Skocz do zawartości


Zdjęcie

Peja - Bitka Na Koncercie.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
35 odpowiedzi w tym temacie

#1 fasterbiq

fasterbiq

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 121 postów
  • Ską…d:Brzesko

Napisano 16 września 2009 - 08:37

Wczoraj doszło do pobicia 15-latka w Zielonej Górze na koncercie Pei chłopak 15-letni pokazał do rapera środkowy palec, a Peja odebrał to złe i nawoływał tłum widzów do pobicia chłopaka 15-letniego i biło go chyba z 10 gości starszych i większych od niego.

Wiecie co z nim zrobić -
krzyczał wściekły PEJA. - Tak kończą frajerzy tacy jak Ty.
Peja mając 30 lat nie zachował się pozytywnie w stronę tego chłopaka, ale nie wiedział przecież ile on ma lat no i oczywiście nie powinien się tak zachować w ogóle mógł to z ignorować.
Jeśli chodzi o zachowanie 15-latka to nie wiadomo, dlaczego tak zrobił do starszej osoby może był na alkoholu lub narkotykach i dlatego u niego takie zachowanie się pojawiło.

tutaj podaje 2 filmiki tej bijatyki

YouTube - Peja:Bijatyka na koncercie Zobacz! (15-letni chłopak bity przez widzów).


http://www.onet.tv/nagranie-linczu-na-koncercie,5487473,1,klip.html#
- na tym lepiej widać.



  • 0

#2 Marurban

Marurban

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 124 postów

Napisano 16 września 2009 - 08:41

Jak to w polsce, sama dzicz, bezmyslnosc, i glupota. p*****one cpuny ... jak na meczu, nacpane cwoki slepe nei widza kogo bija ... j**ana polska. A peja stary dziad tez nastukany nie wie co mowi... Mogl sam tam zejsc i solowe zrobic a nie...

Znalazlem drugi filmik, innego goscia: http://www.youtube.c...h?v=elHzQjJY41o
W polowie jest: "ej k***o c*** ci na imie, c*** ci na imie, ej k***o c*** ci na imie" to jest hiphop? Zal mi typow i jeleni co tego sluchaja. Potem jeszcze o jakims hejterze ... NC wtf

A tutaj jak poczatek, na ktorym dobrze autor napisal:
"Karygodne zachowanie ... 3 lata wiezienia ... "Tak koncza frajerzy" << powiedzial rychu peja."

Sam bata na siebie ukrecil

Użytkownik Marurban edytował ten post 16 września 2009 - 09:10

  • 0

#3 fantazja

fantazja

    Sierżant

  • Oldie
  • PipPipPipPip
  • 254 postów
  • Ską…d:okolice Bstoku

Napisano 16 września 2009 - 09:04

koles ktorego pobili powinien zabrac peje do celi z homoseksualnymi gwalcicielami murzynami z wielkimi fajkami i powiedziec : wiecie co robic ... to na moj koszt :D
  • 0

#4 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 16 września 2009 - 09:40

że peja jest imbecylem to od dawna było wiadomo. chlać zaczął, a nigdy nie miał zbyt wiele do zaoferowania jako raper. Wyszła jego głupota na jaw i w miejscu organizatorów turne ostawiłbym Ryśka od paru koncertów, ale kasa kasa kasaaaa i tak się nie stanie.
  • 0
Dołączona grafika

#5 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 16 września 2009 - 09:41

eee przeciez rycho jak wielu z tej branzy od dawna twierdzi ze nie robi tego dla kasy tylko dla funu ;p;p
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#6 bUa?

bUa?

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 390 postów
  • Ską…d:WG

Napisano 16 września 2009 - 09:51

oni po 6-8 tysi za koncert biora btw.

rysio mysli ze jest najlepszym raperem w polsce i ze wszystko mu wolno. niestety, rysio to moze co najwyzej buty czyscic najlepszym raperom. myslalem pare miesiecy temu ze to spoko gosc ale jak widze co wyczynia ostatnio to mam dosc typa... ja bym go jednego worka wrzucil razem z "JP" i mocno ten worek związał.


  • 0



#7 w0rms.dll

w0rms.dll

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 633 postów

Napisano 16 września 2009 - 10:19

Dołączona grafika

Nic więcej nie muszę dodawać :)
  • 0

#8 mJm

mJm

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 863 postów
  • Ską…d:Kielce

Napisano 16 września 2009 - 10:29

porażka co za człowiek :X patologia w tym kraju normalnie bez słów
  • 0
jazda, jazda, jazda, jazda!!...

Dołączona grafika

#9 KoNiO

KoNiO

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 028 postów
  • Ską…d:Gorny Sląsk

Napisano 17 września 2009 - 09:42

na koncercie jakiejs kapeli metalowej w zyciu by do tego nie doszlo :) a nawet to wokal wpier*ol by dostal od braci metalowców
  • 0
Dołączona grafika


Dołączona grafika


AVEEE

#10 kasztix

kasztix

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 58 postów
  • Ską…d:Zielona Góra

Napisano 17 września 2009 - 02:15

Byłem na tym koncercie. Filmik u góry jest przeze mnie kręcony ;] (http://www.youtube.c...h?v=elHzQjJY41o) Nie pochwalam tego co zrobił peja ale gościu też ładnie musiał mieć nasrane w głowie żeby wśród fanów peji takie coś odstawić. Debilizm z jednej i z drugiej strony. A jeśli chodzi o samą muzyke to bardzo lubię kawałki peji ;]

Użytkownik kasztix edytował ten post 17 września 2009 - 02:16

  • 0
Dołączona grafika

#11 ScaR

ScaR

    Troll

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów
  • Ską…d:Poznań

Napisano 17 września 2009 - 02:44

Koleś głupi, że prowokował w takiej sytuacji, a peja jeszcze większy przygłup, że tak się zachował. Zresztą on jest jakiś niedorozwinięty , kumpel pracuje w firmie która się zajmuje stawianiem scen np. na koncerty i takie tam sprawy miał z nim pare razy doczynienia i mówi, że przygłup straszny. Ja też miałem okazje pogadać w pociągu z tede i jakimś tam dj od nich to też nie reprezentowali za dużo sobą ;s Niech ryśka do paki zamkną na troche chociaż to może zmądrzeje.
  • 0
Kto się c*pą urodził mężczyzną nie umrze

Dołączona grafika

Nowy H@ Tawerny :D
Dołączona grafika

#12 LeBrOn

LeBrOn

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 461 postów

Napisano 17 września 2009 - 02:53

No brawo przedmowcy. Wg. Was kto jest najlepszym raperem w Polsce ?? Hip-hopolowcy tacy jak Mezo, Jeden Osiem L, Sokol, Trzeci Wymiar, ktorzy robia all dla komercji zeby muza wpadla w ucho na dobrym bicie i zeby jej kazdy sluchal dla tego, ze wchodzi w ucho ? Dla mnie Peja byl, jest i bedzie najlepszym raperem w Polsce. Nagle Wam sie zal zrobilo jakeigos 15-latka nacpanego albo spalonego, bo kto przy zdrowych zmyslach pomiedzy fanatycznymi fanami Peji pokazuje mi fakera czy wulgarne slowa mu puszcza ?? Kolo sie nacpal i z mozgu mu wyszlo jedno: troche pokory i zaczal kozaczyc i dostal za swoje. Peja w swoioch piosenkach tylko i wylacznie opowiada o swoim zyciu i o tym co sie dzieje/dzialo w jego dzielnicy/cah, a Wy tu jakis palkomat odstawiacie. Z reszta zajrzyjcie teraz na wp.pl jest tam o tym jak Peja przeprasza za swoje zachowanie. Czemu przeprasza ?? Wie jakie moga byc z tego konsekwencje w swiecie naszego zalosnego prawa, ale tak na prawde napisal te przeprosiny na stronie tylko dlatego by miec spokoj i uniknac zbednej kary, a tak na prawde wie, ze dobrze zrobil i ma w d*pie to kozaczace zero. Tyle ode mnie.

P.S. Widac kto tu w jakich rodzinach i na jakich osiedlach sie wychowal i przede wszystkim na jakiej muzyce. Ci co im rodzice daja kieszonkowe 1000+ i sluchaja jakis badziewiakow to nawet niech sie nie wypowiadaja na ten temat, bo zal takich "urodzonych studencikow".

Użytkownik LeBrOn edytował ten post 17 września 2009 - 02:55

  • 0

#13 Amciek

Amciek

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 440 postów
  • Ską…d:zza NATu

Napisano 17 września 2009 - 03:06

łał koleś, brawo wychowałeś się na osiedlu, super.. proponuje poczekaj z 3-4 lata (albo i 5 dobrze Tobie zrobi) i wtedy powiedz co masz na myśli. Zapamiętaj sobie słowa mojego dziadka: ludzi nie poznaje się po tym, gdzie się urodzili, a po tym, co stamtąd wynieśli.

a co do samego zajścia to żal tylko tych przypałów spod sceny którzy go pobili. Rysiu ryśkiem, ma swoje odloty jak każdy człowiek, ale ślepe działanie po usłyszeniu jednego dłuższego hasła może znaczyć tylko jedno.


BTW :D kiedyś był taki mecz, Lechia Gdańsk kontra jakiś III-ligowiec. Stadion cały obładowany lechistami, szaliki race uje muje dzikie węże i posiekane glisty. A z przeciwnej drużyny było 3 lokalnych kolesi którzy siedzieli w samym centrum tych lechistów i też dopingowali swoją drużynę. Po całym meczu kibice lechii uścisnęli dłonie tym 3 kozakom za odwagę :) to som prawidziwe hardkory


@edit

Dla mnie Peja byl, jest i bedzie najlepszym raperem w Polsce.

pozdro, grzywkę już ściąłeś?

@edit #2

Czemu przeprasza ?? Wie jakie moga byc z tego konsekwencje w swiecie naszego zalosnego prawa, ale tak na prawde napisal te przeprosiny na stronie tylko dlatego by miec spokoj i uniknac zbednej kary

bystry jak woda w klozecie :D to było wiadome zanim w ogóle dany show się zaczął :D

Użytkownik AmCIEk edytował ten post 17 września 2009 - 03:19
grzyffffka & inc

  • 0
kiedyś wróce
_________________________________

DA BEST SYGNATURA EVAA
Dołączona grafika

#14 ScaR

ScaR

    Troll

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów
  • Ską…d:Poznań

Napisano 17 września 2009 - 03:07

Śmieszna jest ta twoja ocena ;o
Po 1 każdy może sie tutaj wypowiadać nawet studenci co dostają 1000+ zł ;s Jak jesteś 16-17 letnim przygłupem któremu wystarcza skonczone gimnazjum i "kumple" osiedla, którzy i tak Ci nic nie pomogą to naprawde żal mi Ciebie. A po tym co napisałeś tak bym właśnie Ciebie ocenił... I tak jestem studentem i bardzo mnie to cieszy.

Po 2 A skąd wiesz kto się gdzie wychował? Zreszta nie ważne kto z kim i gdzie się wychował,ale ważne na kogo wyrósł. Ja całe życie mieszkam na jeżycach i wielu moich kolegów czy po prostu znajomych z osiedla albo siedzi albo ma zawiasy czy inne wyroki, wiec pls nie p*****. A co za tym idzie miałem nie raz okazje go widzieć i wierz mi, że gdyby nie "znana morda" to cięzko było by go odróżnić od większości osiedlowych patałachów.

Po 3 A ten twoj kochany peja o czym pewnie nie wiesz, rok czy tam dwa lata temu był najlepiej opłacanym polskim raperem i zarobił ponad 600 tyś złotych jak dobrze pamiętam. I od jakiegoś czasu jest najbardziej sprzedajną i komercyją dzi*ką w polskim hip-hopie.

Po 4 Nigdzie nie bronie tego kolesia bo głupio się zachował, więc stfu.

Po 5 Odkrycia to nie dokonałeś z tymi przeprosinami, ale myślisz że on sam na to wpadł ? Proszę Cię.

Po 6 I na koniec odp***** się od czyjeś rodziny :)


eot, bo nie chce mi się nawet dyskutować z kimś takim jak Ty

Użytkownik ScaR edytował ten post 17 września 2009 - 03:31

  • 0
Kto się c*pą urodził mężczyzną nie umrze

Dołączona grafika

Nowy H@ Tawerny :D
Dołączona grafika

#15 dopiero sie ucze

dopiero sie ucze

    Szeregowy

  • Recruit
  • Pip
  • 46 postów

Napisano 17 września 2009 - 03:33

W Polsce nie ma rapu. Amen

To już wolę być, jak to mówicie "techno mułem" ale się bawić przy mojej muzyce niż słuchać jakiegoś cepa, który jeździ porshe cayenne i śpiewa o biedzie :| Może trochę uogólniłem za bardzo ale w większości to tak wygląda ;] I to całe JP 100% . Wszyscy JP 100%, ale jakby go nawet ze sztuką bakania złapali to by sypał i szczał w majty. Nie mówię tutaj, że lubię policję, bo chodze na mecze, jestem kibicem Ruchu Chorzów. Same pionki biegają w bluzach JP, gdy jakiś pionek wyskoczy w bluzie Psychofans na Chorzów to długo się nie pobuja.
Pozdro dla kumatych ;]

Użytkownik dopiero sie ucze edytował ten post 17 września 2009 - 03:33

  • 0

#16 fasterbiq

fasterbiq

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 121 postów
  • Ską…d:Brzesko

Napisano 17 września 2009 - 03:42

tak to prawda Peja przeprosił za swoje zachowanie - http://muzyka.interi...rasza-i-ubolewa,1369579,2098

Ale to dlatego bo się dowiedział, ze namówiił tłum do pobicia młodego chłopaka, ale kto wie nawet jak by to był starszy mężczyzna to może i też by przeprosił, ale 15-latka to chyba każdy by przeprosił za takie coś...




Wszyscy JP 100%, ale jakby go nawet ze sztuką bakania złapali to by sypał i szczał w majty.- dokładnie dobrze mówisz każdy mówi że: "A policja to mi może np:strzelic loda(sry)"
a jak by przyjechała do niego w jakies złej sprawie co on zrobił to miałby w porach 30kg..

Użytkownik fasterbiq edytował ten post 17 września 2009 - 03:40

  • 0

#17 dopiero sie ucze

dopiero sie ucze

    Szeregowy

  • Recruit
  • Pip
  • 46 postów

Napisano 17 września 2009 - 04:01

Dobry przykład mam u mnie sąsiada, kibic górnika zabrze, buja się w bluzach z napisem JP. Puścił głośno muzykę, sąsiadka stara zadzwoniła po policję, a on oczywiście "j**ał Policję" tekstem: Dobrze panie władzo, zaraz ściszę i już się to nie powtórzy. Jestem Porządny 100% x] albo Jem Pączki!
  • 0

#18 will

will

    Pułkownik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 190 postów
  • Skype:wilu_z_mw
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 17 września 2009 - 04:24

Lebron ja jakoś się wychowałem na osiedlu i rysio jakoś nie jest moim mistrzem :(

http://www.youtube.c...h?v=ljSyzH5846s najlepszy polski raper? pokazał tutaj na co go stać :) :lol:

byłem raz na jego koncercie.. po 20 min wyszedłem :)

0 i tyle
  • 0
moja wladza minela, to czeba potrolowac troszQ <3 :E
Dołączona grafika

Spoiler

#19 ChriS

ChriS

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 259 postów
  • Ską…d:Tarnobrzeg

Napisano 17 września 2009 - 05:09

moje zdanie:
z jednej strony nie wchodzi się do cyrku po to, żeby drażnić lwa poza klatką. Z drugiej strony to Peja zachował się dziecinnie, zamiast zignorować albo napomknąć "Ziomuś, nie dla ciebie ta muzyka, wyjdź i poczekaj na kolegów na zewnątrz" czy coś w tym guście. Wina leży po obu stronach, chodź bardziej po stronie Rycha.
Lubię jego muzykę i teledyski, oglądam video z wypadów w trasę, ale takie coś do mnie nie przemawia

bless
  • 0

Dołączona grafika
Zmierz się z moim Brutem! http://christnt.mybrute.com/


#20 KoNiO

KoNiO

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 028 postów
  • Ską…d:Gorny Sląsk

Napisano 17 września 2009 - 05:24

na biltzkrieg bylo tak ze koles w pogo sobie noge zlamal to kazdy chcial mu pomoc to bylo piekne

warn powinien zostac usuniety ja tylko testowalem z owim

Użytkownik KoNiO edytował ten post 17 września 2009 - 05:34
warn

  • 0
Dołączona grafika


Dołączona grafika


AVEEE




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0