzie spotkali jeti i wielka stopę oraz białego murzyna. Święty Mikołaj niechętnie, ale dał mu lolka z mongolskiej marichuany . Po spaleniu całego skręta Andrzej myślał, że jest właśnie na powabnej dziewicy ktora machając reka dawała mu znać, że dziś o północy zaczną odprawiac czarna msze!. W chwili odprawiania rytuału , nastąpiło objawienie się przed nimi anioła. Anioł ten rzekl do nich:"Te gościu, którędy na Wąchock?" Na to Andrzej odparł krzycząc: Kobieto daj siekiero jehowi atakują !! Anioł przerażony na widok siekiery przypomniał sobie, że jest duchem i rozpłynął się niczym kisiel, pozostawiając po sobie budyniową kałużę która po chwili wyparowała. Andrzej z deka osłupiały zastanawiał się co teraz ma zrobić. Daj kamienia, krzyknął i rzucił się na piorunochron. W celu zdewastowania mienia publicznego, bo chciał być certyfikowanym chardkorem! Po dokonaniu tego czynu, poszedł do miasta Venore w Tibji i zabił 3 szczury nie wiadomo po co. Ale był z tego bardzo zadowolony.Wracając przez las spotkał Orka, który wyciągnał z kieszeni dużą, maczetę. Skierował ja w stronę bezbronnego, malutkiego króliczka, który chciał spokojnie spacerować po drodze. Nagle kiedy ork zamachnął się swoją maczetą,a Andrzej desperacko biegnąc uratować królika, potknął się. Upadając zwichnął sobie obie ręce oraz powiekę. Jednakowoż królik nie ucierpiał i postanowił się zemścić na złym Orku , w walce z nim królik przebił mu jelita oraz żołądek. Nagle monstrum zaczęło płakać, bo stracił wiaderko i grabki. Wtedy mały króliczek wgryzł się w ser. Smaczny był tylko trochę zgniły,spleśniały nie patrzył na to i wszamał dalej. Aż tu nagle, dmuchło! puchło! i z zarośli wyskoczył sam Święty Mikołaj i okazało się, że worek zostawił w piwnicy niedaleko wielkiej obślizgłej jaszczurki która swoim jęzorem pilnowała nowej zdobyczy. Natomiast Wielki Winnetou założył czerwone sandały



#48658 [Zabawa] 1000 Powoduf Aby Dostać W Buzię.

Napisano przez ChriS w 10 sierpnia 2009 - 07:36 w Gry Forumowe

9. bo zupa była za słona



#48655 Ocen Avatar Powyżej.

Napisano przez ChriS w 10 sierpnia 2009 - 07:34 w Off topic

nieczytelne troszke :)
4+



#48115 Wasze prace Graficzne

Napisano przez ChriS w 06 sierpnia 2009 - 07:43 w Grafika

ja dziś skroiłem moja pierwszą sygnaturkę. Nie bijcie, jest słaba, potem może się wyrobię :)

Dołączona grafika

@Konio: ten do wszystkiego się doczepi :) wcale nie musi, to jest mój własny przekaz, a zresztą legalize it nie wyglądało by dobrze



#48014 Konopie Indyjskie

Napisano przez ChriS w 06 sierpnia 2009 - 10:44 w Off topic

sk z3ro: jasne że można dobrze się czuć i bawić bez marihuany, ale czemu nie ma być lepiej? ;) osobiście wczoraj się zbakałem i z tego co pamiętam, to gadałem z babką w kiosku czy ma komputer w piwnicy :D
MalisZ: fajnie jest się napić, ale jak się okazuje, alkohol wyrządza więcej szkód w organizmie (nałóg, zepsuta wątroba, zdruzgotany układ pokarmowy, o odorze już nie wspomnę). Sam stałem się poplecznikiem gandzi od niedawna, ale uważam, że sprawa jest słuszna i można walczyć o lepsze jutro, każdy na swój sposób i możliwości :)
peace :8



#47849 Spawn Powraca

Napisano przez ChriS w 05 sierpnia 2009 - 08:19 w Off topic

no niestety nie postarałeś się i skopiowałeś czyjeś wypociny, szkoda. Nie rób czegoś takiego na drugi raz.
Nie gnębmy już chłopaka i zamknijmy topic, bo są tu tylko negatywne komentarze



#47756 Tsds 2On2 Tarnobrzeg I Dalsze Okolice ;)

Napisano przez ChriS w 04 sierpnia 2009 - 10:44 w Off topic

my nawet serwerów jeszcze nie mamy, chcemy zrobić tylko turniej... to nie będą serwery codziennego użytku, tylko turniejowe, więc dla Tawerny nie ma żadnej konkurencji. Powiem więcej, tawerna gromi wszystkie inne serwery na których grałem i społeczność jest tu najprzyjaźniej nastawiona, to pomyślałem, że jest może ktoś kto się pokusi na nagrody o wartości 500 zł.



#47751 Tsds 2On2 Tarnobrzeg I Dalsze Okolice ;)

Napisano przez ChriS w 04 sierpnia 2009 - 10:32 w Off topic

w takim razie proszę o usunięcie posta



#47691 Tsds 2On2 Tarnobrzeg I Dalsze Okolice ;)

Napisano przez ChriS w 03 sierpnia 2009 - 08:33 w Off topic

Dołączona grafika

Tarnobrzeska Strefa Dobrego Skilla zaprasza do udziału w turnieju graczy z Tarnobrzega i okolic. Turniej składa się z 2 faz: online i Lan. Z turnieju online zostanie wyłonione 4 drużyny które zmierzyły by się na "Ostatecznej Rozgrywce" w Tarnobrzeskiej Jaskini Gier CyberNet najprawdopodobniej w ostatnią sobotę wakacji! (wszystko zależny od czasu trwania eliminacji).

Specyfikacja Turnieju:
Ilość drużyn: 16 lub 32 | Gramy fazę grupową oraz drabinkę DE
System rozgrywek:
- 2on2 only steam
- Faza grupowa: BO1 MR 15
- Faza PLAY OFF: BO3 MR 15
- Ostateczna Rozgrywka: BO3 MR 15
Wpisowe: 10zł ( od drużyny [5zł/gracz] ) Wszystkie pieniądze przechodzą do puli nagród!
Pula nagród ( z wpisowym od 32 drużyny ) to ponad 500zł! Nagrody mogą ulec zmianie jedynie na lepsze!

Zapisy już otwarte i potrwają do 8 sierpnia br. na forum http://www.tsds.xaa.pl (niebawem domena)

Sponsorzy Turnieju !

Viacom.pl - sklep komputerowy
CyberNet Tarnobrzeg - Jaskinia Gier

Niebawem więcej info !

Nie zwlekaj zapisz swoją drużynę już dziś !