Skocz do zawartości


Zdjęcie

BUgi w csie


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
13 odpowiedzi w tym temacie

#1 Defeat.em all

Defeat.em all

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 18 postów

Napisano 17 września 2007 - 08:43

A wiec tak mam 2 bugi
1.Gdy kupie m4 ono automatycznie ma zalozony tlumik http://tawerna-cs.or...tyle_emoticons/default/dry.gif
2. czasem jak kupie pistolet to odrazu zanim go uzyje jest nienaladowany i sie automatycznie przeladowuje chociarz ze ma full naboji http://tawerna-cs.or...tyle_emoticons/default/huh.gif
Wiecie moze co z tym zrobic :P

Użytkownik Defeat.em all edytował ten post 17 września 2007 - 11:20

  • 0
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#2 KsR

KsR

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 573 postów
  • Ską…d:ZzaSiedmioGórOgrodu

Napisano 17 września 2007 - 09:04

Bez takich błędów bo aż mnie oczy bolą.Co do tego co napisałeś każdy wydaje mi sie tak ma...ja tak mam :]
  • 0
Dołączona grafika
Dołączona grafika



Ty za to nie próbuj być na siłę ziomalem dając sobie do podpisu teksty typu "Masz ambicje to p***** policje"
PRZEPRASZAM !!!!

uhahahahahahahahaahahahahahahah !!

#3 Atze

Atze

    Gienerau

  • Oldie
  • PipPipPipPipPip
  • 679 postów
  • Ską…d:Plaża, słonce, laski, zimne piwo :)

Napisano 17 września 2007 - 09:18

nie kazdy, ja tak nie mam
  • 0
Dołączona grafika

#4 HaJT

HaJT

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 17 września 2007 - 09:30

2. czasem jak kupie pistolet to odrazu zanim go urzyje jest nie naladowany i sie automatycznie przladowuje chociarz ze ma full naboji
Wiecie moze co z tym zrobic


Mam to samo

a pozatym jak zaloze tlumnik klikam myszką to po 2 sekundach mi strzal sie odbywa :> a pozniej norma i jak zdejme to samo http://tawerna-cs.or...tyle_emoticons/default/biggrin.gif
  • 0

#5 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 17 września 2007 - 09:57

to nie są żadne bugi gry.
to wszystko przez to, że macie pokombinowane configi, jakieś sknocone, niepozamykane bindy na szybkie zmiany broni, zoomy po strzale z awp i podobne takie rzeczy. dlatego wam się tak robi... trzeba przejrzeć te wpisy i popoprawiać, albo najlepiej wyrzucić i nauczyć się klawiszami.

wiele razy widzę jak działają takie śmieci w grze... sam kiedyś miałem takie cóś na podkładanie bomby, potem nie mogłem z bronią dojść do ładu. w takich bindach często są +attack dla symulacji kliknięcia i potem nie ma domknięcia -attack. i się wszystko pieprzy. z jednego binda przechodzi niedomknięta komenda na drugi i rezultat jest trudny do przewidzenia.
  • 0

#6 Defeat.em all

Defeat.em all

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 18 postów

Napisano 17 września 2007 - 11:22

Sorry za błedy co do configu niemam zadnych bindow na szybkie zmiany broni ani nic w tym stylu na awp czy cos tez nie...
  • 0
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#7 z0nk

z0nk

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 897 postów
  • Ską…d:z bramki numer 1

Napisano 18 września 2007 - 06:07

JA też tak mam że jak zginę mając m4 z tłumikiem (albo bez, już sam nie wiem :s) to w następnej rundzie gdy kupie m4 mam niewidzialny tłumik (pokazuje się tylko jak nacisne strzelanie)
z ładowanie tak samo.. runda się zaczyna, kupuje broń z full ammo a przeładowuje mi :P i tak będzie co chwile ładować dopóki nie strzele 2 razy http://tawerna-cs.or...tyle_emoticons/default/ohmy.gif
Oczywiście nie zawsze tak mam ale bardzo często to sie zdarza ;d
Mi to nie zawadza już bo się przyzwyczaiłem ;p
  • 0

(Minutę temu) KoNiO -- czemu mi nie dziala strona razer-a skoro mam IE 7,0 ?

Dołączona grafika

#8 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 18 września 2007 - 07:07

no to nie wiem, ja tak nie mam i nigdy mi się takie coś nie zdarzyło...
z0nk jedyne wyjście jakie widzę dla Ciebie (te dźwięki i jeszcze to tutaj) to format.pl :P

ps. a takiego buga z tłumikiem to chcę mieć, często gram na DM (W3FT saveXP) właśnie z m4, a ponieważ jestem mało widzialny tłumik pomaga zdobywać fragi znienacka, za każdym razem jak mnie zabiją muszę go zakładać.

Użytkownik tyro edytował ten post 18 września 2007 - 07:11

  • 0

#9 Defeat.em all

Defeat.em all

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 18 postów

Napisano 18 września 2007 - 06:22

ja kiedys gralem z tlumikiem wiec mi nie przeszkadzalo ,ale ostatnio zaczolem grac bez tlumika i czasem wkurza :P
  • 0
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#10 bl00keRs

bl00keRs

    Kapitan

  • Member
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów

Napisano 29 września 2007 - 04:58

błąd numer 2 też czasami miewam i to chyba błąd ogólny gry czy coś bo jak raz na 100 wejść do cs'a sie zdarzy to jest dobrze, ze rodze sie na respie ct i caly czas sie tlumik odkreca i wkreca albo przeladowuje cochwile sie samo ale bynajmniej u mnie jest tak ze ja tylko to widze ale jak zauwaze przeciwnika a akurat tlumik sie ten blad zaklada to normalnie moge strzelac.

EDIT: Z tlumikiem gram jak jestem na bliskie odleglosci i jak sie kitram a na dalsze bez.

Użytkownik bl00keRs edytował ten post 29 września 2007 - 04:58

  • 0

#11 ave

ave

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 31 października 2007 - 12:47

Ja mam te same błędy , na innym forum pisali mi że jest to od modeli. Ale nie przejmuje się tym
  • 0

#12 exzil

exzil

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 45 postów

Napisano 27 grudnia 2007 - 12:09

Tez takie bugi mam, w niczym mi nie przeszkadzają. Pozdro ;)
  • 0

#13 will

will

    Pułkownik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 190 postów
  • Skype:wilu_z_mw
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 27 grudnia 2007 - 12:25

z tym ladowaniem przy pelnym magazunku tez tak mam ale tykko wtedy gdy zminimalizuje csa w trakcie gry do windowsa i potem wejde w csa znowu...;p cos typu przy spadku fpsow lub cos podobnego;p ale z tym tlumikiem to nigdy mi sie nie przytrafilo;o
  • 0
moja wladza minela, to czeba potrolowac troszQ <3 :E
Dołączona grafika

Spoiler

#14 gooSe

gooSe

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 20 postów
  • Ską…d:Osiek City :P

Napisano 27 grudnia 2007 - 07:10

Dużo osób ma problem z tymi nabojami w pistolecie :P wystarczy raz strzelić to juz nie bedzie sie przładowywac samo :D
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0