Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika Dr@co

Odnotowano 23 pozycji dodanych przez Dr@co (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 03-maja 23 )


Sortuj według                Sortuj  

#92562 Lekka zmiana mc

Napisano przez Dr@co w 29 lutego 2012 - 09:24 w Mapy

No i macie godzina 21 i server pusty bo prodigy jest



#92491 Lekka zmiana mc

Napisano przez Dr@co w 27 lutego 2012 - 11:13 w Mapy

Ludzie nie zawsze rejestrują się na forum jak wejdą na server ja to zrobiłem po czasie za namowo Dzymbego więc co tutaj dużo wymagać....



#92194 Lekka zmiana mc

Napisano przez Dr@co w 24 lutego 2012 - 12:45 w Mapy

Wy chcecie nowe mapy a powiedzcie jak wyszedł wieczór map niestandardowych bo nie przychodziłem nawet na niego?
Jeśli tam było mało ludzi to może nie warto wymieniać? Ale w standardzie ludzie wychodzą na progigi czy jak to się tam pisze jak np dzisiaj momentalnie tylko 8 osób i od razu zmiana mapy przez admina. Pytam się po co ją grać?



#91641 Mapcykl Tawerny. Co dodać co wyrzucić? ver. 2012

Napisano przez Dr@co w 16 lutego 2012 - 02:25 w Mapy

Aktualny czas rozpoczęcia jest dobry nie należy go zmieniać poza tym po godzinie 2 i tak już nikogo nie ma albo osób jest mało wiem bo często w tych godzinach gram ( do 2- 3 ) więc jaki jest tego sens?



#91386 PsychO

Napisano przez Dr@co w 12 lutego 2012 - 03:02 w Cheaterzy

Byłem w tej sytuacji na długiej ( kolo wybiegał z bramy )  pierwszy skan poszedł w stronę pochylni był tam jeden ct a kolejny ściął narożnik w moją stronę na długiej. Jak relax wyszedł z gry to wrócił na Tawernę z nickiem Fun. To tyle ode mnie.



#90703 Konkurs/Losowanie - wygraj slota na TP

Napisano przez Dr@co w 30 stycznia 2012 - 11:43 w Konkursy

to chyba po tej zmianie... wydaje mi się, że poprzednia wersja była bardziej przejrzysta i przyjazna



#90555 Problemy z TP

Napisano przez Dr@co w 28 stycznia 2012 - 09:36 w Dyskusja ogólna

Mi to dzisiaj nawet nie chce wykryć serwera jest ip i że serwer nie odpowiada



#90403 Konkurs/Losowanie - wygraj slota na TP

Napisano przez Dr@co w 27 stycznia 2012 - 01:01 w Konkursy

Często czytam na serwerze weź udział w losowaniu i szczerze powiedziawszy gdybyście bardziej podkreślili albo raczej wyeksponowali konkursy na pierwszej stronie forum to może byłoby większe zainteresowanie. Ja to trafiłem tutaj przez przypadek bo nudzę się i oglądam aktualnie całe forum. Może przemyślcie moją podpowiedź :) I przy okazji zgłaszam się do losowania jeśli jeszcze istnieje :)
STEAM_0:1:18214424



#90258 Wasze stanowiska pracy/zabawy oO ;D

Napisano przez Dr@co w 24 stycznia 2012 - 01:24 w Off topic

Trzymasz motor w pokoju ?



#90248 [Zabawa] Z Czym Ci Się Kojarzy Nick Kolegi Powyżej?

Napisano przez Dr@co w 23 stycznia 2012 - 08:38 w Gry Forumowe

Z Anubisem lub z krową ( amuuuuu ) w nicku nawet wymiona są :)



#90225 [Zabawa] Z Czym Ci Się Kojarzy Nick Kolegi Powyżej?

Napisano przez Dr@co w 23 stycznia 2012 - 05:40 w Gry Forumowe

olo -molo (Sopot)



#86352 Pośba o bana dyscyplinarnego

Napisano przez Dr@co w 07 września 2011 - 11:36 w Skargi oraz uwagi

Składam wniosek o bana dyscyplinarnego dla gracza o nicku "osa konsa". Przed chwilą połowę inferno jak nie zabijał mnie to zbijał do 10 hp i nie dało się grać. Gram na tawernie średnio 5 godzin dziennie ale takiego czegoś nie zniosę. STEAM_0:0:24040179 1 00:35 26 0



#86304 Geneza nicku

Napisano przez Dr@co w 07 września 2011 - 12:46 w Off topic

Co do mojego nicku, większość myśli, że wziął się od książki Harrego Pottera i chcę raz na zawsze to sprostować... nie jestem czarnym charakterem:) Mój nick wziął się z filmu "Ostatni smok". W grze L2 używam jeszcze innego nicku >> Th0r



#86303 Wasze stanowiska pracy/zabawy oO ;D

Napisano przez Dr@co w 07 września 2011 - 12:35 w Off topic

A to moje

Załączone miniatury

  • komp.JPG



#82283 perm

Napisano przez Dr@co w 20 marca 2011 - 05:58 w Skargi oraz uwagi

ja tylko wyrażam swoje zdanie, a mam do tego prawo :P


Jak widać lektura konstytucji pomaga ;)



#82281 perm

Napisano przez Dr@co w 20 marca 2011 - 05:41 w Skargi oraz uwagi

Player cash Bantype SteamID SteamID STEAM_0:1:16802224 IP address hidden Invoked on 31-05-2008 - 00:23 Banlength Permanent Expires on Not applicable. Reason kolegi tu nie potrzebujemy Banned by Admin owi (owi) Banned on Server Website Previous offences 8

Ban dostał dawno... może to i prawda co pisze



#82247 Wniosek

Napisano przez Dr@co w 19 marca 2011 - 04:32 w Ogł‚oszenia i regulaminy

Może i się całkiem nie wyeliminuje ale ten zapis, jest jakoby jawnym przyzwoleniem...



#82237 Wniosek

Napisano przez Dr@co w 19 marca 2011 - 02:40 w Ogł‚oszenia i regulaminy

Nie założyłem tego tematu, żeby robić Administracji pod górę, lecz po to aby zmniejszyć dystans między Adminem a graczem oraz ukrócić procedery. muszę przyznać, że pięknie to wszystko ująłeś Infinity. :)



#82233 Wniosek

Napisano przez Dr@co w 19 marca 2011 - 02:03 w Ogł‚oszenia i regulaminy

Jeśli ktoś Cię stresuje to powiedz kto..

Nie za bardzo można cokolwiek udowodnić w sytuacji kiedy prawie wszyscy mają micro a nie mam zamiaru nagrywać każdej gry...



#82231 Wniosek

Napisano przez Dr@co w 19 marca 2011 - 01:44 w Ogł‚oszenia i regulaminy

Myślę iż stwierdzenie, że siedzę afk momentami notorycznie nie jest uzasadnione i nie do końca wykonalne; bo albo notorycznie, albo momentami. Moment każdemu się zdarzy, choćby jak przyjdzie się z pracy siada do kompa i je obiad w przerwie jak zabiją. Poza tym przeważnie gram o takich godzinach, że Ciebie nie ma, wiec proszę nie zarzucaj takich rzeczy. Ponadto odbiegliśmy od tematu gdyż jest on o >>>nadużyciach admina<<< I nie radzę stosować zasady "najlepszą obroną jest atak", gdyż poza jednym banem za którego odbyłem karę jak się okazało zgodnie z regulaminem słuszną ( a była tylko dla tego, że nie zapoznałem się z regulaminem) nic na mnie nie masz :rolleyes: Czitów też nie używam i w miarę możliwości staram się żeby innym grało się ze mną tak dobrze jak mi z nimi. ;)



#82229 Wniosek

Napisano przez Dr@co w 19 marca 2011 - 01:23 w Ogł‚oszenia i regulaminy

Konsekwencje są tak wyciągane, że wypowiada się admin, którego ta sprawa dotyczy, a później nawet przedłuża bana i myślę, iż takie zachowanie nie jest słuszne. Nie skupiajcie się tylko na banach, ale na takich sytuacjach jak opisałem powyżej; nie było to niczym uzasadnione. Gra jest po to żeby się bawić, a nie np. że muszę się stresować bo admin mi grozi, bo ping odstaje od reszty.



#82224 Wniosek

Napisano przez Dr@co w 19 marca 2011 - 12:22 w Ogł‚oszenia i regulaminy

Prawda jest taka czy to w Państwie, czy na serwerze: władza została stworzona po to aby utrzymać porządek i aby społeczeństwo nie wpadło w chaos jednakże w nieodpowiednich rekach prowadzi do zaspokojenia własnych potrzeb a także do własnego widzi mi się ( co będziesz mi tu mówić, jestem adminem i nie masz nic do gadania). Już uzasadniam.
Gram tylko na waszym serwerze i jak dobrze wiecie, a może i nie, bo macie rezerwację slota, niekiedy trzeba czekać 15 minut, a jak slot się zwolni i już wbijasz okazuje się, że ktoś jednak Cię ubiegł i znowu czekasz. W końcu udało wbić się na serwer i co się okazuje? Masz większy ping niż inni dajmy na to 85 bo ma się sieć WI-FI i co słyszysz od admina ? Ogarnij lagi bo kick... Nadmieniam, że temu adminowi (nie pamiętam już nicku) słabo szło tego dnia jak i mnie, i miałem nawet słabsze staty od niego i jakoś trzeba się wytłumaczyć, że taki słabiak jak on mnie bije to zwrócę uwagę. Tylko ten admin jakoś trafić nie mógł, a co śmieszniejsze ja gram tylko Scoutem (to jest wstyd że awp przegrało z taką bronią 2 razy z rzędu). Dajcie mi człowieka, a paragraf się znajdzie i tak też dochodzi do nadużyć. Gdyby mój ping byłby za duży, to zostałbym usunięty automatycznie. Moim zdaniem ten zapis regulaminu prowadzi do nadużyć.
Ponadto

KONSTYTUCJA
RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ

Art. 54.

  • Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.



#82212 Wniosek

Napisano przez Dr@co w 19 marca 2011 - 12:07 w Ogł‚oszenia i regulaminy

Chciałbym poruszyć pewien bardzo ważny problem, który zapewne dotyczy albo i z czasem będzie dotyczyć każdego gracza Serwera Tawerna TP.. Często dochodzi, bowiem do sytuacji, kiedy gracz wchodzi w dyskusje z aminem np. broni innego gracza przed karą admina i sam w rezultacie dostaje karę. Powołując się tutaj na pkt 1 · Admin na serwerze ma zawsze racje. Wszelkie dyskusje z Adminem mogą zostać ukarane. (ban do 24h). sądzę, iż jest to nadużycie ze strony administracji.



Wyprzedzając wypowiedzi niektórych z aminów jaką zapewne ujrzałbym np. „jak Ci nie odpowiada to nie graj tutaj” albo „to wy….aj” bo są tacy co tak piszą np. w dziale o banach powiem, że serwer jest ok. ale administracja nie skłania się ku zwykłemu graczowi. Jednym słowem w danej sytuacji, którą opisałem powyżej macie zbyt dużą władzę a każdy może bronić własnych racji.



Proszę tylko o wypowiedzi z sensem i rozpatrzenie mojego wniosku odnośnie zmiany tego punktu regulaminu.