Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika iksiu

Odnotowano 6 pozycji dodanych przez iksiu (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 04-maja 23 )


Sortuj według                Sortuj  

#84272 mtX!

Napisano przez iksiu w 04 czerwca 2011 - 02:52 w Cheaterzy

o nagrałeś mnie i wrzuciłeś w marcu, ej pozdrawiam! ; D dzieki za demko obejrze sobie i moze jakis fragmovie zrobie z tego siemka



#82490 Na prośbe admina jakiegos pod fake

Napisano przez iksiu w 26 marca 2011 - 02:08 w Screeny

"Wg naszego regulaminu screeny mają być dostarczone w niezmienionym formacie - tak jak zostały zrobione w oryginale. Imageshack w tym wypadku odpada, bo zmienia format screenów. Dlatego załącz te screeny na forum. Dalsze dyskusje i niesotoswanie się do regulaminu zostaną nagrodzone warnem na forum."

gratulacje za znajomości imageshack ale nie masz racji. imageshack nie zmienia formatu, ja zmieniłem na jpg bo jpg zajmują mniej a nie bede wysylal screenów gdzie kazdy ma po 3mb.
informatycy! hah. ok wiec banujcie mnie na 30 dni według waszego regulaminu, bo wyslalem screeny ale cos tam sie wam nie zgadza i zamknij topic
pozdrawiam



#82482 Na prośbe admina jakiegos pod fake

Napisano przez iksiu w 26 marca 2011 - 12:45 w Screeny

wrzucilem screeny nie placzcie w zasadzie jest 6 ktore on zrobil i 1 moj z tabela wiec ;]



#82480 Na prośbe admina jakiegos pod fake

Napisano przez iksiu w 26 marca 2011 - 12:12 w Screeny

oo cappo miło mi, nie mam wiecej screenów z tamtej mapy wiec niebardzo mogl mi zrobic 9, tez Ciebie serdecznie pozdrawiam, krece bo wrzucilem na imageshack?
bo jestem wielkim prosem z photoshopa i umiem zrobic cuda.
;) spoko pozdrawiam



#82476 Na prośbe admina jakiegos pod fake

Napisano przez iksiu w 26 marca 2011 - 10:50 w Screeny

Screeny wrzucamy jako załącznik w poście w niezmienionym formacie. Popraw :)


ehh.. dobra nvm. gram w csa raz na dwa miesiące, możecie mnie z tego serva zbanować już bo nie chce mi się tego poprawiac... moją dobrą woląbyło wrzucenie tych screenów >.<



#82473 Na prośbe admina jakiegos pod fake

Napisano przez iksiu w 26 marca 2011 - 10:44 w Screeny

tutaj umieszczam screeny, tylko dlatego że byłeś miłym i przyjaznym administratorem ( nie tj zwykle się trafiają ) oto one :
Data screenowania: dziś 26.03.11
Godzina:nie wiem cos kolo 10.30?
Mapa: dust2
Nick: mtX!
Sid: aha?
Ilość screenów: nie wiem dokladnie ile bo wrzucam tez te ktore robilem sobie sam, Ty chyba pstryknales mi 4.
oto katalog ze screenami
http://img7.imageshack.us/g/asdas12dsa.jpg/
pozdrawiam !