Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika songoku

Odnotowano 80 pozycji dodanych przez songoku (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 11-maja 23 )



Sortuj według                Sortuj  

#66364 30 Seconds To Mars - This Is War [Rock/Pop Rock]

Napisano przez songoku w 16 kwietnia 2010 - 08:26 w Muzyka

Bardzo lubie ten zespół ale wole starszą płyte,Moja ulubiona piosenka to 30 Seconds To Mars - The story.Usłyszałem ją w jakimś filmiku a teraz na kazdej playliscie ona musi się znaleść :D



#64314 Czego słuchasz w tym momencie?

Napisano przez songoku w 08 marca 2010 - 07:32 w Muzyka

coś mi teraz lezy punk , post punk ogolnie darcie mordy :P
http://www.youtube.c...h?v=GN57SsrZeQI
http://www.youtube.c...h?v=_noTVEnub-Y
http://www.youtube.c...h?v=6qz11BFTgZU



#59353 Czego słuchasz w tym momencie?

Napisano przez songoku w 03 stycznia 2010 - 07:45 w Muzyka

http://www.youtube.c...h?v=YiMpY_NJQJE



#59352 Walka O Liczbę

Napisano przez songoku w 03 stycznia 2010 - 07:44 w Gry Forumowe

502



#59344 Walka O Liczbę

Napisano przez songoku w 03 stycznia 2010 - 07:37 w Gry Forumowe

506



#59341 [Zapisy]Adminki Vs Reszta Świata

Napisano przez songoku w 03 stycznia 2010 - 07:33 w Sparingi

mogem pokarac



#59015 Czy Policja Może Wejść Do Mieszkania ?

Napisano przez songoku w 01 stycznia 2010 - 03:29 w Off topic

Siemanko

W Sylwestra spotkała mnie taka sytuacja że policja wbiła bez pozwolenia do mojej chaty i poprosiła abym ściszył muzykę czy taka sytuacja może mieć miejsce że policja wchodzi do mojego mieszkania bez żadnego pozwolenia ? Czy muszą mieć jakieś pozwolenie lub czy chociaż mogą mi mandat wlepić ?

Proszę opierać swoje wypowiedzi na odpowiednich źródłach :)


Hmm z tego co mi wiadomo nie powinno dojść do takiej sytuacji.Powinni zapukać do drzwi a od ciebie zależy czy ich wpuścisz chyba że mają nakaz może sie myle ale tak mi sie wydaje.



#58715 Problem Z Grafiką

Napisano przez songoku w 28 grudnia 2009 - 05:19 w Pomoc

kupiłem nowy wiatraczek z radiatorem  zamowcowałem.Temperatury cpu spadły do 40 stopni.Lecz z fps w cs dalej tak samo na aztecku 30 fps .Kiedyś miałem 100 .Nie wiem co jest grana zadnego virusa wszelkiego robactwa.Ccleanerem przeczysciłem i dalkej nic.



#58659 Jaka Karta Graficzna.

Napisano przez songoku w 27 grudnia 2009 - 10:52 w Hardware

Chciałbym kupić sobie kartę graficzną  chodzi mi o geforca.
Mam do dyspozycji 350zł.
Jaką polecacie.



#58622 Problem Z Grafiką

Napisano przez songoku w 27 grudnia 2009 - 03:31 w Pomoc

susel mam 30gb partycje na windowsa z czego 6gb jest zajęte.
zrobiłem tak jak mowiłeś powyłączałem wszystko w msconfigu zostawiłem tylko antyvira , internet i ati catystal control center.
i nic nie pomogło



#58614 Problem Z Grafiką

Napisano przez songoku w 27 grudnia 2009 - 02:38 w Pomoc

hmm mi cleaner nie pomogł.Ale chyba wiem w czym wina że mam mało fps i troche komp muli.Otóż wiatraczek od chłodzenia procka mi pada daje tylko 500 obrotów na min .Sprawdziłem speedfanem temperatura obu rdzeni około 50 stopni jak nic nie robię nie raz w czasie gry do 60 dochodzi.Mój procek to core 2 duo 4300   1.8ghz.I mam pytanie czy to wina procka czy temperatury są w normie dla tych prockow :D?



#58592 Problem Z Grafiką

Napisano przez songoku w 26 grudnia 2009 - 09:22 w Pomoc

mam to sama probowałem juz dawno tych wszystkich sposobów proboje sie juz z 3tyg z tym uporac i nic



#58426 Wesołych Świąt

Napisano przez songoku w 23 grudnia 2009 - 03:25 w Off topic

Wesołych Świąt i lepszego skilla w nowym roku :P



#55996 Szukam Tytułu Piosenki

Napisano przez songoku w 16 listopada 2009 - 01:41 w Muzyka

wielkie dzięki :P



#55988 Szukam Tytułu Piosenki

Napisano przez songoku w 16 listopada 2009 - 12:07 w Muzyka

mam pytanie czy zna ktoś tytuł tej piosenki ,bo mi sie spodobała a nie znam tytuły.


http://www.kino.pece...--The-last-name

leci na końcu filmu gdzieś około 2h15 min sie zaczyna na napisach końcowych.Link podałem powyżej.



#55862 [Konkurs]Wytypuj Top3 Ligi Tawerny!

Napisano przez songoku w 14 listopada 2009 - 12:05 w Liga typerów

1.Tawerna
2.LukMAN
3.UniversalSoldiers



#54319 Polsat Boxing Night

Napisano przez songoku w 23 października 2009 - 12:52 w Sport, motoryzacja,ekstremalne

Jak większość wie 24 Października czyli jutro odbędzie się w Łodzi, Polska  walka stulecia w boksie.Tomasz Adamek vs Andrzej Gołota.

Dołączona grafika

W wieczorze bokserskim zobaczymy również walki Dawida Kosteckiego i Grzegorza Soszyńskiego, Damiana Jonaka i Mariusza Cendrowskiego, Mateusza Masternaka i Łukasza Janika, Wojciecha Bartnika i Artura Szpilkę oraz Macieja Zegana i Krzysztofa Cieślaka.
Transmisje z gali będzie można zobaczyć na Polsacie. Początek transmisji o 17.30.


Piszcie tutaj jak obstawiacie walkę  czy będzie na punkty czy zakończy się nokautem.

Ja zacznę. Ja kibicuje Andrzejowi i myślę że znokautuje Adamka.



#53547 [Film][Dramat] Million Dollar Baby

Napisano przez songoku w 07 października 2009 - 09:16 w Film, serial

Million Dollar Baby

Dołączona grafika

Reżyseria :Clint Eastwood
Scenariusz: Paul Haggis
Zdjęcia: Tom Stern
Muzyka: Clint Eastwood
Czas trwania: 132
Dystrybucja:  Best Film

Produkcja:  Kanada , USA  gatunek:   Dramat
Data premiery: 2005-02-18 (Polska) , 2004-12-15 (Świat)

Obsada :

Clint Eastwood  -  Frankie Dunn
Hilary Swank -Maggie Fitzgerald
Morgan Freeman -Eddie Scrap-Iron Dupris
Jay Baruchel -Danger Barch
Mike Colter - Big Willie Little
Lucia Rijker -Billie 'The Blue Bear'
Brian F. O'Byrne - Ojciec Horvak
Anthony Mackie - Shawrelle Berry
Margo Martindale - Earline Fitzgerald
Riki Lindhome - Mardell Fitzgerald
Bruce MacVittie - Mickey Mack
Susan Krebs - Pielęgniarka
Kirsten Berman - Irlandzki Fan


O Filmie :

Frankie Dunn (Clint Eastwood) w swoim życiu wytrenował wielu świetnych bokserów. Jego jedynym przyjacielem jest były bokser Scrap (Morgan Freeman). Pewnego dnia u Dunna zjawia się 30-letnia Maggie Fitzgerald (Hilary Swank). Maggie jest utalentowana, dokładnie wie czego chce i zrobi wszystko, aby to osiągnąć. Jedynie... brak jej wiary w siebie. Frankie początkowo nie sprzyja dziewczynie, gdyż nigdy nie trenował kobiet, a na dodatek uważa, że w wieku 30 lat nie ma już mowy o zrobieniu kariery w boksie. Maggie jednak nie poddaje się, w czym wspiera ją Scrap. Wkrótce i Frankie zmieni zdanie na jej temat...

Moje odczucia :

Bardzo dobry film pokazujący że jeżeli się coś kocha to dąży się do celu mimo wszystko.Koniec filmu naprawdę daje do myślenia.
Śmiało mogę zaliczyć ten film do najlepszych.Polecam



#53433 Ulubiony Film

Napisano przez songoku w 05 października 2009 - 05:40 w Film, serial

Nie znalazłem takiego tematu więc.

Jaki jest twój ulubiony film ?

Zacznę od siebie .

Mój ulubiony film to :
Rocky
oczywiście wszystkie części.



#53429 [Zabawa] RING

Napisano przez songoku w 05 października 2009 - 05:20 w Gry Forumowe

[Sport] Skateboarding 2 (+1)
[Film] Terminator 9 (0)
[Marka] Sony Ericsson 7 (+1)
[Muzyka] Cymbałki 5 (-1)
[Gra] Pro Evolution Soccer 8 (+1)



#53208 [Zabawa]O Kim Mowa?

Napisano przez songoku w 02 października 2009 - 05:03 w Gry Forumowe

Rayman :P



#53037 Jaka Gra Po Csie? Przyszłość Tawerny

Napisano przez songoku w 30 września 2009 - 04:41 w Ogólna dyskusja

Przeglądając gry znalazłem taki artykuł o grze ktora ma zastąpić cs 1.6



Tactical Intervention
(30-09-2009)
Premiera: 2009
Gatunek: gry akcji
Developer: Minh Le
Wymagania minimalne: PC

W tym roku w czerwcu minęła dekada od dnia, kiedy Minh Le i Jesse Cliffe wypuścili do sieci swojego małego moda do „Half-Life”, który skupiał się na rozgrywce wieloosobowej i starciach terrorystów z jednostkami specjalnymi i który nazywał się „Counter-Strike”. To co było później jest już historią. Twórcy popularnego ponad wszelkie wyobrażenie „Ceesa” zostali szybko skaptowani przez producentów „Half-Life”, firmę Valve i pracowali tam kilka lat, między innymi nad projektem „Counter-Strike 2”, który później z niewiadomych przyczyn został odłożony na półkę. Wkrótce potem Minh Le odszedł z Valve i zaczął myśleć o własnej grze...




„Tactical Intervention” to, według samego autora, gra, którą miał być „Counter-Strike”, ale być nie mógł. Gdy pojawiły się możliwości techniczne, by wprowadzić wszystkie zmiany, o jakich Minh myślał od samego początku i jakie chciał zaimplementować do gry, to okazało się, że „Counter-Strike” jest tak szaleńczo popularny i ma tak wierną i ortodoksyjną bazę fanów, że próba jakichkolwiek większych zmian spotka się ze zbyt silnym oporem. Co zresztą widać na przykładzie „Counter-Strike: Source” i tego, jak wiele osób w ogóle go nie przyjęło do wiadomości i nadal gra w „CS 1.6”...

Minh Le chciał jednak swojej idealnej gry. I to właśnie „Tactical Intervention” ma nią być. Wykorzystująca silnik Source i pod wieloma względami podobna do „Counter-Strike” jest jednak zasadniczo inna. Tak, tutaj też będą terroryści i zwalczający ich komandosi z oddziałów antyterrorystycznych. Będą też współczesne bronie i dużo strzelania. Ale gra ma być, na przykład, o wiele szybsza. Minh Le najbardziej nie znosił w „Counter-Strike” kamperów siedzących w bezruchu z karabinami snajperskimi wycelowanymi w konkretny punkt i czekającymi, aż ktoś im wejdzie w pole widzenia. I w „Tactical Intervention” tego nie będzie. Jeśli ktoś spróbuje siedzieć to... nie będzie grał. Rundki w nowej grze mają być bardzo szybkie i trwać przeciętnie dwie minuty, czyli nawet nie wystarczy czasu, żeby się porządnie przyczaić. I nie będzie też czasu, żeby się zanudzić, jeśli zginie się na początku. A dawniej, w „Counter-Strike” trzeba było czekać nawet do kilku minut, patrząc jak inni bawią się w najlepsze. Twórcy „Tactical Intervention” chcieli tego uniknąć.

I chcieli też wprowadzić kilka własnych elementów. Takich na przykład jak szkolone psy policyjne, których będą mogli używać antyterroryści do atakowania i obezwładniania przeciwników. Bandzior z owczarkiem niemieckim uwieszonym u ramienia będzie o wiele łatwiejszym celem, prawda? Chyba, że zasłania się zakładnikiem. A całkiem możliwe, że tak właśnie zrobi, bo w „Tactical Intervention” cywili ma być sporo, jak to zresztą zwykle bywa przy okazji zamachów terrorystycznych. Będą się oni kręcili po mapach, wiarygodnie reagowali na rozgrywające się wydarzenia (uciekali i kryli w obliczu wymiany ognia) i... dawali się brać jako zakładnicy i żywe tarcze przez terrorystów.



Brzmi ciekawie, prawda? I na razie rzeczywiście jest ciekawe. „Tactical Intervention” ma spory kredyt zaufania z uwagi na swego twórcę, ale... nie należy też być bezkrytycznym. Ostatnie lata pokazały, że legendy sprzed lat nie wystarczą by stworzyć dobre gry, a fakt, że Ming Le poskładał „Tactical Intervention” razem z kilkoma współpracownikami w ciągu jednego roku nie wróży zbyt dobrze w czasach, gdy do stworzenia naprawdę porządnego tytułu potrzeba kilkudziesięciu osób i kilku lat pracy.

Czy mój ostrożny optymizm nie jest nieco na wyrost? Przekonamy się jeszcze tej jesieni.

Neithe



#52937 [Zabawa] Masz Czy Nie Masz

Napisano przez songoku w 29 września 2009 - 05:11 w Gry Forumowe

Tak Mam .

Masz Kalesony ? :P



#52686 Błąd Przy Ściaganiu ;/

Napisano przez songoku w 26 września 2009 - 03:13 w Pomoc

Miałem chyba ten sam błąd nie mogłem nic zapisać na jednej z partycji.Próbowałem skanować , usuwałem pliki bo myślałem że za mało miejsca.Więc w moim przypadku jedyną opcją był format.



#52596 Dnepropetrovsk Maniacs

Napisano przez songoku w 24 września 2009 - 04:07 w Off topic

Nie kapuję takich ludzi powinni się leczyć . Po prostu no comment.