Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika ChriS

Odnotowano 114 pozycji dodanych przez ChriS (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 10-maja 23 )



Sortuj według                Sortuj  

#54920 Zakup Laptopa

Napisano przez ChriS w 02 listopada 2009 - 03:14 w Hardware

jeszcze jakieś propozycje? bo z tego co widziałem, to niewiele zaproponowaliście. Chyba, że rzeczywiście na rynku nie ma nic ciekawego. W takim wypadku zwracam honor :)



#54785 Diablo III

Napisano przez ChriS w 30 października 2009 - 07:15 w Ogólna dyskusja

według Blizzarda premiera nastąpi 24 grudnia, ale znając ich realia, to chodziło o grudzień 2012 roku :D



#54590 Zakup Laptopa

Napisano przez ChriS w 27 października 2009 - 02:39 w Hardware

IDEAPAD ma średnio 30 -37 fps w cod 4 na medium detalach i 1280x800, to dobrze?



#54571 Zakup Laptopa

Napisano przez ChriS w 26 października 2009 - 06:22 w Hardware

Żeby nie zakładać tematu to ja się dopisuję do tematu, poszukuję lapka, maksymalnie 3200 zł, do grania (diablo 3 musi odpalić, cod4 też) i prac graficznych ( w końcu trzeba się nauczyć). W postach było wiele ciekawych propozycji, między innymi ASUSy, które mają niezłą renomę na rynku. HP odpadają, przejechałem się na marce, karty dźwiękowe w nich ssą i to konkretnie, przy mocniejszych brzmieniach po prostu nie wyrabia. Byłbym wdzięczny za otrzymaną pomoc.

Bless ;)



#54417 Left 4 Dead 2

Napisano przez ChriS w 24 października 2009 - 05:41 w Ogólna dyskusja

file not found, Reflexiasty :D

30 sekudn później

sry, ale lecze się po wczorajszym półmetku i nie dostrzegam pewnych rzeczy :| a filmik śmiechowy :D



#54210 Kwestia reklamowania innych serwerów

Napisano przez ChriS w 21 października 2009 - 02:36 w Dyskusja

wiesz Owi, to pewnie on z tych [J]ezus [P]alestyńczyk na 100%, on ma zawsze rację, a ty jako upierdliwy admin się czepiasz :) nie ma tu już nic do gadania, temat do zamknięcia



#54070 Mw2 (Cod6)

Napisano przez ChriS w 18 października 2009 - 11:15 w Modern Warfare 2

widzę, że chłopaki pograliście już sobie :D ale tak serio to na bank jakaś plota zrodzona w bani któregoś z internautów, więc głowa do góry :)



#53993 Czego słuchasz w tym momencie?

Napisano przez ChriS w 16 października 2009 - 12:27 w Muzyka

Jedi Mind Tricks - Animal rap, Razor Blade, Blood for blood



#53958 Koniecpzpn.Pl

Napisano przez ChriS w 15 października 2009 - 10:41 w Off topic

całkowicie popieram protest, nie można im płacić za nic nierobienie. Zwłaszcza, że mamy możliwość wprowadzenia zmian. 5 tyś premii dla działaczy "bo tak"? Ludzie, dajcie spokój.
Brawo, oby więcej takich akcji

Bless



#53708 Portal Tawerny V2

Napisano przez ChriS w 10 października 2009 - 09:25 w Dyskusja ogólna

forum teraz bardzo stylowo wygląda, ale może da się dodać więcej motywów csa na forum, bo oprócz headlogo i logosów na kategoriach to nie ma wcale



#53439 Max Payne 3

Napisano przez ChriS w 05 października 2009 - 06:02 w Ogólna dyskusja

Więc... może jakoś tego nie okazywałem, ale jestem zagorzałym fanem Max Payne'a. Wciągnęła mnie świetnie opowiedziana historia tego "nowojorskeigo" detektywa, charyzmatyczna i rozpoznawalna sylwetka postaci. Tym bardziej ucieszyłem się, po długim oczekiwaniu, na wieść o powstającej trzeciej odsłonie tej, można powiedzieć, kultowej gry. Zmartwiło mnie parę innych aspektów: ze screenów wygląda na to, że akcja została przeniesiona do tzw. Ciepłych Krajów, co stało się ostatnio głupią modą wśród gier komputerowych. Po drugie radykalna zmiana sylwetki bohatera: jest łysy i ma obleśną brodę. Jednocześnie szef projektu zapewnia, że nie zmienili klimatu gry, wręcz go ulepszyli. Ja też mam taką nadzieję, oby nie zniszczyli czegoś, co było świetnie i bardzo grywalne.

Oto parę screenów:


Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika



Zapraszam do komentowania, i gry i mojego wywodu ;)

Bless



#52887 [Zabawa] Masz Czy Nie Masz

Napisano przez ChriS w 29 września 2009 - 01:27 w Gry Forumowe

tak

masz monitor? :happy:



#52886 [Zabawa]O Kim Mowa?

Napisano przez ChriS w 29 września 2009 - 01:24 w Gry Forumowe

Rubén de la Red, to on ;)

dział: FILM
cytat: "Ooo, niebywałe! Spice Girls się rozpadło, uwierzycie? Ruda jadła za dużo czekolady. Szkoda, bo fajna dupeczka" :) łatwe



#52693 [Zabawa] Z Czym Ci Się Kojarzy Nick Kolegi Powyżej?

Napisano przez ChriS w 26 września 2009 - 04:07 w Gry Forumowe

dopiero się uczę - (bez urazy) skojarzył mi się z dzieckiem z podstawówki :)



#52528 Wasze Komórki

Napisano przez ChriS w 23 września 2009 - 04:25 w Off topic

póki co will wygrywa w klasyfikacji
(worms w kategorii oldschool ;) )
Dołączona grafika
Sony Ericsson C510



#52465 Akon - opinie

Napisano przez ChriS w 22 września 2009 - 06:55 w Muzyka

nie lubie jak ludzie pchają się na każdy featuring, pogoń za hajsem
Nie, nie lubie go

Bless



#52415 Dziura

Napisano przez ChriS w 22 września 2009 - 01:22 w Off topic

albo te panele, które transportują promy kosmiczne, też niezłe cuda. Mike Row czyścił taki w Brudnej Robocie ;)



#52308 [Zabawa] Z Czym Ci Się Kojarzy Nick Kolegi Powyżej?

Napisano przez ChriS w 20 września 2009 - 03:56 w Gry Forumowe

wujek mi się kojarzy z taką scenką: "Co, ze mną się nie napijesz?"  :happy:



#52224 [Zabawa] Co Lepsze? X Czy Y ?

Napisano przez ChriS w 19 września 2009 - 07:14 w Gry Forumowe

piękne dziewczyny bardziej do mnie przemawiają :)

etnies czy emerica?



#52192 Jaka Gra Po Csie? Przyszłość Tawerny

Napisano przez ChriS w 19 września 2009 - 11:27 w Ogólna dyskusja

zdecydowanie tf2, tam jest napisane 15$ na steamie, ale jak kupisz orange box (HL2+dodatki,Portal) to jest tam też team fortress. Kosztuje bagatela 45 zł. Naprawdę polecam, grałem w większość podanych tu gier i uważam, że TF2 jest zdecydowanie najlepszą grą, innowacyjna i można się przy niej ładnie pośmiać :D



#52008 Peja - Bitka Na Koncercie.

Napisano przez ChriS w 17 września 2009 - 06:15 w Off topic

nie umieszczaj Eldo koło OSTRego jeśli możesz, przez szacunek dla tego Łodzkiego wykonawcy, bo on nie ma nic wspólnego z true schoolem, który prezentuje Eldo, wręcz odcina się od niego.
Co do reszty raperów się z tobą zgodzę, dodałbym jeszcze Żarego, Tego Typa Mesa i 2czery7, Emila Blefa... i może na razie tyle ;)



#51986 Peja - Bitka Na Koncercie.

Napisano przez ChriS w 17 września 2009 - 05:09 w Off topic

moje zdanie:
z jednej strony nie wchodzi się do cyrku po to, żeby drażnić lwa poza klatką.  Z drugiej strony to Peja zachował się dziecinnie, zamiast zignorować albo napomknąć "Ziomuś, nie dla ciebie ta muzyka, wyjdź i poczekaj na kolegów na zewnątrz" czy coś w tym guście. Wina leży po obu stronach, chodź bardziej po stronie Rycha.
Lubię jego muzykę i teledyski, oglądam video z wypadów w trasę, ale takie coś do mnie nie przemawia

bless



#51813 [Zabawa] Co Lepsze? X Czy Y ?

Napisano przez ChriS w 15 września 2009 - 06:57 w Gry Forumowe

Nicole bardziej naturalna :)

stanik czy bez niego?



#51648 [Zabawa] RING

Napisano przez ChriS w 13 września 2009 - 08:15 w Gry Forumowe

my turn:

[Sport] Newcastle United 2 (-1)
[Film] Brad Pitt 8 (+1)
[Marka] BMW 3 (-1)
[Muzyka] Michael Jackson 6 (+1)
[Gra] Doom1 4 (0)



#51246 [Zabawa] Co Lepsze? X Czy Y ?

Napisano przez ChriS w 07 września 2009 - 04:59 w Gry Forumowe

Nokie skończyły się w momencie pojawienia się kolorowych wyświetlaczy :D jasne, że SE

Ford Torino czy Camaro SS ?