Skocz do zawartości


Zdjęcie

palcowe problemy ;)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 ChriS

ChriS

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 259 postów
  • Ską…d:Tarnobrzeg

Napisano 25 stycznia 2009 - 11:16

temat może brzmi dziwnie, ale o dziwo dotyczy CSa ;) otóż mówię, co następuje:
tego posta piszę prawą ręką oraz środkowym palcem drugiej, co nie należy do wygodnych czynności. Powód jest prosty: rozwaliłem sobie palec wskazujący lewej ręki, przez co sprawne działanie na klawiaturze, o graniu już nie wspominając, jest niemożliwe ;(. Strasznie to wkurzające, że taka błaha rzecz może popsuć całą zabawę z rozgrywki.
Stąd pytanko: czy też mieliście drobne problemy zdrowotne, które cholernie wam przeszkadzały w graniu i pracy, chociaż nie były naprawdę poważne?? Jbc piszcie, tu można się spokojnie wyspowiadać z własnych dolegliwości ;)
pzdro :D
  • 0

Dołączona grafika
Zmierz się z moim Brutem! http://christnt.mybrute.com/


#2 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 25 stycznia 2009 - 11:31

Haha też miałem niedawno podobny problem. Miałem lewą ręke w gipsie i tylko palce mi wystawały, żeby się poruszać wasd musiałem śmiesznie podnosić rękę, bo inaczej nie dało rady kierować hipkiem w cs :P
  • 0
Dołączona grafika

#3 Dejdaaa

Dejdaaa

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 600 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 25 stycznia 2009 - 11:51

FFFF lewa ręka w gipsie cały syf ja miałem kiedyś prawą złamaną żebyś widział jak sie gimnastykowałem żeby myszkę podnieść w nadgarstku złamana paranoja :P wykręcałem się we wszystkie strony a bieganie w q3 (wtedy grałem w to ) z tymi samymi ustawieniami co teraz w cs to była masakra ale gorsze jest to ze zmiany jakieś temperatur to kręci w łapie :/ life is brutal ^^
  • 0
Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika
Dołączona grafika

#4 ScaR

ScaR

    Troll

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów
  • Ską…d:Poznań

Napisano 25 stycznia 2009 - 03:11

Na szczęscie to nie ja miałem takiego pecha, ale mój bardzo dobry kumpel połamał obie ręce w nadgarstkach na hulajnodze ( xDD ) i pomimo gipsu za łokcie nie przeszkadzało mu to grać w GTA VC :)
  • 0
Kto się c*pą urodził mężczyzną nie umrze

Dołączona grafika

Nowy H@ Tawerny :D
Dołączona grafika

#5 KoRniK

KoRniK

    Porucznik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 069 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 25 stycznia 2009 - 03:48

kiedys na treningu (za czasow zdrowego kregoslupa) wybilem se palce na kształt pioruna ;D wsadzili mi 3palce w gips oO gralem wtedy kciukiem i wskazujacym u lewej ;D lamilem ale gralem :D
  • 0
Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

#6 ChriS

ChriS

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 259 postów
  • Ską…d:Tarnobrzeg

Napisano 31 stycznia 2009 - 10:42

w całej polsce panuje epidemia grypy, na co może wskazywać spadek poziomu skilla graczy na Tawernie, ale także, większą liczbę graczy :D (no bo co będąc chorym można robić, leżeć w łóżku?? lol.gif' class='bbc_emoticon' alt=':lol:' /> )
  • 0

Dołączona grafika
Zmierz się z moim Brutem! http://christnt.mybrute.com/


#7 KZq

KZq

    Szeregowy

  • Recruit
  • Pip
  • 31 postów
  • Ską…d:Bytom

Napisano 02 lutego 2009 - 11:29

Kurcze no chlopy tez mialem taki problem stluczka na obozie w meczu i peknieta lopatka cala lewa reka w gipsie ;x cala jedyne co moglem robic to pokazac fakju[ledwo] ;x nieprzyjemna sprawa ;x
  • 0

#8 XaeL

XaeL

    Szeregowy

  • Recruit
  • Pip
  • 29 postów

Napisano 02 lutego 2009 - 11:53

U mnie takich problemow nie było zbytnio. Jeżeli chodzi o kompa kiedys miałem w gipsie 2 najmniejsze palce lewej ręki to jedyne nie umialem operowac shift+crtl , ale szybko zmienilem te 2 klawisze i grało sie jakos "normalniej". A jak miałem 3 latka to ze złamana lewa ręka w nadgarstku napierałem na pegazusie w mario ( już łapałem ocb w takich grach etc ). Ale tę ręke złamałem sobie na własne życzenie. Jeździłem rowerem juz na dwóch kólkach w wieku 3 lat ( chyba wyczyn :D) i chciałem się popisac przed jakąś dziewczynka albo matką już nie pamietalem i zjechalem sobie z dośc stromej górki i wjechalem prosto w płot.
A potem już formalnośc czyli płacz > szpital > gips > MARIOO!!!!
  • 0

#9 ulti

ulti

    Porucznik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 077 postów

Napisano 03 lutego 2009 - 12:51

Ja byłem w gipsie od pasa po szyje, pobije to ktos? lewą reka moglem ruszac tylko palcami. kompa wtedy nie mialem, nawet nie pamietam czy na pegazusie potrafilem wtedy grac. Zreszta przed jakies 6 tygodni musiałem spac na siedząco a ty wyjezdzasz z problemem że nie mozesz karac w kantera bo rozwaliles palec. Jedno szczescie że to było 3 dni przed rozpoczeciem roku szkolnego. Taki temat to wątpie czy by sie nadał na ostatnią strone bravo girl czy czego takiego.
  • 0
bzzzzzzzzyyyy




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0