Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika DEER HUNTER

Odnotowano 62 pozycji dodanych przez DEER HUNTER (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 22-maja 23 )



Sortuj według                Sortuj  

#111969 Zmiana firmy hostingowej i ip.Nowe ip : 193.33.177.123:27015

Napisano przez DEER HUNTER w 28 sierpnia 2013 - 09:40 w Dyskusja ogólna

możecie sobie robić announcementy, ale jak nikt tego serwa nie rozrusza to nic się nie będzie działo, cały czas admini siedzą online na steamie, a jak już wchodzą do gry to zamiast siedzieć na tawernie to wchodza na jakieś inne serwy TP, brak tu logiki w siurka...




#111825 kuskill Tawerna TP

Napisano przez DEER HUNTER w 13 czerwca 2013 - 03:03 w Podania na administratora

nie wiem co do niego macie zawsze się dobrze grało z nim, why not ;D

tak:D




#111704 abdi

Napisano przez DEER HUNTER w 31 maja 2013 - 10:26 w Screeny

te tłumaczenia, wszyscy tak samo się tłumaczą...KAŻDY:) 




#111662 hitz aka black frank white

Napisano przez DEER HUNTER w 15 maja 2013 - 09:37 w Cheaterzy

nom ma dwa tematy, jeszcze jeden i pojedzie do lizbony




#111641 hancharo

Napisano przez DEER HUNTER w 11 maja 2013 - 01:24 w Cheaterzy

Serwer:TP
Data zdarzenia: 11-05-13 około 14:00
Nick podejrzanego: hancharo.
STEAMID: STEAM_0:1:44604158
Ewentualny rodzaj czitu: wh/esp
Kto złapał: ja
Mapa: mirage
Link do dema: 
Link do screena/profil gracza: http://banid.pl/kto?to=0:1:44604158
Czasy i opis podejrzanych akcji: ban na ac, pojawi się demko to rozpisze...

 

 

http://gamingcrew.pl...s.php?bid=15738




#111576 dziwny ban

Napisano przez DEER HUNTER w 28 kwietnia 2013 - 07:09 w Cheaterzy

hiho że też mi tak nikt nie oddaje różnych rzeczy jak tobie... powiedz tak szczerze masz już bany wszędzie co nie?:D




#111538 JESTEM CLEAR, NAPRAWDE !

Napisano przez DEER HUNTER w 22 kwietnia 2013 - 11:14 w Cheaterzy

Do keirana, sorry że tu pisze ale jestem w cholere ciekaw...

 

Podaj mi proszę link do twojego meczu barażowego w EPSIE...bo śmiem wątpić w twoje przechwałki na temat tego gdzie to nie graleś żeby dostać się do epsa musiałbyś ogarnąć cały eas a w ogóle Cię nie kojarzę nawet z 3n3 co prawda esla już nie gram od prawie roku ale za moich czasów to w top 3 byliśmy my jakieś nalesy i darki i jeszcze inne boby ale o Tobie nie słyszałem (ale moja pamięć bywa zawodna). Ale może mi coś umknęło proszę zarzuć ten linq do meczyku chętnie zobacze z kim to graliście w tych barażach do EPSU haha... może z wyborową xD ale oni słabi w cholere :D

 

(jeśli faktycznie grałeś to odszczekam te słowa:P)




#111388 Counter Strike: GO

Napisano przez DEER HUNTER w 01 kwietnia 2013 - 11:27 w Dyskusja ogólna

ja już teraz też zaczynam pykać w go więc prosiłbym o loginy osób które mam we friendsach na steamie 1.6:) na privie na gc:))




#111362 steam

Napisano przez DEER HUNTER w 27 marca 2013 - 05:54 w Dyskusja ogólna

Ja mialem taką przygodę że ktoś mi steama ukradł... nie mając maila, pomocniczego pytania ani żadnych danych oprócz nazwy użytkownika oraz hasła. Pisałem normalnie z supportem, podałem esl oraz sid na którym był screeny i wystarczyło aby mi zmienili hasło wysłali na nowy mail nowsze hasło i tak odzyskałem sztima którego ktoś mi zwinął. Próbuj pisać supporty jeśli ładnie to opiszesz to powinni się tym zająć




#111336 Kto zagra W Cs'a

Napisano przez DEER HUNTER w 24 marca 2013 - 02:58 w Dyskusja ogólna

z takimi propozycjami spóźniłeś się jakieś 6 lat:))




#111317 Cykl wieczorków retro - temat do dyskusji

Napisano przez DEER HUNTER w 21 marca 2013 - 06:03 w Wieczorki map niestandardowych

dokładnie... d2,inferno, train, train, nuke, inferno, inferno, d2, train, nuke mirage, train, train, nuke tuscan... strasznie wieje nudą, ten serwer ratują tylko ludzie - już tylko oni tu tworzą atmosferę bo rozgrywka w ogóle...




#111127 UPTEJD SZTIMA

Napisano przez DEER HUNTER w 19 lutego 2013 - 09:21 w Dyskusja ogólna

nie... nic nie mają:)) uwierz mi:D




#111124 UPTEJD SZTIMA

Napisano przez DEER HUNTER w 19 lutego 2013 - 05:37 w Dyskusja ogólna

Co do spadających FPS:

sv_lan_rate 25000
rate 25000
cl_cmdrate 105
cl_updaterate 100
ex_interp 0.01
gl_ansio 0
gl_vsync 0
fps_max 99


Jeżeli nie słyszysz wiekszość ludzi:

Wchodzimy w Steam/SteamApps/common/half life <--- usuwany całą zawartość folderu

Pobieramy paczkę i wrzucamy do tego samego folderu z którego poprzednio usuwaliśmy zawartość:

Steam/SteamApps/common/Half life <-- Do tego folderu wrzucamy zawartość pobranego pliku

Link do pobrania: http://www.speedysha...nter-strike.rar


Aby nie bugowały się tekstury do komendy startowej (biblioteka --> Prawy przycisk myszy CS 1.6 --> właściwości --> parametry startowe) wpisujemy komendy "-nofbo, -nomsaa"

Blow, powiedz mi co ustawienia rejtów mają wspólnego z poprawą fps?




#111114 BAN PANDEMIC TK

Napisano przez DEER HUNTER w 18 lutego 2013 - 10:11 w Skargi oraz uwagi

ta... z paddym myslelismy ze z krzeseł pospadamy jak zobaczylismy że pandem dostał bana:)

niewinna zabawa odbanujcie go... bo musze mu he pod nogi porzucać:D




#111090 UPTEJD SZTIMA

Napisano przez DEER HUNTER w 16 lutego 2013 - 09:56 w Dyskusja ogólna

BTW. czemu wyłączacie msaa ? Przecież gra dzięki temu powinna wyglądać ładniej xd. W końcu ogarnęli odpalanie tej gry i odpala się w chwile.

DLatego juri że mój komputer nie jest wstanie generować płynności przy msaa:) i wtedy fpsy już tak nie działają a komp wybucha z siłą 7mt;)




#111072 UPTEJD SZTIMA

Napisano przez DEER HUNTER w 15 lutego 2013 - 11:07 w Dyskusja ogólna

Już dziś coś pograłem i uznaje że ten uptade fajnie zoptymalizował gre, problem w tym że dużo błędów jest i niektóre z nich da się wyeliminować jeśli ktoś chce powyłączać te śmieszne tekstury itp wpisujecie to w set launch options:

-nofbo -nomsaa -freq 75 -noforcemaccel -noforcemspd -32bpp -gl

a to do cfg swojego i dajcie tylko do odczytu:

fps_max 99

gl_ansio "0"

gl_vsync "0"

jest delyszys

edit :

freq z przyzwyczajenia, jako że teraz aby odswieżanie było na poziomie 75 należy mieć na pulpicie takie odswieżanie, można programem ale po co się bawić ustawiacie 800x600 na pulpicie o 75 hz w ustawieniach monitora i tak samo automatycznie ustawia wam się w csiq




#111047 UPTEJD SZTIMA

Napisano przez DEER HUNTER w 15 lutego 2013 - 10:01 w Dyskusja ogólna

Jeśli ktoś ma problem z antyaliasingiem i wygładzeniem (zmniejszenie wydajnosci)

wpisać w set launch options te komendy:

-nfbo

--nomsaa



Jeśli ktoś ma problem z antyaliasingiem i wygładzeniem (zmniejszenie wydajnosci)

wpisać w set launch options te komendy:

-nfbo

-nomsaa




#111044 UPTEJD SZTIMA

Napisano przez DEER HUNTER w 15 lutego 2013 - 09:24 w Dyskusja ogólna

u mnie aktualizacja przebiegla pomyslnie , jedyny problem, ze nie ma cfg, ale po wpisaniu recznie komend w konsoli gra pamieta 90% ustawien, nic nie daje zapisywanie cfg ,cos tam sie tworzy ale nie jest w stanie go wczytac :(

ogolnie cs laduje sie blyskawicznie w porownaniu do tego co bylo , w grze jest juz bez zmian , wydajnosc ta sama

mam viste ultimate z sp2 , 2x2,2 GHz 3 GB RAM

no to masz szczescie, ja wszystko bym przeżył gdybym mógł wyłaćzyć ten antyaliasing zasrany




#111034 UPTEJD SZTIMA

Napisano przez DEER HUNTER w 14 lutego 2013 - 09:49 w Dyskusja ogólna

Biorąc pod uwagę że własciciele platformy steam, postanowili nam ułatwić użytkowanie gier, wprowadzając niepotrzebny uptade, wywaliło nam całą gre, nie ma contentu, nic nie ma... piszcie co nie tak, czego nie macie co się pozmieniało może ktoś będzie miał jakieś pomysły

u mnie np:

-w csie odpalił się smoothvision i antyaliasing którego za chja nie da się wyłączyć bo KANTER STRAJK niE REAguję.:(

-brak cfg czyli brak możliwości ustawienia gui i chj

-nie zapamietuje cfg

jakieś rady? (poza czekaniem na next uptade)




#111016 Prośba do adminów

Napisano przez DEER HUNTER w 13 lutego 2013 - 03:34 w Skargi oraz uwagi

od razu alkoholik;<

Temat można zamknąć został przeczytany i mam nadzieje że zrozumiany!




#111002 Prośba do adminów

Napisano przez DEER HUNTER w 12 lutego 2013 - 05:51 w Skargi oraz uwagi

hehe, dobra chodz idziemy na piwo:D




#110999 Prośba do adminów

Napisano przez DEER HUNTER w 12 lutego 2013 - 02:22 w Skargi oraz uwagi

Witajcie

Mam prośbę do szanownych panów adminów, aby podczas mojego pobytu na tawernie, nie przenosili mnie do przeciwnej drużyny...

a) tracę broń

b)tracę ochotę do gry

c) nie wiem co się dzieje

Gdy już naprawdę chcecie cos takiego zrobić to albo napiszcie mi (przejde od razu) albo przeniescie mnie gdy już ktoś mi walnął juicy hedszota.




#110982 Kulturalny Czlowiek !!!

Napisano przez DEER HUNTER w 11 lutego 2013 - 02:33 w Cheaterzy

@ label, haha napewno pamietam kilkucyfrowe steamy sprzed kilku lat .. piszesz cos o lagu przy ss;ach, wrzucalem chyba ze 100 razy na rozne serwery ss'y  i raz sie zdarzylo ze na lagu. Tu przykladowe z tego tygodnia na jednym z lepszych serwów awp w PL

http://www.cs-dreams...33-Kolejne-ss-y

http://www.cs-dreams...-raz-Kulturalny

Zakładam ze ty jak i niezrównoważony DEERHUNTER, wyszlibyscie z płaczem po 5 minutach. Aktualnie jestm nr. 1 w topce.,mam duzo banów, glownie automatycznych za bl, ale nie obchodza mnie jakies podrzędne publiki.

@ DEERHUNTER Jeśteś błaznem i trollem, czytajac twoje ostatnie posty na forum stwierdzam ze jestes ułomny albo jak to się mów jestes autogimbusem jakoś tak. Wtrącasz sie w rzeczy o ktorych nie masz pojęcia, nic nie wnosisz do tematu..

Piszesz cos o rodzinie, typowe debilstwo, tak sie sklada ze gram w pracy bo sam jestem swoim szefem.. A ty sie ucz bo bedziesz na wózku widłowym w magazynie robił jak tak dalej pójdzie..  deliberować hmnnn długo szukałeś tego w słowniku..

Do rzeczy, zcekam na decyzje 2 głosy CZYSTO, 1 głos BRUDNO ..

Osoby które nie ogladaly dem i nie wnodza nic do dyskusji nie powinny brac udzialu w rozmowei oraz powinni zostac nagrodzone warn

Dobra, poczułem się urażony...bo nie napisałem nic głupiego, nic bezsensownego, dlaczego uważasz że nic nie wniosłem do tematu?

dlaczego nazywasz mnie "autogimbusem" jak mnie w ogóle nie znasz, nie znasz mojej wiedzy, inteligencji, wykształcenia, czym się zajmuję itp, a to że rodzina jest dla Ciebie Debilstwem no to ok. To że używasz słów "autogimbus" które nie znaczy dokładnie nic i każda poważna osoba nie jest w stanie użyć tego słowa w konstruktywnym zdaniu (dajmy sobie spokój z marnym internetem w którym głupota ludzi sięga granic) a co do słowa deliberować to moge Cię jeszcze paru słów nauczyć, skoro "deliberować" uznajesz za jakieś wyszukane słowo, to mam dla Ciebie złe wieści...

P.s

Tu masz przykład postu który nie wnosi nic do tematu, ale chciałem odpisać bo poczułem się urażony (albo raczej moja minimalne pokłady inteligencji)

P.s 2

Uczę się cały czas i mam nadzieje że coś z tego będę miał, tak jak napisałem wyżej tobie też by się przydało skoro uważasz ze deliberować to wyszukane słowo

P.s 3

Możecie ten post usunąć faktycznie nie wnosi nic do tematu, jednak chciałem odpisać temu gorylowi o ego Szympansa Wielkiego a inteligencji małego kolibra któremu napisanie posta z właściwą składnią zajmuje tydzień.

P.s 4

Miałbyś dla mnie prace? szukam aktualnie jakiejś dorywczej a sądząc po twoich wypowiedziach wiele mi nie zaoferujesz więc chętnie dorywczo coś porobię.




#110975 Kulturalny Czlowiek !!!

Napisano przez DEER HUNTER w 10 lutego 2013 - 11:23 w Cheaterzy

Dobra, schodzicie na nieistotny temat jakiś 32 bitów.

Prawda jest taka koleżka biega na wszystkich serwerach odpalony, wszędzie dostaje bana, na tawernie też dostanie i to nieodwołalnie.

Miałem wątpliwą przyjemność grać na Ciebie, musze przyznać że reflex masz tak oszkliwy że budzisz mój pełny podziw, jeszcze nikt mnie tak z awpy nie zdejmował jak ty, twój 9 letni staż jest imponujący ale movement masz jak drewno spuszczone w rzece...więc troszkę słabo jak na taki imponujący staż, nie wiesz co się dzieje na mapie ale jak przyjdzie do wymierzenia, wyczekania (szczegolnie z awp) to ja na pixel się nie mogłem wychylić bo już mnie miałeś.

p.s

Ja sie tylko zastanawiam po cholere ty tu piszesz że masz żone i dziecko? a jeśli tak to muszą czuć się strasznie nie kochane skoro przychodzisz z 1 zmiany i już wchodzisz na csika:< biedna patologiczna rodzina!

p.s v2

Ty faktycznie musisz być zdesperowany bo już nie masz na jakich serwerach grać, wszystkie serwery z black listą Cie automatycznie wyrzucają, rozumiem że haxować na non steamy nie sprawia takiej przyjemności jak na steamie!

p.s v3

Kup sobie nowego steama, koszt 30 zł dla utrzymującego rodzinę to nei jest duży wydatek i graj sobie dalej na serwerach z bl

A teraz zamknijcie temat banik piękny powinien zostać w logach nie ma nad czym tu deliberować.




#110896 SKARGA

Napisano przez DEER HUNTER w 07 lutego 2013 - 11:56 w Skargi oraz uwagi

Chciałbym się poskarżyć ministerstwu magii, gdyż czarowałem poza hogwartem...:(

http://www.youtube.c...eature=youtu.be

jeśli wola jest pozbawienia mnie przywilejów przebywania mnie wśród tawerniaków let it be!