Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika haaze

Odnotowano 31 pozycji dodanych przez haaze (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 11-maja 23 )



Sortuj według                Sortuj  

#76302 CS movie

Napisano przez haaze w 26 października 2010 - 06:19 w Filmy

dzięki za komenty, teraz jeszcze napisze coś informacji, bo wtedy się spieszyłem...

Film został zrobiony teraz, bo prawdopodobnie 2010 jest moim ostatnim rokiem 'kariery' csowej (tak wiem ze i tak jestem ulou-- ;d) no i taki na pamiatke żeby był, co do publicow chyba nie wszystkie są z tp, no a wiekszosc dem i tak z tawernianego hltv, ktore tez mnie wnerwilo bo pisałem do (eee. amciek? amcieka? amćka? ;d) że pingowo sie zrobilo a mialem 2 takie troche mniej ulou skany no ale nic ;d

no a co do muzyki, to tylko outrowa byla w Alive , a ta we fragparcie czy jak to sie nazywa to taką dałem, bo czytałem jak MaCho mial robic tawerna movie vol ilestam i powiedzial ze do takiego pasuja piosenki takiego typu ;d a taka mi sie nawet podoba i chcialem jakos nawet MINIMALNIE zgrac.
dzieki.



#76294 CS movie

Napisano przez haaze w 25 października 2010 - 07:47 w Filmy

Czesc, po wielu bojach z sony vegasem, avi recomp, frapsem youtubem i uploadowaniem innych "rzeczy" stało się. Oto filmik d;

comment & rate jak ktos ma konto, no nie/ ;d

aha fraps  dlatego, ze hlae i starmovie nie dalo sie, za slaby komp, sry ;/

http://www.sk-gaming...3518-CS_dreamy/



#76154 4. Kolejka Ligi Typerów GamingCrew 2010/11

Napisano przez haaze w 22 października 2010 - 05:18 w Liga typerów

Man City - Arsenal 0:1
Lille - O. Marsylia 1:2
AEK Ateny - Panathinaikos Ateny 0:0
Bayer L. - Mainz 2:0
Villarreal - Atletico M 2:1



#76150 hltv?

Napisano przez haaze w 22 października 2010 - 04:11 w Dyskusja ogólna

a moglbys dac tu te oryginalne dema z tych map co CI podałem? te rebuilty tak jak kiedyś zrobiłeś bo mi nie działało 1 demko.. proszę, jeśli możesz, bo ja jestem taki czlowiek ze wiem ze walnalem fjanego skana i nie bedzie go na filmie bo jakiejs j&$#@#$% sieci sie zachcialo pingowac, to mnie doprowadza do szału ;< proszę jeszcze raz.



#76147 hltv?

Napisano przez haaze w 22 października 2010 - 02:54 w Dyskusja ogólna

to nie jest wina stronki, czy też jakikolwiek myk z naszej strony. To GejNet daje d*py jak zmarszczony transwestyta na rogu ciemnych uliczek.


Dema są (prawie) dokładną kopią tych, które nagrały się na serwerze HLTV a ta strona to tylko magazyn. Opóźnienia na demkach są wynikiem przecudnej jakości serwerów tejże firmy.. GORONCO POLECZAM




hmm, ale dlaczego akurat te 2 dema są ze złym pingiem, a reszta ma 'normalny' ? czyli co, moge sobie odpuscic juz te dema? a takie mialem fajne akcje do nagrania ;( ide sie pociąć..



#76144 hltv?

Napisano przez haaze w 22 października 2010 - 02:30 w Dyskusja ogólna

Jest sprawa, zawsze wchodzilem sobie na tą stronke z demami hltv pobierałem, było git.. Dzisiaj rano wszedłem, pobrałem 2 mapy i jest problem, ping rośnie do nawet 15000 ms, przy czym inne hltv demka mają po 3000 max :/ Dlaczego mi przeszkadza to, a no dlatego że robie filma i bym sobie chciał nagrac a przy takim pingu wszystko sie scina, jest szansa nie wiem żeby jeszcze raz wrzucic te dema, (rebuilt czy jak to sie tam nazywalo) ?  albo co moglbym zrobic, to nie wina neta bo reszta hltv demek chodzi normalnie..

no a o ktore mi sie rozchodzi.

1.

21 pazdziernik
godzina kolo 18;35
de_tuscan


2.


21 pazdziernik
około 19;40
inferno


Jak ktos wie czego to problem albo jakias admin moglby wrzucic jeszcze raz to bylbym wdzieczny ;/

6



#76143 film na probe xd

Napisano przez haaze w 22 października 2010 - 02:04 w Filmy

Skoro w grze masz 640x480 to w takiej rozdzielczości musisz musisz renderować film, dlatego zwiększ rozdzielczość przynajmniej do 960x600 żeby to jakoś wyglądało :P


o nie, juz mam wszystko nagrane i troche mi to zajelo, wiec jedynie moge ustawic ta rozdzielczosc 640x480 w vegasie, ale nie wiem co to zmienia ;P



#76125 film na probe xd

Napisano przez haaze w 22 października 2010 - 06:55 w Filmy

Po pierwsze klatki musisz zgrywać w takiej samej rozdziałce jak je będziesz potem renderował na film :P Czyli podczas gry wybierasz rozdzielczość i rabujesz :P



w grze mam 640x480 , a wiec?

kick your: mam 7 vegasa, czyli ze windows media video V 7 ? wiesz, jakbys mial troche czasu to podałbys na 100 procent dzialajacy link którego uzywales albo chociaz dokladna nazwe, bo chciałbym miec HD i zeby filmik malo wazyl ;d
http://wmv-7-codec.soft-ware.net/download.asp
takie ocs moze byc?

aha jeszcze cos, na czym to polega? mam juz w sony vegasie przykladowo zgrane wszystkie akcje, poprzyspieszane, kolory zrobione, i co dalej? daje render as i tam wybieram program czy co? sry ale ja laik ale tak jak juz mowilem chcialbym zeby ten film był taki dopracowany, chociaz iwem ez i tak nikomu sie nie bedzie tu pewnie podobal ^^



#76115 film na probe xd

Napisano przez haaze w 21 października 2010 - 02:15 w Filmy

Słuchaj w0rms, bo już powoli kończe zbieranie dem, i mam pytanie.. mówiłeś o rozdzielczosci 1280x720 albo 960x600 . chodziło Ci żebym zmienił tam w vegasie? czy cos? wiesz bo zaciekawiło mnie to, z tego co wiem Ty jestes doswiadczony a chciałbym żeby wszystko ładnie wyglądało :) no to to pytanie o tą rozdzielczość i ; jak będe chcial renderowac film, to jest tam wybór quality itd.. w tym filmie quality test jakosc była dosc dziwna, jak były te ikonki huda w prawym górnym rogu, to i one i nicki były poszarpane, a w filmach takich soyn vegasowych prawie każdy ma świetną jakość, do tego stopnia że nawet da się wyczytać nicki graczy, poradzisz cos?



#75147 [Konkurs] Forumowy mistrz klawiatury.

Napisano przez haaze w 24 września 2010 - 03:15 w Konkursy

tez wyslalem, sory znowu za ot, ale nie wiem czy doszło bo jak kliknalem wyslij to mi zresetowało kompa;D shatan odp jak mozesz:P

tez wyslalem, sory znowu za ot, ale nie wiem czy doszło bo jak kliknalem wyslij to mi zresetowało kompa;D shatan odp jak mozesz:P


PROSZE O POLACZENIE POSTOW.

kiedy będą wyniki drugiej utry?


ShataN: Jak weźmie udział te 10 osób ;)



#75135 film na probe xd

Napisano przez haaze w 24 września 2010 - 06:54 w Filmy

jeszcze coś, nie wiem czy ja mam jakiegoś chinskiego vegasa, ale większość takich efektów które są na tych stronach co mi podałeś / netmovies jest dla mnie niewykonalna :/ dlaczego? bo jak ktos klika w 3ke i wyskakuje mu cale menu, dodge, costam jakies warstwy (mowie tu o plamach na klipie) to ja mam tylko 1 opcje, tak samo z innymi efektami, to nie wiem co jest:x warstw w ogole nie moge.



#75103 film na probe xd

Napisano przez haaze w 23 września 2010 - 06:17 w Filmy

no ale to sie tak mówi, samo netmovies nie działa, a an forum kazdy temat przepatrzony ;> a jakies dokladniejsze rady?



#75096 film na probe xd

Napisano przez haaze w 23 września 2010 - 04:21 w Filmy

witam oto mój 1 film w sony vegasie, nie wiem kombinowałem z kolorami i te wydawały mi sie dobre, a jak wrzuciłem na yt to tak jakoś dziwnie ;/ wogóle jakość dziwna, niby dobra ale taki nick rozstrzepiony, a w tych pro filmach mozna literki czytac z daleka :D
no ale nic, demo z tawerny, sony vegas 9 platinum robione, a full movie wyjdzie myślę na koniec października i sądze że do tego czasu jeszcze pokombinuje;d ale prosze o oceny;d


http://www.youtube.c...h?v=HEc4BLLkcx4

thx

ps. jeszcze taki problem, nie wiem jak zrobi ctakie intro, nie wiem wogole jak zrobic taki napis zeby latał jakos po klipie albo coś, ale popracuje and tym:)


ps2 wiem, że jest hltv i napis frapsa, ale ja to zmienie, teraz mi sie nie chcialo instalowac hud remover'a , także to wiem, że źle i poprawie:)



#75045 [Konkurs] Forumowy mistrz klawiatury.

Napisano przez haaze w 22 września 2010 - 04:25 w Konkursy

Potrzebne są jeszcze 3 osoby.


sory jak zly temat bo nie wieczialem gdzie napisac.


jak jestescie takie kozaki to wbijajcie tu ;


http://www.konradp.c...yping-test.htm?


dajcie start przepiszcie tekst i badzcie szybsi ode mnie ;) nick dreamy znakow na minute 459 poprawnosc tekstu 92 procent, ale mialem juz 480 i 85 ale sie nie zapisalo ;d no to pobijcie mnie kozoki;d
z tego mozna zrobic tez konkurs bo tam to jest zbugowane, pisze pisze a to mi same czerwone daje, nie rozumiem ;o



#74909 hltv?

Napisano przez haaze w 18 września 2010 - 02:20 w Dyskusja ogólna

Przeczytaj sobie o rangach na forum. Temat jest wyróżniony na samej górze.


właśnie przeczytałem, dzięki :)

no a no co z tym hltv? jest jakaś szansa na uratowanie tego zbugowanego dema?



#74907 moviemaking?

Napisano przez haaze w 18 września 2010 - 02:18 w Filmy

hmm juz powoli się oswajam z programem, pare tutków na fajne kolorki podpatrzyłem, ale narazie mam tylko 1 akcje takze poki co musze grac;d
btw, macie jakies fajne piosenki które by można użyć na intro/outro i ogolnie do filmu? nie zmuszam ale jakby się komuś nudziło to mógłby poszukać, najlepiej klimaty reIGNITION czyli cos ala trance ;d
z gory dzieki..



#74889 hltv?

Napisano przez haaze w 18 września 2010 - 12:14 w Dyskusja ogólna

moze mi ktos powiedziec jak sie posty edytuje? bo nie mam nigdzie takiej opcji oO


gadałem na serwie, powiedziano mi żebym się zgłosił po oryginał dema, to się zgłaszam.
cpl_mill wczoraj 17 wrzesien 15;49 sie zaczela mapa ;xd



#74871 hltv?

Napisano przez haaze w 18 września 2010 - 09:01 w Dyskusja ogólna

może uszkodzone archiwum sprobuj nacisnac alt+r i naprawic archiwum


zrobiłem nadal jest to samo ; archiwum ma niewlasciwy format lub jest uszkodzone

:((

zrobiłem nadal jest to samo ; archiwum ma niewlasciwy format lub jest uszkodzone

:((



no kurcze nie ma opcji edytuj! ;/

no i tak , kumpel tez sciagal tez sie nie da czyli ogolny blad jest, da sie to jakos naprawic? bo fajna mialem akcje tam a film robie; d



#74866 hltv?

Napisano przez haaze w 18 września 2010 - 07:41 w Dyskusja ogólna

prosze o polaczenie postow bo nie moge edytowac;/


mam problem , wchodze na ta strone z hltv demkami, chce pobrac, pobieram a jak chce wypakowac to mi blad pisze w winrarze, wtf? :x

tylko z 1 demkiem taki problem, reszta wypakowywuje sie normalnie ;/



#74865 Przedstawiam Się

Napisano przez haaze w 18 września 2010 - 07:35 w Off topic

siema!
nick; haaze
imie; Grzesiek
wiek; 16 ;d

Witam wszystkich i mam nadzieje ze bedzie nam sie milo gralo :) tak wogole, to nie widze osob z forum grajacych, czasem ktos wejdzie wujek, bodziuu albo ktos, a reszta pewnie na fejkach gra i nie wiadomo ;d
aha i jeszcze jestem z Krk ;d
no to tyle;d pozdrawiam ;p



#74853 hltv?

Napisano przez haaze w 17 września 2010 - 05:40 w Dyskusja ogólna

dziś / jutro już wszystko wróci do normy :) demka będą tak jak zwykle, przepraszam za niedogodności.


no a tego tego co mówiłem, nie mozesz dac teraz? bo pozniej pewnie sobie zaopmne ;d



#74847 hltv?

Napisano przez haaze w 17 września 2010 - 03:23 w Dyskusja ogólna

dzis 16;00 , cpl_mill..
tylko jest problem

przed 16 był cplmill zvotowany, pozniej ten cpl jako next (2 raz pod rzad), a teraz jeszcze 2 razy wywalilo caly serw i cpl idzie juz chyba od 2 godzin ale mniejsza. chciałbym to hltv wlasnie z tego cpl milla ktore bylo o 16. mozna proisc?



#74812 moviemaking?

Napisano przez haaze w 16 września 2010 - 04:13 w Filmy

Powiem ci tak "poszukaj" Frapsa który nie ma limitu nagrywania, a jeżeli chodzi o nagrywanie dźwięku to zaznać we Frapsie aby ci nagrywało, a wejdź w ten swój głośniczek na pasku autostartu, naciśnij na niego prawym lub lewym tak aby ten cały panel ci wyskoczył weź wybierz urządzenia do nagrywania czy jakoś tak (Ciężko mi powiedzieć bo mam Windowsa 7) i tam zaznacz ten stereo mix spróbuj jak najgłośniej i zobacz czy ci nagrywa :P


nie da rady nie mam wogole niczego takiego ;<

co do filmu;
czy ładnie bedzie wyglądało jak mam dema z hltv i na dole jest to takie ten caly pasek jakbym specowal kogos?
2; jak zobic cos rtakiego, ze przykladowo ubilem w 3 sekundy 5 ludzi. i po ubiciu chcialbym przeniesc ekran na prawy gorny rog zeby pokazalo zabicia(widzialem cos takiego na filmach i mi sie spodobalo:D ). wiem jak przeniesc ale jak przenosze to wtedy cała akcja jest na prawym gornym rogu a chce tylko koncowke, jak to uczynic?

ps; dzieki ze sie mna zajmujecie:D



#74811 hltv?

Napisano przez haaze w 16 września 2010 - 04:11 w Dyskusja ogólna

A proszę Cię bardzo :) jak chcesz więcej to pisz odrazu w temacie (tyczy się też innych zainteresowanych), nie zamykać mi go.



piszę dalej, demo z dzis, p[rzed chwilą był train czyli 16;40 -17;05  i bym poprosił :)



#74801 moviemaking?

Napisano przez haaze w 16 września 2010 - 01:54 w Filmy

Boty z was jak nic...

Kleisz ten filmik mimo że tam są luzy potem ten klip
już wrzucasz do Vegasa i tam jak masz tą ścieżkę z klipem to jedziesz do momentu aż robi się nudno naciskasz na ten klip w tym miejscu gdzie robi się nudno i naciskasz klawisz S (dzielisz w ten sposób klip) potem jedziesz powoli dalej po tym klipie i aż do momentu gdzie przestaje być nudno i znowu naciskasz S w ten sposób z jednego klipu robisz trzy który dzieli sie na 3 części:

NIE NUDNO - NUDNO - NIE NUDNO

Potem naciskasz na ten klip nudno i trzymając klawisz CTRL zwężasz go sobie, czyli łapiąc go za koniec i trzymając CTRL zbliżasz się ku początkowi klipu. Pamiętaj że pracujesz ciągle na klipie nudno, zwęż ten klip o połowę góra o 2/3 bo jak jest za duża przerwa to potem moze zrobić się chaos i na koniec podjeżdzasz klipami do siebie aby się spikneły końcami ze sobą i z bani :P

Jak nie kumasz to ci jutro na filmiku wytłumaczę, i nie słuchaj się tych pokemonów wyżej bo z tego co czytam to oni mają tyle pojecia o MM co piekarz o malarstwie :D:D:D


no nie kumam wlasnie.. byłbym wdzieczny jakbys jakos to wytluamczyl inaczej albo tym filmikiem co mowisz:)

AA STOP!

odrazu prosze o polaczenie postow, bo nie widze opcji edytuj a wczesniej byla oO
no i tak! skumałem już mniej więcej o co chodzi, zrobilem z tym ctrl to normalnie 10 sekundowa sekwencja zrobiła mi sie w 0,5 sekudnowa sekwencje, wiec bede musial nasiedziec sie zeby to przyspieszenie wyszło dobre.. ale teraz znowu mam taki problem ze fraps ma 30 sek a akcja ma 45 gdzieś cała, i jak wlaczam po 30 sekundach to jednak jest taka 'dziurka'  ktora nie iwem czy by sie dało zamaskowac tym przyspieszeniem.
ale najwazniejsze. fraps mi nie odtwarza dziweku a record sound zaznacozne. zobvaczylem temat ze komus tez nie dzilalalo i byla odpowiedz zeby w miks stereo odznaczyc wyciszone, jam am tylko opcje miks stereo i mam ją odznaczana ale mi nie dziala, jakies pomysly?