Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika aqa

Odnotowano 6 pozycji dodanych przez aqa (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 14-maja 23 )


Sortuj według                Sortuj  

#110261 stan gazu

Napisano przez aqa w 20 listopada 2012 - 11:33 w Sport, motoryzacja,ekstremalne

no tak tak trzeba mieć. Ale ty masz czerwoną diode i pomarańczowa a ją same czerwone jutro zobacze jak to działa. Dzięki



#110257 stan gazu

Napisano przez aqa w 20 listopada 2012 - 08:52 w Sport, motoryzacja,ekstremalne

Witam. Kupiłem ostatnio auto fiata ale to nie ważne i mam założony ten stary gaz na przełącznik z benzyna, tam świecą się trzy czerwone kropki, a moje pytanie brzmy czy te kropki pokazują stan gazu (3=luss 2= juz mniej 1= "rezerwa") czy przełącznik?(np: czy jest teraz na gazie czy benzynie ?) Chce sobie jakoś ogarnąć ile mi zostało żeby mi nie padł na ulicy, ale w sumie musze mieć też troche benzyny, ale jeśli ktoś się orientuje to proszę o odpowiedź, z góry dzięki.



#103362 Problemy Ze Steamem, Csem

Napisano przez aqa w 31 sierpnia 2012 - 10:23 w Pomoc

Siema mam problem wchodze na steam odpalam cs i wyskakuje mi blad "Failed to initialize authentication interface . Exiting ..." i oczywiscie wku****** ce nie wysylaj pewnie trzeba zrobic reinstall steam ale moze wy macie jakies inne taktyki z gory dzieki



#102735 synchronizacja pionowa

Napisano przez aqa w 26 sierpnia 2012 - 10:10 w Pomoc

dobra już mam dobrze formata zrobiłem i chyba o te sterowniki najnowsze chodziło bo miałem stare nie wiedziałem nawet. Można zamknąć dzięki



#102189 synchronizacja pionowa

Napisano przez aqa w 22 sierpnia 2012 - 12:44 w Pomoc

tak mam najnowsze sterowniki ale systemu nie zmienialem i dodam jeszczce że jak gram to szybko mi biega i strzela też tak jakby 2 razy szybciej tylko jeszczce przy tym sie tnie



#102164 synchronizacja pionowa

Napisano przez aqa w 21 sierpnia 2012 - 10:34 w Pomoc

Witam mam taki mały problem gdyż zrobiłem format dysku c no jak zwykle się zdaża każdemu synchronizacja pionowa wyłączona także mam 100 fps wcześniej też grałem na 100 bylo wszystko lus, teraz wbijam na csa syn off 100 fps i mnie przycina tak jakbym mial duzy ping czy coś takiego no nie wiem jak to opisać po prostu przycina mnie co 5 sek taką jedną sekundową klatką ale jak zmienie syn na wlaczony to jest elegancko tylko w tym problem że 60fps;/ a jakoś na 100 lepiej się gra ;) może kolejny format cos da może jakis shit zainstalowalem co to psuje no nie wiem. Nie mogłem nigdzie znaleźć takiego problemu to pisze tutaj może ktoś miał podobny problem i spróbuje pomóc z góry dziękuje.(karta graficzna nvidia 9500GT 1gb ram, nie mam kompa wyśmienitego ale  na cs i 100fps wystarczający)