Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika kiliman_jaro

Odnotowano 100 pozycji dodanych przez kiliman_jaro (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 05-maja 23 )



Sortuj według                Sortuj  

#71170 B@rtAS

Napisano przez kiliman_jaro w 02 lipca 2010 - 09:16 w Podania na administratora

Za całokształt jestem na tak ;)



#71079 Uwagi/zażalenia/wymagania wobec adminów

Napisano przez kiliman_jaro w 30 czerwca 2010 - 11:14 w Skargi oraz uwagi

Co Wy możecie o mnie wiedzieć skoro graliśmy ze sobą marne kilka razy(5-10max), wszelką krytykę przyjmę i będę robił wszystko by było lepiej, ale nie od was. Na pewno nie jestem negatywną osobą jak przedstawia mnie ten typ, zdarza mi się popełnić błędy większe i mniejsze ale staram się solidnie wykonywać swoje obowiązki. Sporo kolorowanek chłopaki z waszej strony...:ohmy:



#70392 [admin] kiedys pro teraz dno

Napisano przez kiliman_jaro w 22 czerwca 2010 - 09:53 w Skargi oraz uwagi

Ban słuszny, poza tym cały czas zachowywałeś się arogancko często pisałeś zbędne słowa typu " włączcie mózgi" i inne pro elo hajtowe powiedzonka. Ciesz się, że dostałeś bana tylko na 2h za obrazę, opanuj emocje i podchodź do ludzi na serwie z dystansem a wszystko będzie fajnie, na pewno nikt na Tobie nie chce wyładować swoich emocji - Admin jest dla graczy.



#70328 Co czytacie

Napisano przez kiliman_jaro w 21 czerwca 2010 - 02:23 w Komiksy, książki, czasopisma

Ja obecnie czytam "Beaty, Rymy, Życie"


Książka "Beaty, Rymy, Życie. Leksykon Muzyki Hip-Hop" to pierwsze w naszej części Europy wydawnictwo tak głęboko przedstawiające ten fenomenalny styl muzyczny.

Leksykon stanowi prawdziwą Biblię dla każdego fana muzyki rap. W części encyklopedycznej znalazły się sylwetki ponad 900 artystów z całego świata - przede wszystkim z Ameryki, ale także z najbardziej rozwiniętych scen - m.in. francuskiej, brytyjskiej, niemieckiej i oczywiście polskiej.

Wśród licznych dodatkowych tekstów znajdują się m.in. słownik 100 fachowych pojęć hiphopowych (od acapelli i adlibs do turntablismu i white labels), przewodnik po najważniejszych wytwórniach i stylach rapowych, teksty o historii rapu w Polsce i Ameryce, a także listy klasycznych płyt ze Stanów i Europy.




#69830 [Zabawa] Kto to?

Napisano przez kiliman_jaro w 14 czerwca 2010 - 01:08 w Gry Forumowe

Nikt nie zgadł, minęło kilka dni więc ja dam:

Polska

Dołączona grafika



#69807 Zlot graczy Tawerny

Napisano przez kiliman_jaro w 14 czerwca 2010 - 10:19 w Dyskusja ogólna

Nie dam rady, najwcześniej byłbym za 12h... a jak coś będzie całkiem nie daleko i termin będzie pasował to się zjawię :)



#69804 Gęby z Tawerny

Napisano przez kiliman_jaro w 14 czerwca 2010 - 10:14 w Off topic

Blood nie wierzę, że to Tyy haha! :D i ja coś wstawię ale później :)



#69705 Ania

Napisano przez kiliman_jaro w 12 czerwca 2010 - 08:41 w Podania na administratora

Ja bym jednak chciał zobaczyć większą aktywność, bo od czasu złożenia podania nie grałaś na serwerze, nawet jeśli spędzasz wolny czas na grę to jest go bardzo mało, będzie większa aktywność ogółem to nie widzę problemu ale tylko wtedy.


krejzi - jak nie masz nic do napisania na temat to nie pisz w ogóle.



#69594 Ania

Napisano przez kiliman_jaro w 10 czerwca 2010 - 07:02 w Podania na administratora

Racja fajnie by było mieć dziewczynę w @ szkoda, że mikrofonu nie używasz (zresztą to powinno być wymagane wśród adminów), jakbyś grała troszkę więcej i poprawiła swoją aktywność na forum to by było świetnie jeśli tak będzie to jestem na tak. :wink:



#69592 sk z3ro

Napisano przez kiliman_jaro w 10 czerwca 2010 - 06:58 w Podania na administratora

Nic złego w zachowaniu nie zauważyłem a w dodatku pomaga w prowadzeniu, jestem na tak:8



#69529 Polska piłka (temat zbiorczy)

Napisano przez kiliman_jaro w 10 czerwca 2010 - 07:03 w Sport, motoryzacja,ekstremalne

Fikus, nie chodzi o to, że pzpn wybrał Smude czy pozwolili mu tam wybierać czy coś tam - chodzi o władze pzpn'u (prezesa, zarząd i członków) byłem na spotkaniu OZSK w Warszawie, miałem styczność z częścią zarządu i samym prezesem. Ja jako Kibic mam inny punkt widzenia na to co oni robią z naszą piłką i wszystkie decyzje dotyczące naszej reprezentacji przechodzą przez nich więc jeżeli nie będzie dobrych ludzi w pzpn'ie, którym zależałoby na samej piłce to nie będzie dobrej piłki w Polsce.

http://koniecpzpn.pl/



#69512 Polska piłka (temat zbiorczy)

Napisano przez kiliman_jaro w 09 czerwca 2010 - 09:05 w Sport, motoryzacja,ekstremalne

Żeby coś się zmieniło w naszej "kopanej" to potrzeba rozwalić PZPN.


http://sport.onet.pl...,wiadomosc.html

Mądrze gada.... pzpn pzpn j^%$ć j^%$ć pzpn!



#69498 HUMOR!

Napisano przez kiliman_jaro w 09 czerwca 2010 - 03:15 w Off topic




#69392 Zabawa - Jaka to gra?

Napisano przez kiliman_jaro w 07 czerwca 2010 - 03:17 w Gry Forumowe

Źle Shatan ;)



#69387 Zabawa - Jaka to gra?

Napisano przez kiliman_jaro w 07 czerwca 2010 - 02:00 w Gry Forumowe

Re-Volt



Dołączona grafika



#69346 GC vs Promania 10on10 - dyskusja

Napisano przez kiliman_jaro w 06 czerwca 2010 - 08:08 w Sparingi

łiiiiii ar de czempions! ale d2 zamykałem :sleep:



#68904 MasakrA.DeagLe/

Napisano przez kiliman_jaro w 01 czerwca 2010 - 11:22 w Podania na administratora

Jestem na nie, w dodatku dziś dostałeś kicka za słownictwo.

aha no i dziś pierwszy raz Cię widziałem na serwerze.



#68899 Gamingcrew GunGame - dyskusja

Napisano przez kiliman_jaro w 01 czerwca 2010 - 10:18 w Dyskusja ogólna

a ja grałem kiedyś każdy na każdego i był takie większe mapy do gun game, ale tak też jest fajnie jak jest więcej ludzi.



#68897 Gamingcrew GunGame - dyskusja

Napisano przez kiliman_jaro w 01 czerwca 2010 - 09:57 w Dyskusja ogólna

Każdy na każdego.



#68880 Gamingcrew GunGame - dyskusja

Napisano przez kiliman_jaro w 31 maja 2010 - 07:45 w Dyskusja ogólna

Naprawdę myślę, że tryb rozgrywki GG FFA będzie lepszy, np. wszyscy w ct i między sobą sieka ja zawsze tak grałem i jest dobrze. 3 fragi > 4 fragi Fiku działaj :)



#68876 Gamingcrew GunGame - dyskusja

Napisano przez kiliman_jaro w 31 maja 2010 - 07:16 w Dyskusja ogólna

Myślałem, że będzie GG FFA a nie teamowo.... lipa i na level trzeba miec 4 kille.



#68819 Turniej cscenter - dyskusja

Napisano przez kiliman_jaro w 30 maja 2010 - 07:47 w Ogólne

Na TS'a wbijać.



#68718 h8u - ban strefy raszu

Napisano przez kiliman_jaro w 29 maja 2010 - 09:08 w Skargi oraz uwagi

Może niektóre osoby zaglądną do tematu z regulaminem działu, bo co skarga to dużo osób się wypowiada nic nie wnosząc do tematu. http://gamingcrew.pl...hp?showtopic=42



#68535 Gamingcrew GunGame - dyskusja

Napisano przez kiliman_jaro w 26 maja 2010 - 10:08 w Dyskusja ogólna

No w sumie tak, to kosa za 3 fragi i jest git. Działamy...



#68533 Gamingcrew GunGame - dyskusja

Napisano przez kiliman_jaro w 26 maja 2010 - 10:04 w Dyskusja ogólna

No to wprowadzamy to ? tylko nie kosa za 3 fragi tylko kosa to następna broń.