Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika Atze

Odnotowano 52 pozycji dodanych przez Atze (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 04-maja 23 )



Sortuj według                Sortuj  

#65134 Ryzyk Fizyk - Bc2

Napisano przez Atze w 23 marca 2010 - 10:13 w Ogólna dyskusja

yyy ja sobie pogrywam online, też mi się bardziej podoba niż mw2, po prostu kręci się wojna, trzeba napierać lub się bronić, nie inaczej żeby nie przegrać.
Póki co jeszcze mi się nie znudziła i się na to nie zapowiada :wink:



#64286 Battlefield Bad Company 2 Beta - Pierwsze Wrażenia

Napisano przez Atze w 08 marca 2010 - 09:38 w Recenzje i Opisy

Wczoraj poświęciłem jakąś godzinkę na BC2, trochę single, trochę multi, no i mam podobne zdanie co nasz Zgredzik ;) Nie miałem żadnych problemów ze sterownikami, ani PB, żadnych zwiech, jedynie raz zaklinowałem się w oknie, gdy próbowałem przez nie przeskoczyć - musiałem popełnić harakiri :) a raz gra jak by nie zaskoczyła po przejściu etapu, nie było autozapisu, oponenci wyeliminowani a drużyna jak by nadal przed nimi się chowała.

Również, jak na razie bardziej podchodzi mi BC2 niż MW2 z podobnych wrażeń jak napisał tyro. Wymagania moim zdaniem ma większe, przynajmniej na moim sprzęcie czasem były ścinki, czego nie było w MW2.

Multi za***isty, chociaż grałem tylko jeden typ rozgrywki i jedną mapkę, są 4 profesje, medyk może reanimować itp a rozbijanie ścian, drzew :) miodzio, czołgi itp ale to na razie cząstka informacji. Więcej pogram sobie jak wrócę z pracy wieczorem.



#56785 Mw2 (Cod6)

Napisano przez Atze w 30 listopada 2009 - 10:14 w Modern Warfare 2

Miałem podobną sytuację, instalacja ku mojemu zdziwieniu zakonczyla się przy płycie nr 1 i bez prośby o kolejny nośnik zaczęła się aktualizacja przez steam. Zakończyłem to, usunąłem, wyłączyłem steam i zacząłem od nowa z wyłączonym steamem, który podczas ponownej instalacji uruchomił się już automatycznie.
Po tym instalacja przebiegła prawidłowo bez żadnych aktualizacji.

Gdybym miał cierpliwość jak Ty tyro, także bym czekał :wink:



#56198 Mw2 (Cod6) - Lista Osob Posiadajacych Oryginał - Steamy

Napisano przez Atze w 19 listopada 2009 - 09:22 w Modern Warfare 2

na steamie znajdziecie mnie jak się nie mylę jako: kura
:wacko: oO :wink:



#56109 Mw2 (Cod6)

Napisano przez Atze w 18 listopada 2009 - 10:14 w Modern Warfare 2

...problem polega na tym, że ludzie czytając Wasze opinie, polecą i kupią grę, która nie jest warta NARAZIE swoich pieniędzy, i lepiej by było dostać ją od kogoś niżeli zakupić samemu za cenę dwóch innych dobrych tytułów.

Co to za frajda czekać rok czasu az cena spadnie ze 119zł do 70-80 gdy wszyscy będą juz w to ograni. To jest kontynuacja zaj**istej częsci MW którą tez mam i gram w wolnej chwili tak samo jak inne znane tytuły. I żadne dwa "inne dobre tytuły" nie sa w stanie zastąpic tego jedynego w swoim rodzaju. A dostać od kogoś to można heh wiadomo, chyba że Św. Mikołaj uzna że byłes grzeczny :crazy:



#54443 Cos Dziwnego Sie Dzieje

Napisano przez Atze w 24 października 2009 - 10:45 w Skargi oraz uwagi

zero ładu i składu w Twojej wypowiedzi pomimo że wiem o co się rozchodzi, weź zimny prysznic, ban za niedługo minie.



#54241 Kolejne Serwery Na Tawernie, Gry, Finanse, Lokalizacja

Napisano przez Atze w 22 października 2009 - 09:22 w Dyskusja ogólna

no to pochwalcie sie chłopaki co tam wiecie i kombinujecie :8



#53036 Jaka Gra Po Csie? Przyszłość Tawerny

Napisano przez Atze w 30 września 2009 - 04:12 w Ogólna dyskusja

CS 2 jeżeli powstanie, to z pewnością będzie następcą CS:S, a nie CS1.6. Oczywiście w CS:1.6 będą niektórzy grali jeszcze długo, tak jak niektórzy grywają nadal w Mario.


Valve to cwane bestie, nie lubią sie prosić graczy o przesiadkę na nowszą platformę, po prostu mogą ludzi do tego zmusić tak jak z 1.5 na 1.6, godzina zero i wszystkie v1.5 stały puste. Z resztą ileż to można grać w tego kwadratowego csa, nowy gracz z pewnoscia siegnie po cos nowszego, a przy starym będa siedziec do konca najstarsi wyjadacze.

1.6 do wora :ph34r:



#50515 Problem Z Kartą Sieciową I Routerem

Napisano przez Atze w 29 sierpnia 2009 - 10:04 w Hardware

Czy GOOGLE gryzie?
http://www.atheros.cz/



#50395 Gry

Napisano przez Atze w 28 sierpnia 2009 - 04:14 w Ogólna dyskusja

starcraft brood war, żadna nowość ale nieźle można się zmierzyć, grałem lata temu z sąsiadem po lanie.



#50338 Sprzedam/Wymienie/Kupie

Napisano przez Atze w 27 sierpnia 2009 - 07:06 w Giełda

już zaklepane kolego ^^ / po-zaklepywane :D prawo dżungli

Prawo dżungli to nie jeżeli chodzi o pieniądze, pozostało Ci klepnąć się w czółko :P bajo;f



#50334 Sprzedam/Wymienie/Kupie

Napisano przez Atze w 27 sierpnia 2009 - 06:13 w Giełda

[b]Wystąpiły następujące błędy[/b]
	Użytkownik FFFF nie może otrzymywać żadnych nowych wiadomości

	Wiadomość nie została wysłana

daję wiecej $$ niż inni ;p



#49286 Przedstawiam Się

Napisano przez Atze w 18 sierpnia 2009 - 08:21 w Off topic

No to nie byles na bieżąco z wydarzeniami, Dominus jest z Katowic :] p.s masz kontakt z kimś z byłej ekipy? KuRa



#49284 Przedstawiam Się

Napisano przez Atze w 18 sierpnia 2009 - 08:15 w Off topic

heh zgaduj zgadula, kto spił Sephirota swoiskim winkiem, kto próbował zgwałcic Crusadera u Szkod-nicka na działce pewnego lata? u nas w Kołobrzegu?



#49281 Przedstawiam Się

Napisano przez Atze w 18 sierpnia 2009 - 08:05 w Off topic

jestes kubosh, znasz aC oraz MuSek'a z Węgierskiej Górki oraz pamiętasz dobrze NetSpin'a tak?



#48902 Parę Testów

Napisano przez Atze w 13 sierpnia 2009 - 03:59 w Off topic

Badanie 188.40.235.53 z użyciem 32 bajtów danych:

Odpowiedź z 188.40.235.53: bajtów=32 czas=54ms TTL=57
Odpowiedź z 188.40.235.53: bajtów=32 czas=54ms TTL=57
Odpowiedź z 188.40.235.53: bajtów=32 czas=54ms TTL=57
Odpowiedź z 188.40.235.53: bajtów=32 czas=55ms TTL=57

Statystyka badania ping dla 188.40.235.53:
Pakiety: Wysłane = 4, Odebrane = 4, Utracone = 0 (0% straty),
Szacunkowy czas błądzenia pakietów w millisekundach:
Minimum = 54 ms, Maksimum = 55 ms, Czas średni = 54 ms

Załączone miniatury

  • Clipboard01.jpg



#48221 Prosba O Skrócenie Bana :([Play Hard Go Pr0)

Napisano przez Atze w 07 sierpnia 2009 - 04:04 w Skargi oraz uwagi

Chwila chwila, gdzie on tu wyraził skruchę?

...to tylko prosba jest wiec nie bede puakał jak beddzie tu perm 0o.



No i co to za nędzne tłumaczenie? "Zrobilem sobie binda"
Poczytajcie uważnie co on wypisywał od początku i jakie podawał argumenty, i te śmieszne linki. On chyba sam do końca nie jest świadomy tego co pisze.

Jest podejrzenie używania haxów - bo to one generują identyczne bindy
Jest pewność reklamy haxow - co jest jeszcze gorsze bo z jednej lamy może zrobić sie 10.

Nie ma możliwości skrócenia bana
Temat zamykam po raz 2 i proszę nie otwierać, dalsza dyskusja nie ma sensu.



#48114 Prosba O Skrócenie Bana :([Play Hard Go Pr0)

Napisano przez Atze w 06 sierpnia 2009 - 07:24 w Skargi oraz uwagi

haha chyba nie przeczytałeś co tam jest napisane :):):)


oto twoj 3 link
http://amxx.pl/viewtopic.php?t=4599

Witam prezentuje wam plugina który zbanuje dziecko które pocina na haxach ;p banuje to czitera któremu wyskakują reklamy z tego czita na say'u...


...Ja akurat mam dla poprawienia humoru bind na say ;-) [BaDBoY v.4.2] [get on www.mojastrona.pl]


Wszyscy tak się tłumaczą jak zbiorą bana



pUakać nie bedziesz.



#48111 Prosba O Skrócenie Bana :([Play Hard Go Pr0)

Napisano przez Atze w 06 sierpnia 2009 - 07:02 w Skargi oraz uwagi

No i ciężko również nie znaleźć haxa do cs1.6, który przy użyciu generuje bind...
Kolego raczej marne szanse abyś kogokolwiek przekonał do swojej racji.
Za reklame , jak i za używanie wspomagaczy jest perm, to jedno z najgorszych i najbardziej lamerskich przewinień. jednym słowem dno.



#48107 Grafika

Napisano przez Atze w 06 sierpnia 2009 - 06:52 w Hardware

Co do temp. itp
Sprawdź jak masz w biosie wyłącz to albo zwiększ próg.
Temp 50-60 w stresie to nie jest duzo, choć takim programom do pomiaru to do końca nie ma co wierzyć, inny może pokazać inaczej.

Zdemontuj radiator procka i przesmaruj ponownie pastą termo, to bardzo często pomaga.

Inaczej winna może być mobo



#48101 Prosba O Skrócenie Bana :([Play Hard Go Pr0)

Napisano przez Atze w 06 sierpnia 2009 - 06:38 w Skargi oraz uwagi

ale takie bindy nie robi się żeby być 'pro elo zer0 f@jnym' zazwyczaj wyskakują gdy się ich używa lub stara użyć :P



#47153 Restauracja Jeff's - Odradzam!

Napisano przez Atze w 27 lipca 2009 - 07:31 w Off topic

eno Masmix teraz w restauracji to poczujesz się jak Pan :)



#47149 Restauracja Jeff's - Odradzam!

Napisano przez Atze w 27 lipca 2009 - 06:33 w Off topic

To jest i tak dosyć 'delikatny' przykład jak można być potraktowanym w Polsce. Ma się to również do znacznej większości urzędów oraz miejsc publicznych, gdzie pan/pani siedząca za okienkiem czy też za ladą uważają iż pomagając nam lub udzielając informacji, robią to z własnej nieprzymuszonej woli i że to my powinniśmy liczyć na ich łaskę najlepiej płaszcząc się przed nimi aby cokolwiek załatwić.

Jest to pozostałość po komunie, ludzie tak byli traktowani i uważają że nadal tak jest i traktują tak innych.

To nie tylko moje zdanie ale każdego kto zasmakował kultury bardziej na zachód od naszego kraju, na co dzień mam kontakt z ludźmi w Niemczech i Holandii i nigdy nie zostałem potraktowany jak byle kto, w jakimkolwiek miejscu i sytuacji. Niestety w porównaniu to jest ogromna przepaść, tutaj na ulicy obcy ludzie grzecznie się sobie kłaniają, ot tak z uśmiechem. A ekspedientkom w sklepach nigdy nie zapomina się powiedzieć 'dziękuję' ba jeszcze ładnie powie odwidzenia :)

Tschuss!



#44457 Moje projekty-komentarze

Napisano przez Atze w 15 czerwca 2009 - 02:32 w Off topic

...aczkolwiek nie powiem ze ostatnio nie zrobilo się ciekawiej

a mowia ze kryzys :)




fajny motyw masz na profilu myspace



#42981 HUMOR!

Napisano przez Atze w 28 maja 2009 - 08:09 w Off topic

MilczaR, a Ty co? buszująca Wizażanka? lol.gif' class='bbc_emoticon' alt=':lol:' />