Skocz do zawartości


Zdjęcie

synchronizacja pionowa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 aqa

aqa

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 125 postów
  • Ską…d:Ostrowie Św

Napisano 21 sierpnia 2012 - 10:34

Witam mam taki mały problem gdyż zrobiłem format dysku c no jak zwykle się zdaża każdemu synchronizacja pionowa wyłączona także mam 100 fps wcześniej też grałem na 100 bylo wszystko lus, teraz wbijam na csa syn off 100 fps i mnie przycina tak jakbym mial duzy ping czy coś takiego no nie wiem jak to opisać po prostu przycina mnie co 5 sek taką jedną sekundową klatką ale jak zmienie syn na wlaczony to jest elegancko tylko w tym problem że 60fps;/ a jakoś na 100 lepiej się gra ;) może kolejny format cos da może jakis shit zainstalowalem co to psuje no nie wiem. Nie mogłem nigdzie znaleźć takiego problemu to pisze tutaj może ktoś miał podobny problem i spróbuje pomóc z góry dziękuje.(karta graficzna nvidia 9500GT 1gb ram, nie mam kompa wyśmienitego ale na cs i 100fps wystarczający)
  • 0

#2 hajen

hajen

    Szeregowy

  • Recruit
  • Pip
  • 28 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 21 sierpnia 2012 - 10:48

Formatując zmieniałeś system na inny? Sterowniki najnowsze?
  • 0

#3 aqa

aqa

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 125 postów
  • Ską…d:Ostrowie Św

Napisano 22 sierpnia 2012 - 12:44

tak mam najnowsze sterowniki ale systemu nie zmienialem i dodam jeszczce że jak gram to szybko mi biega i strzela też tak jakby 2 razy szybciej tylko jeszczce przy tym sie tnie

Użytkownik aqa edytował ten post 22 sierpnia 2012 - 12:44

  • 0

#4 hajen

hajen

    Szeregowy

  • Recruit
  • Pip
  • 28 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 22 sierpnia 2012 - 12:53

A w New Game działa normalnie?
  • 0

#5 aqa

aqa

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 125 postów
  • Ską…d:Ostrowie Św

Napisano 26 sierpnia 2012 - 10:10

dobra już mam dobrze formata zrobiłem i chyba o te sterowniki najnowsze chodziło bo miałem stare nie wiedziałem nawet. Można zamknąć dzięki
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0