Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika Bakus

Odnotowano 18 pozycji dodanych przez Bakus (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 11-maja 23 )


Sortuj według                Sortuj  

#39433 Bakus

Napisano przez Bakus w 25 marca 2009 - 10:54 w Cheaterzy

ze he ? przeciez widac 2 kreski ciemnego ... loool . Gdy nie ma tam typa tych kresek nie ma :/



#39431 Bakus

Napisano przez Bakus w 25 marca 2009 - 10:50 w Cheaterzy

Wiec zaczne od tego . Przeprosze Cie za moje zle zachowanie w stosunku do Ciebie . Poniewaz bylem pod cisnieniem .
Wykonujesz swoja robote i w sumie slusznie ,ale nie na mnie typie :| nie jestem glupi zeby grac na wh a po 2 nie marnowal bym tylu lat gry zeby pozniej sobie miec staty 25:7 na wh ... gram tak normalnie .


1:20 prosze Cie bylo info ze ida matrix , a ja slysze w sluchawkach wiecej jak 3-4 osoby ze ida przed matrixem .
2:55 dla wiadomosci nie odwracam sie gdy stoje w katach . Bynajmniej tak bywa przewaznie , a to ze zabilem typa po granacie . Czysty fart .
3:49 ?? yyy normalny skan .  
6:42 hah lol . wszyscy ida jak glupki na a . To chyba zsotane b ... tymbardziej ze slychac 2 kolesi ze przybiegaja .! Gdzie byl tylko ktorego zabilem .
7:03 Przeciaganie celownika ?? ze he ?? nie kumam normalnie strzelam :|
9:06 Sprawdzcie czy to prawda z tymi skanami bo wydaje mi sie to troche zmyslone .
13:45 yyy strzelalem normalnie :/ tzn probowalem skanowac ... jezeli mozna to tak nazwac .
13:58 slyszalem typa ... boze ze ja musze pisac takie bzdury ... caly czas z kartki glowa musze myslec ... zeby skadac tu jakies zdanie :|
14:24 Widze typa to w niego szczelam chyba nie ? lol
15:31 a wiec jesttem ja jakis typ odemnie z teamu i akcja . wygladam widze jednego . nie zabilem go przebiega la lewo . Ginie MOJ POMOCNIK TYP z czego widze ze to nie ten typ ktorego widzialem ... wiec co w tym dziwnego ze tam jest 2 kolesi ?? widze ze wy Blookers i Fukacz nawet tego nie zauwarzyliscie ... a mowicie ze bardzo dziwne ... ehhh . Ogladnijcie jeszcze raz .
16:59 Ide na b z awp bs jest czysty . ktos zaczyna we mnie strzelac . Gdzie widac po raz kolejny no to jest pol sekundy ale ja to widze ze typ tam byl ... odskoczyl i byl . pozniej widac skad strzela ... ja widze nie wiem jak sie to nazywa te odblyski jak sie strzela z karabinu . wypadlo mi to z glowy . Blookers i fukacz mowiecie ze dziwne . Ogladnijcie i zobaczcie ze widac to co ja mowie ...
18:49 To jest czysty przypadek . przypadkowo tam zlukalem .
20:13 yy y przeciez to slychac normalnie pierw po czyms metalowym idzie typ i chwile idzie poziemi :/ gdzie moze byc ? albo po prawej za robiem albo po lewej za skrzyniami .

przed wczoraj mialem staty 48:3 jakos tak . Bjszop mi swiadkiem . Mam wiecej dem od dwas nie musisz mi przesylac sciagam na biezaco . Czesto mowie naet do ludzi . Czekajcie musze date mape i czas zapisac ...

o to demo :  http://odsiebie.com/...294---3d69.html   masz i pokasz wszystkim ze tu tez mam wh xD .
to tez wg Ciebie haxy ? w sumie nie pytam chce jasnej OCENY i odpowiedzi . Mozna zamknac wtedy temat


i nastala swiatlosc .

Prosze o nie komentowanie tego postu jak mozna . Niech sie wypowie @H badz ludzie od oceniania dem . Musze wtedy czytac i czytac . Dzieki .


Dziekuje za ocenienie . BAN czy UNBAN ?



#39403 Bakus

Napisano przez Bakus w 25 marca 2009 - 07:48 w Cheaterzy

buhahaha daliscie Mi perma ?? buhahahahaha

zal !! bo nie gram na zadnych gownach !!

pozdro 600 !!

napisalbym wiecej ale Shatan porposil o kulture wiec sie wstrzymam .


pozdro 600 jeszcze raz . :(

jestem wkur... jak tez i mi smutno !!

grajac normlanie bez zadnych dopalaczy ... a Ci mi bana daja za wh ..

zalamka .


Micro jest waszym szukaczem wh ?? to wam powiem ze nie umie tego robic bo wlasnie karacie mnie bez powodu :(
co prawda mogl sie pomylic i dlatego napisal posta , ale jak widze to mam juz bana perma .


---->



ScAR czytaj temat nizej ... nie to ze slysze z respa na respa ... tylko z respa ct slysze rzeczy ktore sie dzieja przed matrixem ...



#39398 Bakus

Napisano przez Bakus w 25 marca 2009 - 07:31 w Cheaterzy

Ale co ja tu mam tlumaczyc jak ja kur*** na zadnych dopalaczach nie gram !!

zle zrozumiales ze slysze ich z drugiego konca mapy . slysze po drugiej stronie dol . a nie ze slysze cala mape :| czyli stajac przed dolem slysze ludzi wchodzacyh do matrixa , a nawet i kawalek dalej .

Nie gram na zadnych scierwach !! Co gram se 8 lat i bym na jakims wh gral ?? zalosne dla mnie by to bylo .

Co do tego boarda . : PoYar ktory mi nakrecil demo : zlapelem go na wh i zalatwilem mu bana VAC . Ten tylko odgywajac sie na mnie zrobil posta na boardzie gdzie pozniej napisal do swojego kolegi bronka zeby skomentowal moje demo . Mam to wszystko w plikach tekstowych jak mnie straszy wlasnie tym o to panem " bronek. " Bo to jego kolega bla bla bla . Nie bede sie rozpisywac .

Dla mnie to dziwne ... Ja wh ... lol .

powiedz mi shatan jaka akcje mam Ci opisac to Ci ja opisze .



#39393 Bakus

Napisano przez Bakus w 25 marca 2009 - 07:11 w Cheaterzy

buhahahaha xD

Prosze . Banuj . Smialo , ale wtedy zostaniesz dla mnie najwiekszym botem jaki jest , bo nic nie urzywam nie urzywalem , a co najlepsze nawet nie wiem jak sie wlancza wh czy tam anty fb , sg

pozdro 600 ^^

niedlugo zrobie fajny fragmovie nagrywany przezemnie przez console i wpisywane record :D wtedy to dopiero powiesz ze mam wh anty fb xD :) bo ten fragmovie co Ci wyslalem to lapsiarski jest :P



#39391 Bakus

Napisano przez Bakus w 25 marca 2009 - 07:02 w Cheaterzy

Wrzuc demo od razu na boarda xD gdzie juz mialem wrzucane tam 2 razy i to 2 razy z de_cbble . Eksperci mnie sprawdzali xD i jakos gram na serwerach VAC - czyli nic nie znalezli . Dla mnie to smieszne . Tak . Mam anty fb , anty smoki , wh i co jeszcze ? bo o to bylem podejrzewany wczsniej . Sory na boara sie zakonczylo wrzucanie dem i banowanie VAC . Wiec na board nie wrzucisz .

Boli Cie to ze zaczolem znowu grac na tawernie i karam jako tako . Co do trzech akcji :] prawda wyglada jak wh :D a to tylko smieszne farty .

Moge Ci poprzesylac kilka moich dem gdzie powiesz ze mam 100% wh . Zbieram dema bo robie fragmovie . Moge Ci pokazac kilka akcji nagrywanych PRZEZEMNIE (czyli jak bym mial wh bylo by to widac na demie) jak zabijam na bialo skanuje sciany .

http://maly1800.wrzu...ilm/wxBjmmYrn9/  prosze bardzo ogladnij je i zobacz jakie mam anty fb i jak skanuje po scianach . xD dodam ze demo jak widac bylo nagrywane przezemnie . Zobacz na pierwsza akcje xD zabijam 1 shotem 2 typa xD pewnie aima wlaczylem xD

Co prawda mam 16 bit . ukarajcie mnie za to . xD

A tak naprawde moim prawdziwym skilem jest dobrze skonfigurowane wszystko , a najbardziej to karta muzyczna + sluchawki + sluchawki na maxa .. Dodam ze mapa de_cbble jest moja ulubiona mapa xD Dodam ze wychodzac z respa ct slysze ludzi po drugiej stronie . Poprostu mam glosno ustawione sluchawki .

jakies pytania ? Prosze pytac :)

co do twoich podejrzen najdziwniejsze wedlog mnie bylo by to 06:32:00 - Dostał dokładne info, że wbijają A. Słyszał osobę która uciekała z b, a mimo to czeka na mnie, gdy idę na walku.

skoro caly team jest na a to czemu nie mam zostac na b ?

moge wam opisac kazda sekunde i co wtedy myslalem zeby zrobic xD

dla mnie post smieszny :)

pozdrawiam :)



#29335 Jo Ro ro ro

Napisano przez Bakus w 03 listopada 2008 - 09:53 w Off topic

:victory:

widze ze wiekszosc pamieta :D ^^



#29334 UNBAN .

Napisano przez Bakus w 03 listopada 2008 - 09:51 w Skargi oraz uwagi

chodzi o to ze wlazlem tam wpisalem komende i zlazlem . Nieswiadomie nawet tam wlazlem :] Nom cuz :) przeczekam :)



#29327 UNBAN .

Napisano przez Bakus w 03 listopada 2008 - 07:33 w Skargi oraz uwagi

Ban : 8 h
przyczyna : tekstury
admin : czapka style
mapa : de_prodigy

Sie troche chlopak rozpedzil ... dajac na 8 h czyz nie ??

gdzie stwierdzajac fakt ze bylem na tych teksturach nie dluzej jak 10 sec . yyy.

moze by tak slap kick ..



#29312 Jo Ro ro ro

Napisano przez Bakus w 03 listopada 2008 - 05:07 w Off topic

SWIREQ Bakusia nie kojarzy :D hah^^ Ty dziadzie :P



#29310 Jo Ro ro ro

Napisano przez Bakus w 03 listopada 2008 - 05:00 w Off topic

Witam serdecznie :D chcialbym oznajmic , ze bedziecie mogli mnie znow czesto widywac na serwerze Tawerna TP :D iz wrocilem zza granicy a tam nie bylo warunkow do grania w cs (celeron 400 mhz :D) :) . Mniejmy nadzieje ze bedzie nam sie znowu milo spedzalo czas :D  

pzdr.            BaQ$ <3 EwCia



#19962 Wieczor WH map i mapek cpl - zbiorka chetnych - temat do usuniecia o 24

Napisano przez Bakus w 05 lipca 2008 - 07:13 w Wieczorki map niestandardowych

Ja wpadne napewno ;) ale nie wiem o ktorej godzinie ;)



#19082 glosowanie w sprawie lakiego

Napisano przez Bakus w 22 czerwca 2008 - 03:31 w Dyskusja ogólna

nie ch zostanie lakus srakus :)



#19080 [admini vs gracze czerwiec 2008]

Napisano przez Bakus w 22 czerwca 2008 - 03:26 w Sparingi

jak jest wolne miejsce to z mila checia ;] zamulilem bo ostatnio duzo sie bawilem ;]



#16654 Czas na mapcykl

Napisano przez Bakus w 01 czerwca 2008 - 11:50 w Mapy

westwood ----> kicha .

clan2_fire ----> ok .

office ---> koniecznie wywalic bo kicha .

a co sie stalo z popularna mapa prodigy ? moze prodigy ?



#15570 Czas rundy...

Napisano przez Bakus w 18 maja 2008 - 12:30 w Dyskusja ogólna

tez jestem " za " 1:45 :) Nwet kiedys Blind rozmawialismy o tym :) pzdr.



#13713 Zegnam

Napisano przez Bakus w 06 kwietnia 2008 - 09:02 w Dyskusja ogólna

hehe :)

Jade tam tylko i wylacznie sluzbowo do pracy :P .

zadnego ******* :P



#13704 Zegnam

Napisano przez Bakus w 06 kwietnia 2008 - 06:13 w Dyskusja ogólna

Chcialbym oglosic otoz taka wiadomosc ze nie zobaczycie Mnie od jutra od godziny 15.00 do poczatku Czerwca na serwerze Tawerna . Powodem tego znikniecia Mnie z serwera jest wyjazd z kraju . Pamietajcie ze wroce . Na poczatku Czerwca znowu bede was bic :P Mam nadzieje ze do tego czasu Tawerna bedzie istniec . Nie chciałbym nieprzyjemnych niespodzianek . :P Ktos chetny ze Mna do pogrania to zapraszam dzis na serwer okolo 21 :P . WROOOOCEEEEE !!!!!