Skocz do zawartości


Zdjęcie

ban za free tyro n1


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
22 odpowiedzi w tym temacie

#1 Devil

Devil

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 7 postów
  • Ską…d:Poznań

Napisano 14 października 2007 - 02:13

Dostałem od kumpla rcona na fun, nikogo nie kickowałem, a dostałem na tawernie i fun i public bana perm ... moj nick wtedy nic niewchodzi h@ ! nie hackowałem,zadnego rcon'a ani nic w tym stylu wiec prosze o szybkie odbanowanie mnie i nie popełnianie dziecinnych pomyłek jak juz to moge miec bana na fun ale tez bez podstawnie ! pozdrawiam i czekam na szybki odzew bo mam ochote pograc na taw !
  • 0

#2 KsR

KsR

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 573 postów
  • Ską…d:ZzaSiedmioGórOgrodu

Napisano 14 października 2007 - 02:21

Uuuuu tutaj perma za free byś nie dostał a po 2 chłopie regulamin sie kłania...to coś co napisałeś powinno się znalesc w koszu...napisz skarge poprawnie.
  • 0
Dołączona grafika
Dołączona grafika



Ty za to nie próbuj być na siłę ziomalem dając sobie do podpisu teksty typu "Masz ambicje to p***** policje"
PRZEPRASZAM !!!!

uhahahahahahahahaahahahahahahah !!

#3 stoper

stoper

    seicento power

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 981 postów
  • Ską…d:Bielsko-Biała

Napisano 14 października 2007 - 02:22

Dostałem od kumpla rcona na fun


ktory to kumpel?

rcon nie sluzy do zabawy, musiales cos zrobic skoro masz perma. Pisz posty tak, aby je mozna bylo zrozumiec...
  • 0
puma 1.7 VCT | 16V | 125KM | 157Nm | panther black |

#4 ScaR

ScaR

    Troll

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów
  • Ską…d:Poznań

Napisano 14 października 2007 - 02:25

Jak pamiętam mapke zmieniłeś i kicknąłeś wszystkich z serwa, zreszta logi są i wszystko sie wyjaśni.
  • 0
Kto się c*pą urodził mężczyzną nie umrze

Dołączona grafika

Nowy H@ Tawerny :D
Dołączona grafika

#5 KsR

KsR

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 573 postów
  • Ską…d:ZzaSiedmioGórOgrodu

Napisano 14 października 2007 - 02:26

Sprawdziłem amx bans...już ci pisze powód twojego perma"bydlo na FUN, kick graczy, hackowanie rcona" ok temat do zamknięcia...
  • 0
Dołączona grafika
Dołączona grafika



Ty za to nie próbuj być na siłę ziomalem dając sobie do podpisu teksty typu "Masz ambicje to p***** policje"
PRZEPRASZAM !!!!

uhahahahahahahahaahahahahahahah !!

#6 Devil

Devil

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 7 postów
  • Ską…d:Poznań

Napisano 14 października 2007 - 02:30

zmieniłem mapke wow hardcore, mam rcona to korzystam przeciez niemusze prosić o pozwolenie zmienic mape zmieniłem ale kickowac niekickowałem, niemoja wina, ze rcon jest powszechnie znany na mircu. I co ma tawerna fun do tawerny public? niemiałem rcona na public tylko na fun wiec prosze o odbanowanie mnie na publicu.
  • 0

#7 rahH

rahH

    pr0ncie

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 313 postów

Napisano 14 października 2007 - 02:40

od kogo dostales rcona? przyjdzie tyro to sie wypowie i nie pisac bez potrzeby.
  • 0
Dołączona grafika

#8 Devil

Devil

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 7 postów
  • Ską…d:Poznań

Napisano 14 października 2007 - 03:01

#search.pl rcon za rcon nick hmm asadasd lib dsasasa niepamietam dokładnie... co ma wspólnego fun z public?
  • 0

#9 stoper

stoper

    seicento power

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 981 postów
  • Ską…d:Bielsko-Biała

Napisano 14 października 2007 - 03:05

no to juz tu nie pograsz i na fun i na public...
  • 0
puma 1.7 VCT | 16V | 125KM | 157Nm | panther black |

#10 Devil

Devil

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 7 postów
  • Ską…d:Poznań

Napisano 14 października 2007 - 03:09

Tyle odpowiedzi a ja nadal nie uzyskałem precyzyjnej ... Jaki jest związek tego, iż posiadałem rcon na tawernie FUN a dostałem bana na tawernie PUBLIC? licze na odpowiedz a nie na stwierdzenie "no to juz nie pograsz ani na fun ani na public"...

Użytkownik Devil edytował ten post 14 października 2007 - 03:17

  • 0

#11 KsR

KsR

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 573 postów
  • Ską…d:ZzaSiedmioGórOgrodu

Napisano 14 października 2007 - 03:23

Mój nick:
Mój Steam ID:
Godzina zdarzenia:
Opis co sie stało sie:
Dowod/y: demo, screen
Temat do zamkniecia...
  • 0
Dołączona grafika
Dołączona grafika



Ty za to nie próbuj być na siłę ziomalem dając sobie do podpisu teksty typu "Masz ambicje to p***** policje"
PRZEPRASZAM !!!!

uhahahahahahahahaahahahahahahah !!

#12 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 14 października 2007 - 03:28

zrobiłeś bydło na fun. wywaliłeś graczy, zmieniłeś hasło, była skarga, wszystko jest w logach, które przejrzałem.
nawet jak znałeś hasło rcona to nikt ci nie dał prawa go używać i to jeszcze dla zadymy.
uczciwy gracz dałby znać, że rcon się upublicznił. nieuprawnione użycie haseł dostępu jest zawsze traktowane jako hackowanie, nieważne skąd je masz, czy dał Ci je jakiś kumpel. ja to traktuje na równi z czitami. za to dostałeś perma na FUN i nie masz tam wstępu. tak się składa, że FUN i TP to nie są całkiem oddzielne serwery. jeżeli ktoś nie zasługuje na granie na jednym, nie zasługuje i na drugim. perm nie jest pomyłką, za czity jest perm wszędzie, za łamanie haseł również.

jeżeli FF zdecydują to Cię odbanuję, jeżeli nie, to zapomnij.

rcon został zmieniony i nie będzie już powszechnie znany...
btw. ktoś komu zaufałem i dałem hasło nadużył tego.

Użytkownik tyro edytował ten post 14 października 2007 - 03:35

  • 0

#13 Masmix

Masmix

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 164 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 14 października 2007 - 03:31

Ciekawi mnie, kto upublicznil haslo do rcona...
  • 0
Disturbed: Indestructible:

"Every broken enemy will know,
That their opponent had to be invincible!
Take a last look around, while you’re alive,
I’m an indestructible master of war!



#14 Kylo

Kylo

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 141 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 14 października 2007 - 03:42

Mnie także...
Ja znam jedynie hasło na Tawerkę [FUN] i tyle, nawet tego nikomu nie powiedziałem...
tyro też trochę głupio zrobiłeś, że dałeś komuś hasło rcon'a.
Admin amx/x wystarcza w zupełności. ;p
  • 0
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#15 Atze

Atze

    Gienerau

  • Oldie
  • PipPipPipPipPip
  • 679 postów
  • Ską…d:Plaża, słonce, laski, zimne piwo :)

Napisano 14 października 2007 - 04:02

Zero odpowiedzialności, zero litości.
  • 0
Dołączona grafika

#16 Devil

Devil

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 7 postów
  • Ską…d:Poznań

Napisano 14 października 2007 - 04:47

niezmieniłem hasła, nie wyrzuciłem nikogo jedynie co to zmieniłem mape sprawdz po logach, mówisz cos co jest nieprawdą i tyle sprawdz a potem pisz bo napewno niogo niewyrzuciłem, hasła niezmieniłem, a na search.pl rcon za rcon to norma chciałem sobie pograc troche w nocy gdy srv pusty przemylscie to i sprawdz logi czekam na odp
  • 0

#17 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 14 października 2007 - 05:19

hm... logi nie rozwiążą sprawy w sposób ostateczny, ponieważ serwer loguje jedynie z jakiego IP nastąpiło połączenie rcona.
sytuacja była taka, że dostałeś bana na 1h od admina grającego na FUN. w związku z tym zostałeś kiknięty. zaraz potem nastapiło połaczenie za pomocą rcona i gracze zostali powyrzucani z serwera. dostałem skargę na gygy, że ktoś o niku "dziś nie wchodzi H@" ma rcona, wyrzucił graczy z serwera i zmienił hasło. zresetowałem serwer, sprawdziłem SID, sprawdziłem w psychostatach kto Ty. ponieważ nie jesteś osoba uprawnioną do posiadania hasła rcona dostałeś bana.

nie jestem w stanie sprawdzić na 100%, że to Ty używałeś rcona, ale okoliczności i relacja graczy świadczą przeciw Tobie. chwaliłeś się że posiadasz rcona od friendsa "relakzstyle". jest to człowiek mi nieznany, nie gra nawet na Tawernie. jakoś nie do końca wierzę w Twoją opowieść o ircu.. tawerna FUN jest jednym z 1000 serwrerów prywatnych i nie jest jakoś szczególnie ciekawa, żeby komus sie chciało zdobywac i handlowac jej rconem. jestem przekonany, że dostałeś hasło od jakiegoś friendsa.

Kylo dałem rcony kilku adminom tawerny.. , ponieważ grywają mixy, ładują ligowe configi, wyłaczają amxx. bez amxa administrowac serwerem można tylko przy pomocy rcona.

hm.. jakos szczególnie nikt Cię nie broni... jeżeli chcesz mi wyjaśnić dokładnie co się stało napisz na gygy. 10461117..
  • 0

#18 Rox

Rox

    Szeregowy

  • Recruit
  • Pip
  • 43 postów
  • Ską…d:Toruń

Napisano 14 października 2007 - 06:04

Jak dla mnie ban słuszny i koniec - nie jesteś upoważniony do posiadania rcona i tyle. PERM !
  • 0
rn: SIMOOON ! aka. Simon :]
Dołączona grafika

#19 Simon

Simon

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 78 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 14 października 2007 - 06:14

imo ban na forum...
  • 0

#20 z0nk

z0nk

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 897 postów
  • Ską…d:z bramki numer 1

Napisano 14 października 2007 - 06:57

Tak jak tyro napisał...
Wlazłeś na serwa, zacząłeś robić resy i zmieniłeś se mapke ot tak.. no ok - tylko że ja Cię nie znam - więc spytałem skąd masz tego rcona, ty mówisz że od jakiegoś relakzstyle, jego też nie znam więc dałem Ci bana. Po chwili wszyscy po kolei (scar, ja i simon) dostaliśmy kicka - czary? Hasło było zmienione jak chciałem z powrotem wejść..
a dziecinne to jest twoje zachowanie i zachowanie debila który rozdaje rcona takim jak ty.
  • 0

(Minutę temu) KoNiO -- czemu mi nie dziala strona razer-a skoro mam IE 7,0 ?

Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1