Skocz do zawartości


Zdjęcie

za co?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
12 odpowiedzi w tym temacie

#1 Jepetto90

Jepetto90

    Szeregowy

  • Recruit
  • Pip
  • 44 postów

Napisano 13 września 2010 - 06:43

Mój nick: 19 mnht 10
Mój Steam ID: nei wiem
Data oraz godzina zdarzenia: nie wiem
Mapa:nei wiem
Opis wydarzenia: chce wesjc na serwer a tu widze ban na 5 dni za co ban abras??
Dowod/y:???

Użytkownik Jepetto90 edytował ten post 13 września 2010 - 06:44

  • 0

#2 abras

abras

    Plutonowy

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 341 postów
  • Ską…d:Kościan

Napisano 13 września 2010 - 06:52

głownie za wyzywanie się z bagietka na tranie okolo 11 :)
  • 0
"Nigdy się nie poddawaj"

#3 Jepetto90

Jepetto90

    Szeregowy

  • Recruit
  • Pip
  • 44 postów

Napisano 13 września 2010 - 06:59

glownie jakbys byl na serwerze to bys zobaczył ze to on mnei wyzywal peirwszy a ze admina nie ma ktory moze zareagowac to nie moja wina zróbcie więcej adminow !!! poza tym sprawdz logi ze bagietka sie sapał do kazego co runde wiec skoro admin go nie umie uciszyc to moze aj to zrobie... poza tym zwracalem wuage adminowi i nic nawet nie wiem czy ty wtedy nie byleś...


ja uwazam ze ten ban nei sluszny to nie ja zaczalem a jak admin nie reaguje to ja nie dam sie obrazac, next time nagraj go co mowi rpzez mikrofon mzoe to nie mi dasz bana tylko jemu i 5 dni ban za to ze chce zeby na serwei byl prozadek bo jaksi dzieciak 15letni wchodzi i drze ryja a admin nicn ierobi tylko ... gra to troche chore.

Użytkownik Jepetto90 edytował ten post 13 września 2010 - 07:00

  • 0

#4 endo

endo

    Porucznik

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 142 postów

Napisano 13 września 2010 - 10:28

Może i nie jestem adminem na TP, byłem na CoD-zie, ale jaki poziom Ty sam sobą reprezentujesz?? Dziecka, które ma 10 czy 12 lat?? A może tyle faktycznie masz... Jeżeli wymagasz czegoś od innych, to najpierw wymagaj tego od siebie...
  • 0
Dołączona grafika

Dream As You'll Live Forever. Live As You'll Die Today.

Dołączona grafika

#5 Jepetto90

Jepetto90

    Szeregowy

  • Recruit
  • Pip
  • 44 postów

Napisano 14 września 2010 - 09:46

kolejny co nic nie wniosl do tematu mam ponad 20 lat:] i gram w te gre poand 8 lat :] wiem wiecej na jej temat niz mzoesz sobie wyorbazac;] i jakbys nie weidzial dzieci ponizej 16 lat wymyslily cheaty do cs-a dzieci ponizej 16 lat placza przez mikrofony i wyzywaja innych troche w tym siedze i wiem duzo dlatego dzieci niszcza te gre !!! to nie jest ten cs co 6 lat temu moze i nie mialem wtedy 16 lat ale gralem z ludzmi co mieli po 20-30 i bylo 100000razy lepiej niz teraz teraz to jest syf nawet tawerna niejest taa sama co 4 lata temu
  • 0

#6 wodny

wodny

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 426 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 14 września 2010 - 09:53

Ty to jesteś chłopak w gorącej wodzie kąpany: just skill-jepetto-19mnht10. Jesli ktos skrytykuje Cie na serwerze nie zostawiasz na nim suchej nitki. Widze, ze chcesz jakis poziom gry TP na serwerze utrzymac, przez co czesto nerwy Ci puszczaja jesli ktos nie zagra po Twojej myli, ale samym gadaniem i obelgami nic nie zdzialasz. Troche odpocznij, wylej na siebie wiadro zimnej wody zeby schlodzic swoje procesory. Zaloz pajaczka na swoj kregoslup moralny i graj razem z ludzmi tak jak na normalnego czlowieka przystalo.

Użytkownik wodny edytował ten post 14 września 2010 - 09:55

  • 0
"Każde królestwo rozdarte wewnętrznie pustoszeje a skłócone domy upadają"

#7 Jepetto90

Jepetto90

    Szeregowy

  • Recruit
  • Pip
  • 44 postów

Napisano 14 września 2010 - 02:45

sadze ze ejszcze wiecej :) ps wodny zapomnailes ejszcze o moich jednym nicku pcozatkujacy ;d

Użytkownik Jepetto90 edytował ten post 14 września 2010 - 02:46

  • 0

#8 Furai

Furai

    Porucznik

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 872 postów
  • Ską…d:"skomputera"

Napisano 14 września 2010 - 02:56

A administracja nie zapomniała o złożonej przez Owiego obietnicy. Ciekawe czy Ty pamiętasz.
  • 0
"My senses are so powerful that I can hear the blood pumped through your veins."

#9 ShataN

ShataN

    Kapitan

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 334 postów
  • Skype:mr__diablo
  • Ską…d:Białystok

Napisano 14 września 2010 - 03:11

sadze ze ejszcze wiecej :) ps wodny zapomnailes ejszcze o moich jednym nicku pcozatkujacy ;d

To źle sądzisz.
Rozmawiałem z Tobą nie raz o tym jak się zachowujesz. Mówiłem Ci, żebyś odpuścił, lecz Ty zawsze musiałeś dopowiedzieć swoje.
Mówisz, że dzieciaki się chamsko zachowują, a Ty jak się zachowujesz? To, że jesteś starszy upoważnia Cię do rzucania kobietami lekkich obyczajów.
Idź dalej 'wnosić grzyby z lasu' (edit cudowna rzecz :) )
Prosisz o unban, a ja z kolei jestem za tym, żeby Ci wlepić perma, bo Ty się wcale nie zmieniasz i cały czas jest tak samo, czyli, że przy adminach grzeczny i przykładny gracz (i to nie zawsze), a jak adminów nie ma to wyzywasz graczy.
Przestań w końcu wymyślać pierdoły, że to ich wina, bo wcale tak nie jest. Jeśli nie umiesz trzymać nerwów na wodzy to tylko i wyłącznie Twój problem.
  • 0

#10 fasi

fasi

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 144 postów
  • Ską…d:krk

Napisano 14 września 2010 - 06:47

ochhh Shatan;D a kolega 19 mnht 10 kiedys mi mowileś mi ze jestem najgorszym adminem :rolleyes: a za kika darles sie zebym ci oddal fragi..... bardzo łatwo jest komuś podpaść a mi podpadłeś... a skoro inni admini też zauwazaja twoje dziwne rekacje, to widocznie coś nie tak jest tam po twojej stronie, zastanów sie nad tym jak sie zachowujesz.
  • 0

#11 Jepetto90

Jepetto90

    Szeregowy

  • Recruit
  • Pip
  • 44 postów

Napisano 15 września 2010 - 05:17

wodny ogarnij sie :] napisze ci po raz enty że:

nie mam zamiaru sie wam podlizywac adminom, kogo lubie z adminow to znim gadam a z takimi jak ty za ktorymi nie przepadam nie musze gadac i nie mam zamiaru nawet bo szkoda moich nerwow ;]


takwiec nei pisz najlepiej nic bo piszesz tylko ty zawsze byels taki wszystko mowisz stare czasy a teraz co weisz an ten etmat?? nic a piszesz najwiecej... po to zeby posty sobie nabic to pisz...


furai: Dobrze pamietam o obietnicy

ps: poczekam az zejdzie ban bo moze i tam cos poweidzialem na tego bagietke, ale to i tak nie ja zaczalem a jak kazdy wie nie dam sobie w kasze dmuchac bez powodu.



MOZNA ZAMKNAC TEMAT !!!!MOZNA ZAMKNAC TEMAT !!!!MOZNA ZAMKNAC TEMAT !!!!MOZNA ZAMKNAC TEMAT !!!! Pozdrawiam

Użytkownik Jepetto90 edytował ten post 15 września 2010 - 05:21

  • 0

#12 wodny

wodny

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 426 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 15 września 2010 - 06:35

Może mnie nie było wtedy na serwerze i dokladnie nie wiem kto pierwszy kogo obraził ale wiem jak TY sie zachowujesz i domyslam się, ze w zaistanialej sytuacji było tak samo jak w pozostałych Twoich skargach ( a wszystkie one sa baaaaardzo do siebie podobne). Jak juz grasz te 6,7 lat na Tawernie ... to powinienes doskonale zdawac sobie sprawe, ze kultura jest tutaj priorytetem.

Racja na temat "stary czasów na Tawernie" nie wiem nic bo jestem tutaj od dwoch lat i nie bylo mnie przy rozkrecaniu TP ale co to ma do rzeczy? Temat napisałes z mysla, ze dowiesz sie za co dostales bana to Abras Ci wytlumaczyl, za malo? Pare innych osob napisało posty aby Ci w jakis sposob wytlumaczyc jak powinienes sie zachowywac.

Czepiasz sie dzieci, ktore grac niby nie potrafia, wchodza na serwer i robia burdel ale Ty najwidoczniej lubisz takie zamieszanie bo jest ono doskonalym moment kiedy bezkarnie mozesz rzucac "k**wami" na lewo i na prawo... ale gdy dostaniesz kare za swoje złe zachowanie biegniesz z placzem na forum. Jesli uwazasz sie za doroslego czlowieka to powinienes olac to i wyjsc z serwera zamiast niepotrzebnie denerwowac sie.


Nie zrozumiales mojej wypowiedzi? Wcisnij plusa

Użytkownik wodny edytował ten post 15 września 2010 - 06:37

  • 0
"Każde królestwo rozdarte wewnętrznie pustoszeje a skłócone domy upadają"

#13 Juri

Juri

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 706 postów

Napisano 15 września 2010 - 07:06

OT:

jakbys nie weidzial dzieci ponizej 16 lat wymyslily cheaty do cs-a dzieci


Cheaty do csa wymyslili 30-40 letni ludzie ktorzy w te gre nawet nie graja po to aby zarobic kase, głównie programiści.
  • 0

asdasdas





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0