Skocz do zawartości


Zdjęcie

hltv?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

#1 haaze

haaze

    Szeregowy

  • Recruit
  • Pip
  • 31 postów

Napisano 15 września 2010 - 02:58

cze, mam pytanie, jak to jest z hltv, zapisałem sobie date godzine demka, na jakiej mapie no i szukam sobie gdzie znajde hltv. no znalazłem, wchodze w linka a strona not found. i tu wlasnie to pytanie, czy musze poczekac az bedzie dzialala ta strona i stamtad sobie wezme, czy jakiegos admina nusze poprosic? z gory dzieki za odpowiedz
  • 0

#2 Amciek

Amciek

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 440 postów
  • Ską…d:zza NATu

Napisano 15 września 2010 - 03:00

tymczasowo jest out, daj na to dwa góra trzy dni. Powiedz jakie demo chcesz to będziesz miał :)
  • 0
kiedyś wróce
_________________________________

DA BEST SYGNATURA EVAA
Dołączona grafika

#3 haaze

haaze

    Szeregowy

  • Recruit
  • Pip
  • 31 postów

Napisano 15 września 2010 - 03:35

tymczasowo jest out, daj na to dwa góra trzy dni. Powiedz jakie demo chcesz to będziesz miał :)



de_inferno z wczoraj,14 wrzesnia, miedzy 19:50 a 20:20 była mapka to całą bym chciał.. dzięki:)
  • 0

#4 Amciek

Amciek

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 440 postów
  • Ską…d:zza NATu

Napisano 15 września 2010 - 03:59

A proszę Cię bardzo :) jak chcesz więcej to pisz odrazu w temacie (tyczy się też innych zainteresowanych), nie zamykać mi go.
  • 0
kiedyś wróce
_________________________________

DA BEST SYGNATURA EVAA
Dołączona grafika

#5 haaze

haaze

    Szeregowy

  • Recruit
  • Pip
  • 31 postów

Napisano 16 września 2010 - 04:11

A proszę Cię bardzo :) jak chcesz więcej to pisz odrazu w temacie (tyczy się też innych zainteresowanych), nie zamykać mi go.



piszę dalej, demo z dzis, p[rzed chwilą był train czyli 16;40 -17;05 i bym poprosił :)
  • 0

#6 Amciek

Amciek

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 440 postów
  • Ską…d:zza NATu

Napisano 16 września 2010 - 06:02

:)
  • 0
kiedyś wróce
_________________________________

DA BEST SYGNATURA EVAA
Dołączona grafika

#7 haaze

haaze

    Szeregowy

  • Recruit
  • Pip
  • 31 postów

Napisano 17 września 2010 - 03:23

dzis 16;00 , cpl_mill..
tylko jest problem

przed 16 był cplmill zvotowany, pozniej ten cpl jako next (2 raz pod rzad), a teraz jeszcze 2 razy wywalilo caly serw i cpl idzie juz chyba od 2 godzin ale mniejsza. chciałbym to hltv wlasnie z tego cpl milla ktore bylo o 16. mozna proisc?
  • 0

#8 Amciek

Amciek

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 440 postów
  • Ską…d:zza NATu

Napisano 17 września 2010 - 04:17

dziś / jutro już wszystko wróci do normy :) demka będą tak jak zwykle, przepraszam za niedogodności.
  • 0
kiedyś wróce
_________________________________

DA BEST SYGNATURA EVAA
Dołączona grafika

#9 haaze

haaze

    Szeregowy

  • Recruit
  • Pip
  • 31 postów

Napisano 17 września 2010 - 05:40

dziś / jutro już wszystko wróci do normy :) demka będą tak jak zwykle, przepraszam za niedogodności.


no a tego tego co mówiłem, nie mozesz dac teraz? bo pozniej pewnie sobie zaopmne ;d
  • 0

#10 haaze

haaze

    Szeregowy

  • Recruit
  • Pip
  • 31 postów

Napisano 18 września 2010 - 07:41

prosze o polaczenie postow bo nie moge edytowac;/


mam problem , wchodze na ta strone z hltv demkami, chce pobrac, pobieram a jak chce wypakowac to mi blad pisze w winrarze, wtf? :x

tylko z 1 demkiem taki problem, reszta wypakowywuje sie normalnie ;/

Użytkownik haaze edytował ten post 18 września 2010 - 07:42

  • 0

#11 Gość_POLSKA mm_*

Gość_POLSKA mm_*
  • Guests

Napisano 18 września 2010 - 08:30

może uszkodzone archiwum sprobuj nacisnac alt+r i naprawic archiwum
  • 0

#12 haaze

haaze

    Szeregowy

  • Recruit
  • Pip
  • 31 postów

Napisano 18 września 2010 - 09:01

może uszkodzone archiwum sprobuj nacisnac alt+r i naprawic archiwum


zrobiłem nadal jest to samo ; archiwum ma niewlasciwy format lub jest uszkodzone

:((

zrobiłem nadal jest to samo ; archiwum ma niewlasciwy format lub jest uszkodzone

:((



no kurcze nie ma opcji edytuj! ;/

no i tak , kumpel tez sciagal tez sie nie da czyli ogolny blad jest, da sie to jakos naprawic? bo fajna mialem akcje tam a film robie; d
  • 0

#13 haaze

haaze

    Szeregowy

  • Recruit
  • Pip
  • 31 postów

Napisano 18 września 2010 - 12:14

moze mi ktos powiedziec jak sie posty edytuje? bo nie mam nigdzie takiej opcji oO


gadałem na serwie, powiedziano mi żebym się zgłosił po oryginał dema, to się zgłaszam.
cpl_mill wczoraj 17 wrzesien 15;49 sie zaczela mapa ;xd

Użytkownik haaze edytował ten post 18 września 2010 - 12:15

  • 0

#14 Furai

Furai

    Porucznik

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 872 postów
  • Ską…d:"skomputera"

Napisano 18 września 2010 - 01:09

moze mi ktos powiedziec jak sie posty edytuje? bo nie mam nigdzie takiej opcji oO


gadałem na serwie, powiedziano mi żebym się zgłosił po oryginał dema, to się zgłaszam.
cpl_mill wczoraj 17 wrzesien 15;49 sie zaczela mapa ;xd


Przeczytaj sobie o rangach na forum. Temat jest wyróżniony na samej górze.
  • 0
"My senses are so powerful that I can hear the blood pumped through your veins."

#15 haaze

haaze

    Szeregowy

  • Recruit
  • Pip
  • 31 postów

Napisano 18 września 2010 - 02:20

Przeczytaj sobie o rangach na forum. Temat jest wyróżniony na samej górze.


właśnie przeczytałem, dzięki :)

no a no co z tym hltv? jest jakaś szansa na uratowanie tego zbugowanego dema?
  • 0

#16 haaze

haaze

    Szeregowy

  • Recruit
  • Pip
  • 31 postów

Napisano 22 października 2010 - 02:30

Jest sprawa, zawsze wchodzilem sobie na tą stronke z demami hltv pobierałem, było git.. Dzisiaj rano wszedłem, pobrałem 2 mapy i jest problem, ping rośnie do nawet 15000 ms, przy czym inne hltv demka mają po 3000 max :/ Dlaczego mi przeszkadza to, a no dlatego że robie filma i bym sobie chciał nagrac a przy takim pingu wszystko sie scina, jest szansa nie wiem żeby jeszcze raz wrzucic te dema, (rebuilt czy jak to sie tam nazywalo) ? albo co moglbym zrobic, to nie wina neta bo reszta hltv demek chodzi normalnie..

no a o ktore mi sie rozchodzi.

1.

21 pazdziernik
godzina kolo 18;35
de_tuscan


2.


21 pazdziernik
około 19;40
inferno


Jak ktos wie czego to problem albo jakias admin moglby wrzucic jeszcze raz to bylbym wdzieczny ;/

6
  • 0

#17 Amciek

Amciek

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 440 postów
  • Ską…d:zza NATu

Napisano 22 października 2010 - 02:42

to nie jest wina stronki, czy też jakikolwiek myk z naszej strony. To GejNet daje d*py jak zmarszczony transwestyta na rogu ciemnych uliczek.


Dema są (prawie) dokładną kopią tych, które nagrały się na serwerze HLTV a ta strona to tylko magazyn. Opóźnienia na demkach są wynikiem przecudnej jakości serwerów tejże firmy.. GORONCO POLECZAM
  • 0
kiedyś wróce
_________________________________

DA BEST SYGNATURA EVAA
Dołączona grafika

#18 haaze

haaze

    Szeregowy

  • Recruit
  • Pip
  • 31 postów

Napisano 22 października 2010 - 02:54

to nie jest wina stronki, czy też jakikolwiek myk z naszej strony. To GejNet daje d*py jak zmarszczony transwestyta na rogu ciemnych uliczek.


Dema są (prawie) dokładną kopią tych, które nagrały się na serwerze HLTV a ta strona to tylko magazyn. Opóźnienia na demkach są wynikiem przecudnej jakości serwerów tejże firmy.. GORONCO POLECZAM




hmm, ale dlaczego akurat te 2 dema są ze złym pingiem, a reszta ma 'normalny' ? czyli co, moge sobie odpuscic juz te dema? a takie mialem fajne akcje do nagrania ;( ide sie pociąć..
  • 0

#19 Amciek

Amciek

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 440 postów
  • Ską…d:zza NATu

Napisano 22 października 2010 - 03:42

może akurat w czasie kiedy te dema były nagrywane, w sieci mieli jakieś przeskoki i pakiety szły z opóźnieniami i stąd masz lipę.. chciałbym pomóc ale jestem bezsilny :/
  • 0
kiedyś wróce
_________________________________

DA BEST SYGNATURA EVAA
Dołączona grafika

#20 haaze

haaze

    Szeregowy

  • Recruit
  • Pip
  • 31 postów

Napisano 22 października 2010 - 04:11

a moglbys dac tu te oryginalne dema z tych map co CI podałem? te rebuilty tak jak kiedyś zrobiłeś bo mi nie działało 1 demko.. proszę, jeśli możesz, bo ja jestem taki czlowiek ze wiem ze walnalem fjanego skana i nie bedzie go na filmie bo jakiejs j&$#@#$% sieci sie zachcialo pingowac, to mnie doprowadza do szału ;< proszę jeszcze raz.
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0