Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika Fajura

Odnotowano 69 pozycji dodanych przez Fajura (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 12-maja 23 )



Sortuj według                Sortuj  

#111787 JESTEM CLEAR, NAPRAWDE !

Napisano przez Fajura w 06 czerwca 2013 - 05:29 w Cheaterzy

http://speedy.sh/5BsP8/clear.rar

 

Jak nie te to nie bijta




#111769 kuskill Tawerna TP

Napisano przez Fajura w 05 czerwca 2013 - 01:14 w Podania na administratora

Hmmmmm.... nie zastanawialem sie nad tym ale Cie pamietam, wiec hmmmm.... gdyby sie tak nad tym zastanowic... to nope




#111741 JESTEM CLEAR, NAPRAWDE !

Napisano przez Fajura w 02 czerwca 2013 - 11:01 w Cheaterzy

Tego no, jak wroce do siebie to podrzuce demko jak cos




#111661 hitz aka black frank white

Napisano przez Fajura w 15 maja 2013 - 05:07 w Cheaterzy

Toz to ten hajcior   http://gamingcrew.pl...itzfromthebong/




#111643 BAN PANDEMIC

Napisano przez Fajura w 11 maja 2013 - 09:55 w Counter Strike 1.6

Wzor jest po to, zeby go stosowac i za pdszywanie sie pod admina jest ban.




#111638 kozik

Napisano przez Fajura w 10 maja 2013 - 08:48 w Cheaterzy

Miesionc? O kurde jak Ty wytrzymales tyle ;o. Poki co nie ma sie kto tym zajmowac, ale nie masz bana wiec nie wiem gdzie Ci sie spieszy




#111635 HITZFROMTHEBONG

Napisano przez Fajura w 09 maja 2013 - 11:27 w Cheaterzy

4:30 (chyba akcja w S)- wybiegles na typa na 6 z celownikiem (strzaly slychac gdzie indziej)
I ogolnie tam byla jeszcze akcja jak typo wchodzil na 6, gdy tylko wszedl celownik na niego (nie mogl wiedziec ze tam wchodzi) + akcja na FB- wydaje mi sie ze to te czasy bo cos tam mi switlo niedawno i nie moglem zedytowac




#111634 HITZFROMTHEBONG

Napisano przez Fajura w 09 maja 2013 - 10:53 w Cheaterzy

Serwer: TP
Data zdarzenia: wczoraj ~23
Nick podejrzanego: HITZFROMTHEBONG
STEAMID: STEAM_0:0:28072680
Ewentualny rodzaj czitu: wh
Kto złapał:
Mapa: trejn
Link do dema:
Link do screena/profil gracza: http://banid.pl/kto?to=0:0:28072680
Czasy i opis podejrzanych akcji:

2:38- skontrolowanie typa na wagonie przez sciane
2:53-3:01- o podskocze, zeby sie nie spalic (pewnosc ze ol so po prawej)
3:23- skad pewnosc ze tam jest?
3:54 akcja jak wszedles na 3, typek biegl w strone pochylni od razu celownik na poche
4:08(chyba)- nie widac typa co biegl od respa, ale celownik tam od razu

i sie pogubilem jeszcze jest:
5:00 ale nie pamietam
6:33- 6:36 spr 2x tego samego miejsca (nie bd wyczekiwal przeciez jeszcze sie dowiedza ze odpal)
6:39 skan w typa pod 5
6:58 jedyna akcja w ktorej sie zatrzymales i zaczales tam strzelac. Why?

7:20- chyba namierzenie na model ale nie jestem pewny
9:56 nie widac tego typa co do niego strzeliles wiec skad pewnosc ze tam jest?
10:06 chyba Ci sie sciany pomylily typo za 5 stal
Dalej nie ma bo nie ogladalem, bo mi sie nei chcialo ;x. Zalacznika tez wrzucic nie moge bo jak probowalem wczesniej to mi sie zawiesilo wszystko <rotfl>




#111590 [gracz]dee:senq

Napisano przez Fajura w 29 kwietnia 2013 - 05:53 w Skargi oraz uwagi

Nie moge edytowac. Czessto sypal takimi tekstami nie tylko w moja strone.

Załączone pliki




#111582 [gracz]dee:senq

Napisano przez Fajura w 29 kwietnia 2013 - 02:07 w Skargi oraz uwagi

A gdzie jest ten no jak mu tam.. wzor? Ale popieram nie raz widzialem jak przeszkadza w grze + pojazdy na rodzine i takie tam. Jak wejde na PC to dodam ss'a o ile jeszcze mam na kompie z pojazdem na rodzine (niestetty tylko 1)




#111569 dziwny ban

Napisano przez Fajura w 28 kwietnia 2013 - 01:59 w Cheaterzy

http://gamingcrew.pl...go-tak/?hl=hiho
Rozumiem ze konto na forum dostales w gratisie ;)




#111544 JESTEM CLEAR, NAPRAWDE !

Napisano przez Fajura w 23 kwietnia 2013 - 01:19 w Cheaterzy

Ja co innego Ty co innego.
W 28:26 nie chodzi mi o to ze zabijasz z AWP tylko z celownikiem na model pojechales jak rzucal he.
28:32 jaki przebiegajacy? Cos pominales walisz w skrzynke kolo podestu + to wyjscie na pewniaka
Przed 28:45 typo podbiega do bramy zeby pokampic a Ty niestety wlaczasz zooma i na niego czekasz :<
28:50 wejscie w bs'a co mnie obchodzi ze Twoj oknem wbil? Tutaj chodzi o to ze spanikowales i na 2 typow najechales celownikiem pomimo tego ze ich nie bylo widac
29:42 no to ciekawe bo strzela sie typ po lewo
29:52 no to musisz mi pozyczyc te sluchaffony
30:21 koles spada z gali- zapewne tez go slyszales skoro ja nie bo masz lepsze sluchawki. Patrzenie z dolnego az pojda sr jak poszli to skracasz + Spr z d*py plecow + pewnosc ze nikogo nie ma to lecisz i skracasz sr. Ja napisalem swoje Ty swoje, temat zostawmy tym co maja tutaj ostatnie zdanie




#111542 JESTEM CLEAR, NAPRAWDE !

Napisano przez Fajura w 23 kwietnia 2013 - 12:34 w Cheaterzy

No tak sprzet sie liczy. I kto tutaj spina ;) mistrzu tej gry?
28:26 albo troche dalej- na model ofc moze to byc przypadek
28:32 znow model- no ale tez moze byc przypadek
28:45- za modelem znow moze byc przypadek
28:50 wejscie na bs'a 2x model + skan w rog bramy ofc tez przypadek moze byc
29:42 he na respa typ sie strzelal po lewo przeciec
29:52 ja nie slysze typa na tym sr
30:21- az do deada po raz kolejny nie slysze typa ktory spadl z gali i idzie do skrzynki. Czekanie w gornym az bd czysto- zrobilo sie czysto skracasz i znow spr z d*py plecow bo masz pewnosc ze tam nikogo nie ma ;). Ja zdania nie zmienie nazywaj mnie spinaczem czy jak tam sobie cchcesz i pamietaj! KUPUJ SPRZET BD PRO!

A no i wiadomo, przypadek powtarzany zbyt czesto to nie przypadek, zeby jakis fachowiec mi potem nie wypisywal ze sam mowie ze to przypadek (miala byc to ironia)




#111540 JESTEM CLEAR, NAPRAWDE !

Napisano przez Fajura w 23 kwietnia 2013 - 11:58 w Cheaterzy

Ile jeszcze razy trzeba napisac to samo...
W 17:20-17:27 WWYCHYLASZ na typa z celownikiem ktory stoi po prawo przy skrzyni, gdy wychylasz 2 raz nie patrzysz tej skrzyni od razu na lewa sciane
Przed 20:27 magincza pogon za fragiem az do granicy rashu (ta pewnosc ze jest czysto- miazga)
20:27 dupe bys widzial a nie glowe, gdyby chodzilo o to ze podniosl galila to bys sie od razu tam spojrzal i wyczekal (mogl wyjsc wczesniej typ) a mimo tego patrzyles tam dopiero jak byl na blisko
21:55-21:59 nie o ta akcje chodzi. Chodzi ze typo z galilem strzela bardziej z prawej strony a mimo tego Ty wyskakujesz na niego idealnie.
24:10 szedles na shifcie do dolnego prawie ze, ciekawe czemu? Zapewne nie dlatego ze tam byl tt i by Cie uslyszal
I musisz mnie nauczyc jak sie tak skupic bo np. na 8 nozek ja nie jestem w stanie wybraac sobie 2 zeby byle je tak wyraznie sluchac. Demko obejrze do koncaj eszcze moze cos znajde.




#111535 JESTEM CLEAR, NAPRAWDE !

Napisano przez Fajura w 21 kwietnia 2013 - 09:47 w Cheaterzy

Tak wiemy ze jutro sie odniesiesz pisales. Po to sa czasy wypisywane zebys mial szanse sie z nich wytlumaczyc.




#111532 JESTEM CLEAR, NAPRAWDE !

Napisano przez Fajura w 21 kwietnia 2013 - 09:25 w Cheaterzy

Smienszy czlowieczku to jak ja gram nie powinno Cie w tej chwili interesowac bo temat jest o Tobie i wyjasnij mi akcje ktore wypisalem i sadzac po tym jak grasz i podobno grasz od 2k6 to zmarnowales te prawie 7 lat ;). A skracasz na pale bo wiesz ze nikogo nie ma proste. I pamietaj ze to jest public. Osoba z Twoim doswiadczeniem powinna wiedziec ze gracze czesto uzywaja "walk'a" wiec pisanie ze nie slyszales jest z d*py wziete. Odnies sie do czasow

@down
No ja z programem tez bylbym pewny

Teraz pomysl nad tym co napisales i zobacz czy to ma sens. Uwierz nie spinam najwidoczniej nie wiesz co to spina. Ja jutro moze tez sie odniESE jeszcze




#111528 JESTEM CLEAR, NAPRAWDE !

Napisano przez Fajura w 21 kwietnia 2013 - 05:49 w Cheaterzy

To teraz sie czytac naucz. Zakoncz spam i czekaj na decyzje i RN podaj znawco. I usuncie te posty nie wnoszace nic do tematu




#111523 JESTEM CLEAR, NAPRAWDE !

Napisano przez Fajura w 21 kwietnia 2013 - 05:39 w Cheaterzy

Oh ale Ty wladczy. Twoja decyzja o odbanowaniu gowno znaczy bo nie do Ciebie nalezy ostatnie slowo wiec nie mow co mozna a co nie mozna. Nie jestem specem znaczylo ze nie jestem TUTAJ AC, a doswiadczenie mam. Ale fakt zapomnialem ze przez cale zycie byles obok mnie i wiesz lepiej, ja niestety problemy z pamiecia mam

@down
O jak dobrze ze ktos taki istnieje jak Ty. W koncu zostalem uswiadomiony. CHWALA CI!




#111521 JESTEM CLEAR, NAPRAWDE !

Napisano przez Fajura w 21 kwietnia 2013 - 05:32 w Cheaterzy

Niech on sie wypowie Panie adwokat.
17:20 Fakt tak jest, ale gdy wyszedl po raz 2 nie patrzyl juz na ta skrzynie tylko od razu po lewo
20:27 ja tez slysze, ale jak pisalem mogl wskoczyc na skrzynie i zaczal sie tam wyczekiwac dopiero jak typo byl dosc blisko
21:27 ja mimo to bym penwiej wchodzil do trupa i sprawdzal
21:55 slychac galila po prawej stronie nie po lewo
22:51 wystaje wez poprzednie skrocenie dolnego od razu wylecial zeby patrzec koniec gali, tutaj zanim zobaczyl typa zaczal wyczekiwac
23:30 nie pamietam, mozliwe ze na DL to bylo. Ja bym spr dol np. skoro TT wbilo dluga
24:10 chyba nie bardzo. Bylo go slychac dopiero pozniej nie jak sie zatrzymal i zaczal po cichu isc i to spr wg. to jakis zart, jak tak sie sprawdza to chyba musze zainwestowac w jakies poradniki.
24:24 tutaj nie pamietam mozliwe ze nic.
I ta sprawa ze jak bylo czysto to skracal na pewniaka, gdy ktos byl to juz tak szybko nie biegl zeby skrocic, a nie mogl wiedziec ze tam akurat jest czysto, tymbardziej na publicu.




#111518 JESTEM CLEAR, NAPRAWDE !

Napisano przez Fajura w 21 kwietnia 2013 - 05:04 w Cheaterzy

Jak dla mnie nie bardzo.
17:20-17:27 wychodzi na cypa z celownikiem, drugi raz juz tam nie patrzy (za duzo sie tam dzialo zeby na sluch brac)
20:27 tutaj niby slychac ze podnosi bron, ale wg. mnie w takim tloku by tego nie slyszal + mogl wskoczyc na skrzynie
21:27 wejscie na pewniaka z d*py spr trupa to samo kilka razy az do 24:10
21:55-21:59 ja tutaj nie wiedzialbymze stoi akurat tutaj
22:51 lub 23:30 wczesniej jak skracales do dolnego nie patrzyles gali na krotko tylko od razu na daleko ;)
24:10 typo wwbija do trrupa i z zejscia na pewniaka do trupa szedles po cichutku (ja nie slyszalem ze wszedl do trupa)
24:24 tez cos ale nie paimetam co
Jeszcze nie pamietam w jakich czasach ale jak bylo czysto na koncu gali to skracales na gale od razu (po raz kolejny ja ni chuchu bym nie wiedzial ze jest tam czysto) natomiast jak ktos tam byl stales w dolnym. Z tym ustrzeleniem to jaja chyba jaies patrzac ze w plecy typa ubic nie mogles. No ale coz ja specem niej estem




#111516 JESTEM CLEAR, NAPRAWDE !

Napisano przez Fajura w 21 kwietnia 2013 - 04:20 w Cheaterzy

Ban jest zapobiegawczy, demko nie bylo ogladane przez "speca", wiec nie boj sie bd rozpatrzone. A i wiesz ostatnio mnie doszly sluchy ze mozna nawet 2k3 steama kupic wiec steam nie ma tutaj nic do rzeczy. Za chwile edytuje jak obejrze




#111499 Czego słuchasz w tym momencie?

Napisano przez Fajura w 19 kwietnia 2013 - 05:17 w Muzyka

http://www.youtube.c...h?v=bMCszgOnXYk
http://www.youtube.c...h?v=uju7zWYIXMM

Stare dobre klasyki ;)




#111400 [podanie na moderatora] Inkwizytor

Napisano przez Fajura w 03 kwietnia 2013 - 07:50 w Forum

Przekupil mnie, na tak.




#111253 by HeeRo

Napisano przez Fajura w 10 marca 2013 - 01:58 w Cheaterzy

Serwer: TP
Data zdarzenia: dzis po 13
Nick podejrzanego: by HeeRo
STEAMID: STEAM_0:1:19679930
Ewentualny rodzaj czitu: wh
Kto złapał:
Mapa: de_tuscan i nuke (tuscan powinien starczyc)
Link do dema:
Link do screena/profil gracza: http://banid.pl/kto?...AM_0:1:19679930
Czasy i opis podejrzanych akcji:




#111231 BAN dla Delpana

Napisano przez Fajura w 08 marca 2013 - 07:29 w Skargi oraz uwagi

30 dni to za duzo biorac pod uwage to, ze niektorzy za TA dostaja 2tyg, a tutaj sa tylko wulgaryzmy no ale co ja tam wiem