Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika Jepetto90

Odnotowano 39 pozycji dodanych przez Jepetto90 (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 11-maja 23 )



Sortuj według                Sortuj  

#81753 Pro Gamer

Napisano przez Jepetto90 w 06 marca 2011 - 10:50 w Screeny

tu

// dodałem resztę screen'ów i zamykam bo tu le finito de scrinerrooo :) jak mówi palacz, 3 100 <- AmCIEk

Załączone pliki




#76801 [ban] Maciek Brat Bozeny za celowe tk albo obrazanie

Napisano przez Jepetto90 w 06 listopada 2010 - 12:33 w Skargi oraz uwagi

reconecta zadnego nie zrobilem mozesz poprosic admina o logi:] dopiero co na serw po prostu wszedlem ja nigdy nie robie reconectow :)

ADMIN ZAMKNIJ TENTEMAT BO NIE BEDE KLOCIL SIE Z TYM GLABEM !!!


napisal co mial napisac wystarczy teraz wszystko w rekach admow

//ShataN
warn +10% i moderacja postów na 3 dni za wyzywanie Seo w temacie.



#76799 [ban] Maciek Brat Bozeny za celowe tk albo obrazanie

Napisano przez Jepetto90 w 06 listopada 2010 - 12:20 w Skargi oraz uwagi

po pierwsze: kto kryje b naskrzynkach?? przed brama

skoro jest 2 tero + paka na 7 ct:;] kryjesie paki nie bramy to juz oznaka ffa i malej twojej wiedzy w cs...


pozatym klocisz sie tu o unbana czy o potwierdzenie tego zeejstes zerowy zwiedza na temat cs i tym bardziej TP?



#76796 [ban] Maciek Brat Bozeny za celowe tk albo obrazanie

Napisano przez Jepetto90 w 06 listopada 2010 - 12:09 w Skargi oraz uwagi

poprawka nie uzywalem nawet mikrofonu wiec nie klam zajmijsie nauka gry wcs



#76792 [ban] Maciek Brat Bozeny za celowe tk albo obrazanie

Napisano przez Jepetto90 w 05 listopada 2010 - 11:57 w Skargi oraz uwagi

po pierwsze mowiac w moim kierunku ze mnie ffa w domu nauczono i wiele innych (od razu czepiasz w to moja rodzine) tosie ogarnij bozenka nie nauczyli cie wdomu kultury to nei pokazuj tego na serwie

walnalem w ciebie pestke bo nie umiales siezachowac biegasz gdzie chcesz paka cie nie interesuje obrazasz moja rodzine (jezeli dla ciebie to kulturalne to wychowal cie internet widac)
po drugie zabiles mnei celowo gdy pisalem do admina i nei zginalem od jednej pestki bo mialem 100hp pestek bylo 3-4

wiec dostales slusznego bana proste


ps: gram od xxx lat na tawernie i nei znam sie z adminami i uwierz ze nie mam na tym serwerze folgowania (nikt nie ma) :] gram tu 6 lat:] po 5 godz dziennie

unbanan ie powinienes dostac bo czepiales sie mojej rodziny i celowe TK przy respie

mam nadzieje ze pokazujac swoje demo bedzie widac na nim twoje FFA :]



#76714 skarga na fasi

Napisano przez Jepetto90 w 03 listopada 2010 - 06:51 w Skargi oraz uwagi

czyli napiszesz mu na friends: ziomek wiecej tak nie rob bo ebde musial cie zbanowac...


mam andzieje ze jakos niebawem zoabcze go na banlist serwera Tawerny

Dziekuje i zakonczmy te bezsensowna gadke
ide robic kolacje dla żony.

Bye bye


Temat do zamkniecia



#76712 skarga na fasi

Napisano przez Jepetto90 w 03 listopada 2010 - 06:44 w Skargi oraz uwagi

zeby potem nie bylo ze ja kogos obrazilem :)

bede powolywal sie na ciebie ze admin fasi nie banuje za obraze, bo uwaza ze te sloaw nie podlegaja karze wiec prosze o unbana ok?

skoro uwazasz ze ludzie moga wyzywac przy 10 osobach w timie otwarcie od wiesniakow i pier*** lamusow to dziwne ze amsz admina...



#76707 skarga na fasi

Napisano przez Jepetto90 w 03 listopada 2010 - 06:37 w Skargi oraz uwagi

LUDZIE czy wy rozumiecie co ja pisze?? czy gadam dosciany??

ON POWINIEN DOSTAC BANA ZA OBRAZE !!!! a tylko ja dostalem

A WINA JEST PO OBU SRTONACH JEGO WIEKSZEJ bo to on zaczal !


ja nie mowie o tym ze mam 4h i chce go zdjac !!!

ja moge miec bana ale on tez musi miec

skoro on nie ma to ja tez powinienem nie miec??


tylko oto mi chodzi, ze on tez powinien dostac bana ! Dziekuej jezeli ktos przeczytal uwaznie



#76705 skarga na fasi

Napisano przez Jepetto90 w 03 listopada 2010 - 06:32 w Skargi oraz uwagi

skoro ja nie jestem bez winy TO CZEMU ON GRA


nadal nei kumasz?? to nie ja goscia wyzywalem od wiesniaka dzieciaka przez mikro itd
i ze jestem jakis poje*** bo takie slowa z jego ust tez padly

moze jemu sie nalezy ban za obraze?? nei sadzisz??

skoro jemu sie ban nie nalezy to mi zdejmij teraz bana

bo wina jest po obu stronach a jego po wiekszej



#76702 skarga na fasi

Napisano przez Jepetto90 w 03 listopada 2010 - 06:20 w Skargi oraz uwagi

fasi slowa odpuscic hmmm masz na mysli moje 3 zdania na sayu? a jego 2 minuty ciaglej gadki przez mikrofon DOSLOWNIE (bez przerwy) wraz ze slowami obrazajacymi mnie?? to jest odpuszczanie?? dziwne



#76699 skarga na fasi

Napisano przez Jepetto90 w 03 listopada 2010 - 06:12 w Skargi oraz uwagi

mimo to dalej nie rozumiesz czytajac skarge:

ze to on obrazal a ja nie (ja wyjasnialem) :]

ze to on zrobil celowe TK aja nie

ze to nie ja naduzywalem mikrofonu i gadalem jak katarynka tylko on:]

a to ja dostalem bana na 4h nie on?

moze to wyjasnisz?

sory ale nie bede sluchal jak ktos przez mikrofon mnei wyzywa a admin nic nie robi tylko mnie banuje :] przykro mi moze dziwnie glowkuje

ps: amciek jak widac wypowiadaja sie najlepiej ci ktorzy nic nie wiedza na dany temat :), moze i nie zawsze bywalem gzreczny na serwerze ale w tym przypadku to nie ja zle zrobilem:]



#76696 skarga na fasi

Napisano przez Jepetto90 w 03 listopada 2010 - 05:44 w Skargi oraz uwagi

Mój nick: 19 MNHT 10
Mój Steam ID: nie pamietam
Data oraz godzina zdarzenia: teraz minute temu 17:40
Mapa: d2
Opis wydarzenia: gracz blank zaczal sie do mnie awanturowac i wyzywac przez mikrofon od wiesniaka itp. zabil mnie po czym dalem mu kare slay i poweidzialem przez mikrofon slowa: na glebe dostalem kicka

wrocilem na serwer,napisalem ocochodzi, fasi napisal ze mam sie tak nei zachowywac (nie wiem jak) po chwili blank zaczal do mnei agdac przez mikrofon ze jestem wiesniakiem ze cos tam moj glos rpzez mikrofon ze jak moge w cs grac

to ja napisalem na sayu ze dziwie ze ze matka kupila ci mikrofon bo tylko przze niego tyle gadasz i myslisz ze jestes fajny

ten odpowaidajac przez mikrofon ze juz na rodzicow wjezdzam ze jestem lamusem wiesniakiem itp.



ja napisalem ze jak na rodzicow wjezdzam skoro napisalem slowa mama kupila ci mikrofon i myslisz ze jestes fajny / skoro to obraza to dziwnie cie wychowali albo szkole omijales skoro nie znasz znaczenia tych slow i zeby mnie nie obrazal przez mikrofon

nie mija minuta i fasi dal mi bana na 4h zazachowanie??

za jakei zachowanie jezeli moge spytac? za to ze chcialem mu kulturalnie wyjasnic zeby sie odwalil? bo tylko nawijal przez mikrofon nawet 2 sec przerwy nei bylo po za tym obrazal a ja nie?

prosze o reakcje i nie piszcie mi ze to prowokacja byla pls.



Pozdrawiam


PS: na dodatek on nei dostał bana za celowe TA i obraze, i nadmierne uzywanie mikrofonu dalej gra...4 h to nie duzo moge poczekac ale szukam sprawiedliwosci raczej.



#76376 Termin SHOWMATCH'u admini vs gracze rev. 2

Napisano przez Jepetto90 w 27 października 2010 - 07:56 w Sparingi

no zrobcie cos !!! ja znajde jakies osoby wezcie nie odwlajcie ;d ile wam brakuje



#76203 Termin SHOWMATCH'u admini vs gracze rev. 2

Napisano przez Jepetto90 w 23 października 2010 - 01:33 w Sparingi

mi kazdy weekend odpowiada i w dzien ale wieczorem do 17 pracuje ;d



#76197 Zapisy dla graczy do SHOWMATCH'u przeciw adminom rev.2

Napisano przez Jepetto90 w 23 października 2010 - 12:26 w Sparingi

Nick: Poczatkujacy =)
SID: STEAM_0:1:27503934
Login steam: szef90



#74762 za co?

Napisano przez Jepetto90 w 15 września 2010 - 05:17 w Skargi oraz uwagi

wodny ogarnij sie :] napisze ci po raz enty że:

nie mam zamiaru sie wam podlizywac adminom, kogo lubie z adminow to znim gadam a z takimi jak ty za ktorymi nie przepadam nie musze gadac i nie mam zamiaru nawet bo szkoda moich nerwow ;]


takwiec nei pisz najlepiej nic bo piszesz tylko ty zawsze byels taki wszystko mowisz stare czasy a teraz co weisz an ten etmat?? nic a piszesz najwiecej... po to zeby posty sobie nabic to pisz...


furai: Dobrze pamietam o obietnicy

ps: poczekam az zejdzie ban bo moze i tam cos poweidzialem na tego bagietke, ale to i tak nie ja zaczalem a jak kazdy wie nie dam sobie w kasze dmuchac bez powodu.



MOZNA ZAMKNAC TEMAT !!!!MOZNA ZAMKNAC TEMAT !!!!MOZNA ZAMKNAC TEMAT !!!!MOZNA ZAMKNAC TEMAT !!!! Pozdrawiam



#74702 za co?

Napisano przez Jepetto90 w 14 września 2010 - 02:45 w Skargi oraz uwagi

sadze ze ejszcze wiecej :) ps wodny zapomnailes ejszcze o moich jednym nicku pcozatkujacy ;d



#74698 za co?

Napisano przez Jepetto90 w 14 września 2010 - 09:46 w Skargi oraz uwagi

kolejny co nic nie wniosl do tematu mam ponad 20 lat:] i gram w te gre poand 8 lat :] wiem wiecej na jej temat niz mzoesz sobie wyorbazac;] i jakbys nie weidzial dzieci ponizej 16 lat wymyslily cheaty do cs-a dzieci ponizej 16 lat placza przez mikrofony i wyzywaja innych troche w tym siedze i wiem duzo dlatego dzieci niszcza te gre !!! to nie jest ten cs co 6 lat temu moze i nie mialem wtedy 16 lat ale gralem z ludzmi co mieli po 20-30 i bylo 100000razy lepiej niz teraz teraz to jest syf nawet tawerna niejest taa sama co 4 lata temu



#74689 za co?

Napisano przez Jepetto90 w 13 września 2010 - 06:59 w Skargi oraz uwagi

glownie jakbys byl na serwerze to bys zobaczył ze to on mnei wyzywal peirwszy a ze admina nie ma ktory moze zareagowac to nie moja wina zróbcie więcej adminow !!! poza tym sprawdz logi ze bagietka sie sapał do kazego co runde wiec skoro admin go nie umie uciszyc to moze aj to zrobie... poza tym zwracalem wuage adminowi i nic nawet nie wiem czy ty wtedy nie byleś...


ja uwazam ze ten ban nei sluszny to nie ja zaczalem a jak admin nie reaguje to ja nie dam sie obrazac, next time nagraj go co mowi rpzez mikrofon mzoe to nie mi dasz bana tylko jemu i 5 dni ban za to ze chce zeby na serwei byl prozadek bo jaksi dzieciak 15letni wchodzi i drze ryja a admin nicn ierobi tylko ... gra to troche chore.



#74686 za co?

Napisano przez Jepetto90 w 13 września 2010 - 06:43 w Skargi oraz uwagi

Mój nick: 19 mnht 10
Mój Steam ID: nei wiem
Data oraz godzina zdarzenia: nie wiem
Mapa:nei wiem
Opis wydarzenia: chce wesjc na serwer a tu widze ban na 5 dni za co ban abras??
Dowod/y:???



#73355 gracz gandziarz

Napisano przez Jepetto90 w 19 sierpnia 2010 - 09:51 w Skargi oraz uwagi

Mój nick: 19 MNHT 10
JEGO Steam ID: STEAM_0:0:16242555
Data oraz godzina zdarzenia: dzisiaj godzina 10:40
Mapa: de_dust2
Opis wydarzenia: gracz Gandziarz w teamie terrorist na poczatku akzdej rundy rzucal granaty pod nogi typu HE i strzelal do swoich, ogolnei ciezko rpzeszkadzal w grze a ulatwial ct trzeba wycaignac logi lub hltv ! nie wiem po co dzieciom rodzice kupuja stima...




#73244 gracz /

Napisano przez Jepetto90 w 15 sierpnia 2010 - 10:52 w Skargi oraz uwagi

Mój nick: 19 MNHT 10
Mój Steam ID: jego stim ID: STEAM_0:0:11457871
Data oraz godzina zdarzenia: 15 sierpnia 2010 godz 11:50
Mapa: de_tuscan
Opis wydarzenia: stoje na bs i nagle dostaje glowe z bliska CELOWE TA
Dowod/y: logi



#71771 celowe TA

Napisano przez Jepetto90 w 16 lipca 2010 - 10:50 w Skargi oraz uwagi

Mój nick: 19 mnht 10
Mój Steam ID:
#16 "Kiedys bede pr0" 5216 STEAM_0:0:18800353 10 15:50 17
Data oraz godzina zdarzenia: 16 lipca 2010 godzina okolo 23:35-40
Mapa: de_train
Opis wydarzenia: kiedys bede pro zabil mnie, napisalem zeby odkupil mi m4 rzucil mi m4, a po chwili na respie strzelil mi z deagla w glowe CELOWE TA tzw.

ps to nie moj steam id tylko winowajcy



#70776 CELOWE TA / FFA

Napisano przez Jepetto90 w 25 czerwca 2010 - 09:11 w Skargi oraz uwagi

Mój nick: 19 MNHT 10
Mój Steam ID:
# 8 "l00000000000000000000000000l" 2124 STEAM_0:0:13239326 10 32:21 16
# 3 "Ale Urwal" 2142 STEAM_0:1:26501262 6 23:08 37
Data oraz godzina zdarzenia: dzisiaj 22:00 około (CELOWE TA) cały czas mapy FFA
Mapa: de_train
Opis wydarzenia: poweidzialem tym dwum graczom zeby zaczeli rgac a nie wchdozic na respie sobie na glowe i biegac tak cala mape no i dostalem dwa hedy w glwoe, potem specjaleni zabili gracza HASZU (wszyscy go sadze znaja) mozna sprawdzic na hltv jak oboje ci gracze cala mape wchodza sobie na glowy i nic nie graja tylko slota zajmuja paka ich w ogolen ie interesowala ani gra. do tego utrudniali i uprzykrzali gre innym. PS na pocatku mapy de_inferno gracz l0000l od razu uzywa niecenzuralnych slow takich jak ... Jeeee.ac szwajcarie...
Prosze o reakcje w tej sprawie.
Pozdrawiam



#69798 Zlot graczy Tawerny

Napisano przez Jepetto90 w 14 czerwca 2010 - 09:21 w Dyskusja ogólna

ja proponuje wrzesien lub koniec sierpnia

w łodzi lub warszawie najlepiej w centrum zeby nie bylo ze ktos z gdanska ma jechac do krakowa albo z krakowa dogdanska !!!

na poczatku wrzesnia raczej wszyscy wroca albo na koenic sierpnia wroca wszyscy z wakacji