Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika 2Fast4You^

Odnotowano 10 pozycji dodanych przez 2Fast4You^ (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 11-maja 23 )


Sortuj według                Sortuj  

#66053 Just skill

Napisano przez 2Fast4You^ w 11 kwietnia 2010 - 07:44 w Skargi oraz uwagi

Wiem ze moje zdanie dla Was nic nie znaczy ale na przekor sie wypowiem w tej sprawie. Jezeli chodzi o przeklinanie na serwie to na 18 graczy znajdzie sie zawsze 2,3 ktorzy tna jak zylety ^^ NIe czepialbym sie JEPETTA, czesto z nim gram na Tawernie i gdyby nie jakies dzieci neo plujace sie do mikrofonu to nie byloby tego. Bez powodu nie slyszalem by przeklinal do mika. Moje zdanie : jestem za FFFF ^^ Milej gry zycze PS. Krejzi mam dobre wrazenie ze nie lubisz Poczatkujacego?:) Strasznie sie spinacz:D Wrzuc na looz i jedz dalej xD



#55913 Bukmacherka - Poradnik Dla Początkujących

Napisano przez 2Fast4You^ w 15 listopada 2009 - 10:25 w Sport, motoryzacja,ekstremalne

Portugalia -Bośnie 1/2   1
togo- gabon  1/2    0
brazylia- anglia  1
wyb.Kosci Sloniowej-Gwinea  1
EGIPT-algeria  1
widzew-stal 1
sao paulo-vitoria 1     i 2Fast 100 zł  przytula;)



#48561 Skarga Na Gracza Rio

Napisano przez 2Fast4You^ w 10 sierpnia 2009 - 08:17 w Skargi oraz uwagi

Misiu Koralgolu skorzystam z Twojego motta :"Nigdy nie kłóć się z głupkiem - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pobije doświadczeniem.. ". Takze z Toba nie bede sie klocil. Wbijcie sobie do glow jedna rzecz ja nikogo (Rio) nie prowokowalem:) hehehehe Dlaczego za wszelka cene wszyscy chca ta sytuacje obrocic w druga strone:)? Dlaczego wszyscy bronio Rio powimo tego ze wina jego jest ewidentna? To on bez przyczyny zaczal we mnie strzelac? Zeby to byl jeden przypadkowy strzal, ale nie w kilku rundach po kilka strzalow ^^ Zastanowcie sie co piszecie. A Wy mowicie ze kazdy jest rowny:) Macie dowodu a rozczulacie sie jak niewiadomo co. Gdybym to ja byl na miejscu Rio badz wielu innych graczy to sytuacja zakonczylaby sie po 3 postach banem dla mnie badz dla innych graczy. Robcie co chceci, ale zycze sobie ( na przyuszlosc) by sprawiedliwosc i rownowaga dla wszystkich graczy byla taka sama:)



#48557 Skarga Na Gracza Rio

Napisano przez 2Fast4You^ w 09 sierpnia 2009 - 10:57 w Skargi oraz uwagi

Po 1. Jakie upomnienie? Po 2. Na jednego i drugiego?:) Ja w typka nie ewalilem. Po 3 Dlacze go zawsze twierdzicie ze nie mam racji:)?? Z jakiego powodu mialbym go "NIBY PROWOKOWAC?" Ps. Dla Ciebie bodziu pan 2fast i przynajmniej zachowaj kulture wobec mnie tak jak Cie nauczono.

A poza tym ludzie cieszcie sie ze nie Bodzio tu rządzi:) Peace



#48547 Skarga Na Gracza Rio

Napisano przez 2Fast4You^ w 09 sierpnia 2009 - 09:33 w Skargi oraz uwagi

Wybaczcie ale ja nic z tego nie rozumiem. Jeden mowi ze wina Rio jest ewidentna a drugi ze sutuacja smieszna. Smieszna? Dlaczego? Dlatego ze typek we mnie strzela i nie daje grac? :) Prosze, teraz kazdy kto dostanie bana za TA bedzie mial wymowke ze Rio tez tak robil i nie dostal bana;) PS. Crazy dobrze gadasz. Ja nic do Rio nie mam ale niech nie zachowuje sie jak 9 latek.



#48502 Skarga Na Gracza Rio

Napisano przez 2Fast4You^ w 09 sierpnia 2009 - 10:47 w Skargi oraz uwagi

Powiedzialem co mysle tzn napisalem jak rio zaatakowal mnie w malym piasku:) mozesz przeciez wyciagnac co napisalem:) chyba cos w tym stylu " a co ty kur. robisz ? radaru nie masz?" :)

Dobra panowie wybaczcie ale nie mam zbyt duzo czasu :) Zrobicie co uznacie za sluszne. Pozdro dla wszystkich



#48495 Skarga Na Gracza Rio

Napisano przez 2Fast4You^ w 09 sierpnia 2009 - 09:56 w Skargi oraz uwagi

Szczerze mowiac nie pamietam bym cos mowil:)hmmm moze cos w sylu " daj mi typku normalnie pograc" ;) Posluchajcie; ciezko pracuje i nie mam zbyt czasu by sobie czesto pogrywac. Jak uda mi sie od czasu do czasu wieczorkiem pograc to gites. Wczoraj sie udalo ale dzieki temu kolesiu wcale sie nie nagralem. Nie moja wina ze kolesiowi sie nudzilo itd ^^ pzdr tam :) Ps. Noreflex kurcze ja nawet nie widzailem ze grales;P wybacz hehehehe:)

Tak jak mowilem bardzo rzadko pisze skargi bo dla mnie to strata czasu ( chyba moja 2 skarga) ale wczoraj Rio przesadzil.

A co do posty FFFF: Dlaczego odrazy myslicie ze przez mik obrazilem Rio??? kompletnie was nie czaje. Przeciez na serwie obowiazuje kultura, to bo co mialbym sie narazac?:) FFFF kazdy musi byc cwany bo inaczej w real life sobie nie dadza rady:) 3maj sie



#48467 Skarga Na Gracza Rio

Napisano przez 2Fast4You^ w 08 sierpnia 2009 - 11:16 w Skargi oraz uwagi

Mój nick:I'm + procenty
Mój Steam ID:w tym przypadku nie wazny
Data oraz godzina zdarzenia:08.08.2009 23.50-24.09
Mapa: de inferno
Opis wydarzenia: A wszystko zaczelo sie od przypadkowego moim zadaniem Tk:) ok. Zdenerwowalem sie.. powiedzialem co mysle i loozik. Ale w kolejnych rundach Rio Bije mnie bez powodow i nie daje spokojnie grac. Tk i Tk , nic do niego nie trafialo. Mam nadzieje ze cos poradzicie.
Dowod/y:

Mam nadzieje ze ktos mi pomoze i wylapie demko. Z gory dzieki

Po kilku Tk poprostu go olalem cieplym moczem i myslalem ze skarga nie bedzie potrzebna ale przesadzil i jest jak jest.Ciekawe co powie Rio:)



#41865 Night

Napisano przez 2Fast4You^ w 01 maja 2009 - 10:36 w Cheaterzy

nie umiem czytać ze zrozumieniem, przepraszam,ale mam problemy ze sobą i musze zwracać na siebie uwagę innych, bo chociaż tu ktoś może powie, że taki fajny jestem .





plaj:
i widzisz kolego masz racje cs zabawa, dlatego poza tym, że grac potrafie to jeszcze wiele innych rzeczy w zyciu sie nauczyłem np. logiczne myślenie i czytanie ze zrozumieniem, czego tobie najwidoczniej brakuje. Jeżeli Cię tak wszystko spawa to nie witaj na forum i nie wypowiadaj się idź się lepiej przewietrz.



#41780 Night

Napisano przez 2Fast4You^ w 01 maja 2009 - 09:49 w Cheaterzy

Ale wy jestescie zaj**** . od samego poczatku mowilem ze ten typ cos ma. Ban na stary steam, konto esl banned ...




plaj:

ale ty jesteś gosciu niedo... niedość,że dostaniesz + 10 do warna to jeszcze piszesz gdzies gdzie nie powinieneś, to nie jest miejsce do dyskusji tylko do oceniania!