Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika JEZHAx

Odnotowano 4 pozycji dodanych przez JEZHAx (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 11-maja 23 )


Sortuj według                Sortuj  

#68476 JEZHax

Napisano przez JEZHAx w 26 maja 2010 - 09:46 w Cheaterzy

E-mail mój co podałeś na dole, konto moje. Kupione na allegro 08 rok, konto było czyste przegrane chyba 4godziny. Lecz po pierwsze w tym poście co podałeś nie ma podanego mego e-mailu, po drugie nigdy nie chciałem być adminem bo mam za dużo pracy w organizacjach esportowtch i robienie projektów. Wyraziłęm swoje zdanie i oceniłem akcje.
Wy tak się napinacie a ja spokojnie pisze, już koniec tematu bo robi się offtop zleciały się hajtery i "BANOWAC bo mnie bił na serwerze".


pozdrawiam administracje i tych z którymi się dobrze grało i lubią stawiać opór.



#68434 JEZHax

Napisano przez JEZHAx w 25 maja 2010 - 03:37 w Cheaterzy

19:15 - coś ci się pomyliło, tam nawet 1 mm lufy nie widac, (a może razer ^^, pewnie oddychał) i nie mów mi ile ty grasz, bo grając nawet te 9 lat i czysto to bym u Ciebie nie znalazł tylu akcji, a powiem Ci jeszcze ze nie wszystkie wypisalem, było by ich więcej ;]


Nie widać ok, daj mi program do nagrywania pokaże Ci że widać, chyba że Ty i ja mamy inne dema... lecz jest to niemożliwe. Lecz wiem, że głupio byłoby wam od banować. Choć błędy są źródłem pokory. dokładnie sytuacja na drabie wygląda tak słyszę kolesia na drabie, rzucam he, zabijam swojego granatem, podchodzę bliżej, koleś tt albo zmienia albo podnosi aka, przez chwilę widać lufe, strzelam zabijam.



#68429 JEZHax

Napisano przez JEZHAx w 25 maja 2010 - 03:21 w Cheaterzy

Dwie pierwsze sytuacje co podałeś nic zwykłego, czyste skany. Skanuje tam przeważnie zawsze w rundach kiedy tt ma full a ct ma eko, bo przeważnie ktoś tam jest.
Trzecia sytuacja (z awp vs pasha) wychodzę z celownikiem tam gdzie stał wcześniej typ, chyba nic dziwnego? Jak oglądaliście kiedyś mecz drużyn gdzie gra jakiś koks z awp (nawet wystarczy obejrzeć BEna z delty)
Czwarta sytuacja z tym dgl na drabie, wymaga refleksu jeżeli nie widzisz aka wystającego za ściany obejrzy sobie film na wolnych klatkach.
Skany robię wszędzie tak do prawda, lecz słyszę jak ktoś dostaje i strzelam dalej jak nie słyszęnie strzelam proste..

ps. nie wymyślam żadnych historyjek z d*py, mam już ten okres za sobą

pozdrawiam.



#68423 JEZHax

Napisano przez JEZHAx w 25 maja 2010 - 02:48 w Cheaterzy

Witam, chciałbym wyrazić swoje zdanie w tym całym zamieszaniu - dla mnie sytuacja bardzo śmieszna. Po pierwsze proszę do autora postu nie JEZHax tylko JEZHAx - tak brzmi mój rn. Po drugie, ktoś tam piszę "o ja z nim grałem na innych serwerach" i tu się rodzi problem nie gram na innych serwerach oprócz DM STERu - więc ktoś grał na moim nicku, chyba że graliśmy razem gdzieś na lanie to możliwe że się spotkaliśmy - lecz wątpię że na lanach grałem na wh, przepraszam ESP czy jak tam inaczej się te czity nazywają. Po trzecie, wypowiadacie się bardzo śmiesznie, tu dziwne skacze itp, gram w to od kilku lat (dokładnie nie pamiętam, nie liczę tak jak niektórzy potrafią - gram 6lat i w tym 5,5 roku przerwy.) może coś koło 8-9 lat, więc staram się poruszać nietypowo po mapie, dema nie oglądałem i nie mam ochoty oglądać bo wczoraj grałem słabo, to ciekawe jak byśmy gdzieś na Lanie się spotkali, coby wtedy było płacz, śmiech, ból, smutek może żal? Nie wiem i nie chce wiedzieć. Dodam że bardzo zawiodłem się na administracji serwera czy portalu nie wiem, lecz wracam z pracy a tu j** Ban/czitujesz... pierw myślałem że to jakiś żart prima aprilis ? Lecz mówię prima aprilis w maju, coś nie tak. A świetnie się u was grało bo było kilka graczy którzy coś tam stawiali opór. Więc postanowiłem wejść na to wasze forum i powiedzieć swoje zdanie, dziękuje pozdrawiam.