Skocz do zawartości


Zdjęcie

admin(((( abras)))


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
30 odpowiedzi w tym temacie

#1 FaTaL aIm

FaTaL aIm

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 20 maja 2010 - 01:49

Dziendobry . ChCiałbym o UMbana na Serwerze Tp.Admin ''abras'' bezpodstawnie dał mi bana , brak screenow kompletnie zero,niewiem czemu ja dostalem. Niewiem, to ze dobrze gralem i tak dalej to nie oznacza ze mam ''wh'' bez obrazy,, ale admin abras nie ma chyba pojecie byc adminem. a Bana niechialbym bym miec dlatego ze,lubie ten serwer ,atmosferka dobra fajni ludzie ,ogolnie serwer B.dobry to tez bez przesady za dobra gre ban od <'admin'abras< . Prosiłbym o Umbana na serwerze Tp , Bardzo bede wdzieczny, , Nick > FaTaL aIm ! i Your SteamID : ' STEAM_0 : 1 : 20947821 ' , I TO NIE jest tak jak widzialem na waszym forum ze zsie wyzalaja z banami itd,, ja sobie nie robie jaj zadnuch czy tez sie wyzalam ,prosilbym bym o Umbana ,bo jest to jeden z najlepszych serwerow na jakich gralem Tp.


  • 0

#2 KoRniK

KoRniK

    Porucznik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 069 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 20 maja 2010 - 01:53

napisz skargę według wzoru, albo my podejdziemy do twojej sprawy tak jak ty do regulaminu
  • 0
Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

#3 dumbass

dumbass

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 850 postów

Napisano 20 maja 2010 - 01:54

i w ogole nie to forum :happy:
  • 0
S&D stanowcze NIE precz z CS'em w COD'zie!!!!!!!!a na HC grają sami KAMPERZY i CZAIDUPY

#4 FaTaL aIm

FaTaL aIm

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 20 maja 2010 - 02:04

Wiem Panowie tak tak pomylilem sie nie ta stroona nie zbyt dobra tresc bana ale napisan konttretnie nick itd ,ale tez nie musicie robic z tego problemu .troszku sie poglubilem pierszy raz jestem na waszym forum poglubilem sie ale,wiadomosc dobrez napialem,wiec prosze o umbana
  • 0

#5 abras

abras

    Plutonowy

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 341 postów
  • Ską…d:Kościan

Napisano 20 maja 2010 - 02:57

Dzisiaj postaram się przejrzeć demko jeszcze raz ;] Także będziesz mógł się odnieśc do czasów. Aha i nie mów mi jeszcze, że bana na wiaderku też dostałeś za nic i dziwnym przypadkiem w tym okresie co u nas :).

Użytkownik abras edytował ten post 20 maja 2010 - 02:57

  • 0
"Nigdy się nie poddawaj"

#6 Codi

Codi

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 365 postów

Napisano 20 maja 2010 - 03:03

Wiem Panowie tak tak pomylilem sie nie ta stroona nie zbyt dobra tresc bana ale napisan konttretnie nick itd ,ale tez nie musicie robic z tego problemu .troszku sie poglubilem pierszy raz jestem na waszym forum poglubilem sie ale,wiadomosc dobrez napialem,wiec prosze o umbana


Gdyby wszyscy tak pisali to był by jeden wielki burdel. Napisz wg wzoru wtedy będzie można dyskutować. Jak na razie robisz wszystko na swój minus.
  • 0

#7 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 20 maja 2010 - 05:06

3 ostatnie posty usunięte, każdy następny bez sensu będzie nagradzany waszą ulubioną nagrodą.
  • 0
Dołączona grafika

#8 abras

abras

    Plutonowy

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 341 postów
  • Ską…d:Kościan

Napisano 20 maja 2010 - 07:14

10:24 - tu ciekawe :)
13:28 - to jeszcze lepsze :D, z pewnością każdy wie, że tutaj przeładowuje ;]
15:35 - tak przypadkowo zeszło?

demko masz w tym temacie :) http://gamingcrew.pl...?showtopic=5860

aha i mozesz jeszcze wytlumaczyc bana na wiaderku z mniej wiecej takiego samego czasu? ;]

Użytkownik abras edytował ten post 20 maja 2010 - 07:16

  • 0
"Nigdy się nie poddawaj"

#9 FaTaL aIm

FaTaL aIm

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 20 maja 2010 - 07:31

10:24 - tu ciekawe :)
13:28 - to jeszcze lepsze :D, z pewnością każdy wie, że tutaj przeładowuje ;]
15:35 - tak przypadkowo zeszło?

demko masz w tym temacie :) http://gamingcrew.pl...?showtopic=5860

aha i mozesz jeszcze wytlumaczyc bana na wiaderku z mniej wiecej takiego samego czasu? ;]




a abras wiesz moze co to vt lub Ts , gralem z kumplami ale a nie z wh czy czyms a ty odrazu ze wh a ni nic zadeen screnn czy cos tylko ban
ytak sie nie robi
  • 0

#10 Amciek

Amciek

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 440 postów
  • Ską…d:zza NATu

Napisano 20 maja 2010 - 07:37

masz zamiar walić sarkazmami? to lepiej zmień forum, tutaj dyskusję prowadzi się spokojnym tonem i na wysokim poziomie. Poza tym fail, podpowiadanie vt/ts jest tutaj karane to raz, dwa i tak tego nie udowodnisz.

@ edit

skarga nie napisana wg wzoru więc nieważna.

Użytkownik Amciek edytował ten post 20 maja 2010 - 07:43

  • 0
kiedyś wróce
_________________________________

DA BEST SYGNATURA EVAA
Dołączona grafika

#11 Bodziuuuu

Bodziuuuu

    Porucznik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 147 postów

Napisano 20 maja 2010 - 07:44

A gdzie ten co wysyła skargi do Genewy ? :happy: Skoro grałeś z kolegami to wejdź w psychostatsy i udowodnij, że graliście przynajmniej 2-3 razy razem na serwerze w tym samym czasie :D razem z dniem gdzie niby byłeś "odpalony". Zresztą za podpowiedzi na vt/ts ban też będzie na pewno 1-3 miechy więc whatever, osraj ten serwer i idź grać gdzie indziej.
ps chociaż i tak wszyscy dobrze wiedzą i Ty też wiesz, że grałeś na dopalaczach, a ban "gdzieś tam indziej" tylko to dobitnie potwierdza.

Użytkownik Bodziuuuu edytował ten post 20 maja 2010 - 07:45

  • 0

#12 FaTaL aIm

FaTaL aIm

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 20 maja 2010 - 07:49

masz zamiar walić sarkazmami? to lepiej zmień forum, tutaj dyskusję prowadzi się spokojnym tonem i na wysokim poziomie. Poza tym fail, podpowiadanie vt/ts jest tutaj karane to raz, dwa i tak tego nie udowodnisz.

@ edit

skarga nie napisana wg wzoru więc nieważna.




Ale ja pisze normlanie ,jak mowisz ze nie udowodnie to wyy tez mi jie mozecie udownic ze gralem na wh .bo ja bylem na Vt Wiec za co ban?? w takim razie?jak mi udowodnicie poprzez demko ,ja wam mwie bylem na Vt

Ale ja pisze normlanie ,jak mowisz ze nie udowodnie to wyy tez mi jie mozecie udownic ze gralem na wh .bo ja bylem na Vt Wiec za co ban?? w takim razie?jak mi udowodnicie poprzez demko ,jak bylem na Vt


Ale ja pisze normlanie ,jak mowisz ze nie udowodnie to wyy tez mi jie mozecie udownic ze gralem na wh .bo ja bylem na Vt Wiec za co ban?? w takim razie?jak mi udowodnicie poprzez demko ,jak bylem na Vt


  • 0

#13 Amciek

Amciek

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 440 postów
  • Ską…d:zza NATu

Napisano 20 maja 2010 - 07:53

normalnie to to nie jest, składaj zdania po polsku ;>

poza tym jak mówi Bodziu, za vt/ts masz bana na wejściu miesiąc skoro sam się przyznałeś plus udowodnij to psychostatami..


btw co to za seria cytatów? :/

Użytkownik Amciek edytował ten post 20 maja 2010 - 07:54

  • 0
kiedyś wróce
_________________________________

DA BEST SYGNATURA EVAA
Dołączona grafika

#14 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 20 maja 2010 - 08:11

oto co znalazlem w logach serwera

GUID STEAM_0:1:20947821
VIOLATION log: md5
PERIOD
Permanently Banned
PROOF
[05.07.2010] VIOLATION (MD5TOOL) #9002: [J]_fatal aim (slot #12) MD5Tool Mismatch: h3he.dll (len=32) [36cbeb78f5f434df98aaa5d9dad5ce1a(VALID) 83.7.192.42]
Date of Ban 05/07/2010
Map
de_chateau



Jak widzisz nie wykręcisz się juz teraz. Jest steam Id twoje i data zbanowania.

Zamiast udawac durnia od razu bys napisał i tyle.Przyznaj sie gdzie to gowno sciagnales i sie mile pozegnamy...
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#15 FaTaL aIm

FaTaL aIm

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 20 maja 2010 - 10:07

oto co znalazlem w logach serwera




Jak widzisz nie wykręcisz się juz teraz. Jest steam Id twoje i data zbanowania.

Zamiast udawac durnia od razu bys napisał i tyle.Przyznaj sie gdzie to gowno sciagnales i sie mile pozegnamy...



nie jestem durniem koles ,banujecie za nic poprostu za dobra gre , jesli wy tak robicie ja wam opinie zrobie wszedzie a chyba wiecie jaka wy mozecie ,ja tez moge
  • 0

#16 dumbass

dumbass

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 850 postów

Napisano 20 maja 2010 - 10:13

chocby za ten tekst nie nalezy ci sie zaden unban... a nawet przedluzenie
  • 0
S&D stanowcze NIE precz z CS'em w COD'zie!!!!!!!!a na HC grają sami KAMPERZY i CZAIDUPY

#17 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 20 maja 2010 - 10:38

nie jestem durniem koles ,banujecie za nic poprostu za dobra gre , jesli wy tak robicie ja wam opinie zrobie wszedzie a chyba wiecie jaka wy mozecie ,ja tez moge


z Bogiem :)

1. Nie potrafisz napisac tematu wg regulaminu ani napisac go w odpowiednim dziale.
2. NIe potrafisz odniesc się do zadnej z wypisanych akcji.
3. Nie znasz zasad pisowni j. polskiego
4. Jestes chamski i gburowaty.

I jezeli liczysz na to ze Ciebie powaznie Ciebie potratkujemy to jesteś w błędzie.


Ps. aha i jak bedziesz nam robił ta opinie, to zrob jeszcze dwie. Przyda sie na potem
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#18 K K

K K

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 20 postów

Napisano 20 maja 2010 - 10:45

nie jestem durniem koles ,banujecie za nic poprostu za dobra gre , jesli wy tak robicie ja wam opinie zrobie wszedzie a chyba wiecie jaka wy mozecie ,ja tez moge


buhahahahahaha... leże. Przepraszam, ale nie mogłem się powstrzymać :-)
  • 0

#19 uszczelka

uszczelka

    Plutonowy

  • Oldie
  • PipPipPip
  • 172 postów
  • Ską…d:Piotrków Tryb.

Napisano 21 maja 2010 - 06:54

kurde co za ludzie :) "wiesz moze co to vt lub Ts , gralem z kumplami ale a nie z wh czy czyms" przeciez to to samo (oszukujesz).
  • 0

#20 Codi

Codi

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 365 postów

Napisano 21 maja 2010 - 04:14

Ten temat nie ma już sensu :) Nie miał od początku bo typ nawet nie umiał napisać poprawnie skargi a potem tylko co raz bardziej się pogrążał :D więc warto chyba już zamknąć bo sprawa wyjaśniona :)
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0