Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika CLEAR

Odnotowano 8 pozycji dodanych przez CLEAR (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 07-maja 23 )


Sortuj według                Sortuj  

#111546 JESTEM CLEAR, NAPRAWDE !

Napisano przez CLEAR w 23 kwietnia 2013 - 02:43 w Cheaterzy

Ja sie usprawiedliwilem i czekam na decyzje.




#111543 JESTEM CLEAR, NAPRAWDE !

Napisano przez CLEAR w 23 kwietnia 2013 - 01:11 w Cheaterzy

28:26 -Tutaj to nie wiem co tu widzisz tutaj refleksu wiecej.

28:32 - skan z predkoscia gracza przebiegajacego w bsa na pale tutaj to mogl byc jedynie przypadek.

28:45typo przebiegal i strzelilem standarda to padl. 

28:50 zabilem jednego malo bylo czasu oknem moj ziomek wbijal wiec wbilem z nim bo 1 czy tam 2 typa zostalo.

29:42 - ten he byl zamierzany na typka z ktorym sie strzelal nasz na srodku nie na zadnego typa na respie.

29:52 - ja slysze kroki normalnie nie wiem jakie masz sluchawki ale ja slysze i to w miare dobrze.

30:21 - tutaj bylo glosno sugerowali pelna wbite na gale wiec rzucilem he na krotko granata w gale. a tu typ z srodka.

Nie kup sprzed bd pro tylko na czyms wypada grac zeby cos ubic. tyle. Nie musisz zmieniac zdania uwazaj mnie za kogo chcesz ja spinac nie bd gram dla zabawy HF Gl mixy FFA ewentualnie Esla pykam. 




#111541 JESTEM CLEAR, NAPRAWDE !

Napisano przez CLEAR w 23 kwietnia 2013 - 12:01 w Cheaterzy

ja sie wytłumaczylem z swoich akcji prosze o sprawdzenie tego kogos z statutem Antycheater a nie bedzie mnie oceniał jakis spinacz. ja sie wytlumaczylem a to ze ty widzisz cos innego to twoj problem. Gowno wiesz jak ja gram wiec nie gdaj mi tutaj ze nie uslysze goscia. nawet nie wiesz jaki sprzet mam a plujesz sie jakbys był gwiazdą esportu i wszystko wiedzial.




#111536 JESTEM CLEAR, NAPRAWDE !

Napisano przez CLEAR w 22 kwietnia 2013 - 12:56 w Cheaterzy

17:20-17:27 - Tutaj tylko sprawdzalem trupa gdzie na typa namierzalem jak nikt nie wychodzil? bylo slychac kroki granaty to wychylalem proste.
20:27 - Tutaj slyszysz sam, ze podniósł bron wiec tam namierzylem nie namierzalem na skrzynke, ponieważ gdy wszedlby na nią zauważyłbym kawałek głowy i mógłbym skanować.

21:27 - Polecialy 2x FB poszedłem chwile na Shifcie nic nie slyszalem więc zbiegłem w trupa i była słyszalna strzelalina na srodku.

DO 24- Tak skaracałem na pałe ale zauważ fakty: 2xFB + gracz jeden skrócil dolnego trupa i tez nic nie strzelał wiec moglem spokojnie śmigać. no sens.

21:55-21:59 - Gdy mam sporo czasu i widze, ze runda nie tra zbyt długa przewaznie sie patrzy na przed gale bo w gali jest od nas kilku + nie zdązylilby przejść w tą gale dlatego patrzałem na początek gali.

22:51 lub 23:30 - skrócilem górnego trupa usłyszalem strzał + na ducku zobaczylem krew i głowę wiec przyskanowałem.

24:10 - tak jak przy kazdym moim skracaniu pierwsze kroki dałem na cicho raz doszedlem na shifcie do wyjscia z górnego trupa od strony respa tt teraz doszedłem prawie do schodów nic tam podejrzanego nie widze...

24:24 nic tutaj tez nie widze oddałem skana bo przebiegał chyba jakis typek ale nie dostał czy po prostu go tam nie bylo przebiłem gale.

Logiki troche jak juz mowilem ja przykladam sie do kazdej rozgrywki nawet takiej na Tp i wsłuc***e sie a nie jak wiekszosc wiecej gada na tym mikro niz gra.




#111534 JESTEM CLEAR, NAPRAWDE !

Napisano przez CLEAR w 21 kwietnia 2013 - 09:45 w Cheaterzy

Up@ jutro bedziecie mieli wyjasnienia czasow chyba, zee jest juz jakis admin w 100% co do werdyktu to prosze podejmowac, ja tutaj nie jjestem od tego.



#111533 JESTEM CLEAR, NAPRAWDE !

Napisano przez CLEAR w 21 kwietnia 2013 - 09:27 w Cheaterzy

To ze nie zabilem w plecy to nie znaczy ze nic nie uustrzelam ziomek nie rob z siebie wielkiej gwiazdy. Pokazac Ci jakie bledy robili najlepsi gracze esportu? To taki moj fail na poziomie TP to jest nic. I nie opowiadaj mi co Ty bys zrobil czego bys Ty nie sprawdzil ja mam swoj styl jestem pewny to ide

Pozwol, ze odniese sie do czasow jutro bo aktualnie na tel jestem. Ale typie nie spinaj tak tej d*py bo uwazasz sie za hajta



#111531 JESTEM CLEAR, NAPRAWDE !

Napisano przez CLEAR w 21 kwietnia 2013 - 09:15 w Cheaterzy

Drogi Panie "Fujara" jesli Ty grasz tak, ze nie koncentrujesz sie na grze to nie moj problem. Opisane Twoje akcje jak dla mnie sa bez sensowne kazdy gracz, ktory posiada jakie kolwiek sluchawki i skupia sie na grze to wie gdzie kto wyjdzie i zabije co nie znaczy, ze odpalony. Kroce na pale z pewnoscia ze nikogo nie ma? To ze w jeden rundzie spojrzalem w trupa i zabilem znaczy, ze slyszlame jak spadl albo uslyszalem krok a w nastepnej bylo cicho wiec spokojnie krocilem. A i prosze tutaj nie pisac bzdur ze nie zdazylbym czy nie uslyszalbym bo tak naprawde nie wiesz jak ja gram. Bynajmniej ja staram sie skupiac na kazdej grze i po prostu gram swoje...

Ps: przepraszam za bledy w pisowni szybko pisalem :)



#111514 JESTEM CLEAR, NAPRAWDE !

Napisano przez CLEAR w 21 kwietnia 2013 - 03:49 w Cheaterzy

Czlowieku obejrzałem jeszcze raz to demko a chociaz wiem sam co gram. Co Ty tu widzisz? Słuch a wh to wielka róznica. Prosze o dokladne obejrzenie demka, gdyż przy kazdym zabójstwie słychać kroki przeciwnika + refleks więc. Słuchawki mam na jakimś poziomie ale mimo wszystko  wiem, ze to nie jest żadne  usprawiedliwienie. Wole sie wytlumaczyc niz wyrwac bana za jakieś zgłoszenie. Prosze o dokladniejsze obejrzenie dema wraz z jakimis słuchawkami i wydanie dobrego werdyktu.

PS: 2006 rok wiec troche potrawie ustrzelić.

Dziekuje to na tyle.