Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika FaTaL aIm

Odnotowano 7 pozycji dodanych przez FaTaL aIm (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 03-maja 23 )


Sortuj według                Sortuj  

#68175 admin(((( abras)))

Napisano przez FaTaL aIm w 22 maja 2010 - 04:54 w Skargi oraz uwagi

kozacze jak dzieci w sieci ,wiesz wugule coty piszesz domnie,



#68131 admin(((( abras)))

Napisano przez FaTaL aIm w 21 maja 2010 - 09:54 w Skargi oraz uwagi

wy walicie w ch*ja ciekawe czy bylyby z was cwaniaki 1 vs 1 grac mowilem ze pierszy raz jestem na wforum waszym i pisalem ze nie lape sie zabardzo tutaj a wy odrazu to nie tu zle napisales,i tak dalej ,kogo tu zal ,walicie w ch*ja bo nie gralem na wh a mam bana ,a abras zrobil moze screny zebym dal je na forum czy cos nic,ban odrazu noto fajnie macie naprawde,i chyba abras nie ujmie sie poslugiwac adminem,.!



#68088 admin(((( abras)))

Napisano przez FaTaL aIm w 20 maja 2010 - 10:07 w Skargi oraz uwagi

oto co znalazlem w logach serwera




Jak widzisz nie wykręcisz się juz teraz. Jest steam Id twoje i data zbanowania.

Zamiast udawac durnia od razu bys napisał i tyle.Przyznaj sie gdzie to gowno sciagnales i sie mile pozegnamy...



nie jestem durniem koles ,banujecie za nic poprostu za dobra gre , jesli wy tak robicie ja wam opinie zrobie wszedzie a chyba wiecie jaka wy mozecie ,ja tez moge



#68072 admin(((( abras)))

Napisano przez FaTaL aIm w 20 maja 2010 - 07:49 w Skargi oraz uwagi

masz zamiar walić sarkazmami? to lepiej zmień forum, tutaj dyskusję prowadzi się spokojnym tonem i na wysokim poziomie. Poza tym fail, podpowiadanie vt/ts jest tutaj karane to raz, dwa i tak tego nie udowodnisz.

@ edit

skarga nie napisana wg wzoru więc nieważna.




Ale ja pisze normlanie ,jak mowisz ze nie udowodnie to wyy tez mi jie mozecie udownic ze gralem na wh .bo ja bylem na Vt Wiec za co ban?? w takim razie?jak mi udowodnicie poprzez demko ,ja wam mwie bylem na Vt

Ale ja pisze normlanie ,jak mowisz ze nie udowodnie to wyy tez mi jie mozecie udownic ze gralem na wh .bo ja bylem na Vt Wiec za co ban?? w takim razie?jak mi udowodnicie poprzez demko ,jak bylem na Vt


Ale ja pisze normlanie ,jak mowisz ze nie udowodnie to wyy tez mi jie mozecie udownic ze gralem na wh .bo ja bylem na Vt Wiec za co ban?? w takim razie?jak mi udowodnicie poprzez demko ,jak bylem na Vt




#68069 admin(((( abras)))

Napisano przez FaTaL aIm w 20 maja 2010 - 07:31 w Skargi oraz uwagi

10:24 - tu ciekawe :)
13:28 - to jeszcze lepsze :D, z pewnością każdy wie, że tutaj przeładowuje ;]
15:35 - tak przypadkowo zeszło?

demko masz w tym temacie :) http://gamingcrew.pl...?showtopic=5860

aha i mozesz jeszcze wytlumaczyc bana na wiaderku z mniej wiecej takiego samego czasu? ;]




a abras wiesz moze co to vt lub Ts , gralem z kumplami ale a nie z wh czy czyms a ty odrazu ze wh a ni nic zadeen screnn czy cos tylko ban
ytak sie nie robi



#68032 admin(((( abras)))

Napisano przez FaTaL aIm w 20 maja 2010 - 02:04 w Skargi oraz uwagi

Wiem Panowie tak tak pomylilem sie nie ta stroona nie zbyt dobra tresc bana ale napisan konttretnie nick itd ,ale tez nie musicie robic z tego problemu .troszku sie poglubilem pierszy raz jestem na waszym forum poglubilem sie ale,wiadomosc dobrez napialem,wiec prosze o umbana



#68027 admin(((( abras)))

Napisano przez FaTaL aIm w 20 maja 2010 - 01:49 w Skargi oraz uwagi

Dziendobry . ChCiałbym o UMbana na Serwerze Tp.Admin ''abras'' bezpodstawnie dał mi bana , brak screenow kompletnie zero,niewiem czemu ja dostalem. Niewiem, to ze dobrze gralem i tak dalej to nie oznacza ze mam ''wh'' bez obrazy,, ale admin abras nie ma chyba pojecie byc adminem. a Bana niechialbym bym miec dlatego ze,lubie ten serwer ,atmosferka dobra fajni ludzie ,ogolnie serwer B.dobry to tez bez przesady za dobra gre ban od <'admin'abras< . Prosiłbym o Umbana na serwerze Tp , Bardzo bede wdzieczny, , Nick > FaTaL aIm ! i Your SteamID : ' STEAM_0 : 1 : 20947821 ' , I TO NIE jest tak jak widzialem na waszym forum ze zsie wyzalaja z banami itd,, ja sobie nie robie jaj zadnuch czy tez sie wyzalam ,prosilbym bym o Umbana ,bo jest to jeden z najlepszych serwerow na jakich gralem Tp.