Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika relax

Odnotowano 51 pozycji dodanych przez relax (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 29-kwietnia 23 )



Sortuj według                Sortuj  

#105160 [ban] relax

Napisano przez relax w 16 września 2012 - 07:48 w Skargi oraz uwagi

Fujara bo ci żyłka pęknie. A sory Fajura, mój błąd. Ty piszesz dziwne posty, ja ci odpisuję tylko. Jakieś mm 6 lat bardziej doroślejszy :)
Nie byłem juz adminem w momencie czitowania, a tobie radze zejść z tonu, albo rozwalić te kraty w oknach i wyjsc z domu bo za bardzo widze wziąłeś sobie tą gre do serca. Głupszym się ustępuje wiec nie mam zamiaru ci wiecej odpisywać, myśl sobie co chcesz mistrzu z FF@.

Nie mam zamiaru specialnie kupować nowego konta, o czitach nie macie zielonego pojęcia, tylko wasze mózgi zakodowały sobie juz jakąś psychoze na tym pukncie.

Chciałem tylko uprzejmie poprosić o zdjęcie głupiego bana z przed pół roku za granie po alkoholu a wy zachowujecie się jakbym zgwałcił wam matke, a to tylko kawałek pierdo****** ziemniaka :)



#105154 [ban] relax

Napisano przez relax w 16 września 2012 - 07:30 w Skargi oraz uwagi

Ciężko się z dziećmi porozumieć, ahh sory juz 18 jest :)
Jeśli chcesz juz tak porównywać, to nie sądzę aby 30 min czitowania na serverze było równe zabujstwa 15 osób. Moim zdaniem, mialem przy sobie 1g marychy dostałem 2 lata, ale po pół, mnie wypuścili.

I nie pisz wiecej postow które nic nie wnoszą do tematu, nie stworzyłem go, aby sie z tobą kłócić o takie rzeczy.



#105149 [ban] relax

Napisano przez relax w 16 września 2012 - 07:18 w Skargi oraz uwagi

Nieźle masz pod kopułą porównując zabijanie ludzi do czitowania :)
A z tego co mi wiadomo z więzienia można wyjść wczesniej, poprzez zwolnienie warunkowe ;)

Wh mam caly czas na kompie do sprawdzania czitów jak każdy szanujacy sie admin. Inaczej nie da się stwierdzić na 100%, a ze mi raz odwaliło i włączyłem to nie koniec swiata.

Yo

Spoko virnik rozumiem, ale moim zdaniem troche przesadzacie, to tylko gra, nie ukradłem wam cukierka ani nic w tym stylu :)

Przyznałem się do błędu, pół roku pauzowałem, czego jeszcze mozna chciec ;)



#105133 [ban] relax

Napisano przez relax w 16 września 2012 - 05:42 w Skargi oraz uwagi

Nick: relax
SteamID: 0:1:8896391


Witajcie, wieki temu dostałem bana na tawernie:
http://gamingcrew.pl...page__hl__relax

Nie chce się odwoływać od bana ponieważ był słuszny, odpaliłem po pijaku wh, tak to prawda ;) Byłem niezle nawalony, a wtedy czlowiek nie mysli racjonalnie ;)

Chciałem prosić o coś w rodzaju rehabilitacji, o ile jest to możliwe. Na wszystkich stronach natycziterskich a nawet na ESLu jest to dopuszczalne wiec pomyślałem sobie, czemu i nie na Tawernie ;)
Sporo moich kumpli, z którymi jeżdżę na LAN'y tutaj pogrywa, takich jak: mm, MaCho, hj czy Predator mysle ze moga oni potwierdzić iz gram na wysokim poziomie bez "wspomagaczy" nie tylko na necie, ale rowniez na LAN'e, ostatnio pare razy na podium stalismy ;)

Swojego czasu sporo spędzałem na tawernie, nawet byłem tutaj adminem. Byłem jej graczem od grubych paru lat, nigdy nikt mnie nie posadzał o czity, a tu jeden głupi wyskok i pograne ;)

Myśle ze swoje juz "odpokutowałem" przez te pół roku :)

Pozdrawiam, relax



#91885 skarga [PFK]

Napisano przez relax w 20 lutego 2012 - 04:43 w Skargi oraz uwagi

O boże ale dyskusja ;) W ogóle o jakim TP mowa ? coś takiego nie istnieje na publicznych serverach tak samo i na tawernie ;/ to tylko złudzenie ;)
Ale jesli dojdzie juz do sytuacji, ze poszło info i cały team zmierza w 1 miejsce, to też mnie krew zalewa jak widze ze 1/3 teamu zwiedza swiat po swojemu.
A te 2 osoby co titu mówi to faktycznie, ale tylko gdy tą osobą jest np JA! (albo kuskill czy inny bot :D ) ale niestety zazwyczaj te ogarniete osoby prowadzą albo lecą z reszta ekipy a najwieksze botsony biegną w drugą strone, potem weź na takiego bota czekaj aż się dokula do jakiegoś Ct który go w koncu zabije.

Nikogo nie bronie ani nie karce, ale czasem mam sytuacje taką, ze przykładowo faktycznie mam jakieś podejrzenia ze ktoś jest odpalony - myśle sobie zaraz wbije na specta nagram demko. Ale oczywiście zaraz najdzie sie 2,3 super znawców i napinatorów którzy maja skaner w monitorze i ryczą na całym czacie, "relax on ma wh, zbanuj go, zbanuj" , a gościu oczywiście wszystko widzi oO. Jaki w tym sens robić z siebie jeszcze błazna i wchodzic na tego daremnego specta i kręcic demo, a potencialny hax robi sobie z ciebie jajca po paszki ;)

Na koniec dodam ze przydałby się plugin który robi adminow na spekcie niewidzialnymi, bardzo by się to przydało szczególnie teraz gdy każdy hax na steama można wyłączyc/włączyć 1 klawiszem na klawie...


btw. troszku alkoholowa wypowiedz :P:P lekki przypływ emocji w wypowiedzi :P ale ktora jest godzina :D



#91661 Mapcykl Tawerny. Co dodać co wyrzucić? ver. 2012

Napisano przez relax w 17 lutego 2012 - 02:21 w Mapy

No de_tawerna była całkiem w pytke :) jednak fakt faktem ze rano i w godzinach wieczornych server mógłby przez nia pustoszeć ;( Ja tam lubie wszystkie mapy bo i tak wymiatatoruje :D ale faktycznie nupki wychodzą na mapach teoretycznie uważanych przez nich za nie zbalansowane, jak np aztec czy cheateau gdzie terro musi zagrać TP i tak na prawdę ma łatwiej w gruncie rzeczy ;)

Mapy które wymienił pierdziator do dodania też nie są zbyt popularne i mało grywane przez nupki ;/ raczej postawiłbym na jakaś podstawową mape której nie trzeba ściągać, cs_office był by całkiem niezłą opcją, tylko te hosty ;/ xD

NIE ZABIERAJCIE MI AZTECA :(

Co do godziny to nie wiem w sumie od której jest teraz, ale im wczesniej tym lepiej, przynajmniej ludzie jezcze będą na servie i łatwiej będzie im się "przyzwyczaić" do dziwnej mapki niz jak jest np paru graczy, co za tym idzie wczesniej wbiją ludzie którzy preferują dziwactwa a nie d2,inf,nuke,d2,inf,nuke itd



#91601 snorlax , murzyn

Napisano przez relax w 15 lutego 2012 - 02:27 w Cheaterzy

Dzięki ;) niestety i tak juz za późno :D



#91588 ban od relax

Napisano przez relax w 14 lutego 2012 - 09:28 w Skargi oraz uwagi

Witaj, dobrze pamiętam to sytuacje ;) było to w tym samym momencie co pan o nicku PsychO tutaj temat: http://gamingcrew.pl...ic/7594-psycho/
Nie wiem czemu nie moge znaleźć HLTV z tej mapy, widać się nie zapisało i ci się poszczęści.

Otóż chłopaki PsychO i kakau, będąc w przeciwnych teamach biegali sobie po mapie we 2uch nie zabijając się i podpowiadając. Cóż to był za dziwny widok ;) Jako ze miałem co do was podejrzenie o haxy nie zbanowałem was jeszcze za to, wbiłem na specta nagrałem demo PsychO i dałem bana wam obu. Sądziłem ze dowód w razie czego będzie na HLTV. No i ostatnia sprawa, prosze nie kłamać z tym ze nie wiedziałeś ze masz bana, dałem ci go gdy byłeś na servie, i w momencie jego otrzymania napisałeś coś w rodzaju "za co ban?" :)

Sami gracze na servie ciągle płakali o was ;) ze haxy, ze podpowiadają wiec zrobiłem z wami porządek xD Skoro niema hltv z dnia 12.02 o godz 1:10 z d2 to bana można skrócić ale myśle ze za ten wybryk opisany wyżej coś się należy.



#91586 snorlax , murzyn

Napisano przez relax w 14 lutego 2012 - 09:15 w Cheaterzy

Nie wiedziałem w sumie gdzie to napisać napisze tutaj

server: tawerna tp
nick:snorlax , murzyn
data: 14.02.2012r
mapa: de_cheatau, de_inferno
steam_id: brak, próbowałem 2 razy, nie dałem ready :P

Niech ktoś sprwadzi w logach i da mu perma, albo innego bana odpowiadającego temu co zrobił ;)
Owy gracz wchodził co jakiś czas puszczał bindem szybką reklamie i uciekał, przy mnie zrobił to 3 razy w załączniku dodałem 2 screeny, widac tez nawet szybki status niestety gość juz zwiał ;(

Załączone miniatury

  • 2012-02-14_00001.jpg
  • 2012-02-14_00002.jpg



#91567 Czego słuchasz w tym momencie?

Napisano przez relax w 14 lutego 2012 - 03:37 w Muzyka

http://www.youtube.c...h?v=p4kVWCSzfK4



#91381 PsychO

Napisano przez relax w 12 lutego 2012 - 01:23 w Cheaterzy

Serwer: tawerna TP
Data zdarzenia: 12.02.2012 - 01:10
Nick podejrzanego: PsychO
STEAMID: STEAM_0:0:1276890
Ewentualny rodzaj czitu: WH/ESP/no flesz
Kto złapał: relax
Mapa: de_dust2
Link do dema: załącznik
Link do screena/profil gracza: załącznik
Czasy i opis podejrzanych akcji:
demo krótkie bo gościu wyszedł, prawdopodobvnie zobaczyl ze jestem na spekcie.
czasy dodamy jak sam przeglądne demko ;)
1. no flesz na gali + dobre wyczucie
2. jak wychodzi na srodek idalenie wycelowane
3. na długiej skany po prostu ideeeealne widzialem na admin ESP, każdy strzał idealnie w terro

Do tego dodam jeszcze ze kolesia widze nie 1 raz, jest zbanowany na bl: http://www.blacklist...:0:1276890.html

Konto ESL tez ciekawe:
http://www.esl.eu/pl...player/6361074/

Załączone miniatury

  • 2012-02-12_00001.jpg

Załączone pliki




#91330 Lekka zmiana mc

Napisano przez relax w 11 lutego 2012 - 06:37 w Mapy

Ja tam lubie azteca, cięzka mapa w tero dla kamperow i botqow, ale jak sie zagra tp, to terro ma wieksze szanse tak naprawdę ;)

ale jesli juz tak bardzo chcecie to proponuje na zmiane:
1.de_chateau
2.de_piranesi



#90693 Konkurs/Losowanie - wygraj slota na TP

Napisano przez relax w 30 stycznia 2012 - 04:38 w Konkursy

Juz pisałem ze dawno ze forum jest mało przejrzyste i zeby ogarnąc co jest gdzie, albo znaleźć szukany temat trzeba się nieźle natrudzić. Sam jeszcze do końca nie wiem co jest gdzie, a co dopiero jakiś newbe.



#89943 Wieczorek map niestandardowych #3 - 20 stycznia

Napisano przez relax w 16 stycznia 2012 - 02:05 w Wieczorki map niestandardowych

Przydało by się jakieś wieksze info, bo zawsze przeczytam ten temat ale i tam mi się zapomina.



#89773 carcass

Napisano przez relax w 12 stycznia 2012 - 01:37 w Cheaterzy

Serwer: Tawerna TP
Data zdarzenia: 12.01.2012
Nick podejrzanego:carcass
STEAMID:STEAM_0:1:48181978
Ewentualny rodzaj czitu: wh/aim
Kto złapał: relax
Mapa: de_tuscan
Link do dema:http://www.speedysha...9Qg/carssas.rar
Link do screena/profil gracza: http://gamingcrew.pl...s.php?bid=13257

Dałem bana na 1 dzień, gdyż na wiecej nie moge, akcji nawet nie opisuje gościu biega na multihaxie ;) Dajcie mu perma.



#89496 Zbiórka na potrzeby GamingCrew

Napisano przez relax w 07 stycznia 2012 - 12:12 w Dyskusja ogólna

poszło 30 zł ;)



#89495 Wieczorek map niestandardowych #1 - 6 stycznia

Napisano przez relax w 07 stycznia 2012 - 12:08 w Wieczorki map niestandardowych

Fajnie się gra, dzis był full server :D Moze przydało by sie przekierowanie z tawerny ? :D chociaż to ryzykowna sprawa ;P



#89494 StarCraft 2

Napisano przez relax w 07 stycznia 2012 - 12:04 w Pytania i Odpowiedzi

No co wy, nikt nie gra w starcrafta ?:D Jakie boby ;d



#89381 StarCraft 2

Napisano przez relax w 03 stycznia 2012 - 10:31 w Pytania i Odpowiedzi

Siema ktoś tu pyka w starcrafta 2 po necie ? :) Jeśli się ktoś taki znajdzie to zapraszam do wspólnej gry ;p Widzalem tematy odnosnie "jedynki" wiec mysle ze i maniacy "dwójki" sie znajda ;)

relax#960, matiq89@gmail.com jeśli chce ktos dodac do znajomych ;)



#88930 Wesołych :)

Napisano przez relax w 23 grudnia 2011 - 02:45 w Off topic

Co ja pacze? oO Wesołych, i dużo fajnych fragów w nadchodzącym roku xD



#88623 PFK michał szpak

Napisano przez relax w 16 grudnia 2011 - 07:14 w Podania na administratora

No TiT to jest jeden z największych boterów jakich widziałem na servie :D:D Jego skill przeszedł juz do legendarnych, BA! unikatowych ;D Jego lamerski nick zna każdy stały bywalec :D

Wiadomo ze skill nie jest tutaj wyznacznikiem wiec tylko beke sobie kręce ;)
Wstydzisz się swojej faciaty ze nie chcesz podać facebooka ? :D



#88579 PFK michał szpak

Napisano przez relax w 16 grudnia 2011 - 01:05 w Podania na administratora

Też jestem na tak, czesto gra, widuje go praktycznie codziennie. Gre prowadzi nawet częściej niz admini (np JA xD). Spokojny gracz, nie poddaje się emocją. Co do forum, miałem ten sam problem przy moim podaniu myśle ze pójdzie moimi śladami ;)

Jedyne co mu brakuje to skila, nie jest taki mega uber super ultra bomba sromba koks - karatorniX jak ja ale ujdzie w tłumie :D:D:D



#88002 Plugin - info po śmierci

Napisano przez relax w 28 listopada 2011 - 10:01 w Dyskusja ogólna

Tak wy wiecie wszystko ;) Ale nuubki niestety maja z tymi problem i lubią ten plugin ;) ostatnio przyciąga on graczy, jestem za.

Fakt juz nie raz widzialem jak jakis nuubek wchodzi, pisze ze niema infa po smierci i wychodzi ;/ jednak to nie jest mix tylko publiczny server ;)



#87923 Filmiki ze świata sportu

Napisano przez relax w 25 listopada 2011 - 01:22 w Sport, motoryzacja,ekstremalne

Owi z tym ze ja wylądowałem :D chcesz to ci na youtuba wrzuce. Powiem wam, moze i przelyniecie 2 km, bieganie i inne dziadostwa daja sadysfakcje i szczescie :D ale nic, na prawde nic nie moze sie rownać z tym jak zrobisz swoje 1 salto, albo jak juz robisz je za kazdym razem nawet na betonie ;d;d cos o tym wiem to uzależnia jak piwo czy amfa :D nie mówiąc juz o lepszych rzeczach ;d jak pierwszy w zyciu ustatyn cork crew albo double fulltwist po rundaku nad ktorym meczyles sie 2 miesiace, setki nieudanych prob, przełamywanie strachu a tu nagle BUM i stoisz :D:D



#87913 `nebuK

Napisano przez relax w 24 listopada 2011 - 08:39 w Cheaterzy

Serwer: tawerna
Data zdarzenia: 24.11
Nick podejrzanego: `nebuK
STEAMID: 0:1:19592974
Ewentualny rodzaj czitu: wh/esp
Kto złapał: relax
Mapa: de_nuke
Link do dema: w zalaczniku
Link do screena/profil gracza: http://pokazywarka.p...#zdjecie2499374
Casy i opis podejrzanych akcji:

Dostał bana na 1 dzien, jestem pewny ze ma wh ;) nie mam teraz czasu wypisywac zdarzeń, jesli bardzo jest to potrzebne zrobie to jutro.

Załączone miniatury

  • 2011-11-24_00001.jpg

Załączone pliki

  • Załączony plik  nebuk.rar   5,69 MB   1 Ilość pobrań