Skocz do zawartości


Zdjęcie

[admin] kiedys pro teraz dno


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
19 odpowiedzi w tym temacie

#1 thoughtless

thoughtless

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 156 postów
  • Ską…d:Lębork

Napisano 22 czerwca 2010 - 09:34

Mój nick: Feel Good Inc
Mój Steam ID: STEAM_0:1:19532082
Data oraz godzina zdarzenia: 22.06.10 - ~10:30
Mapa: de_nuke
Opis wydarzenia: Podczas wbiegania na pochylnię ten oto admin zarzucił mi blokowanie, po czym mu odpisałem:
*DEAD*(Terrorist) Feel Good Inc : rozejrzyj sie czasem
*DEAD*(Terrorist) Feel Good Inc : baranie
- jeżeli za BARANIE dostałem bana, to już w ogóle go pozdrawiam, najlepiej byłoby mu mówić na PAN, bo pewnie jest nietykalny?
Dowod/y: demo, screen - może admin wrzucić logi, jeżeli takowe będą potrzebne

Witam. Oto jak można dostać bana za napisanie "BARAN".

Jeżeli za takie coś, dostaje się bana - to już nie chce mi się tu wchodzić, bo takim adminom jak on uderza do głowy.

Powiedziałem PO BANIE na niego kretyn, ale już było po fakcie, gdy emocje dosięgły zenitu ;) - Za to mogę jeszcze przeprosić.

Bana dostałem także za blokowanie.

Jeżeli ktoś chce obejrzeć, jak go zablokowałem, to niech ściągnie demo z hltv - chyba wszystko będzie jasne?

Pozdrawiam wszystkich, z wyjątkiem jednego.

Użytkownik thoughtless edytował ten post 22 czerwca 2010 - 09:38

  • 0

#2 kiliman_jaro

kiliman_jaro

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 136 postów
  • Ską…d:Tarnobrzeg

Napisano 22 czerwca 2010 - 09:53

Ban słuszny, poza tym cały czas zachowywałeś się arogancko często pisałeś zbędne słowa typu " włączcie mózgi" i inne pro elo hajtowe powiedzonka. Ciesz się, że dostałeś bana tylko na 2h za obrazę, opanuj emocje i podchodź do ludzi na serwie z dystansem a wszystko będzie fajnie, na pewno nikt na Tobie nie chce wyładować swoich emocji - Admin jest dla graczy.

Użytkownik kiliman_jaro edytował ten post 22 czerwca 2010 - 09:56

  • 0

#3 thoughtless

thoughtless

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 156 postów
  • Ską…d:Lębork

Napisano 22 czerwca 2010 - 09:57

Jak mam nie pisać włączcie mózgi, jak mamy wbijać się jak siekiery w drzewo jednym miejscem? To wygląda mniej więcej tak, jak ktoś prowadzi przez mica w tt:

"WBIJAMY DRZWIAMI WSZYSCY WBIJAMY SZYBKO SZYBKO"

Dodatkowo przez 2-3 rundy to samo?

Anyway - to nie jest ban za arogancję, tylko ban za obrazę admina - w tym wypadku jest to słowo baran.

I za tą, a nie inną obrazę proszę mnie osądzać - jeżeli ktoś ma coś przeciwko moich wcześniejszych wypowiedziach niech założy osobny temat.

Użytkownik thoughtless edytował ten post 22 czerwca 2010 - 09:58

  • 0

#4 kiedys pro

kiedys pro

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 23 postów
  • Ską…d:Jasło

Napisano 22 czerwca 2010 - 10:34

W ogóle nie wiem poco zakładałeś ten temat, po pierwsze obraziłeś mnie poprzez wyżej wymienione słowo, nie ważne czy baran czy inne słowo ja to traktuje jako obrazę, po drugie zachowywałeś się arogancko wobec innych graczy, nie wiem co chcesz osiągnąć poprzez pisanie takich głupich skarg
  • 0

#5 Codi

Codi

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 365 postów

Napisano 22 czerwca 2010 - 10:48

Myślę, że sprawa była jasna przed założeniem tego tematu. Obraza to obraza nie ważne jak jeżeli nie na żarty to ban słuszny. Gdyby Cie sprowokował do tego co napisałeś to co innego. Każdy admin postąpił by podobnie ewentualnie od niektórych kicka mógłbyś wyłapać ;)
  • 0

#6 krejzi

krejzi

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 674 postów

Napisano 22 czerwca 2010 - 11:17

Ban słuszny, poza tym cały czas zachowywałeś się arogancko często pisałeś zbędne słowa typu " włączcie mózgi" i inne pro elo hajtowe powiedzonka. Ciesz się, że dostałeś bana tylko na 2h za obrazę, opanuj emocje i podchodź do ludzi na serwie z dystansem a wszystko będzie fajnie, na pewno nikt na Tobie nie chce wyładować swoich emocji - Admin jest dla graczy.

powiedzial jarek, ktory sam prowokuje
  • 0

Dołączona grafika


#7 fantazja

fantazja

    Sierżant

  • Oldie
  • PipPipPipPip
  • 254 postów
  • Ską…d:okolice Bstoku

Napisano 22 czerwca 2010 - 11:37

zachowanie jarka jak i kiedys pro powinno byc poddane osobnej dyskusji
nie wiem za co dostali swoje adminowe flagi ale napewno nie za postawe na serwerze
jedyna zaleta jarka jest to ze szybko wybiega z respa i nie trzeba go dlugo sluchac,nie raz zdarzylo mu sie obrazic przez mica, dzis tez bylem tego swiadkiem, porzadek to chyba tylko na biurku utrzymuje,
co do kiedys pro to nie widzialem zeby ktorys z adminow stal tyle czasu na respie co on , prowdzic chyba nigdy nie prowadzil gry, jedyny plus to to ze sie nie odzywa bo wtedy byloby chyba jeszcze gorzej
tyle na ta chwile mam ochote napisac, widze ze kryteria przyznawania adminow znajduja sie na rowni pochylej,
  • 0

#8 thoughtless

thoughtless

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 156 postów
  • Ską…d:Lębork

Napisano 22 czerwca 2010 - 12:02

Kiedyś pro i Codi - gram tu dość długo na serwerze - nigdy nie spotkałem się z tym, aby admin wrzucał banem na 2h za taką błahostkę.

Kiedyś Pro - przejrzyj wszystkie swoje logi w godzinach, w których jesteś na serwerze z 4m-ce wstecz - wątpię, że każdemu, kto powiedział do kogoś baran, osioł, bądź coś podobnego wlepiałeś bana na 2h :)
  • 0

#9 sk z3ro

sk z3ro

    Porucznik

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 042 postów
  • Skype:patrykgs
  • Ską…d:Stawiski

Napisano 22 czerwca 2010 - 12:37

Nazwałes go baranem czyli obraziles. Ban sluszny i nie wiem po co dalsze dyskusje. 
  • 0
"Nie chcem ale muszem" - Lech Wałęsa

#10 krejzi

krejzi

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 674 postów

Napisano 22 czerwca 2010 - 01:03

To teraz zapraszam na serwa i banujcie 3/4, jak macie zamiar za debila, barana banowac.
  • 0

Dołączona grafika


#11 mJm

mJm

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 863 postów
  • Ską…d:Kielce

Napisano 22 czerwca 2010 - 01:16

krejzi, ale się niepotrzebnie denerwujesz. Jego to obraziło dał bana i już. Ja na jego miejscu bym dał tylko kicka, ale to już moja interpretacja, admina tu już nie mam :)
  • 0
jazda, jazda, jazda, jazda!!...

Dołączona grafika

#12 MilczaR

MilczaR

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 262 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 22 czerwca 2010 - 01:18

Co to za głupie tłumaczenie, że admin poczuł się obrażony? :D
Wy to jak zwykle nie potraficie niczego graczowi wyjaśnić :]

Odczytajcie mu 2 punkt Zasad Ogólnych w Regulaminie Tawerna TP, bądź sami go tam skierujcie, by sam sobie przeczytał:

---->>> REGULAMIN

Ja osobiście rozumiem irytację Toughtless'a, bo dostać bana na 2h za "barana" to może przesada, ale jednak admin wedle regulaminu miał do tego prawo.
Ciekaw jestem jaką karę dostałby, gdyby zwrócił się do niego "niemądry człowieku".

Trzeba jeszcze pamiętać, że admin musi trzymać ludzi w ryzach. Jeśli ktoś zobaczy, że admin pozwala sobie na takie zwroty, to inni mogą pójść za przykładem i zrobi się bałagan i jeszcze więcej osób wyraziłoby żal w takim wątku. A tak to stało się na odwrót. Admin dał przykładną karę, by inni nie kombinowali nad podobnym występkiem :]
A więc nie znaczy to, że Kiedys Pro poczuł się obrażony.

-
Ja wczoraj też miałem ochotę temu adminowi Kiedys Pro co nieco wygarnąć, że dał mi slaya, gdy kombinowałem jak donieść pakę na BS, ale wiedząc jakie są obyczaje wstrzymałem się i dalej był spokój.
Slay był nieuzasadniony, gdyż byłem w trakcie wykonywania założeń mapy.

Użytkownik MilczaR edytował ten post 22 czerwca 2010 - 01:20

  • 0
Czas nagradza cierpliwych.

---

Dołączona grafika

---

#13 thoughtless

thoughtless

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 156 postów
  • Ską…d:Lębork

Napisano 22 czerwca 2010 - 01:19

Mjm, ale krejzi przecież ma racje...

Ja patrząc obiektywnie walnąłbym ostrzeżenie/kicka MAX, ale to bym musiał być nieźle zdenerwowany :O

Ile razy widzi się podobne/gorsze sytuacje, a admini nie podejmują żadnych kroków/reagują po długim czasie.
  • 0

#14 MilczaR

MilczaR

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 262 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 22 czerwca 2010 - 01:27

Nie wiem po co jeszcze tu cokolwiek komentować. Mój post wyjaśnia chyba wszystko. Temat nadaje się już tylko i wyłącznie do zamknięcia.
Przykre jest tylko, że Toughtless mimo możliwości, jaką daje otwarty temat, nie raczył, mimo wszystko, napisać małego przepraszam, bądź wyrazić jakiekolwiek skruchy.

Użytkownik MilczaR edytował ten post 22 czerwca 2010 - 01:28

  • 0
Czas nagradza cierpliwych.

---

Dołączona grafika

---

#15 thoughtless

thoughtless

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 156 postów
  • Ską…d:Lębork

Napisano 22 czerwca 2010 - 03:23

Milczar: pierwszy post:

"Powiedziałem PO BANIE na niego kretyn, ale już było po fakcie, gdy emocje dosięgły zenitu ;) - Za to mogę jeszcze przeprosić."

Za barana nie przeproszę, gdyż zdania nie zmienię :)

Użytkownik thoughtless edytował ten post 22 czerwca 2010 - 03:25

  • 0

#16 uszczelka

uszczelka

    Plutonowy

  • Oldie
  • PipPipPip
  • 172 postów
  • Ską…d:Piotrków Tryb.

Napisano 22 czerwca 2010 - 03:46

obraza "baranie = debilu . jedno i to samo
pozatym jaro tez se nie pozwala na obrazanie a krejzi ty to co ? sam tez za takie cos banowales... zapomnialo sie nie ? "Zapomniał wół, jak cielęciem był"
  • 0

#17 krejzi

krejzi

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 674 postów

Napisano 22 czerwca 2010 - 03:48

Przepraszam bardzo za debila, barana nie banowalem ani nie kickowalem.
  • 0

Dołączona grafika


#18 Ridlez

Ridlez

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 101 postów

Napisano 22 czerwca 2010 - 05:32

"admin jest dla gracza" wiec mam pytanie, czemu za "barana" i kazda obraze w strone admina jest natychmiastowa reakcja, natomiast gdy gracz wyzywa gracza jeszcze gorzej, wjazdy na rodzine itp. admini nie reaguja, albo robia to z opoznionym zaplonem? pzdr
  • 0

#19 Omay

Omay

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPip
  • 434 postów
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 22 czerwca 2010 - 05:37

strasznie mnie rozbraja jak ludzie komentują pracę admina, czemu nie zrobił tak a nie inaczej, czemu nie reaguje.. a więc wyobraźcie sobie w tym Ty ridlez, że niestety admin to nie jest maszyna to, że admin jest na liście grających nie znaczy że w danej sytuacji patrzy w grę, może go nie ma przed komputerem.. ? Ty nie odchodzisz od komputera jak grasz? 100% z siebie dajesz w gre? sikasz do kaczki pod krzesłem? czy może nocnik ? Admin tez ma swoje życie.. wszystkiego się zauważyć nie da.. dlatego możesz sobie darować takie coś. pozatym sam pewnie też jesteś bardziej przewrażliwiony jeżeli ktoś obraża Ciebie anieżeli jak inni obrażają siebie nawzajem..czy nie tak ? ;] pzdr


co by nie było oftopu to sądzę, że na upomnieniu ze strony kiedyś pro mogło się skończyć a temat do zamkniecia bo niepotrzebnie się zaczyna nowy temat o adminach i adminowaniu ;]

Użytkownik Omay edytował ten post 22 czerwca 2010 - 05:41

  • 0

#20 abras

abras

    Plutonowy

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 341 postów
  • Ską…d:Kościan

Napisano 22 czerwca 2010 - 05:44

@up

admin nie robot, wszystkiego nie jest wstanie zauważyc:) na serwerze nie może wejśc na hltv cofnąć sobie i zobaczyć :)



Co do samego bana , ukaranie słuszne, jednak ban na wyrost. Kick/ban na kilka minut tutaj odpowiednie. Za samo baranie troche dużo.

Raz zbanowany powiedział "japa tam" i z 2 razy "mozg off?", ale to wynikało z sytuacji na serwerze.

Kara słuszna, dlugość moze niezbyt odpowiednia, coz ban minąl (czy go skróce czy nie , tak to nic nie zmieni :)), mogłeś wyjść na dwór dotlenić się :D,

// zamykam, nie bede spamił 2 postami :)

Użytkownik abras edytował ten post 22 czerwca 2010 - 05:46

  • 0
"Nigdy się nie poddawaj"




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0