Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika Kylo

Odnotowano 127 pozycji dodanych przez Kylo (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 06-maja 23 )



Sortuj według                Sortuj  

#4645 UserBar Tawerny [TP]

Napisano przez Kylo w 04 listopada 2007 - 07:59 w Dyskusja ogólna

Ubarki zrobione, za jakiś czas wrzucę bo teraz muszę lecieć, więc doglądajcie tematu.



#4635 SzataN

Napisano przez Kylo w 04 listopada 2007 - 05:48 w Skargi oraz uwagi

Ok, jak zwykle zostałem olany, prawdopodobnie przez mój wiek.
Rozumiem ale ja naprawdę na początku mówiłem, żeby nie strzelał pod nogi/nie rozbijał szyb (można sprawdzić logi) a on nadal to robił, po za tym ban był na 5min.
Ktoś wspomniał także o tym, że tu się zabija swoich, tak? To po co jest tu ATAC?!
Wracając jeszcze do mojej opinii nt. SzataN'a to uległa ona zmianie i stąd ten temat.



#4623 SzataN

Napisano przez Kylo w 04 listopada 2007 - 03:35 w Skargi oraz uwagi

Okej, może pokrótce opiszę całą sytuację w punktach.
1. ?ączę się z serwerem Tawerna FUN
2. Ściągam mapę shotglasscośtam
3. Dochodzę do terro gdzie był KaczoR
4. Banuję kaczora za ta/tk (poprzez rozbijanie szyby pode mną) na 5min
5. Otrzymuję bana od ShataNa na 1h
6. Za 10min wchodzę ponownie
7. Amx jest wyłączony
8. Trochę gramy
9. Admin zostaje mi odebrany po ponownym włączeniu amx
10. Pod koniec mapy otrzymuję kolejny raz bana (tak jakby tego samego) z powodu: "nie po to adm aby sie bawic".
Sorry, że tak to napisałem ale nieco się śpieszę.
Tak więc proszę aby ktoś coś zrobił z SzataN'em za którym sam niedawno obstawałem, pozdrawiam.
Pozdrawiam.

PS prośba kierowana jest głównie do tyra albowiem to on jest H@ Tawerny FUN.



#4622 UserBar Tawerny [TP]

Napisano przez Kylo w 04 listopada 2007 - 03:30 w Dyskusja ogólna

Nie mam, nawet nie wiem co to za format.



#4617 UserBar Tawerny [TP]

Napisano przez Kylo w 04 listopada 2007 - 02:52 w Dyskusja ogólna

Niestety nie mam teraz gimpa, jak zainstaluję to dam znać.



#4614 Interp [Sonda]

Napisano przez Kylo w 04 listopada 2007 - 02:25 w Dyskusja ogólna

po 1 coś ostatnio mówiłeś że już tu nie grasz ,coś szybko zmieniasz zdania ale mniejsza oto . Mogę być za 0.01 :]

To, że nie gram tutaj nie świadczy chyba o tym, że nie mogę się udzielać, co?



#4598 Interp [Sonda]

Napisano przez Kylo w 04 listopada 2007 - 03:27 w Dyskusja ogólna

Nie którzy nie mają pro-elo internetu i ich łącze nie pozwala na takie ustawienia.
W tym na przykład ja.



#4577 szatan

Napisano przez Kylo w 03 listopada 2007 - 08:06 w Skargi oraz uwagi

No to i ja się w końcu wypowiem.
Szatan na ogół sprawuje dobrą "władzę", tym lepszą gdy spojrzymy na jego młody jeszcze wiek i wydaje mi się, że teksty typu "nie kozacz", "siema lamo", "ale zeza masz noobku", "a idź Ty lamko", itd. są po prostu żałosne i naprawdę potrafią doprowadzić ludzi do stanu "wrzenia" (nawet te odbierane przez autora jako żart).
Tak więc uważam, że zachowanie admina nie było bezpodstawne i zostało pociągnięte łańcuchem zdarzeń (nawet tych sprzed miesiąca).



#4448 musTang

Napisano przez Kylo w 31 października 2007 - 10:36 w Skargi oraz uwagi

Ehhh... chciałbym jedynie zauważyć, że w sprawie bl00kersa od razu wszyscy lecą z pomocną dłonią, gdy ja swego czasu składałem skargi to wyzywano mnie od frajerów, mówiono, żebym spie... itp. to 1 z powodów przez które nie gram na Tawernie, pozdrawiam.



#4436 A4TECH X750BF

Napisano przez Kylo w 30 października 2007 - 11:22 w Hardware

Cóż, myszka nijak nie ma wyglądu, po prostu jest paskudna, ale nie będę ciągnąć tematu wyglądu, bo o gustach się nie dyskutuje, a przynajmniej nie powinno się dyskutować.
Jeśli chodzi o IE 1.1/3.0 to wg mnie są to bardzo dobre myszy, pomimo swojej skromnej ilości dpi i nie najnowszej technologii cały PGS na nich śmiga.



#4435 uratujcie mi dupsko ;]

Napisano przez Kylo w 30 października 2007 - 11:16 w Off topic

Te koszulki na pewno nie zadowolą dzisiejszej młodzieży (wiem, bo sam do niej należę).
Po za tym mogłeś je chociaż wyprasować przed zrobieniem im zdjęć.



#4281 moze admin??

Napisano przez Kylo w 21 października 2007 - 04:00 w Dyskusja ogólna

Heh... przepraszam za off-top bo i tak nie mam nic do gadania, to jestem za (jako gracz chciałbym widzieć na serwerze takich adminów).

PS ja mam teletubisie.



#4238 Schiz statystyk :D

Napisano przez Kylo w 19 października 2007 - 06:30 w Dyskusja ogólna

Dziwi mnie fakt, że nigdy się nie spotkałeś z taką sytuacją.
Mianowicie wystarczy rzucić granat tak, aby większość z zadanych obrażeń uderzyła w głowę przeciwnika (oczywiście musi go zabić) wtedy w prawym górnym rogu wyskakuje info <Nick> <granat> <hs> <Nick>. Tyle.



#4192 HUMOR!

Napisano przez Kylo w 17 października 2007 - 09:45 w Off topic

Hahaha!
Co to google.pl lol !



#4183 Resi doradza..

Napisano przez Kylo w 17 października 2007 - 02:47 w Off topic

thank  ju wery macz ! aj promes

Tzn., że miałem rację?



#4180 Resi doradza..

Napisano przez Kylo w 17 października 2007 - 11:43 w Off topic

Witam

Spotkałem się z następującym problemem : Włanczam CS 1.6 , i mi się wyłancza. Zrobiłęm format, zainstalowałęm znow cs 1.6 i ni Chu*** niemoge się przebic k***** nigdzie. I tak robilem format z 30 razy na dzień a problem sie powtarzał. Po tygodniu formatowania dysku - dysk się zepsuł.
Kupiłęm nowy dysk , zaistalowalem windowsa oraz następnie cs 1.6 i ni **** ***** ****** ***** niedziała .

HAHA I kto ma rozwiązanie ??
Zmiana kompa niewchodzi w grę.
Czeba się reziego spytać , on będzie wiedział napewno

Ok, sam nie spotkałem się z takim problemem ale mój znajomy owszem.
Mianowicie u niego przyczyną całej tej sytuacji były dwie inne kości ramu, jeśli masz 2, spróbuj wyciągnąć jedną i zobacz czy działa. ;p



#4179 Dyskusja o serwerze - sprawy rożne

Napisano przez Kylo w 17 października 2007 - 11:39 w Dyskusja ogólna

Wg mnie ZcV się nie nadaje przez swój młody wiek (wiem, wiem jestem w jego wieku ale kto powiedział, że nie uznaję się za dziecko?). Jeśli chodzi o Anooskę i Jaro to jestem za!



#4164 Rezerwacja!

Napisano przez Kylo w 16 października 2007 - 01:54 w Off topic

Potrzebne są pieniądze i umiejętność czytania ze zrozumieniem, konkretniej mówiąc tej linijki:

zainteresowanych proszę o kontakt na PW do mnie lub FF#Atze..


Pozdrawiam.



#4161 Interp?

Napisano przez Kylo w 16 października 2007 - 12:38 w Dyskusja ogólna

patrząc w logi, 90% graczy ma to ustawione z księżyca. nie rozumiem takich ustawień cl_updaterate = 20, rate = 3500. co to wogóle jest?

To standardowe raty cs'a, tj. gracz ich nie zmieniał od samego początku. ;p
+ cl_cmdrate "30" (chyba)

userconfig.cfg nadpisuje ustawienia z config.cfg. więc trzeba, albo pozmieniać w userconfig.cfg ręcznie, albo je stamtąd usunąć.

I tu znów błąd. ;p Usuńcie z config.cfg linijkę "exec userconfig.cfg" i po sprawie.
Po prostu "konfig" wczytuje cały czas userconfig.



#4149 Dyskusja o CSPM +nowa myszka+ podkladka

Napisano przez Kylo w 15 października 2007 - 04:37 w Hardware

Od początku wiedziałem, że CS:PM nie będzie za darmo.
Betę wypuszczą (o ile to zrobią) tylko dla wyłapania błędów gry.



#4116 ban za free tyro n1

Napisano przez Kylo w 14 października 2007 - 03:42 w Skargi oraz uwagi

Mnie także...
Ja znam jedynie hasło na Tawerkę [FUN] i tyle, nawet tego nikomu nie powiedziałem...
tyro też trochę głupio zrobiłeś, że dałeś komuś hasło rcon'a.
Admin amx/x wystarcza w zupełności. ;p



#4092 Interp?

Napisano przez Kylo w 13 października 2007 - 11:13 w Dyskusja ogólna

(...) jak się dowiedziałem, że jest cos takiego jak config, który mozna zmieniac, sprawdziłem jakie sa ustawienia zalecane w esl i tak to poustawiałem. nawet mi do głowy nie przyszło, żeby zmieniać jakieś interpy czy cokolwiek. (...)


Wybacz tyro ale interp jest w regulaminie (czyt. zaleceniach) esl'u. ;p

PS chyba wszyscy wiedzą co to HLG. ;p Tak więc ja jestem za hlguardem. ;p



#4083 Interp?

Napisano przez Kylo w 13 października 2007 - 07:19 w Dyskusja ogólna

Są jeszcze pluginy, które podczas gry (z nieodpowiednim interp'em) pokazują Ci okienka z opcjami ala:
1. Zmień interp na x.
2. Wyjdź z serwera.
Po kliknięciu klawisza, któremu przypisana jest komenda "slot1" interp zmienia się automatycznie, zaś po wciśnięciu klawisza, który ma przypisaną komendę "slot2" rozłącza nas z serwerem.

PS pogrubiłem wszędzie interp by autor tematu, tj. z0nk wiedział jak to się pisze. ;D



#4081 Sprawdz! co mowi o Tobie Twoj nick

Napisano przez Kylo w 13 października 2007 - 07:09 w Off topic

Jak już coś piszesz, to pisz w jednym języku, tj. zamiast "ZAPRASZAM KLICK" pisz: Zapraszam, klik albo: Zapraszam, kliknij.
To tyle off-topu. ;D

Jeśli chodzi o mnie:

Kylo:

Jesteś dość delikatną osobą
Masz mały krąg zaufanych przyjaciół
Jesteś nowoczesny

kylo:

Umiesz wyrażać swoją opinie, co czesto wprowadza Cię w tarapaty
Jesteś dość delikatną osobą
Masz mały krąg zaufanych przyjaciół
Jesteś nowoczesny

Wydaje mi się, że drugie jest bardziej prawdziwe. ;D



#4079 Interp?

Napisano przez Kylo w 13 października 2007 - 07:05 w Dyskusja ogólna

Jeśli można wyłączyć, to wydaje mi się, że nie będzie w ogóle możliwości jego zmiany.

Chciałbym pozostać bez zdania (i takie miałem plany), lecz zawsze jest coś co mnie skłania do podjęcia konkretnej decyzji.

Tj.: jest to serwer publiczny, który w zasadzie nie powinien nam niczego narzucać, tym bardziej naszych ustawień gry.
Na serwerze jest coś, co narzuca nam dany styl gry, tj. anti-rusher.
Ew. mogę zgodzić się na takowy plugin, jeśli będzie kazał zmienić także rate, bo: jeśli zaakceptujemy zmianę interpa to zaraz przywróci nam standardowego jeśli ograniczać będą go nasze rate'y. ;p

PS głosuję na Tak ale tylko jeśli plugin nakłaniający do zmiany rate'ów także zostanie zainstalowany.
PS2 wartość jaką proponuję, to 0.01 - 0.05.