Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika FOKUS

Odnotowano 34 pozycji dodanych przez FOKUS (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 14-maja 23 )



Sortuj według                Sortuj  

#12504 Pozegnanie...

Napisano przez FOKUS w 04 marca 2008 - 04:44 w Off topic

Twoje konto steam zostalo odblokowane :| pop*****ilo ich totalnie nie wiem co oni robia...no ale coz i tak grac juz nie bede...niestety :( steam wrocil ale co mi po tym:( jak neta nie mam..od 3 tygodni gram u siorki na laptopie bo u mnie w kompie neta niestety juz nie mam od jakiegos 1miechola i nie zapowiada sie zeby wrocil...a teraz siorka wyjechala i nie ma:( i tak zaniedlugo do wojska ide moze tydzien moze 2;) wiec coz;) cyaa;] zamykam temat :)

czity :) no coz jak tak twierdzicie to wasza sprawa;) nigdy nie uzywalem i nie bede mial zamiaru w przyszlosci:) pozdRo :) cyaaa



#12474 Pozegnanie...

Napisano przez FOKUS w 04 marca 2008 - 11:49 w Off topic

QUIt z moimi statami bylo wszystko ok:) cheatowac nigdy nie cheatowalem nie w moim stylu...i ogolem nie bede komentowal wypowiedzi...cyaa



#12472 Pozegnanie...

Napisano przez FOKUS w 04 marca 2008 - 11:24 w Off topic

Dzisiaj koncze z csem:)5 lat grania wystarczy chyba:) niestety zostalem do tego zmuszony z kilku powodu...braku steam itp itd nie bede wymienial jednym z powodów jest komunikat ktory mi wyskoczyl dzisiaj zaraz po wlaczeniu steama...


Twoje konto steam zostało zablokowane z powodu podejrzenia o oszustwo...

Nie moge polaczyc sie ani na serwery bezpieczenie (chronione przez VAC) ani non steam...cos sie poj**alo...

Dzieki za gre milo bylo :) dzisiaj odinstalowuje csa i steama...


pozdRo niezawodny FOKUS...



#12471 WYmiaTacz Pasztetof # termi

Napisano przez FOKUS w 04 marca 2008 - 10:06 w Off topic

najlepiej to dac Swirkowi ip i haslo xD wejdze i porobi se jaja xD SwireQ jak bedziesz mial ochote napisz xD podam ip xD



#12459 WYmiaTacz Pasztetof # termi

Napisano przez FOKUS w 03 marca 2008 - 03:25 w Off topic

hmm haslo na konto zostalo zmienione toz po jego podaniu xD otoz Termi zaraz po podaniu musial isc bo mu mama kazala xD koles dobry siedzi teraz u mnie w klanie na tsie i mi zawraca dupe kiedy treningi xD koles sie zabardzo wkrecil xD



#12411 WYmiaTacz Pasztetof # termi

Napisano przez FOKUS w 02 marca 2008 - 07:38 w Off topic

no to jest ten terminator = szukam klanu xD szkoda ze plaj koncowki nie daj xD tam dopiero tez jaja byly jak login i haslo steam dawal xD po podaniu szybko sie zmyl



#12376 rev vs Julio Pleksiglas

Napisano przez FOKUS w 01 marca 2008 - 11:51 w Off topic

ja Cie pier***** SwireQ jak go wkRecil xD <Lol2> o boze pan jest kompetentna osoba i ma pan serwer o boze xD :) Rev jakie slowa wogole xD dobry Swiras xD



#12375 WYmiaTacz Pasztetof # termi

Napisano przez FOKUS w 01 marca 2008 - 11:41 w Off topic

heh jak my go wkrecili zal.pl xD Termi rulez xD piszczy jak nie wiem co xD ale sluchac sie go da xD boze haslo do steama tez nam podal i od razu polazl xD



#12243 BAN OD ATZE

Napisano przez FOKUS w 29 lutego 2008 - 11:16 w Skargi oraz uwagi

Owi wiem co zle zrobilem drugi raz nie bede tak gadal... a tak do 1 mam ale


"Zreszta bylo widac ze prowadzil taka typowa zaczepna gadke" nie prowadzilem poprostu chcialem sie dowiedziec za co slaye... :) Atze przeprosilem mam nadzieje ze przyjmie przeprosiny:)



#12239 BAN OD ATZE

Napisano przez FOKUS w 29 lutego 2008 - 10:47 w Skargi oraz uwagi

eh widze ze tutaj sensu nie ma zeby sie tlumaczyc...zostaje tylko tutaj przeprosic...Przepraszam Atze za glupia gadke...tyle mam do powiedzenia...zostalo tylko czekac niestety trudno no...



#12236 BAN OD ATZE

Napisano przez FOKUS w 29 lutego 2008 - 10:34 w Skargi oraz uwagi

mam nadzieje ze Atze przyjmie przeprosiny i skroci mi bana chociaz:(



#12234 BAN OD ATZE

Napisano przez FOKUS w 29 lutego 2008 - 10:01 w Skargi oraz uwagi

Wydawało mi sie ze Ci zależy.


no i jak tu pisac z Toba?;/ rozumiem Cie ale chyba Ty mnie nie


no najpierw po tym jak mi dales slaya za to jak sie zapytalem czy sie bedziesz dlugo bawil napisales ze tak:) powiedzialem wtedy jaki ciulaty admin czy cos w tym stylu napewno bylo "ciulaty admin" i dales mi znow slay ...po tym bylo to co bylo czyli slaye za niby stanie na respie itp itd;)...pozdRo



#12231 BAN OD ATZE

Napisano przez FOKUS w 29 lutego 2008 - 09:57 w Skargi oraz uwagi

japa ciulowy:)


najpierw bylo ciulaty admin...dostalem slaya ok:) pozniej slaye jakie podalem...



#12230 BAN OD ATZE

Napisano przez FOKUS w 29 lutego 2008 - 09:53 w Skargi oraz uwagi

nie przestalem? napisalem 2 razy glupio a pozniej slaye za nic ...widze ze szkoda gadki..



#12226 BAN OD ATZE

Napisano przez FOKUS w 29 lutego 2008 - 09:41 w Skargi oraz uwagi

Atze gdybys mi od razu napisalem ze dajesz mi slaye za przeklinanie przeprosilbym i nie robilbym tego ponownie....ale coz wolales sie droczyc i podroczyles sie tak ze wlepiles mi bana :)



#12223 BAN OD ATZE

Napisano przez FOKUS w 29 lutego 2008 - 09:35 w Skargi oraz uwagi

i czemu teraz Ty klamiesz?? nie mialem co robic tylko jak mialem bluzgator Ciebie wyzywac? pomysl troche po co i na co by mi to bylo? 3 razy w bluzgatorze napisalem zal.pl lecz sie nie wyswietlilo ani razu jak mialem bluzgatora Cie nie wyzwalem...bo jak napisalem nie mialem po co...a do do tego ze stalem na respie pisalem na forum..a z paka stalem 5sekund po rundzie gdzie wszyscy ruszyli ja z nimi i 5sek zwiechy i ruszylem i wtedy dostalem slaye w postacie 1damage...Atze sory ze Cie urazilem slowami ze ciulowaty admin i na poczatku ale troche mnie zdenerwowales...i ja nie klamie wiec sobie wypraszam to:) zle zrobilem i przyznaje ale mogles sie takze powstrzymac z tymi niektorymi slayami:]

powiedz mi jeszcze kto mie uspokajal? Cicinho napisal ze dostaje za zycie... I wpisywalem wszystko co bylo w konsoli tylko nie dawalalem tego ze bluzgator mie zgagowal bo myslalem ze bez tego sie obejdzie...



#12220 BAN OD ATZE

Napisano przez FOKUS w 29 lutego 2008 - 08:58 w Skargi oraz uwagi

[AMXBANS] ===============================================
[AMXBANS] Banned by admin kk
[AMXBANS] You can complain regarding your ban @ www.slmdnk.org/cs/amxbans
[AMXBANS] Reason: 'no to japa'
[AMXBANS] Length: '1 week'
[AMXBANS] Your SteamID: 'STEAM_0:1:17592847'
[AMXBANS] Your IP: '83.142.172.135'
[AMXBANS] ===============================================
Kicked by Consol


odpisalem mu za jego glupie teksty ....

przedstawie to jak bylo;) mam to w konsoli wszystko:)


*DEAD* FOKUS : kurva nie pogram przy takim pingu
FOKUS died

to rozumiem przeklnalem ale nie bylo *** ale rozumiem atze mial prawo:)

ADMIN kk: slay FOKUS
*DEAD* FOKUS : kk co to mialo byc?
*DEAD* FOKUS : kk co to mialo byc ten slay?
*DEAD* kk : hmm pewnie sam nie

*DEAD* FOKUS : no odpowiedz za co slay?
*DEAD* kk : wiesz czy nie wiesz?
*DEAD* FOKUS : nie
*DEAD* kk : somyslasz sie czy nie?
*DEAD* BloombeR : wlasnie za co slaya dostal?(tutaj BlommbeR zapytal sie ale szanowny admin nie odpowiedzial)
dalej nie wiedzialem za co slaye i sie troszku wkurzylem i napisalem


FOKUS died
*DEAD* FOKUS : kurva admin se wejdzie i slay daje za nic
kk : to jeszcze jeden sie przyda :]
ADMIN kk: slay FOKUS
*DEAD* FOKUS : no za co te slaye:|+
*DEAD* mkl : ehh
*DEAD* mkl : ah ci admini

dalej szanowny admin nie odpowiedzial za co...

*DEAD* FOKUS : kk odpowiesz laskawie?
*DEAD* BloombeR : lol , nadal ci nie wyjasnil za co O_o?(Bloomber zapytal sie ale admin bez wyjasnienia)
kk : kultura
kk : tyle
kk : starczy?
FOKUS : pisze kurva nie przez w bo bylo ***
FOKUS : wiec sie odwal odemnie

wkoncu szanowny admin napisal ale po tym zdaniu " kurva admin se wejdzie i slay daje za nic " nic nie napisalem...

ADMIN kk: slay FOKUS

po tych slowach z now slay...zal.pl

nastepna runda bez slowa bez niczego

ADMIN kk: slay FOKUS

Zapytalem sie Szanownego Atze:)


*DEAD* FOKUS : dlugo admin bedziesz sie bawil?
Napisalem pozniej zeby zobaczyc kto jest on-line i sie bawi

] amx_whois
Admins online:
FF# Atze | kk

Admin odpowiedzial na moje pytanie z zabawa


*DEAD* kk : tak

i po chwili znow tym razem za pytanie

FOKUS died
ADMIN kk: slay FOKUS

FOKUS : za co teraz to bylo atze?


FOKUS : myslisz ze se dasz slay i swiecisz?

ADMIN kk: slap FOKUS with 1 damage
ADMIN kk: slap FOKUS with 1 damage
ADMIN kk: slap FOKUS with 1 damage
ADMIN kk: slap FOKUS with 1 damage

znow zostalem slapowany :/


BloombeR : zal
BloombeR : kk, mozesz powiedziec kim jestes?(BloombeR znow sie zapytal:) ja juz wiedzialem kto to

kk : FOKUS jak chcesz cos napisac to tak zebym widzial...(to juz bylo wredne troche...)
BloombeR : kk, mozesz powiedziec kim jestes?
kk : nie musze
Gregory : kultura by wymagala:)


*DEAD* FOKUS : co atze teraz nie dasz:/(wkurzony juz tym zapytalem sie)
*DEAD* ZeN : kk=shatan ,D
*DEAD* FOKUS : nie to jest atze
*DEAD* kk : czemu, jak chcesz moge dac


FOKUS : atze mozesz mi powiedziec za co te 2 slaye?? (zapytalem sie bez odzewu znowu)

FOKUS : jak nie przeklnolem wogole
kk : heh jak masz cos do mnei to mow mi a nie w shoucie na forum placzesz(:/ zal.pl)
FOKUS : dobra japa (zdenerwowany tym jego slowami juz)
ehh : aha czyli admin sie msci za jakis tekst na forum...


i po tym ban na 1week:/

prosze tutaj o interwencje i skrocenie bana na 1 dzien wiem ze na poczatku przekląłem 3 razy i dostalem 2 slaye ale pozniej nie wiem za co juz:/...



#12111 TAWERNA Movie ?

Napisano przez FOKUS w 26 lutego 2008 - 07:34 w Dyskusja ogólna

dobra moja 2 akcja zaj**iaszcza chyba xD nada sie ;] demko co mi poslales 25.02.2008 z de_prodigy

akcja zaczyna sie od 28min do konca ;] ostatnia runda;] powiem krotko dobra xD


wes sciagnij to demko i obejrzyj od 28min do konca;) piekna akcja;) 5hedow xD a jak tam moja stara akcja na kabulu nada sie??



#12091 serwer i ludzie z FFA na nim

Napisano przez FOKUS w 26 lutego 2008 - 01:44 w Dyskusja ogólna

ja znam duzo osob zamiast podkladac pake biegna za fragami:/...mi to dzisiaj wmawial Quit ale sie nim nie przejmuje bo robie to co jest do zrobienia pozdro

oj sorki za multi post:P



#11975 Nie no pjuned :D

Napisano przez FOKUS w 23 lutego 2008 - 10:52 w Off topic

dobra Will:) nie mądruj sie juz tak xD pozdRo;]



#11904 Nie no pjuned :D

Napisano przez FOKUS w 22 lutego 2008 - 11:26 w Off topic

bo mama mi steam kupila i mam 12 lat i klan jakis chcialbym ogarnac i czytalem na internecie ze sa klany i mozna pieniadze zarabiac xD ja pier*** zal mi tych ludzi xD

ja pie*** zal mi kolesia :D

kurcze no nie denerwuj sie ej<lol2>:D "bo ja gram na wh i aimbocie tym calym mam fajtera 9.0 :D i fajnie gram" zal.pl "i wogole dobrze mi idzie na tych no cziterach"



#11716 kabul

Napisano przez FOKUS w 21 lutego 2008 - 11:02 w Mapy

no co Ty Jaro xD w ct jest latwiej dla mnie oczywiscie;) ja tam do niego zastrzezen nie mam;) ale chcialbym pograc takze na innych mapach tych nowych bo jak gram na tawernie dziennie juz 3 godzine to leca w kolko te same mapy...



#11488 Very good jokes

Napisano przez FOKUS w 18 lutego 2008 - 10:27 w Off topic

<marko> moja rodzina jest dziwna
<marko> dzwonie do starego zeby mi myszke kupił bo mi sie zepsuła
<marko> a ten wraca z pracy i mówi, że był w zoologicznym, nie było myszek więc kupił mi chomika -_-


xD



#11478 Gęby z Tawerny

Napisano przez FOKUS w 18 lutego 2008 - 09:55 w Off topic

brzoza.jpg

:P a to ja:P FOKUS



#10897 Korzystanie z TS'a

Napisano przez FOKUS w 11 lutego 2008 - 09:50 w Ogł‚oszenia i regulaminy

a tak apropo to jo tez chca:P jezeli mozna:P pozdRo 600 musze poczekac do jutra az ban mi zejdzie:D