Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika XaeL

Odnotowano 17 pozycji dodanych przez XaeL (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 11-maja 23 )


Sortuj według                Sortuj  

#35839 palcowe problemy ;)

Napisano przez XaeL w 02 lutego 2009 - 11:53 w Off topic

U mnie takich problemow nie było zbytnio. Jeżeli chodzi o kompa kiedys miałem w gipsie 2 najmniejsze palce lewej ręki to jedyne nie umialem operowac shift+crtl , ale szybko zmienilem te 2 klawisze i grało sie jakos "normalniej". A jak miałem 3 latka to ze złamana lewa ręka w nadgarstku napierałem na pegazusie w mario ( już łapałem ocb w takich grach etc ). Ale tę ręke złamałem sobie na własne życzenie. Jeździłem rowerem juz na dwóch kólkach w wieku 3 lat ( chyba wyczyn :D) i chciałem się popisac przed jakąś dziewczynka albo matką już nie pamietalem i zjechalem sobie z dośc stromej górki i wjechalem prosto w płot.
A potem już formalnośc czyli płacz > szpital > gips > MARIOO!!!!



#35837 Puchar Tawerny #2. Wiosna 2009.

Napisano przez XaeL w 02 lutego 2009 - 11:34 w Turnieje dla graczy Tawerny

j.w , wg mnie najlepszy pomysł a 5on5 będzie faajnjjee o ile sie tylu zbierze


@KZq

H@H@H@H@H@H@ XDDDDDDDD

a pomyślales moze co by sie stało jakby takiemu hajtowi np KZq zlamał się najmniejszy palec lewej ręki , i co wtedy :D:D?
zakładam ze masz tam ducka xDD , albo przez creative fatality by pęknął prawy bębenek ??



ofc dzołk , swoje zdanie wyraziłęm na samej górze tego posta ;)



#35628 Akinator

Napisano przez XaeL w 29 stycznia 2009 - 07:10 w Off topic

Ja rowniez zagiolem ! mial byc NEO z MYMU a byl jakis ratownik od siedmiubolesci ;x


to chyba musiałeś temu dżinowi powiedziec że Neo jest z Brazylii , ma dzieci i jest piosenkarzem ;d

Mi Filipa odgadł na luzie B) , natomiast jakiegoś innego MYM PLEJERA nihuhu



#34300 Co powiecie na "Puchar Tawerny"? - Dyskusja

Napisano przez XaeL w 10 stycznia 2009 - 10:14 w Turnieje dla graczy Tawerny

no my też graliśmy z pytonami i u nich nie grał głosu , to wbił za niego jakiś damianek którego nawet nie znam ani z forum ani z servera , ale jakoś przytakneliśmy na to i accept.. jakby to nie było 4fun to normalnie bym się kłocił , ale to juz przeszłośc . Ale własnie owy damianek nas w większości powystrzelał.... i wynik jest jaki jest



#33623 kto dalej

Napisano przez XaeL w 28 grudnia 2008 - 12:44 w Sport, motoryzacja,ekstremalne

35 metres na jednym kolanku po czym przechyliło mnie o kilka stopni do tyłu i upadłem ;((



#33476 Puchar Tawerny. Zgłoszenia.

Napisano przez XaeL w 27 grudnia 2008 - 01:25 w Turnieje dla graczy Tawerny

Nick z psychostats : XAEL
GG : 3552427



#29066 Bonz*/tp

Napisano przez XaeL w 30 października 2008 - 08:27 w Podania na administratora

jak dziś dużo podań ;] jestem ZA , Ty mnie pewnie nie znasz , ale ja Cie zapamietalem z serwa pozytywnie

ogar ON
kultura ON
humor ON
tp ON

i dobrze pilnujesz drabiny na vertigo xDD lol.gif' class='bbc_emoticon' alt=':lol:' /> :D



#29065 Statsy

Napisano przez XaeL w 30 października 2008 - 08:17 w Dyskusja ogólna

również popieram idee ultiego ;] , mnie to tam rybka czy gram w tt czy ct i tak zamknę ;dd



#29062 Marurban

Napisano przez XaeL w 30 października 2008 - 08:02 w Podania na administratora

Xael w ogole pierwszy raz cie widzialem dzisiaj na servie. I raczej nie wyzywam slabszym, tylko staram sie powiedziec ze mozna tez rozegrac dana akcje inaczej. Nikt nie jest tutaj pr0.


Naprawde ? ;ooo to masz słabiutką pamiec , może przez tą twoja przerwe , nie chce tu robic OT no ale napisałem co myślałem na twoj temat jaki na serwie jestes , tak to nic do Ciebie nie mam . Dobrze , że walczysz o swoje : )

Jeden głos na nie o niczym nie świadczy czy tam 2 , poczekaj jeszcze aż inni admini i czerwoni się wypowiedzą .



#29052 Marurban

Napisano przez XaeL w 30 października 2008 - 07:38 w Podania na administratora

mój głos tu jest mniej ważny ale jestem na nie , czasami po prostu próbojesz niemile ubliżyc słabszym graczom



#29030 FFFF

Napisano przez XaeL w 30 października 2008 - 05:13 w Podania na administratora

na TAK , bardzo dużo gra , zawsze jak próboje sie na tawerne wbic > pokaz info o grze a tam juz FFFF 3h~ xdd , kiedyś hltv przegoni ;d



#28840 znowu mycha ;d

Napisano przez XaeL w 26 października 2008 - 03:52 w Hardware

przekonała mnie w pewnym stopniu jakżesz zwięzła wypowiedz stopera , DA zamówiony ; ]



#28693 znowu mycha ;d

Napisano przez XaeL w 22 października 2008 - 07:19 w Hardware

Dziś pykałem sobie troszeczke w csa , w tą troszeczke nie zabiłem gościa z dwóch metrów w plecy , po czym sie zdenerwowałem i uderzyłem a4techem x750~ o biurko . Ten taki laserek od dołu sie rozbił , wylecial , popsuł . Krótko mówiąc sam sobie zespułem myszke. Wyciagnałem z szafki stara myszke za 15 zł byle żeby była do czasu aż nie kupie nowej ,lepszej myszki .
I teraz zastawiam sie nad dwoma , a w zasadzie trzema myszkami :

- IE 3.0

- Razer DA

- Razer Diamondback 3G

Screenów raczej nie będę zamieszczał , bo wiem , że kazdy z was wie o jakie myszki chodzi ;].

I teraz pytanie : Którą kupic ? Bo nie mam pojęcia

Jak któryś zdecyduje sie napisac jaka mycha , to fajnie by było jakbyście napisali też dlaczego jest lepsza od dwóch pozostałych . No chyba że jest jakaś lepsza inna wg. was lepsza mycha której nie wymieniłem to prosze podac nazwe.

z góry danke za rady ;d



#28288 Twój ulubiony piłkarz

Napisano przez XaeL w 18 października 2008 - 08:08 w Sport, motoryzacja,ekstremalne

Rolandinho



I jeszcze Eric Cantona , jak jeszcze grał ;]



#25322 que ? / FFA

Napisano przez XaeL w 16 września 2008 - 04:39 w Podania na administratora

Może nie mam tu nic do gadania , ale jak dla mnie to za krótko grasz troche no i pierwszy post i od razu podanie na admina



#10814 ZcV in ekszyn

Napisano przez XaeL w 10 lutego 2008 - 05:19 w Off topic

no no hahahahahah dobre , ale i tak dla mnie najlepszy był koniec jaką tamte typy mieli beke xD H@H@H@H
"dobra jestem juz " ......"no to fajnie ze jestes i hahahahahahahahaha"



#10687 DLA JEDNYCH FAJNY, DLA Drugich Głupi Xd

Napisano przez XaeL w 09 lutego 2008 - 02:45 w Off topic

napisałem podobne teksty do 3 typów

1.uwierzyl po czym spalilem jeden tekst i wszystko w dupe poszlo xD
2.nie dał sie nabrać
3.usunął mnie z friendow ;d

ale to jest kapitalne xD

eX1L > huahauahahu you made my day xD