Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika Michał Webber Oszust Rurański

Odnotowano 101 pozycji dodanych przez Michał Webber Oszust Rurański (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 22-maja 23 )



Sortuj według                Sortuj  

#39494 Strychnina Studio

Napisano przez Michał Webber Oszust Rurański w 26 marca 2009 - 01:05 w Dyskusja ogólna

Wiem o tym palacz :( a najgorsze jak wejdziesz już w jedno kłamstwo to potem trudno jest się z tego wyciągnąć.
To co mi pozostaje.. Przeprosić. I to moje ostatnie słowo na Tawernie. Nie mogę was prosić o złagodzenie kary :( zrobicie jak uważacie. :( Ja już mam dość tego wszystkiego ... Jestem głupim debilem, wiem.

Ave Tawerna. Miło było was poznać panowie. Cześć. :(

Poczekam jeszcze tylko aż mi zepsujecie życie do końca i jakąś decyzję będzie trzeba podjąć. Albo się poprawić albo skończyć z tym. Życzę powodzenia, Bye.

Już jedną karę mam na Google. I tak nie zamierzam się już nigdy bawić w żadne internetowe zabawy. Czekam na kolejne :(



#39488 Strychnina Studio

Napisano przez Michał Webber Oszust Rurański w 26 marca 2009 - 12:55 w Dyskusja ogólna

Wiem co zrobiłem i żałuję bardzo. Nie wierzcie sobie ale tak! Proszę was żeby ta sprawa została zamknięta między nami, prosze! :(((

Śmiać się? Z czego? Z mojej głupoty i debilizmu? Owszem, można. Na pewno nie z tego jacy jesteście. Wiem, jak to wygląda. Przyszedł, zepsuł i trzeba go ud***ć. Ale bardzo proszę, niech to będzie coś łagodnego :((

Przepraszam :(



#39485 Strychnina Studio

Napisano przez Michał Webber Oszust Rurański w 26 marca 2009 - 12:50 w Dyskusja ogólna

Nie mówię o żadnym budowaniu zaufania bo to by na prawdę śmieszne było. I co Ci da zemsta? :( Przepraszam bo czuję, że muszę - proszę, nie wkopujcie mnie jeszcze głębiej. Przyznaję się do winy, zrobiłem coś strasznie głupiego ale takie coś może nauczyć szczególnie, że na prawdę boję się tego co wyniknie.

Czy Wy w dzieciństwie nie robiliście żadnych głupot? :( i czy kończyły się one tak jak chcecie mi to zaoferować? Proszę was bardzo! Zlitujcie się chociaż ten jeden raz!

Edit: Nie mam zamiaru was przekupić ale jestem coś winien w rozwój. :(



#39480 Strychnina Studio

Napisano przez Michał Webber Oszust Rurański w 26 marca 2009 - 12:37 w Dyskusja ogólna

Czym jesteś nieusatysfakcjonowany?

Słowami nie tak łatwo więcej powiedzieć, przykro mi bardzo i życzę żebyście nie trafili już nigdy na żadnego gnoja. Co więcej mam dodać skoro wszystko wyczuliście? Oczywiście czuję się zobowiązany i jakąś, niewielką sumę ale wyślę na TT. I mam nadzieje, że coś z tego wyjdzie dalej...

Zaufania nie trudno odbudować, szczególnie, że już raz podpadłem i wiem, że teraz również nie wierzycie pewnie w żadne moje słowo.

Czy ta "pozostała część" kary jest konieczna? Mimo tego co zrobiłem nie możemy dojść do jakiegoś porozumienia? Gdzie Wy będziecie zadowoleni, a ja będę mógł odetchnąć? :(



#39478 Strychnina Studio

Napisano przez Michał Webber Oszust Rurański w 26 marca 2009 - 12:26 w Dyskusja ogólna

Może dlatego, że nawet głupi dzieciak też się może czegoś nauczyć? :X :(



#39476 Strychnina Studio

Napisano przez Michał Webber Oszust Rurański w 26 marca 2009 - 12:13 w Dyskusja ogólna

Napisałem, że wyjaśnię to wyjaśniam..
Widzę, że bystrzy jesteście i nic dodać, nic ująć z tego co wyłapaliście. Jestem młodym gnojem, któremu głupie pomysły w głowie :( Chciałem pomóc Tawernie trochę, nie wiem - może udało się nawet zmotywować do zrobienia tego TT i pomóc przy tym, niestety sprawa wymsknęła się spod kontroli. Wiem, odpowiedzialności czas się nauczyć - chyba będę musiał sobie przyswoić te parę słów.

Bardzo proszę Owi, skasuj moje konto na forum (bana już dałeś), i jeśli jest taka możliwość to zablokuj wejście na forum na IP czy co tam chcesz.

Bardzo przepraszam wszystkich, a szczególnie ekipę TT i Adminów, którym zrobiłem złudną nadzieję na rozrost sprawy. Mówię, jestem głupim dzieciakiem. :/ Będzie trzeba pomyśleć o tym poważnie..

Jednak i tak proszę żeby skończyło się na pouczeniu internetowym, wszystkie moje fałszywe oznaki bytu w internecie dzisiaj skasuję i na razie sam siebie zmuszę do przerwy w zabawie w Administratora. Ciepło się robi, trochę rowerka itd. Bardzo, bardzo bym prosił o niesprawienie mi większych kłopotów..

Wiem, wiem jak to brzmi.. :( ale kręcenia koniec. Życzę powodzenia całej ekipie Tawerny, szczególnie w TT do, którego może się jakoś przyczyniłem. Poznałem tu parę rewelacyjnych osób, parę mniej ale wiem, że jesteście w stanie zdziałać wiele.

End? :( GL tam. Już możesz drukować sls.



#38949 [zgloszenie] Chituch Jeden

Napisano przez Michał Webber Oszust Rurański w 19 marca 2009 - 12:12 w System punktowy

http://gamingcrew.pl...?showtopic=3440

:)



#38931 Jakub Dobrze

Napisano przez Michał Webber Oszust Rurański w 18 marca 2009 - 02:40 w Cheaterzy

Data zdarzenia: 17.03.2009
Nick podejrzanego: jakub dobrze
STEAMID: STEAM_0:0:19280014
Ewentualny rodzaj czitu: WH
Kto złapał: webber (dutix)
Link do dema: załącznik
Link do screena/profil gracza: http://tawerna-cs.or...er.php?id=24999 (statusu nie mam ale porównałem Psycho z wczorajszą sesją i to na pewno on.
Czasy i opis podejrzanych akcji:

de_chateau

06:40:00 - Nie o to chodzi ale specjalne TK.
06:47:73 - Dziwnie zatrzymał się, a wyszedł celując akurat w głowę enemy, któty stał w górnym oknie.
08:28:40 - Przedziwnie wszystko wiedział i wygrał rundę.
11:33:60 - Skanował z deagle i trafiał. Wytłumaczcie mi jak on go zabił? :X
13:19:50 - Słyszał, że idzie? o.O
16:18:10 - Skanował, trafił...
16:30:00 - Odrazu popatrzył się, że CT tam idzie i zabił.
17:04:25 - Gdzie on się patrzy tyle czasu? o.O .. i zabija.

de_kabul

01:34:20 - To od teraz sie skanuje ślepo po głowach i dobija z noża?
02.15.00 - Wszechwiedzący po prostu.. Wszystkich kara.

Oglądnijcie sobie do końca de_kabul, ja nie mam czasu w tej chwili. Ewidentne WH, brak słów. Oceńcie sami :D



#38694 Saseb Z Imp Wariot

Napisano przez Michał Webber Oszust Rurański w 14 marca 2009 - 03:52 w Cheaterzy

Data zdarzenia: 14.03.09, godzina ok. 14.00-15.00
Nick podejrzanego: SaseB z imp Wariot
STEAMID: STEAM_0:0:14560802
Ewentualny rodzaj czitu: wh
Kto złapał: webber
Link do dema: w załączniku
Link do screena/profil gracza:
Dołączona grafika
Czasy i opis podejrzanych akcji:

13:56:50 - Skanuje z AWP trafiając i zaraz potem dobija z usp.
16:58:40 - Czy jest możliwe żeby usłyszał go jak z drugiej strony padały nieustające strzały?

Albo na prawdę dobry z AWP albo ewidentne WH. Obejrzyjcie sobie całe demko bo ja tylko wyłapałem te 2 akcje. Sprawdzić warto.



#38319 Tawerna Vs Ster - Komentarze

Napisano przez Michał Webber Oszust Rurański w 08 marca 2009 - 01:37 w Sparingi

no i webber i jego refleks szachisty OMG xD, troszku podpity chyba był bo on na drabince, typ na dole przed nim a on po 2 sekundach patrzenia w jakąś ściane obok niego zaczął strzelać niemiłosiernym full-auto xD


Heheh, pamiętam to. Owszem trochę popiłem :D ale bez takich ten mecz nudy by był, no! :D Musze demko z moich szalonych akcji. :D



#38276 Tawerna Vs Ster - Komentarze

Napisano przez Michał Webber Oszust Rurański w 07 marca 2009 - 09:38 w Sparingi

2:0 (16:6 i 16:2)

Wielkie dzięki dla czapki! Przyczyniłeś się do tego stary. Dzięki za mecz i za to, że daliście szanse! :D GJ tam



#38274 Problemy z serwerem

Napisano przez Michał Webber Oszust Rurański w 07 marca 2009 - 09:37 w Ogł‚oszenia i regulaminy

Uzupełniając FFFF, serwer padł po tym jak dałem slay'a brzozie, który ostatni na mapie z TT został. Wtedy nawet się tabelka na koniec mapy nie pojawiła i się zwiesił. Potem był de_kabul dopiero.



#38098 Popychamy Tawerne o 1 krok dalej.

Napisano przez Michał Webber Oszust Rurański w 06 marca 2009 - 10:55 w Dyskusja ogólna

To jeszcze w celu "Promujemy Tawernę" potrzebuję jedną, dwie osoby do wywiadu z lada chwila powstającej organizacji traktującej o rozgrywkach i turniejach na scenie eSportu. Dotrzymują oni partnerstwo od ESL i ESWC i jako, że kolega z pracy jest redaktorem naczelnym to zapytałem go czy wywiad o ambicjach Tawerny jest możliwy - zgodził się.

Najlepiej, żeby to był Owi albo Tyro albo inna osoba, które potrafiłaby obiektywnie i z prawdą zaprezentować plany dotyczące rozbudowy Tawerny. Jak wybierzecie taką osobę, to niech do mnie na GG napisze i podam numer kolegi.

Przy okazji chciałem przeprosić graczy TT za ten ostatni wypad z dwoma dywizjami. Owszem, pośpieszyłem się ale chcę sprostować, że nikogo nie chciałem obrazić, chociaż nie ukrywam, że skład Blooda w Tawernie Team bardziej mi się widzi.

Już wczoraj rozmawiałem z FFFF i niestety doszło do szefa to co się aktualnie dzieje ze składem Tawerny Team i po ciężkiej rozmowie w pracy postawił sprawę jasno, że pieniądze na serwery będą dopiero gdy wszystkie sprawy TT będą czarno na białym.

To tyle na razie, jak będę wiedział coś nowego to na pewno napiszę.



#38053 Tawerna The Movie II -> ZBIERANIE DEM

Napisano przez Michał Webber Oszust Rurański w 05 marca 2009 - 03:45 w Dyskusja ogólna

Przystępna akcja na de_cbble.
Opis w notatniku.

Załączone pliki




#37986 Tawerna Vs Ster - Zapisy

Napisano przez Michał Webber Oszust Rurański w 04 marca 2009 - 04:08 w Sparingi

Nick: webber
Kontakt: 484620
Dlaczego ty?: Nie może być drużyny bez farta nje? :D A tak na poważnie to pachnie fajną grą, wiec czemu nie :)

blEEE,,,

Data oraz godzina rozegrania meczu: 07.03.2009r. Godzina 20:00




#37243 Tawerna The Movie II -> ZBIERANIE DEM

Napisano przez Michał Webber Oszust Rurański w 21 lutego 2009 - 07:38 w Dyskusja ogólna

Mam już plik i wprowadzam zmiany. Niedługo wkleję do oceny.

Dołączona grafika

Bardzo proszę :)



#37222 Popychanie Tawerny, A Rozpowszechniające Się Ffa Na Serwerze.

Napisano przez Michał Webber Oszust Rurański w 21 lutego 2009 - 05:53 w Dyskusja ogólna

Na ogół nie jestem kontrowersyjnym, szukającym zaczepki człowiekiem ale postanowiłem napisać taki krótki artykuł o rozpowszechnianiu się gry FFA na serwerze Tawerny. Jestem pewny, że temat był już poruszany między wami ale teraz ja go poruszę na swój sposób.

Tawerna - Więź społeczna tworzona przez ludzi, dla ludzi. Marka z poważnymi i ambitnymi wizjami scenowymi, rozbudowywany gaming, w tej chwili liczący 2 dywizje, CS 1.6. i CS:CZ, ale nie o tym teraz. Naszym głównym środkiem zarobku i utrzymywania całej marki jest serwer gry CS 1.6. Teamplay. Nie możemy pozwolić na to co się w tej chwili u nas dzieje.. Makabrycznie rozpowszechniająca się gra FFA i coraz większy brak kultury na serwerze i poza. Jest rzucone takie hasło jak, "Przejawy gry FFA".

Dam taki przykład: de_vertigo, Terrorist, pochylnia - 2 osoby mówią "wjazd pochylnią, od razu wchodzimy", zabiją przy pochylni 2 osoby, wchodzą w przedsionek i 3 osoby wchodzą, a reszta skanuje po ścianach i z cierpliwością czeka aż CT wyrzuci się ze wszystkich HE. Admin upomni takie osoby, które się zatrzymały - okej. A na drugi dzień wchodzą te same osoby i na tej lub innej mapie w podobnej sytuacji robią dokładnie to samo..

Dojdzie jeszcze do tego, że przez takich ludzi będziemy tylko tracić na stałych graczach, na dochodach, a jak wiemy bez tego ani rusz. Prośba do administratorów, tych aktualnych, do graczy aby raz, a dobrze pomyśleli przed wejściem na serwer Teamplay, żeby takie sytuacje pojawiały się w minimalnych ilościach. Przez jakiś okres mieliście dostęp do Tawerny FFA, nie sprawdziło się, większość i tak pozostawała przy TP, chcieli grać, podobało im się ale proszę was.. Trzymajcie swój własny poziom. Nie krytykujcie innych, nie patrzcie na nich. Zagrajcie swoje, z głową. Każdy ma mózg i większość rozumie pojęcie "gry zespołowej" tylko niektórzy nie do końca z tego korzystają.

Teraz dla administratorów. Jeśli i tak znajdzie się jakaś osoba przejawiająca się grą FFA to po pierwszym ostrzeżeniu po prostu banujcie na tyle dni ile będzie adekwatnie do danej sytuacji. Nie wypierajcie się wytłumaczeniem - "Po co mam banować skoro taka osoba wróci i znów się zacznie FFA" - bo z takimi gadkami miałem już do czynienia. Zbanujcie, wróci - może zrozumie. Nie? Powtórka. I nie ma co się bać żadnych skarg typu "Za co ten ban? Głupi jesteś?". Demo + hasło "Przejawy gry FFA" i dziękujemy. Wiem, że kiedyś tak było i należy trzymać poziom tego co nam dali starsi panowie z Tawerny.

Także wielka prośba do graczy, dajcie też administratorom pograć. I nie piszcie skarg na adminów, że ktoś przeklnie, poczujesz się obrażony, jak admin napisze "FFA lou" bo pisząc takie pozwy, piszecie je sami na siebie. Admini - nie roboty. Swoją cierpliwość mają, a uwierzcie mi, że do niektórych z was (nie będę wymieniał) potrzeba wiele, bardzo wiele cierpliwości i nerwów.

Wiem, że pewnie w oczach niektórych z was ten post po prostu jest i będzie ale mam nadzieję, że parę osób weźmie to sobie do serca i nie będzie patrzył na kogoś, bo ten gra FFA tylko będzie pilnował siebie. Poza tym, przeszkadza wam, że ktoś za dużo gada przez mikrofon, mądrzy się, a admin nie chce temu zaradzić? Player list > <nick> > muted (czy coś takiego).

Bardzo bym prosił bez OT. Miłego weekendu tam wszystkim. :)



#37195 Tawerna The Movie II -> ZBIERANIE DEM

Napisano przez Michał Webber Oszust Rurański w 21 lutego 2009 - 03:51 w Dyskusja ogólna

Moim zdaniem jednak jeśli będzie mniej "nawalone" tymi napisami, a będzie tylko imię + nick + www w małej czcionce to będzie wszystko pięknie i wyraźnie. W końcu PB ma informować głównie o nicku osoby, której dany fragment aktualnie leci w tle.

Aaa i napis na granacie, jest prawie niewidoczny więc chyba ładniej bez neigo by było


Sam granat wygląda strasznie biednie. Myślałem o jakimś wypukłym buttonie z flagą Polski zamiast granacika? Co Wy na to?
Ewentualnie jeśli ktoś z administracji na plik .psd z logiem forum Tawerny to mogę wyeksponować tylko tą "deskę" i wkleić ją.

Poza tym jak już pisałem do Owiego w sprawie tej typografii na PB.. Nie zrobię tak żeby dogodzić 100% osób. Może ostateczną decyzją pozostawmy jednak dla MaCho, niech zobaczy jak to się wyeksponuje z demami w jego produkcji.



#37166 [ban] [shatan]

Napisano przez Michał Webber Oszust Rurański w 21 lutego 2009 - 11:58 w Skargi oraz uwagi

Shatan, tak na prawdę Twoja decyzja niepodparta niczym. Mogłeś zrobić jakieś screeny czy ucinki z HLTV na dowody bo teraz nie za ciekawie się zaprezentowałeś..

Na forum ukrytym byla dyskusja o Tobie i Twoim wszechwiedzacym info


Słowa i podejrzenia to nie wszystko. Może się zebrać 10 osób, które będą twierdzić, że mam WH i też tak znikąd mi bana dasz?

Jestem za usunięciem bana do czasu wyjaśnienia sprawy. Tyle na ten temat, cześć.

Edit: I żeby było jasne, nie twierdzę, że ban dany nie słusznie ale jakieś dowody by się mimo wszystko przydały..



#37131 Tawerna The Movie II -> ZBIERANIE DEM

Napisano przez Michał Webber Oszust Rurański w 20 lutego 2009 - 10:43 w Dyskusja ogólna

Na prośbę MaCho stworzyłem taki elegancki Playerbar dla Tawerna Movie. Przy tworzeniu myślałem o jakimś przystępnym, małym i wyróżniającym się na tle "prostokąciku". Chodziło mi o to żeby na PB było tylko jakieś małe logo, nick i www tawerny bo w końcu to film będzie pierwszym planem.

Dołączona grafika

Proszę o oceny. Cześć :)



#36941 Sygnatury: Tawerna

Napisano przez Michał Webber Oszust Rurański w 19 lutego 2009 - 05:36 w Dyskusja ogólna

Związku z akcją popychania Tawerny przygotowałem dla Was parę przystępnych sygnaturek. Dodawajcie je do swoich podpisów na forach, jeśli macie taką możliwość to i w reklamach na www z odnośnikiem, w awatarach itd.

Na razie zrobiłem tylko trzy takie kolorowe :) Jak przyjdzie następna wena to zrobię następne.

Sygnatura duża (600x100)
Dołączona grafika

Awatar (100x100
Dołączona grafika

Userbar (350x19)
Dołączona grafika

Jeżeli macie też jakieś swoje sygnaturki dla Tawerny, wklejajcie je tutaj. Będzie większy wybór. :)
Cześć ;)



#36898 Popychamy Tawerne o 1 krok dalej.

Napisano przez Michał Webber Oszust Rurański w 18 lutego 2009 - 06:28 w Dyskusja ogólna

Na razie nie czas na podziękowania, dużo pracy dopiero teraz się zacznie jeśli chcemy zrobić z tego coś na prawdę poważnego, jednak bardzo dziękuję. A tam przekonał, normalna rozmowa z szefem :) prosto i na temat..

Oczywiście z mojej i FFFF strony możecie oczekiwać 100% zaangażowania, a teraz tylko pozostaje zarazić tym graczy TT. :D

Podsumowując, jestem bardzo szczęśliwy, że w jakiś sposób mogłem przyczynić się do rozwoju Tawerny i zawsze możecie oczekiwać pomocy z mojej strony. :)

@ Tyro, do końca tygodnia napiszę Ci kosztorys TT.

OGJEŃ! Pozdrawiam ;)

Edit: Blood, napisz do mnie na GG, 484620 bo może i poszukujemy :)



#36498 2fast4you^

Napisano przez Michał Webber Oszust Rurański w 13 lutego 2009 - 11:28 w Skargi oraz uwagi

Jak mi wiadomo sprawa wyjaśniona, a już się śmietnik robi.

/do zamknięcia



#36497 Popychamy Tawerne o 1 krok dalej.

Napisano przez Michał Webber Oszust Rurański w 13 lutego 2009 - 11:26 w Dyskusja ogólna

@tyro, wszystko ma sens :) Jednak trzeba go gdzieś odnaleźć.. Lepszy płyn w szklance niż rozlany, wtedy to już klapa :)

Hmm.. Nie jest mi to wiadome ale oczywiście przy następnej okazji zapytam czy takie rozwiązanie wchodzi w grę. Jednak o szczegółach wolałbym rozmawiać na GG. :)



#36481 Popychamy Tawerne o 1 krok dalej.

Napisano przez Michał Webber Oszust Rurański w 13 lutego 2009 - 08:52 w Dyskusja ogólna

Jeszcze ja się na ten temat nie wypowiedziałem, a mam parę rzeczy do powiedzenia.

Sponsoring
Jak niektórzy wiedzą, jestem grafikiem w HP Polska. Nie chcę się tu niczym chwalić, broń Boże. Chodzi o to, że rozmawiałem z szefostwem firmy i są w stanie sponsorować Tawernę ale postawili kilka warunków.. Muszą widzieć, że to wszystko nie stoi. Spore forum (z tym akurat nie powinno być problemu), profesjonalną WWW, 2-3 serwery gier. Jeżeli zauważą, że wszystko będzie zmierzało w dobrym kierunku to mogą sponsorować Tawernę kwotą 500-570zł miesięcznie + 30zł za każdego setnego użytkownika. Oprócz tego postaram się o reklamę na paru stronach, które wykonywaliśmy na zlecenie. Jest to przyszłościowy pomysł ale inne teraz nie wejdą. Zawsze będzie ten warunek strony, użytkowników itd.

Tawerna Team
Sprawa oczywista, razem z FFFF mamy wiele pomysłów i dużo chęci odnośnie TT. Skład CS:CZ już skompletowany, chłopacy trenują przed ligą, a na dniach zostanie wybrana również dywizja CS 1.6. Jak już Kamil wspomniał, wyłożyliśmy parę groszy z własnej kieszeni, jeszcze teraz dostanę trochę kaski za parę zleceń na boku więc również się zainwestuje w TT. Myślimy optymistycznie.. Ale kupa pracy przed nami :)

Kubki, Shirty i te sprawy..
Hmm.. Koszulki? Jestem ZA. Z wielką chęcią włożę na siebie koszulkę z szyldem na piersi :D Co do kubków.. mam odmienne zdanie. Zamawialiśmy kiedyś z firmą wiele sztuk kubków z logiem "HP" i bardzo słabo to wyglądało, aż w końcu kubki były rozdawane dla klientów. Na początku jest takie halo, że fajny bajerek itd., a tak na prawdę to sprzeda się kilkanaście sztuk, a reszta pójdzie w kąt bo się to szybko znudzi.

Do tego mogę załatwić bardzo tanio smycze z szyldem Tawerny. Cena hurtowa, jeszcze dla mnie ze zniżką. Praktyczne, klucze na smyczy pewnie dużo osób nosi.. Jeśli pomysł by się spodobał to Owi, napisz na GG to Ci obliczę cenę X sztuk smyczy po mojej cenie.

Moje zdanie poznaliście :) Dołożę wszelkich starań żeby wyszło coś poważnego :)