Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nie no pjuned :D


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 mOOn_

mOOn_

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 416 postów
  • Ską…d:klikash?

Napisano 22 lutego 2008 - 01:06

http://salat763.wrzu...faWoY/team_spek ja padłem jak to usłyszałem
  • 0
милый дaмы я xoчy вac пролететь

#2 laki

laki

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 312 postów
  • Ską…d:Krung Thep Mahanakhon Amon Rattanakosin Mahinthara Ayuthaya Mahadilok Phop Noppharat Ratchathani Burirom Udomratchaniwet Mahasathan Amon Piman Awatan Sathit Sakkathattiya Witsanukam Prasit

Napisano 22 lutego 2008 - 02:51

hahah sie odezwal lepek "No nie wiem chlopcze..." xD leze^^
  • 0
:>

#3 will

will

    Pułkownik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 190 postów
  • Skype:wilu_z_mw
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 22 lutego 2008 - 10:18

hahaha jaka beka omg!! hahaha takie "klany" mnei rozwalaja;d srednia wieku 10 lat i sie za hajt uwarzaja bo graja w csa miesiac;d :rofl:
  • 0
moja wladza minela, to czeba potrolowac troszQ <3 :E
Dołączona grafika

Spoiler

#4 bl00keRs

bl00keRs

    Kapitan

  • Member
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów

Napisano 22 lutego 2008 - 01:19

hahaha ;p

najbardziej oryginalna rozmowe ktora przez kilka dni mnie rozwalala to na KoBie, ktora kiedys ktos zapodal tez na ts'ie goscia chcieli z konta steam wywalic i zaczeli sie nabijac z niego bo gosc konta stema nie mial tylko on mial steama "non-steam" jak powiadal i strzelal hedszoty zza rogu jedzac czeresnie :D hahaha
  • 0

#5 mOOn_

mOOn_

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 416 postów
  • Ską…d:klikash?

Napisano 22 lutego 2008 - 02:52

Ale zaj**iste jak koleś mówi "No bo ja mam tego dobrego skyla nie, ja umiem dużo hedszotów bo ja gram na wh i aim bocie całym bo ja mam fajtera 9.0 hax taki i fajnie gram przez ściany hedy..." :) "A typek my cziterów do klanu nie przyjmujemy" a gość "k***a mów głośniej bo cię nie słyszę" haha nie mogę
  • 0
милый дaмы я xoчy вac пролететь

#6 laki

laki

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 312 postów
  • Ską…d:Krung Thep Mahanakhon Amon Rattanakosin Mahinthara Ayuthaya Mahadilok Phop Noppharat Ratchathani Burirom Udomratchaniwet Mahasathan Amon Piman Awatan Sathit Sakkathattiya Witsanukam Prasit

Napisano 22 lutego 2008 - 03:13

xD , a zeby nie plakali ze malo wnioslem do tematu to jeszcze to dam <_<
  • 0
:>

#7 SWIREQ

SWIREQ

    KoSimAzaKI

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 989 postów
  • Ską…d:Krzywe Kolano

Napisano 22 lutego 2008 - 03:44

,, ja mam tego dobrego skyla nie ... ja umie dużo te .. het szotóf bo ja gram na wuha i aimbocie.. i tak fajnie gram przez sciany het szoty.. tak fajnie gram wiesz :D " omg haha

,,ja moge wylaczyc te hity czity " leże
,,i z kalasznikewa umie strzelać już" hahha
,,to narazie koledzy moi "

ahahhaha
  • 0
ppOzDraWiaM :)
Dołączona grafika
najlepsza wtopa ReV vs SWIREQ vel Julio Pleksiglas

#8 bl00keRs

bl00keRs

    Kapitan

  • Member
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów

Napisano 22 lutego 2008 - 04:50

hehe, kiedys tez takiego znajomego zaczalem nagrywac z kims juz nie pamietam, tam kilka osob bylo i nagrywam i zaczyna plakac bo go na nocce w cs'a gral i go bili, to zaczalem nagrywac dla smiechu. I po czym jakis temat sie mnie zapytal czy jeszcze na silke chodze, to ja na to, ze ta juz sporo czasu a on no ja tez zaczalem i na sam poczatek 80dych wycisnalem, a ja na to, nom to dobry jestes 80gramow na klate wycisnac za pierwszym razem to dobry rezultat stary, wez sie moze do strong manow zapisz czy cos bo z Ciebie pudzian na bank bedzie, hahah tez ostra polewa byla. Ale to sporo czasu temu ;p
  • 0

#9 FOKUS

FOKUS

    Szeregowy

  • Recruit
  • Pip
  • 34 postów
  • Ską…d:Ruda Slaska

Napisano 22 lutego 2008 - 11:26

bo mama mi steam kupila i mam 12 lat i klan jakis chcialbym ogarnac i czytalem na internecie ze sa klany i mozna pieniadze zarabiac xD ja pier*** zal mi tych ludzi xD

ja pie*** zal mi kolesia :D

kurcze no nie denerwuj sie ej<lol2>:D "bo ja gram na wh i aimbocie tym calym mam fajtera 9.0 :D i fajnie gram" zal.pl "i wogole dobrze mi idzie na tych no cziterach"

Użytkownik FOKUS edytował ten post 22 lutego 2008 - 11:29

  • 0

#10 will

will

    Pułkownik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 190 postów
  • Skype:wilu_z_mw
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 23 lutego 2008 - 10:30

FOKUS jedynie kogo moze byc zal to tych dzieci co tam mialy ten klan i tych co uwierzyli ze ten chlop mowil na powaznie <_< widac ze chlop nie ma 12 lat i ze poprostu jaja se z dzieci robi i ich wkreca... zreszta gdyby nie roibl jaj to po co by to nagrywal? ^^ p0myslunku tr0chu!;p
  • 0
moja wladza minela, to czeba potrolowac troszQ <3 :E
Dołączona grafika

Spoiler

#11 FOKUS

FOKUS

    Szeregowy

  • Recruit
  • Pip
  • 34 postów
  • Ską…d:Ruda Slaska

Napisano 23 lutego 2008 - 10:52

dobra Will:) nie mądruj sie juz tak xD pozdRo;]
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0