Skocz do zawartości


Zdjęcie

Restauracja Jeff's - Odradzam!


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Masmix

Masmix

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 164 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 27 lipca 2009 - 06:00

Dzisiaj byłem w Jeffsie zostałem potraktowany skandalicznie, właśnie wysłałem skargę, której treść Wam tutaj przedstawiam- ku przestrodze. (Jedzenie jest tam bardzo dobre)

"Chciałem opisać bardzo nieprzyjemną sytuację, która miała miejsce w dniu dzisiejszym (27 lipca) około godziny 15.30 w restauracji Jeff's w Krakowie. Siadając przy stoliku zapytałem kulturalnie panią kelnerkę o to, czy promocja na danie Fajitas dalej obowiązuje (w każdy poniedziałek kup jedną, drugą dostaniesz gratis). Otrzymałem odpowiedź przeczącą, więc wspomniałem o tym, że o tej promocji dowiedziałem się ze strony internetowej oraz, że nie ma problemu i za chwilę złożę zamówienie wraz z narzeczoną na inne danie. Parę minut później podeszła do nas Pani Manager, tłumacząc nam podniesionym tonem (krzycząc), że informacja o promocji jest już nieaktualna od 4 miesięcy i nie mieliśmy możliwości zobaczyć jej na stronie internetowej dzień wcześniej. Wspomnieliśmy o tym, że oferta tej promocji znajduje się w zakładce Menu, oraz wyraziłem swoje zdziwienie całą sprawą - bo nie robiłem żadnych trudności, a zostałem potraktowany jak 'trudny klient'. Pani Manager po chwili zmieniła ton wypowiedzi widząc, że nie ma do czynienia z ludźmi sprawijającymi kłopoty, lecz z normalnymi klientami i przeprosiła nas, lecz pewien niesmak pozostał. Podczas całej tej sytuacji czułem się zażenowany, ponieważ wszyscy wokół patrzyli na mnie jak na prostaka, który przyszedł do restauracji, a nie potrafi się w niej należycie zachować. Powiedziałem, że będziemy musieli niestety zrezygnować z wizyty w Jeff'sie w czym utwierdziło mnie pogardliwe spojrzenie kelnerki, gdy na pytanie czy składam zamówienie odpowiedziałem, że jeszcze się zastanowię. Niestety do Jeff'sa w Krakowie już nie przyjdę, a jedzenie jest świetne (posiadamy kartę stałego klienta i zawsze byliśmy bardzo zadowoleni), a także bardzo ciekawy wystrój miejsca. Zostaliśmy potraktowani skandalicznie zarówno przez Panią Manager jak i kelnerkę, która zapomniała o tym, że jest w miejscu pracy rzucając w moją stronę nienawistne spojrzenie. Żeby było zabawniej sprawdziłem także przed chwilą Państwa ofertę na stronie internetowej i informacja o promocji Fajitas dalej jest zamieszczona w zakładce Menu. Zrobiłem zrzut ekranu wraz z dzisiejszą datą- na przyszłość warto faktycznie najpierw coś sprawdzić, a później mieć niesłuszne pretensje względem klienta. Wysyłam dwa linki zawierające zrzut ekranu. Proszę o kontakt. "

http://www.img.f4a.e...4985fajitas.JPG

http://img9.imagesha...677/fajitas.jpg

Użytkownik Masmix edytował ten post 27 lipca 2009 - 06:04

  • 0
Disturbed: Indestructible:

"Every broken enemy will know,
That their opponent had to be invincible!
Take a last look around, while you’re alive,
I’m an indestructible master of war!



#2 susel-Reggae Fan

susel-Reggae Fan

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPip
  • 552 postów
  • Ską…d:Zagań

Napisano 27 lipca 2009 - 06:19

Trzeba było panią Manager spytać się czy ma internet w miejscu pracy( na 100% ma) i żeby przy Tobie sprawdziła to ich całe menu na stronie jeśli znalazłby się owy wpis (a zapewne znalazłby się) ,zażądałbym przeprosin oraz zadość uczynienia czyli być może darmowy posiłek :D

to wszystko mogłoby się udać ale czy pani manager poszłaby na opcje z netem.

chciałbym zobaczyć wyraz twarzy takiej osoby :D
  • 0
Dołączona grafikaDołączona grafika

#3 Atze

Atze

    Gienerau

  • Oldie
  • PipPipPipPipPip
  • 679 postów
  • Ską…d:Plaża, słonce, laski, zimne piwo :)

Napisano 27 lipca 2009 - 06:33

To jest i tak dosyć 'delikatny' przykład jak można być potraktowanym w Polsce. Ma się to również do znacznej większości urzędów oraz miejsc publicznych, gdzie pan/pani siedząca za okienkiem czy też za ladą uważają iż pomagając nam lub udzielając informacji, robią to z własnej nieprzymuszonej woli i że to my powinniśmy liczyć na ich łaskę najlepiej płaszcząc się przed nimi aby cokolwiek załatwić.

Jest to pozostałość po komunie, ludzie tak byli traktowani i uważają że nadal tak jest i traktują tak innych.

To nie tylko moje zdanie ale każdego kto zasmakował kultury bardziej na zachód od naszego kraju, na co dzień mam kontakt z ludźmi w Niemczech i Holandii i nigdy nie zostałem potraktowany jak byle kto, w jakimkolwiek miejscu i sytuacji. Niestety w porównaniu to jest ogromna przepaść, tutaj na ulicy obcy ludzie grzecznie się sobie kłaniają, ot tak z uśmiechem. A ekspedientkom w sklepach nigdy nie zapomina się powiedzieć 'dziękuję' ba jeszcze ładnie powie odwidzenia :)

Tschuss!
  • 0
Dołączona grafika

#4 Masmix

Masmix

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 164 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 27 lipca 2009 - 06:45

Cóż wyszli z tego z twarzą, dostałem odpowiedź cytuję jedno zdanie " Chciałem serdecznie zaprosić Pana do restauracji w dowolnym terminie na koszt Nasz i spotkać się z Panem osobiście i Pana przeprosić."

Pani Manager mówiła, że sprawdzała na stronie 5 minut temu, jak się okazało źle sprawdziła :]
  • 0
Disturbed: Indestructible:

"Every broken enemy will know,
That their opponent had to be invincible!
Take a last look around, while you’re alive,
I’m an indestructible master of war!



#5 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 27 lipca 2009 - 07:20

było iść do marhaby na szarmę :D
  • 0
Dołączona grafika

#6 Atze

Atze

    Gienerau

  • Oldie
  • PipPipPipPipPip
  • 679 postów
  • Ską…d:Plaża, słonce, laski, zimne piwo :)

Napisano 27 lipca 2009 - 07:31

eno Masmix teraz w restauracji to poczujesz się jak Pan :)
  • 0
Dołączona grafika

#7 KoNiO

KoNiO

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 028 postów
  • Ską…d:Gorny Sląsk

Napisano 27 lipca 2009 - 08:22

zamow wiecej i kaz zapakowac do domciu xD
  • 0
Dołączona grafika


Dołączona grafika


AVEEE

#8 susel-Reggae Fan

susel-Reggae Fan

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPip
  • 552 postów
  • Ską…d:Zagań

Napisano 27 lipca 2009 - 08:57

hehe moje domysły co do zadośćuczynienia są prawie że poprawne :D

Darmowy posiłek i przeprosiny no fajnie ciekawi mnie teraz jeszcze jak się oberwało pani manager...
  • 0
Dołączona grafikaDołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0