Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika HaJT

Odnotowano 5 pozycji dodanych przez HaJT (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 13-maja 23 )


Sortuj według                Sortuj  

#4315 Prosze o odbanowanie

Napisano przez HaJT w 22 października 2007 - 09:07 w Skargi oraz uwagi

a moze skrócić tego bana o 1 tydzien ? : D



#4257 Prosze o odbanowanie

Napisano przez HaJT w 20 października 2007 - 04:38 w Skargi oraz uwagi

Przepraszam admina Scar ze tak powieedziałem . -.- bardzo cie przepraszam chodz pewnie nie do ciebie to było ...
po zatym jak nie była adminów na serwie to ja im mówilem jak mają grac i sie troche wydzieralem no cóz ale każdy wie lepiej odemnie jak było .



#4253 Prosze o odbanowanie

Napisano przez HaJT w 20 października 2007 - 02:20 w Skargi oraz uwagi

No tak :> zostalem zbanowany za reklame serweru TP już ze 1,5 tyg temu .  Przepraszam za reklame ale naprawde nie wiedziałem :] wiem , że mam też dużo banów ale teraz będe siedział już cicho =] Prosze o odbanowanie ... bo nie ma gdzie grac Dołączona grafika Inne TP to jakieś kpiny :/ a wasza jest moim zdaniem najlepsza w polsce i u was najlepiej mi się grało więc prosze szanownych adminów o odbanowanie mnie i jeszcze raz przepraszam

Moje ID : STEAM_0:1:14576590



#3277 BUgi w csie

Napisano przez HaJT w 17 września 2007 - 09:30 w Counter Strike 1.6

2. czasem jak kupie pistolet to odrazu zanim go urzyje jest nie naladowany i sie automatycznie przladowuje chociarz ze ma full naboji
Wiecie moze co z tym zrobic


Mam to samo

a pozatym jak zaloze tlumnik klikam myszką to po 2 sekundach mi strzal sie odbywa :> a pozniej norma i jak zdejme to samo http://tawerna-cs.or...tyle_emoticons/default/biggrin.gif



#3258 Steam-Przyjaciele(społeczność steama)

Napisano przez HaJT w 16 września 2007 - 06:34 w Dyskusja ogólna

ja równiez dolączylem do grupy :>